Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

płytki ścienne

> 
Mamcia11
nie, 26 paź 2014 - 07:30
kurcze, a może panele szklane?
już sama nie wiem...

przegrzebałam internet i jka kupowlaiśmy maluchowi łózeczko to skoczyłam też na dział płytek i już sama nie wiem co by tu można było zastosować.
Mamcia11


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: pon, 13 sie 12 - 14:55
Nr użytkownika: 40,794




post nie, 26 paź 2014 - 07:30
Post #21

kurcze, a może panele szklane?
już sama nie wiem...

przegrzebałam internet i jka kupowlaiśmy maluchowi łózeczko to skoczyłam też na dział płytek i już sama nie wiem co by tu można było zastosować.
Reveritys
śro, 09 gru 2015 - 09:06
Właśnie teraz tak myślę bo mam płytki ścienne zamontowane w salonie i nie wiem co z kominkiem. widziałam takie solidne kominki poznań i chciałam kupić to można tak w ściane wmontować normalnie?
Reveritys


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: wto, 08 gru 15 - 08:58
Nr użytkownika: 46,853




post śro, 09 gru 2015 - 09:06
Post #22

Właśnie teraz tak myślę bo mam płytki ścienne zamontowane w salonie i nie wiem co z kominkiem. widziałam takie solidne kominki poznań i chciałam kupić to można tak w ściane wmontować normalnie?
Veberlis
czw, 09 cze 2016 - 08:28
Nie ma to jak ceramika polecam płytki ceramiczne Bardzo dobrze nadadzą się do pokoju czy gdziekolwiek ja właśnie takowe mam łatwo się je sprząta.
Veberlis


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 09 cze 16 - 08:26
Nr użytkownika: 47,684




post czw, 09 cze 2016 - 08:28
Post #23

Nie ma to jak ceramika polecam płytki ceramiczne Bardzo dobrze nadadzą się do pokoju czy gdziekolwiek ja właśnie takowe mam łatwo się je sprząta.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 21 cze 2017 - 08:14
Post #24

Ładny ten kamień icon_smile.gif


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post śro, 21 cze 2017 - 09:45
Post #25

Kamień na ścianie ogólnie dobrze się prezentuje chociaż sama nie wiem czy zdecydowałabym się właśnie na takie rozwiązanie.Moja siostra cioteczna ma obecnie kamień na ścianie w salonie oraz w kuchni i ciągle narzeka na to,że zbiera się na nim kurz i musi go wycierać.

Jesli chce się już zdecydować na jakiś oryginalny wzór płytek to sugeruję zerknąć sobie na przykład na shabby chic od firmy Tubądzin:
https://www.tubadzin.pl/collection/413

Płytki naśladują stare drewno.
Brigit
czw, 08 lut 2018 - 09:37
Bardzo podobają mi się płytki kładzione bez fug, białe, w stylu tych z paryskiego metra. Myślę, że przed każdym remontem warto poczytać trochę na temat aktualnych trendów, dopiero po tym jak trafiłam na ten tekst https://www.abcwnetrza.pl/popularne-wzory-p...lasyczne-kafle/ dowiedziałam się jakie kształty kafelek są teraz w modzie i muszę przyznać, że byłam zaskoczona. Ciekawa jestem czy te wszystkie arabeski i trójkąty przetrwają próbę czasu, czy za kilka lat wszyscy będą je masowo skuwać...

Ten post edytował Brigit czw, 08 lut 2018 - 09:38
Brigit


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 241
Dołączył: pon, 25 wrz 17 - 15:26
Nr użytkownika: 50,527




post czw, 08 lut 2018 - 09:37
Post #26

Bardzo podobają mi się płytki kładzione bez fug, białe, w stylu tych z paryskiego metra. Myślę, że przed każdym remontem warto poczytać trochę na temat aktualnych trendów, dopiero po tym jak trafiłam na ten tekst https://www.abcwnetrza.pl/popularne-wzory-p...lasyczne-kafle/ dowiedziałam się jakie kształty kafelek są teraz w modzie i muszę przyznać, że byłam zaskoczona. Ciekawa jestem czy te wszystkie arabeski i trójkąty przetrwają próbę czasu, czy za kilka lat wszyscy będą je masowo skuwać...
> płytki ścienne
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 23:23
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama