Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

zasiłek pielęgnacyjny

, jak sie do tego zabrać
> , jak sie do tego zabrać
agrafkaa
śro, 30 lis 2011 - 18:46
Janek jest astmatykiem-alergikem.Ma stwierdzoną astmę oskrzelową.Dziś ktoś mi powiedział że mogę się starać o zasiłek pielęgnacyjny dla Janka.Jakieś 3 lata temu byłam w opiece społecznej dowiedzieć się o taki zasiłek ale dowiedziałam się że moje dziecko nie jest trwale hospitalizowane w związku z tym nie mamy na niego szans.Żeby Janek był trwale hospitalizowany musiałby nie brać leków co mija się z celem.
Czy faktycznie należy nam się zasiłek pielęgnacyjny i renta socjalna??Czy też ktoś mnie wprowadził w błąd?Nie chcę z siebie robić wariatki że nie wiadomo o co mi chodzi.Jeśli już mam się za to zabrać to wolałabym wiedzieć że mu się należy.Iiiii właśnie jak się do tego zabrać????

Asia...
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
SkÄ…d: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 30 lis 2011 - 18:46
Post #1

Janek jest astmatykiem-alergikem.Ma stwierdzoną astmę oskrzelową.Dziś ktoś mi powiedział że mogę się starać o zasiłek pielęgnacyjny dla Janka.Jakieś 3 lata temu byłam w opiece społecznej dowiedzieć się o taki zasiłek ale dowiedziałam się że moje dziecko nie jest trwale hospitalizowane w związku z tym nie mamy na niego szans.Żeby Janek był trwale hospitalizowany musiałby nie brać leków co mija się z celem.
Czy faktycznie należy nam się zasiłek pielęgnacyjny i renta socjalna??Czy też ktoś mnie wprowadził w błąd?Nie chcę z siebie robić wariatki że nie wiadomo o co mi chodzi.Jeśli już mam się za to zabrać to wolałabym wiedzieć że mu się należy.Iiiii właśnie jak się do tego zabrać????

Asia...

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
okko
sob, 03 gru 2011 - 22:56
Agga druki mozesz pobrac z internetu

O tutaj
Składasz je na Stachowicza przy Placu na Stawach na parterze ostatnio było i czekasz na termin komisji.

Orzeczenie jest przydatne do wielu rzeczy w zaleznosci od schorzenia- my np nie moglibysmy miec rehabilitacji chlopaków tam gdzie mamy gdyby orzeczenia nie mieli, dodatkowo mielismy dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego kilka razy z Pefronu
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post sob, 03 gru 2011 - 22:56
Post #2

Agga druki mozesz pobrac z internetu

O tutaj
Składasz je na Stachowicza przy Placu na Stawach na parterze ostatnio było i czekasz na termin komisji.

Orzeczenie jest przydatne do wielu rzeczy w zaleznosci od schorzenia- my np nie moglibysmy miec rehabilitacji chlopaków tam gdzie mamy gdyby orzeczenia nie mieli, dodatkowo mielismy dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego kilka razy z Pefronu

--------------------


Agga
nie, 04 gru 2011 - 00:03
CYTAT(okkko @ Sat, 03 Dec 2011 - 22:56) *
Agga druki mozesz pobrac z internetu

O tutaj
Składasz je na Stachowicza przy Placu na Stawach na parterze ostatnio było i czekasz na termin komisji.

Orzeczenie jest przydatne do wielu rzeczy w zaleznosci od schorzenia- my np nie moglibysmy miec rehabilitacji chlopaków tam gdzie mamy gdyby orzeczenia nie mieli, dodatkowo mielismy dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego kilka razy z Pefronu


Dzieki Ci dobra kobieto,za wskazanie nawet miejsca i podlinkowanie drukow icon_smile.gif Powiedz mi jeszcze,czy lepiej aby wypelnil to kardiolog,czy moze byc z poradni patologi noworodka? Czy to nie ma znaczenia,jak i tak cala dokumentacja jest z Prokocimia? 
Agga


Grupa: Zbanowani
Postów: 7,378
Dołączył: śro, 08 lis 06 - 11:22
Nr użytkownika: 8,375

GG:


post nie, 04 gru 2011 - 00:03
Post #3

CYTAT(okkko @ Sat, 03 Dec 2011 - 22:56) *
Agga druki mozesz pobrac z internetu

O tutaj
Składasz je na Stachowicza przy Placu na Stawach na parterze ostatnio było i czekasz na termin komisji.

Orzeczenie jest przydatne do wielu rzeczy w zaleznosci od schorzenia- my np nie moglibysmy miec rehabilitacji chlopaków tam gdzie mamy gdyby orzeczenia nie mieli, dodatkowo mielismy dofinansowanie do turnusu rehabilitacyjnego kilka razy z Pefronu


Dzieki Ci dobra kobieto,za wskazanie nawet miejsca i podlinkowanie drukow icon_smile.gif Powiedz mi jeszcze,czy lepiej aby wypelnil to kardiolog,czy moze byc z poradni patologi noworodka? Czy to nie ma znaczenia,jak i tak cala dokumentacja jest z Prokocimia? 

--------------------
The world is wonderful when you have the right person at your side.
i Muffinka
w drodze ;)

Posty w temacie
Asia...   zasiÅ‚ek pielÄ™gnacyjny   Å›ro, 30 lis 2011 - 18:46
maja2006   ZasiÅ‚ek pielegnscyjnu jest przyznawany gdy gdziec...   Å›ro, 30 lis 2011 - 21:20
madzialenna   Maja a Ty takie orzeczenie o niepeÅ‚nosprawnoÅ›ci ...   Å›ro, 30 lis 2011 - 21:43
grzaÅ‚ka   bierzesz z PCPR dokumenty, część wypeÅ‚niasz sa...   Å›ro, 30 lis 2011 - 22:45
Agga   A na Oliviera mogla bym sie starac o taki zasilek ...   Å›ro, 30 lis 2011 - 22:55
grzaÅ‚ka   mogÅ‚abyÅ› o pielÄ™gnacyjny na pewno   Å›ro, 30 lis 2011 - 23:10
maja2006   Aga tak możesz sie starac,do tego możesz jeszcze...   czw, 01 gru 2011 - 11:57
gosiagosia   nie do konca. starac sie o swiadczenie pielegnac...   piÄ…, 02 gru 2011 - 22:23
Kitka*   JeÅ›li jest już orzeczenie, to, oprócz zasiÅ‚ku ...   sob, 03 gru 2011 - 12:33
gosiagosia   no, tylko brakuje dosc istotnej informacji, ze ten...   sob, 03 gru 2011 - 17:35
Agga   Ja nawet rodzinnego nie dostaje,wiec i tego dodatk...   sob, 03 gru 2011 - 17:45
gosiagosia   Agga, nie skladalas papierow na komisje orzekajaca...   sob, 03 gru 2011 - 18:50
Agga   Agga, nie skladalas papierow na komisje orzekajaca...   sob, 03 gru 2011 - 19:04
gosiagosia   jesli dochod na osobe przekracza te 500zl z grosza...   sob, 03 gru 2011 - 20:56
Kitka*   Agga, przede wszystkim to, co pisaÅ‚a grzaÅ‚ka-mus...   sob, 03 gru 2011 - 21:02
gosiagosia   niekoniecznie. u nas kardiolog nie musial wypel...   sob, 03 gru 2011 - 21:34
okkko   Agga druki mozesz pobrac z internetu O tutaj SkÅ...   sob, 03 gru 2011 - 22:56
Agga   Agga druki mozesz pobrac z internetu O tutaj SkÅ...   nie, 04 gru 2011 - 00:03
Agga   Agga druki mozesz pobrac z internetu O tutaj SkÅ...   nie, 04 gru 2011 - 00:04
okkko   Dzieki Ci dobra kobieto,za wskazanie nawet miejsca...   nie, 04 gru 2011 - 11:07
> zasiÅ‚ek pielÄ™gnacyjny, jak sie do tego zabrać
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 14:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama