Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia   

gdzie kupić fajne meble?

, i w ogóle jak się teraz urządza mieszkanie:)
> , i w ogóle jak siÄ™ teraz urzÄ…dza mieszkanie:)
Joanna 81
śro, 20 mar 2013 - 16:22
CYTAT(Mariola*** @ Sat, 19 Jan 2013 - 23:48) *
a, a łózko mam z ikei i jest boskie i jak nowe, drewniane i za grosze porównując do innych marek


rozkładane czy typowe sypialniane?

Joanna 81


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,436
Dołączył: pią, 17 lis 06 - 20:28
SkÄ…d: z pokoju :)
Nr użytkownika: 8,538

GG:


post śro, 20 mar 2013 - 16:22
Post #41

CYTAT(Mariola*** @ Sat, 19 Jan 2013 - 23:48) *
a, a łózko mam z ikei i jest boskie i jak nowe, drewniane i za grosze porównując do innych marek


rozkładane czy typowe sypialniane?



--------------------






"W chwili, gdy najmniej się tego spodziewamy, życie stawia przed nami wyzwania,
by sprawdzić naszą odwagę i gotowość na zmiany."
P.Coelho
pati.n
śro, 03 kwi 2013 - 11:43
CYTAT(Mariola*** @ Sun, 20 Jan 2013 - 00:48) *
a, a łózko mam z ikei i jest boskie i jak nowe, drewniane i za grosze porównując do innych marek


ja mam sypilaniÄ™ z ikea i jestem zachwycona icon_smile.gif
pati.n


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,145
Dołączył: wto, 06 lis 07 - 12:13
Nr użytkownika: 16,801




post śro, 03 kwi 2013 - 11:43
Post #42

CYTAT(Mariola*** @ Sun, 20 Jan 2013 - 00:48) *
a, a łózko mam z ikei i jest boskie i jak nowe, drewniane i za grosze porównując do innych marek


ja mam sypilaniÄ™ z ikea i jestem zachwycona icon_smile.gif

--------------------


Weszłam ostatnio na wagę żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pierniczę! Jestem za niska!
Jogurciak
sob, 06 kwi 2013 - 01:13
Ja dzisiaj zakupiłam w ikei stół, krzesła i kanapę.

Kanapa w planach rozkładana dla gości, jeszcze nie wiemy czy stanie w salonie czy w pokoju do pracy w ramach miejsca na odpoczynek. Stół - dłuugo nie mogliśmy sie zdecydować i w koncu kupilismy bardzo tani stół z myśla, że go w przyszłości wymienimy na lepszy model. Ale krzesła fajne.

Lubię Ikeę właśnie za to, że można tanio wyposażyć dom (chyba taniej to w warszawie tylko meble z drugiej ręki), a jak na jakimś konkretnym meblu nam bardzo zależy to można też wybrać coś bardzo porządnego (ale wtedy też drogo). I miło się chodzi po sklepie - wszystko w jednym miejscu.
Jogurciak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 270
Dołączył: wto, 10 lis 09 - 19:34
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 30,067




post sob, 06 kwi 2013 - 01:13
Post #43

Ja dzisiaj zakupiłam w ikei stół, krzesła i kanapę.

Kanapa w planach rozkładana dla gości, jeszcze nie wiemy czy stanie w salonie czy w pokoju do pracy w ramach miejsca na odpoczynek. Stół - dłuugo nie mogliśmy sie zdecydować i w koncu kupilismy bardzo tani stół z myśla, że go w przyszłości wymienimy na lepszy model. Ale krzesła fajne.

Lubię Ikeę właśnie za to, że można tanio wyposażyć dom (chyba taniej to w warszawie tylko meble z drugiej ręki), a jak na jakimś konkretnym meblu nam bardzo zależy to można też wybrać coś bardzo porządnego (ale wtedy też drogo). I miło się chodzi po sklepie - wszystko w jednym miejscu.

--------------------

Mój Blog o diecie eliminacyjnej i jedzeniu w alergii
gosiaczka
wto, 28 maj 2013 - 21:49
wszystkim mamom szukajÄ…cym inspiracji i bardzo ciekawych, a zarazem praktycznych mebli dla dzieci - polecam sklep (edycja z powodu reklamy)
Sama zamawiałam tam meble i muszę przyznać, że są naprawdę wysokiej jakości, w rozsądnej cenie
gosiaczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8
Dołączył: wto, 08 sty 13 - 10:24
Nr użytkownika: 41,408




post wto, 28 maj 2013 - 21:49
Post #44

wszystkim mamom szukajÄ…cym inspiracji i bardzo ciekawych, a zarazem praktycznych mebli dla dzieci - polecam sklep (edycja z powodu reklamy)
Sama zamawiałam tam meble i muszę przyznać, że są naprawdę wysokiej jakości, w rozsądnej cenie


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post sob, 01 cze 2013 - 08:31
Post #45

CYTAT(KanuÅ› @ Mon, 07 Jan 2013 - 21:23) *
Mam swoje ulubione strony z meblami, gustuję w drewnie, ceny różne, niektóre nawet znośne.
https://www.anzys.pl/
tu młodzieżowe swego czasu spodobały mi się
https://timoore.eu/567,kolekcja_limo_opis
i jeszcze drewno
https://www.seart.pl/index.php


Co do firmy seart to mogę polecić coś tańszego, a podobnego. Też meble drewniane --> Urok Drewna . Jeżeli o meble sypialniane to tańszych nie widziałam. w anzys.pl też robiłam zakupy, do jadalni stół z krzesłami mam od nich. Dobra jakość, ale ceny mają takie średnie, trzeba dobrze poszukać.
mamcia79
sob, 14 wrz 2013 - 13:50
Ja się muszę wybrać do tego nowego salonu Agata meble w krakowie. Ogromny jest i mają ogromną ilość producentów. Poszukuję teraz czegoś do pokoju dziennego, najlepiej jakaś komoda, lustro witryna. Był ktoś z Was?
mamcia79


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 115
Dołączył: pon, 09 cze 08 - 11:09
Nr użytkownika: 20,211




post sob, 14 wrz 2013 - 13:50
Post #46

Ja się muszę wybrać do tego nowego salonu Agata meble w krakowie. Ogromny jest i mają ogromną ilość producentów. Poszukuję teraz czegoś do pokoju dziennego, najlepiej jakaś komoda, lustro witryna. Był ktoś z Was?

--------------------
pinkbear
pon, 16 wrz 2013 - 14:28
Meble firmy Agata są bardzo dobre, porządnie wykonane i w ogóle. Mają bogatą ofertę, więc jest w czym wybierać. Niestety jedyny minus jest taki, że są raczej drogie.
pinkbear


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 16 wrz 13 - 08:17
Nr użytkownika: 42,885




post pon, 16 wrz 2013 - 14:28
Post #47

Meble firmy Agata są bardzo dobre, porządnie wykonane i w ogóle. Mają bogatą ofertę, więc jest w czym wybierać. Niestety jedyny minus jest taki, że są raczej drogie.

--------------------
[sygnatura niezgodna z Regulaminem Forum]
agabr
czw, 19 wrz 2013 - 13:43
CYTAT(pinkbear @ Mon, 16 Sep 2013 - 14:28) *
Meble firmy Agata są bardzo dobre, porządnie wykonane i w ogóle. Mają bogatą ofertę, więc jest w czym wybierać. Niestety jedyny minus jest taki, że są raczej drogie.

że co ? meble firmy Agata wykonane sa z plyty pilsniowej ani dobre ani porzadnie wykonane i faktycznie jak na taka jakosc sa drogie .b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 19 wrz 2013 - 13:43
Post #48

CYTAT(pinkbear @ Mon, 16 Sep 2013 - 14:28) *
Meble firmy Agata są bardzo dobre, porządnie wykonane i w ogóle. Mają bogatą ofertę, więc jest w czym wybierać. Niestety jedyny minus jest taki, że są raczej drogie.

że co ? meble firmy Agata wykonane sa z plyty pilsniowej ani dobre ani porzadnie wykonane i faktycznie jak na taka jakosc sa drogie .b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Litka
czw, 19 wrz 2013 - 14:51
Dobrze, że nie napisałaś, że są brzydkie icon_wink.gif. Ja już się nauczyłam, że takich rzeczy się nie pisze icon_smile.gif
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post czw, 19 wrz 2013 - 14:51
Post #49

Dobrze, że nie napisałaś, że są brzydkie icon_wink.gif. Ja już się nauczyłam, że takich rzeczy się nie pisze icon_smile.gif
GingerWolf
sob, 21 wrz 2013 - 09:34
Dziękuję za odpowiedzi w tym wątku!
Też zamierzam kupić nowe meble...
Teraz mam dużo wskazówek na ten temat, ponieważ ostatnio zdecydowaliśmy kupować używane z [edit: moderacja]
pozdrawiam!

Ten post edytował Ila sob, 21 wrz 2013 - 10:25
GingerWolf


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: sob, 21 wrz 13 - 09:27
Nr użytkownika: 42,916




post sob, 21 wrz 2013 - 09:34
Post #50

Dziękuję za odpowiedzi w tym wątku!
Też zamierzam kupić nowe meble...
Teraz mam dużo wskazówek na ten temat, ponieważ ostatnio zdecydowaliśmy kupować używane z [edit: moderacja]
pozdrawiam!
Martucha_
nie, 22 wrz 2013 - 10:49
CYTAT(agabr @ Thu, 19 Sep 2013 - 14:43) *
ani porzadnie wykonane i faktycznie jak na taka jakosc sa drogie .b


Ale za to są "i w ogóle" icon_smile.gif
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post nie, 22 wrz 2013 - 10:49
Post #51

CYTAT(agabr @ Thu, 19 Sep 2013 - 14:43) *
ani porzadnie wykonane i faktycznie jak na taka jakosc sa drogie .b


Ale za to są "i w ogóle" icon_smile.gif
Tuni
nie, 22 wrz 2013 - 16:45
Martucha 03.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
SkÄ…d: ÅšlÄ…sk
Nr użytkownika: 248




post nie, 22 wrz 2013 - 16:45
Post #52

Martucha 03.gif
Mariola***
nie, 22 wrz 2013 - 20:09
Nie, no nie mówcie. W Agacie upatrzyłam sobie kanapę i była to jedyna, która była wygodna, tania, ładna, ale...miała metalowe płozy, bo to nawet nie były nogi i nie pasowały mi do czarnych metalowych stelaży krzeseł. I ...pomalowane, nie kupiłam, ale zawsze przechodzę z żalem o ten spód.

Z tą "biedotą"..uogólniam, takie bylo założenie Pana Szweda, żeby robić meble dla wszystkich przecież.

A tak na marginesie, to muszę jakiegos śledzia chyba włączyć, bo tak nieładnie nie odpowiadać na pytania.
Mariola***


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,966
Dołączył: pon, 19 sty 04 - 20:15
SkÄ…d: dg
Nr użytkownika: 1,351

GG:


post nie, 22 wrz 2013 - 20:09
Post #53

Nie, no nie mówcie. W Agacie upatrzyłam sobie kanapę i była to jedyna, która była wygodna, tania, ładna, ale...miała metalowe płozy, bo to nawet nie były nogi i nie pasowały mi do czarnych metalowych stelaży krzeseł. I ...pomalowane, nie kupiłam, ale zawsze przechodzę z żalem o ten spód.

Z tą "biedotą"..uogólniam, takie bylo założenie Pana Szweda, żeby robić meble dla wszystkich przecież.

A tak na marginesie, to muszę jakiegos śledzia chyba włączyć, bo tak nieładnie nie odpowiadać na pytania.

--------------------
Miłosz -ur 26.07.2004
Martyna -ur 02.06.2007
mama_do_kwadratu
nie, 22 wrz 2013 - 20:41
CYTAT(agabr @ Thu, 19 Sep 2013 - 14:43) *
że co ? meble firmy Agata wykonane sa z plyty pilsniowej ani dobre ani porzadnie wykonane i faktycznie jak na taka jakosc sa drogie .b

Agata to firma produkująca meble? Myślałam, że to po prostu salon meblowy, oferujący towar różnych producentów.
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 22 wrz 2013 - 20:41
Post #54

CYTAT(agabr @ Thu, 19 Sep 2013 - 14:43) *
że co ? meble firmy Agata wykonane sa z plyty pilsniowej ani dobre ani porzadnie wykonane i faktycznie jak na taka jakosc sa drogie .b

Agata to firma produkująca meble? Myślałam, że to po prostu salon meblowy, oferujący towar różnych producentów.

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
eurydyka
śro, 25 wrz 2013 - 13:22
Wyspa w kuchnie to wcale nie jest dziwactwo, jak napisala maminka, moim zdaniem to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiazanie. Nawet do malej kuchni (np polaczonej z salonem ) mozna dopasowac taka mala wyspę ktora bedzie oddzielac te 2 pomieszczenia. jak kogos nei przekonują to obejrzyjcie aranzacje kuchni na (edit: moderacja)ja wlasnie stamtąd zamowilam meble z taką wyspą jak na zdjeciu, i taki układ naprawde swietnie sie sprawdza.
eurydyka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9
Dołączył: śro, 13 sty 10 - 13:04
Nr użytkownika: 31,068




post śro, 25 wrz 2013 - 13:22
Post #55

Wyspa w kuchnie to wcale nie jest dziwactwo, jak napisala maminka, moim zdaniem to bardzo praktyczne i funkcjonalne rozwiazanie. Nawet do malej kuchni (np polaczonej z salonem ) mozna dopasowac taka mala wyspę ktora bedzie oddzielac te 2 pomieszczenia. jak kogos nei przekonują to obejrzyjcie aranzacje kuchni na (edit: moderacja)ja wlasnie stamtąd zamowilam meble z taką wyspą jak na zdjeciu, i taki układ naprawde swietnie sie sprawdza.
jagodka
pon, 07 kwi 2014 - 15:14
Z Agatą akurat mam dobre doświadczenie, kupiłam kanapę skórzaną, na której wbrew obiegowym opiniom wygodnie sie siedzi nawet w upalne dni icon_smile.gif Jedną miałam reklamację z krzesłem, ale raz dwa mi naprawili i dalej wygląda jak nowe.
jagodka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 77
Dołączył: pią, 29 lut 08 - 15:40
Nr użytkownika: 18,501




post pon, 07 kwi 2014 - 15:14
Post #56

Z Agatą akurat mam dobre doświadczenie, kupiłam kanapę skórzaną, na której wbrew obiegowym opiniom wygodnie sie siedzi nawet w upalne dni icon_smile.gif Jedną miałam reklamację z krzesłem, ale raz dwa mi naprawili i dalej wygląda jak nowe.
malgog
pon, 07 kwi 2014 - 18:36
w kwestii Agaty siÄ™ wypowiem
zawsze miałam sklep za badziewie okrutne i bezguście totalne w typie bodzio meble, do tej samej klasy zaliczałam tez BRW
chociaż dawno nie byłam i oburzonych porównaniem proszę o wybaczenie
ale się ostatnio mile zaskoczyłam bo tam czyli w Agacie naprawdę jest sporo kanap i nie tylko w rozsądnej cenie, nie wiem
czy to jest jeden producent/marka Agata meble czy wielu
nie jest to standard pokroju Domoteki
ale wybór jest, czy kanapy są z tektury czy płyty wiórowej nie sprawdzałam
ale widziałam sporo skórzanych, nawet ok
malgog


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,852
Dołączył: pią, 25 sie 06 - 18:44
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 7,202




post pon, 07 kwi 2014 - 18:36
Post #57

w kwestii Agaty siÄ™ wypowiem
zawsze miałam sklep za badziewie okrutne i bezguście totalne w typie bodzio meble, do tej samej klasy zaliczałam tez BRW
chociaż dawno nie byłam i oburzonych porównaniem proszę o wybaczenie
ale się ostatnio mile zaskoczyłam bo tam czyli w Agacie naprawdę jest sporo kanap i nie tylko w rozsądnej cenie, nie wiem
czy to jest jeden producent/marka Agata meble czy wielu
nie jest to standard pokroju Domoteki
ale wybór jest, czy kanapy są z tektury czy płyty wiórowej nie sprawdzałam
ale widziałam sporo skórzanych, nawet ok


--------------------
user posted image
user posted image
agnieszkawojnowska

Go??







post wto, 29 kwi 2014 - 13:23
Post #58

Myślę, że jak chcesz mieć bardzo dobre meble to jednyne co możesz zrobić to zamówić je pod wymiar. Meble na wymair szafy na zamówienie, szafy wnękowe, meble kuchenne. To wszystko możesz znaleźć w firmie SENATOR. Zobacz sobie ich projekty na stronie (reklama - edytowano) Zrobią tez Ci meble z jakiego chcesz materiału. I Naprawdę poradzą dopasują do mieszkania. ZObacz popatrz warto :PPP
AniaKwat
czw, 29 maj 2014 - 16:08
Lubie meble z Ikei kupowałem tam sofę ze ściąganymi poduchami do salonu, wykonanie całkiem ok i jest praktyczna. Ostatnio kupiłem meble przez internet w firmie [edit: moderacja] - zamówiłem tam stół z krzesłami drewnianymi. Wykonanie jest bardzo dobre jak za tą cenę - firma jest producentem tych mebli więc może dlatego. W każdym razie poza dosyć długim terminem realizacji jestem zadowolnyu
AniaKwat


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 28 paź 13 - 16:50
Nr użytkownika: 43,087

GG:


post czw, 29 maj 2014 - 16:08
Post #59

Lubie meble z Ikei kupowałem tam sofę ze ściąganymi poduchami do salonu, wykonanie całkiem ok i jest praktyczna. Ostatnio kupiłem meble przez internet w firmie [edit: moderacja] - zamówiłem tam stół z krzesłami drewnianymi. Wykonanie jest bardzo dobre jak za tą cenę - firma jest producentem tych mebli więc może dlatego. W każdym razie poza dosyć długim terminem realizacji jestem zadowolnyu
Pogoda
piÄ…, 30 maj 2014 - 09:52
CYTAT(malgog @ Mon, 07 Apr 2014 - 18:36) *
w kwestii Agaty siÄ™ wypowiem
zawsze miałam sklep za badziewie okrutne i bezguście totalne w typie bodzio meble, do tej samej klasy zaliczałam tez BRW
chociaż dawno nie byłam i oburzonych porównaniem proszę o wybaczenie
ale się ostatnio mile zaskoczyłam bo tam czyli w Agacie naprawdę jest sporo kanap i nie tylko w rozsądnej cenie, nie wiem
czy to jest jeden producent/marka Agata meble czy wielu
nie jest to standard pokroju Domoteki
ale wybór jest, czy kanapy są z tektury czy płyty wiórowej nie sprawdzałam
ale widziałam sporo skórzanych, nawet ok



sorry, że odkurzam temat (chociaż w sumie to przecież nie ja, tylko spamerzy a wcześniej postu malgog nie zauważyłam icon_wink.gif ).

Agata nie jest producentem mebli. To sieć salonów meblowych a wystawiają meble przeróżnych marek, w tym chyba pełny asortyment BRW właśnie. Są więc meble z niższej półki jakościowo-cenowej, jak BRW i meble lepszych firm. Plusem Agaty jest to, że są tam obok siebie różne meble i różne ceny - ma się dzięki temu jakiś "przegląd rynku" i porównanie. Minusem jest to, że w salonach producentów można te same meble kupić często dużo taniej... (Chociaż zgadzam się, że nie zawsze.)



Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post piÄ…, 30 maj 2014 - 09:52
Post #60

CYTAT(malgog @ Mon, 07 Apr 2014 - 18:36) *
w kwestii Agaty siÄ™ wypowiem
zawsze miałam sklep za badziewie okrutne i bezguście totalne w typie bodzio meble, do tej samej klasy zaliczałam tez BRW
chociaż dawno nie byłam i oburzonych porównaniem proszę o wybaczenie
ale się ostatnio mile zaskoczyłam bo tam czyli w Agacie naprawdę jest sporo kanap i nie tylko w rozsądnej cenie, nie wiem
czy to jest jeden producent/marka Agata meble czy wielu
nie jest to standard pokroju Domoteki
ale wybór jest, czy kanapy są z tektury czy płyty wiórowej nie sprawdzałam
ale widziałam sporo skórzanych, nawet ok



sorry, że odkurzam temat (chociaż w sumie to przecież nie ja, tylko spamerzy a wcześniej postu malgog nie zauważyłam icon_wink.gif ).

Agata nie jest producentem mebli. To sieć salonów meblowych a wystawiają meble przeróżnych marek, w tym chyba pełny asortyment BRW właśnie. Są więc meble z niższej półki jakościowo-cenowej, jak BRW i meble lepszych firm. Plusem Agaty jest to, że są tam obok siebie różne meble i różne ceny - ma się dzięki temu jakiś "przegląd rynku" i porównanie. Minusem jest to, że w salonach producentów można te same meble kupić często dużo taniej... (Chociaż zgadzam się, że nie zawsze.)



> gdzie kupić fajne meble?, i w ogóle jak siÄ™ teraz urzÄ…dza mieszkanie:)
Start new topic
Reply to this topic
7 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama