Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Narożnik - czym sie kierować przy zakupie?

> 
agarad
pon, 07 sty 2013 - 15:29
Szukam aktualnie narożnika, ale zupełnie nie wiem na co zwracać uwagę, w sklepach niby zatrzęsienie a ceny baaardzo zróżnicowane tylko nie wiem z czego te róznice wynikają.

Mebel ma być wykorzystany jako siedzenie i ma to być wygodne siedzenie icon_smile.gif siadałam na róznych, mają masę rozwiązań, ruchome zagłówki, poduchy, ruchome podłokietniki itp. itd. ale co innego usiąść na chwilę /zwłaszcza kiedy czlowiek się już nachodził i jest zmęczony to mu na prawie wszystkim wygodnie'-) /a co innego korzystać stale icon_wink.gif


Możecie poklecis konktretne firmy albo rozwiązania z których jesteście zadowoleni lub nie? i rodzaj trwałej tkaniny obiciowej.



agarad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,351
Dołączył: wto, 29 kwi 03 - 09:57
SkÄ…d: z okolicy stolicy ;-)
Nr użytkownika: 662

GG:


post pon, 07 sty 2013 - 15:29
Post #1

Szukam aktualnie narożnika, ale zupełnie nie wiem na co zwracać uwagę, w sklepach niby zatrzęsienie a ceny baaardzo zróżnicowane tylko nie wiem z czego te róznice wynikają.

Mebel ma być wykorzystany jako siedzenie i ma to być wygodne siedzenie icon_smile.gif siadałam na róznych, mają masę rozwiązań, ruchome zagłówki, poduchy, ruchome podłokietniki itp. itd. ale co innego usiąść na chwilę /zwłaszcza kiedy czlowiek się już nachodził i jest zmęczony to mu na prawie wszystkim wygodnie'-) /a co innego korzystać stale icon_wink.gif


Możecie poklecis konktretne firmy albo rozwiązania z których jesteście zadowoleni lub nie? i rodzaj trwałej tkaniny obiciowej.





--------------------
Agnieszka

syn - 2000
córka - 2005

ana
pon, 07 sty 2013 - 18:45
żadnych ruchomych poduch, wsuwanych siedzisk bo nie nadążysz z poprawianiem, szeroki podłokietnik ale fajnie żeby była na to zakładana taka jakby tacka np. na filiżankę, tkanina z teflonem sprawdza sie przy moim kocie bo nie widać śladów drapania i łatwo sie czyści mokrą gąbką. mój idealny kolor to szary melanż bo wtedy mniej rzucają się w oczy plamki, jasne obicia tez sa dobre ale zalezy od ciebie ile będzieesz je uzytkować
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
SkÄ…d: ^
Nr użytkownika: 2,421




post pon, 07 sty 2013 - 18:45
Post #2

żadnych ruchomych poduch, wsuwanych siedzisk bo nie nadążysz z poprawianiem, szeroki podłokietnik ale fajnie żeby była na to zakładana taka jakby tacka np. na filiżankę, tkanina z teflonem sprawdza sie przy moim kocie bo nie widać śladów drapania i łatwo sie czyści mokrą gąbką. mój idealny kolor to szary melanż bo wtedy mniej rzucają się w oczy plamki, jasne obicia tez sa dobre ale zalezy od ciebie ile będzieesz je uzytkować

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
agapii

Go??







post pon, 07 sty 2013 - 20:03
Post #3

Ja mam z tej firmy https://www.wajnert.pl/produkty/narozniki-b...lorado-nar3bf-e bez ruchomych poduch, nie ten dokładnie ale bardzo podobny. Kolor szary melanż, rzeczywiście bardzo dużo przeszedł (dziecko ma różne pomysły icon_smile.gif ) łatwo się czyści i ogólnie jestem zadowolona. Mój ma wysuwaną szufladę i można spać, więc w razie czego jest gdzie ulokować gości.
Warto również zastanowić się nad zagłówkami. W moim są 2 i człowiek siada tak, żeby się o nie oprzeć icon_smile.gif
Ryjek
wto, 08 sty 2013 - 23:47
Ja mam Gawina ten https://www.gawin.pl/pl,oferta,meble_tapice...#33;prettyPhoto. Mam caly czarny z alkantary. Jedyny jego minus to widoczne paprochy na czarnym icon_smile.gif Ma wysywane zaglowki, skladany podlokietnik. Wybralam najwiekszy.
Ryjek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,888
Dołączył: śro, 14 cze 06 - 15:10
SkÄ…d: Bogatynia
Nr użytkownika: 6,265

GG:


post wto, 08 sty 2013 - 23:47
Post #4

Ja mam Gawina ten https://www.gawin.pl/pl,oferta,meble_tapice...#33;prettyPhoto. Mam caly czarny z alkantary. Jedyny jego minus to widoczne paprochy na czarnym icon_smile.gif Ma wysywane zaglowki, skladany podlokietnik. Wybralam najwiekszy.

--------------------
Ryjek



marta083
pon, 28 sty 2013 - 22:02
Nie mogę swojego odnaleźć a nazwy nie pamiętam, ale mam coś w ten deseń https://www.kelman.pl/foto/products_medium/..._ecrue_braz.jpg
Ja z racji ogrzewania podłogowego mam na wysokich nóżkach, lekko się rozkłada!
Minus - częściowa ekoskóra czarna na której widać kurz - nadal wykańczamy domek więc jest go dużo 37.gif
marta083


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,182
Dołączył: pon, 29 mar 10 - 09:53
SkÄ…d: znad smego morza :D
Nr użytkownika: 32,308

GG:


post pon, 28 sty 2013 - 22:02
Post #5

Nie mogę swojego odnaleźć a nazwy nie pamiętam, ale mam coś w ten deseń https://www.kelman.pl/foto/products_medium/..._ecrue_braz.jpg
Ja z racji ogrzewania podłogowego mam na wysokich nóżkach, lekko się rozkłada!
Minus - częściowa ekoskóra czarna na której widać kurz - nadal wykańczamy domek więc jest go dużo 37.gif

--------------------
> Narożnik - czym sie kierować przy zakupie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 13:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama