Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Ratunku! Zapalenie spojówki!

> 
Użytkownik usunięty

Go??







post czw, 25 maj 2006 - 08:52
Post #1

Kochane Babki! Pomóżcie... proszę...

Julia i Tymek mają zapalenie spojówki (ewidentne objawy - ropienie oczu, zaczerwienienie). Próbowałam się dzisiaj zapisać do przychodni - niemożliwe (nasza lekarka na urlopie, dyżurnie przyjmuje pani X i już ma wszystkie numerki zajęte icon_sad.gif ). Pragnę jak kania dżdżu recepty jedynie. Na Tobrex lub Biodacynę (które wcześniej były przepisywane). W domu mam Acecortin, który przepisała trzymiesięcznemu Tymkowie pediatra. Ale tam na ulotce stoi "dzieciom w wypadku ABSOLUTNEJ KONIECZNOŚCI". Wtedy nie podałam bo się bałam. Teraz też się boję...

Reszko kochana... ratunku! Czy mogÄ™ im ten Acecortin?

A może któraś z Was ma z tym doświadczenie?...

HELP...

Posty w temacie
Użytkownik usuniÄ™ty   Ratunku! Zapalenie spojówki!   czw, 25 maj 2006 - 08:52
roksana   Bardzo chciaÅ‚abym pomóc bo tydzieÅ„ temu przecho...   czw, 25 maj 2006 - 10:00
Użytkownik usuniÄ™ty   DziÄ™ki roksano! Pewnie chodzi Ci o Sulfonamid ...   czw, 25 maj 2006 - 10:11
katiek   [użytkownik x] dzieci pod pachÄ™ i do szpitala na...   czw, 25 maj 2006 - 10:31
roksana   Tak to te krople, podawaÅ‚am przez dwa dni i pomog...   czw, 25 maj 2006 - 10:35
> Ratunku! Zapalenie spojówki!
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 07:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama