Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

co zrobić jak boli ząb w ciąży?

> 
e_Ena
piÄ…, 25 kwi 2003 - 10:54
hej:)
ponieważ "pobolewa" mnie ostatnio ząb i jakoś nie mogę się zebrać do dentysty (ale już dziś jadę zrobić zdjęcie tego zęba, więc po niedzieli może się w końcu udam icon_smile.gif ) i jestem w 6 mies. ciąży, zastanawiam się co zrobić w przypadku piekielnego bólu zęba (gdyby taki się pojawił). Czy są jakieś bezpeiczne środki przeciwbólowe?. Raz w życiu bolał mnie ząb tak że całą noc nie spalam - nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji będąc w ciąży.
pa
ena (mam nadzieję, że jednak się uwinę szybko z tym zębem, ale póki mnie nie boli to mi się tak straaaaaasznie nie chce łazić po doktorach).
e_Ena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,627
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 13:02
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 341

GG:


post piÄ…, 25 kwi 2003 - 10:54
Post #1

hej:)
ponieważ "pobolewa" mnie ostatnio ząb i jakoś nie mogę się zebrać do dentysty (ale już dziś jadę zrobić zdjęcie tego zęba, więc po niedzieli może się w końcu udam icon_smile.gif ) i jestem w 6 mies. ciąży, zastanawiam się co zrobić w przypadku piekielnego bólu zęba (gdyby taki się pojawił). Czy są jakieś bezpeiczne środki przeciwbólowe?. Raz w życiu bolał mnie ząb tak że całą noc nie spalam - nie wiem co bym zrobiła w takiej sytuacji będąc w ciąży.
pa
ena (mam nadzieję, że jednak się uwinę szybko z tym zębem, ale póki mnie nie boli to mi się tak straaaaaasznie nie chce łazić po doktorach).

Posty w temacie
Ena   co zrobić jak boli zÄ…b w ciąży?   piÄ…, 25 kwi 2003 - 10:54
Anuk (z edziecka)   Hej Ena, NajrozsÄ…dniej byÅ‚oby, gdybyÅ› jednak...   piÄ…, 25 kwi 2003 - 14:28
ASK   Witaj! W ciąży dopadÅ‚ mnie taki ból zÄ™ba, że...   nie, 27 kwi 2003 - 14:27
ASK   Witaj! W ciąży dopadÅ‚ mnie taki ból zÄ™ba, że...   nie, 27 kwi 2003 - 14:31
nać   Witaj Ena!!!Pewnie jesteÅ› już po wizytce u denty...   pon, 28 kwi 2003 - 09:28
weronika_fala   Po prostu idź do dentysty.   czw, 21 gru 2017 - 17:44
> co zrobić jak boli zÄ…b w ciąży?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 14:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama