Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

ulewanie u 5-cio miesięcznego malucha

> 
Maciejonka
pon, 10 maj 2004 - 13:12
Szymon właśnie zaczął 5 miesiąc swojego życia i w zasadzie jest wszystko ok, ale od pewnego czasu sporo mu się ulewa. Czasami mu się odbija serkami, a nawet zdarzają się chluśnięcia dość obfite.
Może to mieć związek z tym co jem? ostatnio zaczęłam obie przyprawiać zupki (ale nie za ostro) ale nic nowego nie zaczęłam nagle jeść. Ma skazę białkową i wiem że to może mieć związek z tym, ale skaza już jest trochę a to się zaczęło góra 2 tygodnie temu. do lekarza idę z nim ale chciałam coś wiedzieć już...
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post pon, 10 maj 2004 - 13:12
Post #1

Szymon właśnie zaczął 5 miesiąc swojego życia i w zasadzie jest wszystko ok, ale od pewnego czasu sporo mu się ulewa. Czasami mu się odbija serkami, a nawet zdarzają się chluśnięcia dość obfite.
Może to mieć związek z tym co jem? ostatnio zaczęłam obie przyprawiać zupki (ale nie za ostro) ale nic nowego nie zaczęłam nagle jeść. Ma skazę białkową i wiem że to może mieć związek z tym, ale skaza już jest trochę a to się zaczęło góra 2 tygodnie temu. do lekarza idę z nim ale chciałam coś wiedzieć już...

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
Sulichna
pon, 10 maj 2004 - 14:50
jak najbardziej - ulewanie może być związane ze skazą białkową, tak było właśnie u mojej córki
Sulichna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 624
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 08:50
Nr użytkownika: 537




post pon, 10 maj 2004 - 14:50
Post #2

jak najbardziej - ulewanie może być związane ze skazą białkową, tak było właśnie u mojej córki
burek
pon, 10 maj 2004 - 21:36
U Emi uczulenie na większość tego, co ją w sumie uczulało objawiało się właśnie ulewaniem. Reagowała rónież na vegetę, może u Ciebie to też te przyprawy o kórych piszesz.

bur
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
SkÄ…d: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post pon, 10 maj 2004 - 21:36
Post #3

U Emi uczulenie na większość tego, co ją w sumie uczulało objawiało się właśnie ulewaniem. Reagowała rónież na vegetę, może u Ciebie to też te przyprawy o kórych piszesz.

bur
Bziba
śro, 12 maj 2004 - 16:43
Mój Olek ma 6 miesięcy i od pewnego czasu znów ulewa - powodem jest rozszerzenie diety, do niedawna był tylko na piersi, teraz mu nie wystarcza, dostaje Bebilon pepti, jabłko i marchewkę i prawdopodobnie wpływ ma elergia( czekamy na wyniki)

Bziba
Bziba


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 495
Dołączył: pią, 22 sie 03 - 21:36
SkÄ…d: Bydgoszcz
Nr użytkownika: 1,006

GG:


post śro, 12 maj 2004 - 16:43
Post #4

Mój Olek ma 6 miesięcy i od pewnego czasu znów ulewa - powodem jest rozszerzenie diety, do niedawna był tylko na piersi, teraz mu nie wystarcza, dostaje Bebilon pepti, jabłko i marchewkę i prawdopodobnie wpływ ma elergia( czekamy na wyniki)

Bziba
SMONIQ
sob, 22 maj 2004 - 19:07
Maciejonka ja mam syna w wieku twojego szkrabka. moj Jacek tez ostatnio chlustal jak z armaty ale ja dopajalam go herbatka HIPP - ulatwiajaca trawienie lub koperkowa jak ja odstawilam problem sam znikl icon_eek.gif bylam totalnie zaskoczona a wydawalo mi sie ze te herbatki mu nie zaszkodza a jednak chyba sie na nie uczulil hmmm trudno teraz daje mu rumianek i jak na razie jest ok!!!
Moze moja sugestia naprowadzi cie na jakes trop. buziaki pa pa
SMONIQ


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: nie, 16 maj 04 - 17:28
SkÄ…d: krakow
Nr użytkownika: 1,748




post sob, 22 maj 2004 - 19:07
Post #5

Maciejonka ja mam syna w wieku twojego szkrabka. moj Jacek tez ostatnio chlustal jak z armaty ale ja dopajalam go herbatka HIPP - ulatwiajaca trawienie lub koperkowa jak ja odstawilam problem sam znikl icon_eek.gif bylam totalnie zaskoczona a wydawalo mi sie ze te herbatki mu nie zaszkodza a jednak chyba sie na nie uczulil hmmm trudno teraz daje mu rumianek i jak na razie jest ok!!!
Moze moja sugestia naprowadzi cie na jakes trop. buziaki pa pa

--------------------
Monika
> ulewanie u 5-cio miesiÄ™cznego malucha
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 04:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama