Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

krem na istniejące już rozstępy

> 
snikersikowa
śro, 16 paź 2013 - 22:15
ja stosowałam przez całą ciąże i dwa miesące po, nie miałam żadnych rozstępów więc jaknajbardziej trzeba stosować żeby się później nie męczyć ze skutkami
snikersikowa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11
Dołączył: śro, 16 paź 13 - 21:40
Nr użytkownika: 43,035




post śro, 16 paź 2013 - 22:15
Post #21

ja stosowałam przez całą ciąże i dwa miesące po, nie miałam żadnych rozstępów więc jaknajbardziej trzeba stosować żeby się później nie męczyć ze skutkami

--------------------
klara555
nie, 20 paź 2013 - 00:26
Całą ciążę się smarowałam i to najróżniejszymi kremami, używałam oliwki do kąpieli, naprawdę bardzo o siebie dbałam i co? Mam cały brzuch pocięty. Smarowałam też po cąży i rozstępy są blade. Niestety to są blizny i kremami tego nie usuniemy, jedynie możemy troszkę poprawić ich wygląd. Mogę polecić maść z apteki Cepan to jest maść na blizny i naprawdę po tym rozstępy mi bardzo zjaśniały i stały się mniej widoczne icon_biggrin.gif Tylko ta maść na duży obszar ciała tak jak u mnie brzuch jest mało wydajna. A wpadłam na to przez przypadek bo kupiłam ją do smarowana blizny po cc i rozstępy które były tuż nad nią zaczeły robić się blade.
klara555


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: sob, 19 paź 13 - 19:12
Nr użytkownika: 43,048




post nie, 20 paź 2013 - 00:26
Post #22

Całą ciążę się smarowałam i to najróżniejszymi kremami, używałam oliwki do kąpieli, naprawdę bardzo o siebie dbałam i co? Mam cały brzuch pocięty. Smarowałam też po cąży i rozstępy są blade. Niestety to są blizny i kremami tego nie usuniemy, jedynie możemy troszkę poprawić ich wygląd. Mogę polecić maść z apteki Cepan to jest maść na blizny i naprawdę po tym rozstępy mi bardzo zjaśniały i stały się mniej widoczne icon_biggrin.gif Tylko ta maść na duży obszar ciała tak jak u mnie brzuch jest mało wydajna. A wpadłam na to przez przypadek bo kupiłam ją do smarowana blizny po cc i rozstępy które były tuż nad nią zaczeły robić się blade.
marta_29
sob, 02 lis 2013 - 16:10
Mi Cepan nie pomógł, a też używałam. Takie zagojone rozstępy usunęłam dopiero u lekarza w gabinecie Bellisana. Nic innego nie chciało mi pomóc. Kremy są dobre, żeby zapobiegać, ale jak już się pojawią, to trudno je usunąć.
marta_29


Grupa: Zbanowani
Postów: 27
Dołączył: pon, 16 sty 12 - 19:57
Nr użytkownika: 39,089




post sob, 02 lis 2013 - 16:10
Post #23

Mi Cepan nie pomógł, a też używałam. Takie zagojone rozstępy usunęłam dopiero u lekarza w gabinecie Bellisana. Nic innego nie chciało mi pomóc. Kremy są dobre, żeby zapobiegać, ale jak już się pojawią, to trudno je usunąć.

--------------------
Chodź zabiorę Cię tam, gdzie w kolorach jest świat...
kajukaj
czw, 07 lip 2016 - 18:40
znam ten ból...od niedawna używam kremu od mamas https://mamas.com.pl/produkt/krem-przeciw-rozstepom/ kupić go mozna w aptece, zawiera kolagen więc skóra staje się elastyczna
kajukaj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25
Dołączył: pią, 29 kwi 16 - 13:59
Nr użytkownika: 47,491




post czw, 07 lip 2016 - 18:40
Post #24

znam ten ból...od niedawna używam kremu od mamas https://mamas.com.pl/produkt/krem-przeciw-rozstepom/ kupić go mozna w aptece, zawiera kolagen więc skóra staje się elastyczna


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pon, 29 maj 2017 - 13:28
Post #25

Jeśi już macie rozstępy to nie usuniecie ich inaczej jak operacją czy laserem. Można jednak im zapobiegać:
stosować odpowiednie kremy
oliwkę ( ale tylko taka naturalną)
oraz regularnie masować miejsca, w których mogą się pojawić rozstępy

Zerknijcie sobie również tutaj:
https://dzidziula.pl

Na stronie jest blog, na którym znajdziecie wiele takich porad.
boredpanda
czw, 01 cze 2017 - 11:41
U mnie na razie są stare rozstępy (tzn. perłowobiałe), ale nie pokazuję się nigdzie w stroju kąpielowym więc nie widzę potrzeby walczyć z nimi w inny sposób niż olejkami/kremami ujędrniającymi, kolagenem w płynie czy kwasem hialuronowym (super wygładza bruzdy). Może kiedyś, jak będę starsza, zainteresuję się bardziej zabiegami medycznymi w celu ich usunięcia, ale na razie są jeszcze do przeżycia.
boredpanda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: śro, 31 maj 17 - 14:49
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 49,687




post czw, 01 cze 2017 - 11:41
Post #26

U mnie na razie są stare rozstępy (tzn. perłowobiałe), ale nie pokazuję się nigdzie w stroju kąpielowym więc nie widzę potrzeby walczyć z nimi w inny sposób niż olejkami/kremami ujędrniającymi, kolagenem w płynie czy kwasem hialuronowym (super wygładza bruzdy). Może kiedyś, jak będę starsza, zainteresuję się bardziej zabiegami medycznymi w celu ich usunięcia, ale na razie są jeszcze do przeżycia.
blanca89
wto, 29 sie 2017 - 14:42
Mi też poleciła go pani w salonie kosmetycznym, do którego chodzę. Zamierzam kupić i mam nadzieję, że chociaż trochę pomoże icon_sad.gif
blanca89


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 29 sie 17 - 14:32
Nr użytkownika: 50,316




post wto, 29 sie 2017 - 14:42
Post #27

Mi też poleciła go pani w salonie kosmetycznym, do którego chodzę. Zamierzam kupić i mam nadzieję, że chociaż trochę pomoże icon_sad.gif

--------------------
cremecaramel
pon, 18 wrz 2017 - 09:40
I ja czegoś takiego szukam, mam kilka takch brzydkich nie tylko na brzuchu ale też na ramionach, koszmar, zawsze mnie krępuje zeby założyć sukienkę bez rękawów czy nawet z którszym rękawkiem, myślicie ze takie starsze też da radę usunąć albo chociaż zeby nie były takie widoczne? Ktoraś z Was kojarzy żel sutricon?
cremecaramel


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: sob, 16 wrz 17 - 14:59
Nr użytkownika: 50,463




post pon, 18 wrz 2017 - 09:40
Post #28

I ja czegoś takiego szukam, mam kilka takch brzydkich nie tylko na brzuchu ale też na ramionach, koszmar, zawsze mnie krępuje zeby założyć sukienkę bez rękawów czy nawet z którszym rękawkiem, myślicie ze takie starsze też da radę usunąć albo chociaż zeby nie były takie widoczne? Ktoraś z Was kojarzy żel sutricon?


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post wto, 03 paź 2017 - 12:38
Post #29

Oj.. czyli nie zostaje mi nic poza laserem... a coś polecicie co chociaż zredukuje? Żeby potem mniej zabiegów potrzeba było... bo te co mam na biodrach i plecach są straszne, wyglądam jak zebra. Zrobiły mi się w okresie dorastania i kompleksy dalej się za mną ciągną. Korzystałam z różnych kremów ogólnodostępnych, jeszcze jak były różowe ale nic nie pomogło...
myszka01
pon, 09 paź 2017 - 08:53
Laser to w sumie dobra opcja. Ja np. natrafiłam na bardzo ciekawy artykuł nt. rozstępów tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/. Walczę z nimi od ponad 3-ech lat, bezskutecznie. Szukam swojego najlepszego sposobuy na nie.
myszka01


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 09 paź 17 - 08:44
Nr użytkownika: 50,629




post pon, 09 paź 2017 - 08:53
Post #30

Laser to w sumie dobra opcja. Ja np. natrafiłam na bardzo ciekawy artykuł nt. rozstępów tutaj: https://clinicacosmetologica.pl/artykuly/rozstepy/. Walczę z nimi od ponad 3-ech lat, bezskutecznie. Szukam swojego najlepszego sposobuy na nie.

--------------------
Nie jestem ideałem, ale całe życie dążę do tego!


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 14 paź 2017 - 10:59
Post #31

CYTAT(tamaraz @ Tue, 05 Sep 2017 - 10:25) *
Na istniejące jedynie laser. Żaden krem za bardzo nie pomoże na istniejące już rozstępy. Jesli ktoraś z Was natomiast chciała podnieść i ujędrnić biust to polecam Frashe
nawilża
ujędrnia i to porządnie
daje dobre efekty
tak więc pomimoi wysokiej ceny to jestem zdania,że są to dobrze wydane pieniądze: https://frashe.pl/


Sama czegoś takiego szukam. Ogólnie jestem w ciążowym przerażeniu co dalej stanie się z moim biustem. Ogólnie było lepiej przed ciążą .Teraz piersi mam długie i ... obwisłe i niekoniecznie mi się to podoba icon_sad.gif Chciałabym się wyratowac jakimś kosmetykiem ( chociaż trochę). Jak na razie stosuje olej kokosowy ale tak średnio działa.Gdzie to kupowałaś?
rowan_berry
wto, 17 paź 2017 - 23:01
CYTAT(cremecaramel @ Mon, 18 Sep 2017 - 10:40) *
I ja czegoś takiego szukam, mam kilka takch brzydkich nie tylko na brzuchu ale też na ramionach, koszmar, zawsze mnie krępuje zeby założyć sukienkę bez rękawów czy nawet z którszym rękawkiem, myślicie ze takie starsze też da radę usunąć albo chociaż zeby nie były takie widoczne? Ktoraś z Was kojarzy żel sutricon?

Nie na rozstępy co prawda, bo mam ich niewiele, ale na blizny stosowałam. Efekt jest całkiem niezły, są blade i zupełnie niewidoczne z daleka, więc myślę, że i na rozstępy możesz spróbować.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post wto, 17 paź 2017 - 23:01
Post #32

CYTAT(cremecaramel @ Mon, 18 Sep 2017 - 10:40) *
I ja czegoś takiego szukam, mam kilka takch brzydkich nie tylko na brzuchu ale też na ramionach, koszmar, zawsze mnie krępuje zeby założyć sukienkę bez rękawów czy nawet z którszym rękawkiem, myślicie ze takie starsze też da radę usunąć albo chociaż zeby nie były takie widoczne? Ktoraś z Was kojarzy żel sutricon?

Nie na rozstępy co prawda, bo mam ich niewiele, ale na blizny stosowałam. Efekt jest całkiem niezły, są blade i zupełnie niewidoczne z daleka, więc myślę, że i na rozstępy możesz spróbować.

--------------------


Mamilein
czw, 19 paź 2017 - 14:40
Mnie kiedyś lekarz powiedział, że jeśli kobieta ma skłonność do powstawania rozstępów to chociażby godzinami wcierała w siebie różne kremy to rozstępom i tak się nie zapobiegnie. Kremami oczywiście można się wspomagać, szczególnie jeśli rozstępy są jeszcze świeże (czerwone), ale całkowicie raczej nie znikną.
Mamilein


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 23
Dołączył: nie, 02 kwi 17 - 23:40
Nr użytkownika: 49,173




post czw, 19 paź 2017 - 14:40
Post #33

Mnie kiedyś lekarz powiedział, że jeśli kobieta ma skłonność do powstawania rozstępów to chociażby godzinami wcierała w siebie różne kremy to rozstępom i tak się nie zapobiegnie. Kremami oczywiście można się wspomagać, szczególnie jeśli rozstępy są jeszcze świeże (czerwone), ale całkowicie raczej nie znikną.
doninka
czw, 26 paź 2017 - 20:43
znalazłam bardzo ciekawy artykuł w eaptece, może warto własnie te kremy zastosowac? sama mam zamiar spróbowac https://eapteka.pl/blog-porady/3-najlepsze-...ozstepy-opinie/
doninka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 36
Dołączył: nie, 15 lis 15 - 13:40
Nr użytkownika: 46,730




post czw, 26 paź 2017 - 20:43
Post #34

znalazłam bardzo ciekawy artykuł w eaptece, może warto własnie te kremy zastosowac? sama mam zamiar spróbowac https://eapteka.pl/blog-porady/3-najlepsze-...ozstepy-opinie/
kuna87
śro, 15 lis 2017 - 16:00
Poważnie tylko laser ? Ale sa też jakies inne zabiegi ?
Kiedyś czytałam o jakiś innych... widzę że pora coś z nimi zrobić..
kuna87


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 351
Dołączył: czw, 26 lut 15 - 21:11
Nr użytkownika: 45,434




post śro, 15 lis 2017 - 16:00
Post #35

Poważnie tylko laser ? Ale sa też jakies inne zabiegi ?
Kiedyś czytałam o jakiś innych... widzę że pora coś z nimi zrobić..

--------------------
6-08-2015 2 kreseczka <jupi>
Kapir
czw, 23 lis 2017 - 13:24
Bardzo dobry na rozstępy jest krem z masłem shea oraz minerałami z Morza Martwego firmy In Collina ( 200 ml). W Polsce już dostępne, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.


Kapir


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 18 cze 17 - 20:47
Nr użytkownika: 49,810




post czw, 23 lis 2017 - 13:24
Post #36

Bardzo dobry na rozstępy jest krem z masłem shea oraz minerałami z Morza Martwego firmy In Collina ( 200 ml). W Polsce już dostępne, wystarczy wpisać w wyszukiwarkę.


rowan_berry
wto, 02 sty 2018 - 11:06
Ale taki żel sutricon na blizny (w końcu rozstępy to rodzaj blizn) może być niezłym uzupełnieniem laseroterapii.
rowan_berry


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 430
Dołączył: śro, 09 sty 08 - 17:01
Skąd: obywatelka świata
Nr użytkownika: 17,535




post wto, 02 sty 2018 - 11:06
Post #37

Ale taki żel sutricon na blizny (w końcu rozstępy to rodzaj blizn) może być niezłym uzupełnieniem laseroterapii.

--------------------


Ola1919
pon, 22 sty 2018 - 15:04
Hej, jestem upieczoną mamą icon_smile.gif Po ciąży zostały mi liczne "czerwone prążki". Jak się ich pozbyć? Co robić? Jakiego kosmetyku użyć? icon_smile.gif Z góry dziękuję za sugestie.
Ola1919


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 22 sty 18 - 14:57
Nr użytkownika: 51,358




post pon, 22 sty 2018 - 15:04
Post #38

Hej, jestem upieczoną mamą icon_smile.gif Po ciąży zostały mi liczne "czerwone prążki". Jak się ich pozbyć? Co robić? Jakiego kosmetyku użyć? icon_smile.gif Z góry dziękuję za sugestie.
chibiusa
pią, 23 lut 2018 - 12:15
CYTAT(Ola1919 @ Mon, 22 Jan 2018 - 15:04) *
Hej, jestem upieczoną mamą icon_smile.gif Po ciąży zostały mi liczne "czerwone prążki". Jak się ich pozbyć? Co robić? Jakiego kosmetyku użyć? icon_smile.gif Z góry dziękuję za sugestie.

spróbuj tego żelu sutricon, przy nakładaniu warto robić parę minut takiego lekkiego masażu no i ozywiście uzbroić się w cierpliwość icon_smile.gif takie rzeczy wymagaja jednak czasu i systematyczności
chibiusa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 133
Dołączył: czw, 09 lis 17 - 11:07
Nr użytkownika: 50,860




post pią, 23 lut 2018 - 12:15
Post #39

CYTAT(Ola1919 @ Mon, 22 Jan 2018 - 15:04) *
Hej, jestem upieczoną mamą icon_smile.gif Po ciąży zostały mi liczne "czerwone prążki". Jak się ich pozbyć? Co robić? Jakiego kosmetyku użyć? icon_smile.gif Z góry dziękuję za sugestie.

spróbuj tego żelu sutricon, przy nakładaniu warto robić parę minut takiego lekkiego masażu no i ozywiście uzbroić się w cierpliwość icon_smile.gif takie rzeczy wymagaja jednak czasu i systematyczności
paska9
czw, 22 mar 2018 - 13:21
Ja niedawno kupiłam Mamas i jestem zadowolona, przeszkadza mi tylko trochę to, że po rozsmarowaniu po skórze nieco długo się wchłania i zostawia taką białą smugę. Ale tylko dlatego, że jestem niecierpliwa i wymagam od kremów szybkiego wchłaniania. Ale zauważyłam dużą różnicę w elastyczności skóry. Potem kupiłam też balsam z kolagenem i smaruję rozstępy dwoma kremami. Może za wcześnie o tym pisać, ale mam wrażenie, że wyglądają znacznie lepiej niż wcześniej.
paska9


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: śro, 21 mar 18 - 12:58
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 51,646




post czw, 22 mar 2018 - 13:21
Post #40

Ja niedawno kupiłam Mamas i jestem zadowolona, przeszkadza mi tylko trochę to, że po rozsmarowaniu po skórze nieco długo się wchłania i zostawia taką białą smugę. Ale tylko dlatego, że jestem niecierpliwa i wymagam od kremów szybkiego wchłaniania. Ale zauważyłam dużą różnicę w elastyczności skóry. Potem kupiłam też balsam z kolagenem i smaruję rozstępy dwoma kremami. Może za wcześnie o tym pisać, ale mam wrażenie, że wyglądają znacznie lepiej niż wcześniej.
> krem na istniejące już rozstępy
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 09:39
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama