Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna  

Eurocamp

, proszÄ™ o rady
> , proszÄ™ o rady
wiesiołek
czw, 20 mar 2008 - 14:40
CYTAT(mcelina @ Tue, 18 Mar 2008 - 12:57) *
My w czerwcu będziemy we Włoszech:) Dokładnie camping Marina di Venezia


A ja będe w ty msamym terminie obok, na Union Lido i Ca'Pasquali. Może się Spotkamy na jakich lodach?

Ten post edytował wiesia czw, 20 mar 2008 - 14:45
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post czw, 20 mar 2008 - 14:40
Post #21

CYTAT(mcelina @ Tue, 18 Mar 2008 - 12:57) *
My w czerwcu będziemy we Włoszech:) Dokładnie camping Marina di Venezia


A ja będe w ty msamym terminie obok, na Union Lido i Ca'Pasquali. Może się Spotkamy na jakich lodach?
wiesiołek
czw, 20 mar 2008 - 14:44
CYTAT(aneea @ Wed, 19 Mar 2008 - 23:19) *
My jedziemy pod koniec maja nad Adriatyk (namioty). Trochę się obawiam nocy. Czy ktoś z Was orientuje się jak zimne mogą być noce pod koniec maja?
Nie wiem co wziÄ…c w razie czego - jakies koce, polarowe pizamy?


Koce? Polary ?04.gif icon_mrgreen.gif O tej porze może Ci być tylko za gorąco , a nie za zimno... . Poza tym koce są na wyposażeniu. Na którym campie bedziesz? Ja nad Adriatykiem bedę od 28 maja do 12 czerwca. Przed i po na wspaniałym Voferlgut w Austrii.

Ten post edytował wiesia wto, 25 mar 2008 - 17:58
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post czw, 20 mar 2008 - 14:44
Post #22

CYTAT(aneea @ Wed, 19 Mar 2008 - 23:19) *
My jedziemy pod koniec maja nad Adriatyk (namioty). Trochę się obawiam nocy. Czy ktoś z Was orientuje się jak zimne mogą być noce pod koniec maja?
Nie wiem co wziÄ…c w razie czego - jakies koce, polarowe pizamy?


Koce? Polary ?04.gif icon_mrgreen.gif O tej porze może Ci być tylko za gorąco , a nie za zimno... . Poza tym koce są na wyposażeniu. Na którym campie bedziesz? Ja nad Adriatykiem bedę od 28 maja do 12 czerwca. Przed i po na wspaniałym Voferlgut w Austrii.
użytkownik usunięty

Go??







post nie, 23 mar 2008 - 15:34
Post #23

A czy ktoś już był w Holandii na na campingu Wassenaar?
wiesiołek
wto, 25 mar 2008 - 11:26
CYTAT(Paka @ Sun, 23 Mar 2008 - 15:34) *
A czy ktoś już był w Holandii na na campingu Wassenaar?


Nie byłam ale myślę o nim na przyszły rok. Przy okazji informuję ,że w Vacansoleil mają w Holandii kilka campów tego typu, więc w razie czego można i tam próbować rezerwować. Ponoć ten camp jest rezerwowany z ponad rocznym wyprzedzeniem , więc warto mieć coś w odwodzie...

Ten post edytował wiesia wto, 25 mar 2008 - 17:55
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post wto, 25 mar 2008 - 11:26
Post #24

CYTAT(Paka @ Sun, 23 Mar 2008 - 15:34) *
A czy ktoś już był w Holandii na na campingu Wassenaar?


Nie byłam ale myślę o nim na przyszły rok. Przy okazji informuję ,że w Vacansoleil mają w Holandii kilka campów tego typu, więc w razie czego można i tam próbować rezerwować. Ponoć ten camp jest rezerwowany z ponad rocznym wyprzedzeniem , więc warto mieć coś w odwodzie...
użytkownik usunięty

Go??







post wto, 25 mar 2008 - 16:10
Post #25

Ojej, a ja dopiero myślę, żeby coś zacząć rezerwować. To pewnie się już nie uda. Z rocznym wyprzedzeniem, powiadasz... icon_sad.gif
wiesiołek
wto, 25 mar 2008 - 17:55
CYTAT(Paka @ Tue, 25 Mar 2008 - 16:10) *
Ojej, a ja dopiero myślę, żeby coś zacząć rezerwować. To pewnie się już nie uda. Z rocznym wyprzedzeniem, powiadasz... icon_sad.gif


Sama też nie zarezerwowałam jeszcze na przyszły rok. Liczę, że wstrzelę się w mało chodliwy termin. Najlepiej zadzowinić i dowiedzieć się bezpośrednio jakie terminy są oblegane a jakie wolne.

Poza tym zawsze można liczyć na to , że ktoś zrezygnuje w ostatniej chwili.

Ja w zeszłym roku zmianiałam do ostatniej chwili bo zwalniały się coraz bardziej mi pasujące opcje. W tym roku jest trudniej , ale też już wprowadziłam kilka zmian w stosunku to wersji początkowej, która mi średnio pasowała. Tyle , że w takiej sytuacji trzeba często dzwonić i pytać czy się coś nie zwolnilo w interesującym nas miejscu i terminie.

Ten post edytował wiesia wto, 25 mar 2008 - 17:58
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post wto, 25 mar 2008 - 17:55
Post #26

CYTAT(Paka @ Tue, 25 Mar 2008 - 16:10) *
Ojej, a ja dopiero myślę, żeby coś zacząć rezerwować. To pewnie się już nie uda. Z rocznym wyprzedzeniem, powiadasz... icon_sad.gif


Sama też nie zarezerwowałam jeszcze na przyszły rok. Liczę, że wstrzelę się w mało chodliwy termin. Najlepiej zadzowinić i dowiedzieć się bezpośrednio jakie terminy są oblegane a jakie wolne.

Poza tym zawsze można liczyć na to , że ktoś zrezygnuje w ostatniej chwili.

Ja w zeszłym roku zmianiałam do ostatniej chwili bo zwalniały się coraz bardziej mi pasujące opcje. W tym roku jest trudniej , ale też już wprowadziłam kilka zmian w stosunku to wersji początkowej, która mi średnio pasowała. Tyle , że w takiej sytuacji trzeba często dzwonić i pytać czy się coś nie zwolnilo w interesującym nas miejscu i terminie.
marghe.
wto, 25 mar 2008 - 23:56
CYTAT(wiesia @ Thu, 20 Mar 2008 - 16:44) *
Koce? Polary ?04.gif icon_mrgreen.gif O tej porze może Ci być tylko za gorąco , a nie za zimno... . Poza tym koce są na wyposażeniu. Na którym campie bedziesz? Ja nad Adriatykiem bedę od 28 maja do 12 czerwca. Przed i po na wspaniałym Voferlgut w Austrii.


Wiesiu, w maju we Wloszech potrafi być bardzo zimno.
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post wto, 25 mar 2008 - 23:56
Post #27

CYTAT(wiesia @ Thu, 20 Mar 2008 - 16:44) *
Koce? Polary ?04.gif icon_mrgreen.gif O tej porze może Ci być tylko za gorąco , a nie za zimno... . Poza tym koce są na wyposażeniu. Na którym campie bedziesz? Ja nad Adriatykiem bedę od 28 maja do 12 czerwca. Przed i po na wspaniałym Voferlgut w Austrii.


Wiesiu, w maju we Wloszech potrafi być bardzo zimno.
aneea
śro, 26 mar 2008 - 22:25
CYTAT(marg. @ Wed, 26 Mar 2008 - 01:56) *
Wiesiu, w maju we Wloszech potrafi być bardzo zimno.


Hmm, i badz tu madry.. icon_wink.gif
Wezme chyba jednak te polary, o ile pojedziemy 13.gif
Dzisiaj miałam rozmowę o pracę i być może będę musiała przełożyc wakacje (znowu!)

Czy ktos wie czy jest mozliwość odstąpienia terminu komuś innemu, odsprzedania?

PS: Wiesia my mamy rezerwację w Union Lido od 24 maja do 4 czerwca, poźniej jedziemy nad Gardę
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post śro, 26 mar 2008 - 22:25
Post #28

CYTAT(marg. @ Wed, 26 Mar 2008 - 01:56) *
Wiesiu, w maju we Wloszech potrafi być bardzo zimno.


Hmm, i badz tu madry.. icon_wink.gif
Wezme chyba jednak te polary, o ile pojedziemy 13.gif
Dzisiaj miałam rozmowę o pracę i być może będę musiała przełożyc wakacje (znowu!)

Czy ktos wie czy jest mozliwość odstąpienia terminu komuś innemu, odsprzedania?

PS: Wiesia my mamy rezerwację w Union Lido od 24 maja do 4 czerwca, poźniej jedziemy nad Gardę
marghe.
czw, 27 mar 2008 - 21:49
Weźcie , na wszelki wypadek warto mieć.
Ostatnio pogoda płata takie figle..

DokÄ…d nad Garde sie wybieracie?
marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post czw, 27 mar 2008 - 21:49
Post #29

Weźcie , na wszelki wypadek warto mieć.
Ostatnio pogoda płata takie figle..

DokÄ…d nad Garde sie wybieracie?
wiesiołek
piÄ…, 28 mar 2008 - 09:08
CYTAT(aneea @ Wed, 26 Mar 2008 - 22:25) *
Hmm, i badz tu madry.. icon_wink.gif
Wezme chyba jednak te polary, o ile pojedziemy 13.gif
Dzisiaj miałam rozmowę o pracę i być może będę musiała przełożyc wakacje (znowu!)

Czy ktos wie czy jest mozliwość odstąpienia terminu komuś innemu, odsprzedania?

PS: Wiesia my mamy rezerwację w Union Lido od 24 maja do 4 czerwca, poźniej jedziemy nad Gardę


W zeszłym roku nad Gardą byłam na początku czerwca i było upalnie.

W każdej chwili możesz rezerwacje zmienić o ile będą wplne miejsca w innych terminach i miejscach. Przez cały sezon bez straty pieniędzy. Kasę stracisz jeśli zrezygnujesz, wysokosć straty zalezy od tego kiedy rezygnację złożysz. W przypadku zamiany na rezerwację droższą będziesz musiała dopłacić różnicę. W drugą strone różnicy po zapłaceniu rachunku już nie oddają.

Jeśli jednak niczego nie będziesz musiała przekładać ,to spotkamy się na Union Lido. Ja tam będę między 29 maja a 4 czerwca icon_smile.gif

Ten post edytował wiesia pią, 28 mar 2008 - 09:19
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post piÄ…, 28 mar 2008 - 09:08
Post #30

CYTAT(aneea @ Wed, 26 Mar 2008 - 22:25) *
Hmm, i badz tu madry.. icon_wink.gif
Wezme chyba jednak te polary, o ile pojedziemy 13.gif
Dzisiaj miałam rozmowę o pracę i być może będę musiała przełożyc wakacje (znowu!)

Czy ktos wie czy jest mozliwość odstąpienia terminu komuś innemu, odsprzedania?

PS: Wiesia my mamy rezerwację w Union Lido od 24 maja do 4 czerwca, poźniej jedziemy nad Gardę


W zeszłym roku nad Gardą byłam na początku czerwca i było upalnie.

W każdej chwili możesz rezerwacje zmienić o ile będą wplne miejsca w innych terminach i miejscach. Przez cały sezon bez straty pieniędzy. Kasę stracisz jeśli zrezygnujesz, wysokosć straty zalezy od tego kiedy rezygnację złożysz. W przypadku zamiany na rezerwację droższą będziesz musiała dopłacić różnicę. W drugą strone różnicy po zapłaceniu rachunku już nie oddają.

Jeśli jednak niczego nie będziesz musiała przekładać ,to spotkamy się na Union Lido. Ja tam będę między 29 maja a 4 czerwca icon_smile.gif
katkasia
piÄ…, 28 mar 2008 - 10:37
Czy mozecie mi te ceny wyjaśnić?
https://www.eurocamp.pl/eurocamp,cennikMobile.xml

np. od 28 czerwca do 05 lipca podana cena to 180 - Adriatyk Chorwacja. To jest 108 euro za noc???
katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post piÄ…, 28 mar 2008 - 10:37
Post #31

Czy mozecie mi te ceny wyjaśnić?
https://www.eurocamp.pl/eurocamp,cennikMobile.xml

np. od 28 czerwca do 05 lipca podana cena to 180 - Adriatyk Chorwacja. To jest 108 euro za noc???
wiesiołek
piÄ…, 28 mar 2008 - 10:46
Tak ,to jest cena za dobę za domek z pełnym wyposażeniem, obejmująca wszystkich uczestników (niezaleznie od tego ile osób w domku zamieszka), media- woda, gaz , prąd, miejsce parkingowe i wszystkie atrakcje kampu w tym sprzęt sportowy, wstep na baseny, zajęcia dla dzieci, itp.

Ten post edytował wiesia pią, 28 mar 2008 - 10:48
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post piÄ…, 28 mar 2008 - 10:46
Post #32

Tak ,to jest cena za dobę za domek z pełnym wyposażeniem, obejmująca wszystkich uczestników (niezaleznie od tego ile osób w domku zamieszka), media- woda, gaz , prąd, miejsce parkingowe i wszystkie atrakcje kampu w tym sprzęt sportowy, wstep na baseny, zajęcia dla dzieci, itp.
katkasia
piÄ…, 28 mar 2008 - 11:27
Dziękuję Wiesiu.
To dla mnie jednak za drogo icon_sad.gif. Może faktycznie to się opłaca przy większych rodzinach.

W zeszłym roku byłam w Chorwacji, za apartament 2 pokojowy z kuchnią i łazienką i całym wyposażeniem płaciłam 50 euro.

katkasia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 722
Dołączył: pon, 28 lip 03 - 10:47
Nr użytkownika: 937

GG:


post piÄ…, 28 mar 2008 - 11:27
Post #33

Dziękuję Wiesiu.
To dla mnie jednak za drogo icon_sad.gif. Może faktycznie to się opłaca przy większych rodzinach.

W zeszłym roku byłam w Chorwacji, za apartament 2 pokojowy z kuchnią i łazienką i całym wyposażeniem płaciłam 50 euro.

wiesiołek
piÄ…, 28 mar 2008 - 11:39
CYTAT(katkasia @ Fri, 28 Mar 2008 - 11:27) *
Dziękuję Wiesiu.
To dla mnie jednak za drogo icon_sad.gif. Może faktycznie to się opłaca przy większych rodzinach.

W zeszłym roku byłam w Chorwacji, za apartament 2 pokojowy z kuchnią i łazienką i całym wyposażeniem płaciłam 50 euro.


Opłaca się i przy mniejszych rodzinach, ale:
- w namiocie, a nie domku
- w maju, czerwcu, wrześniu a nie lipcu i sierpniu
- przy dłuższych pobytach masz doby gratisowe- ja jadę na 21 dni a płace za 14 (7 nocy gratis!)
- opłaca się takze wziąć domek, ale na spółkę we dwie rodziny - domki są 7 i 8 osobowe,

Poza tym w apartemencie nasz tylko apartament, a na kampach masz mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych w cenie.

Ten post edytował wiesia pią, 28 mar 2008 - 11:41
wiesiołek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,573
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 16:37
SkÄ…d: Kielce
Nr użytkownika: 151




post piÄ…, 28 mar 2008 - 11:39
Post #34

CYTAT(katkasia @ Fri, 28 Mar 2008 - 11:27) *
Dziękuję Wiesiu.
To dla mnie jednak za drogo icon_sad.gif. Może faktycznie to się opłaca przy większych rodzinach.

W zeszłym roku byłam w Chorwacji, za apartament 2 pokojowy z kuchnią i łazienką i całym wyposażeniem płaciłam 50 euro.


Opłaca się i przy mniejszych rodzinach, ale:
- w namiocie, a nie domku
- w maju, czerwcu, wrześniu a nie lipcu i sierpniu
- przy dłuższych pobytach masz doby gratisowe- ja jadę na 21 dni a płace za 14 (7 nocy gratis!)
- opłaca się takze wziąć domek, ale na spółkę we dwie rodziny - domki są 7 i 8 osobowe,

Poza tym w apartemencie nasz tylko apartament, a na kampach masz mnóstwo atrakcji zarówno dla dzieci jak i dorosłych w cenie.
marghe.
piÄ…, 28 mar 2008 - 22:46
CYTAT(wiesia @ Fri, 28 Mar 2008 - 11:08) *
W zeszłym roku nad Gardą byłam na początku czerwca i było upalnie.


Wiesia, ale to naprawdÄ™ nic nie znaczy. Raz pogoda jest raz jej nie ma.
Jeżdzę do Włoch od lat, mieszkałam tam bla bla bla.. i powtórzę - nie ma żadnej gwarancji.
Trzeba mieć ze sobą cos na wszelki wypadek, zwłaszcza jeśli się nastawiamy na spanie w domkach / namiotach




marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post piÄ…, 28 mar 2008 - 22:46
Post #35

CYTAT(wiesia @ Fri, 28 Mar 2008 - 11:08) *
W zeszłym roku nad Gardą byłam na początku czerwca i było upalnie.


Wiesia, ale to naprawdÄ™ nic nie znaczy. Raz pogoda jest raz jej nie ma.
Jeżdzę do Włoch od lat, mieszkałam tam bla bla bla.. i powtórzę - nie ma żadnej gwarancji.
Trzeba mieć ze sobą cos na wszelki wypadek, zwłaszcza jeśli się nastawiamy na spanie w domkach / namiotach




cos_cos
sob, 29 mar 2008 - 16:52
Marg. Ty jesteś guru od Włoch, więc pozwolę sobie zapytaćicon_razz.gif :
-czy mam szansę na ciepłą wodę i w miarę ładną pogodę w pierwszych 10 dniach lipca?
-lepsza północ , południe czy środek Włoch?
-czy nad morzem Tyrreńskim są ładne plaże?

Pytania durne jak but, ale Włochy nawiedzę po raz pierwszy i w ogóle bym chciała wszystko wiedzieć wcześniej icon_smile.gif
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post sob, 29 mar 2008 - 16:52
Post #36

Marg. Ty jesteś guru od Włoch, więc pozwolę sobie zapytaćicon_razz.gif :
-czy mam szansę na ciepłą wodę i w miarę ładną pogodę w pierwszych 10 dniach lipca?
-lepsza północ , południe czy środek Włoch?
-czy nad morzem Tyrreńskim są ładne plaże?

Pytania durne jak but, ale Włochy nawiedzę po raz pierwszy i w ogóle bym chciała wszystko wiedzieć wcześniej icon_smile.gif

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
marghe.
pon, 31 mar 2008 - 12:21
CYTAT(Nadia-ru @ Sat, 29 Mar 2008 - 17:52) *
Marg. Ty jesteś guru od Włoch, więc pozwolę sobie zapytaćicon_razz.gif :
-czy mam szansę na ciepłą wodę i w miarę ładną pogodę w pierwszych 10 dniach lipca?
-lepsza północ , południe czy środek Włoch?
-czy nad morzem Tyrreńskim są ładne plaże?

Pytania durne jak but, ale Włochy nawiedzę po raz pierwszy i w ogóle bym chciała wszystko wiedzieć wcześniej icon_smile.gif


Bez przesady icon_biggrin.gif

1.Szansę masz, oczywiscie. Ale musisz się liczyc z tym, że możesz nie mieć icon_biggrin.gif. TZn trzeba mić ze sobą kurtkę i parasol. Na wszelki wypadek
20 lat temu miałbys pewność, teraz już niestety nie. Pogoda szaleje

2. zalezy co lubisz. Zależy od tego co Cię interesuje, jak lubisz spędzac czas, czy chcesz leżec do góry brzuchem , czy zwiedzać itp . Włochy całe są piekne (no, z pewnymi wyjątkami..), w każdym regionie można znaleźć coś ciekawego. Naprowadź mnie jakoś a postaram sie pomóc.

Ja np nie umiem wymienic jednego ulubionego regionu.
Umbria, Toskania, Lombardia , Lazio, Campania, Calabria, Sardynia.. długo by wymieniać
Abruzzo chyba jest najmniej ciekawe icon_smile.gif

3.O jakiej "części" morza Tyrreńskiego myslisz?

marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 31 mar 2008 - 12:21
Post #37

CYTAT(Nadia-ru @ Sat, 29 Mar 2008 - 17:52) *
Marg. Ty jesteś guru od Włoch, więc pozwolę sobie zapytaćicon_razz.gif :
-czy mam szansę na ciepłą wodę i w miarę ładną pogodę w pierwszych 10 dniach lipca?
-lepsza północ , południe czy środek Włoch?
-czy nad morzem Tyrreńskim są ładne plaże?

Pytania durne jak but, ale Włochy nawiedzę po raz pierwszy i w ogóle bym chciała wszystko wiedzieć wcześniej icon_smile.gif


Bez przesady icon_biggrin.gif

1.Szansę masz, oczywiscie. Ale musisz się liczyc z tym, że możesz nie mieć icon_biggrin.gif. TZn trzeba mić ze sobą kurtkę i parasol. Na wszelki wypadek
20 lat temu miałbys pewność, teraz już niestety nie. Pogoda szaleje

2. zalezy co lubisz. Zależy od tego co Cię interesuje, jak lubisz spędzac czas, czy chcesz leżec do góry brzuchem , czy zwiedzać itp . Włochy całe są piekne (no, z pewnymi wyjątkami..), w każdym regionie można znaleźć coś ciekawego. Naprowadź mnie jakoś a postaram sie pomóc.

Ja np nie umiem wymienic jednego ulubionego regionu.
Umbria, Toskania, Lombardia , Lazio, Campania, Calabria, Sardynia.. długo by wymieniać
Abruzzo chyba jest najmniej ciekawe icon_smile.gif

3.O jakiej "części" morza Tyrreńskiego myslisz?

mcelina
pon, 31 mar 2008 - 12:49
CYTAT(wiesia @ Thu, 20 Mar 2008 - 13:40) *
A ja będe w ty msamym terminie obok, na Union Lido i Ca'Pasquali. Może się Spotkamy na jakich lodach?



Chętnie:) tym bardziej, że chyba będziemy w tym samym terminie:)
mcelina


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 04 paź 07 - 22:14
Nr użytkownika: 16,424




post pon, 31 mar 2008 - 12:49
Post #38

CYTAT(wiesia @ Thu, 20 Mar 2008 - 13:40) *
A ja będe w ty msamym terminie obok, na Union Lido i Ca'Pasquali. Może się Spotkamy na jakich lodach?



Chętnie:) tym bardziej, że chyba będziemy w tym samym terminie:)
cos_cos
pon, 31 mar 2008 - 13:21
Co lubię? Generalnie zależy mi na zwiedzaniu. Plaża hm.. posiedzę, poopalam się, ale to tylko taki przyjemny dodatek.
Chodzi mi konkretnie o tę część morza tyrreńskiego na wysokości Rzymu.
Bo mi na tym Rzymie zależy straszliwie.
Chciałabym też się wybrać na Wezuwiusz icon_razz.gif I do Neapolu.
Po drodze na pewno Wenecja.

Mam nadzieję, że będzie ciepło. nie musi być gorąco. Chcę tylko jakiś 22 stopni icon_biggrin.gif
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
SkÄ…d: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post pon, 31 mar 2008 - 13:21
Post #39

Co lubię? Generalnie zależy mi na zwiedzaniu. Plaża hm.. posiedzę, poopalam się, ale to tylko taki przyjemny dodatek.
Chodzi mi konkretnie o tę część morza tyrreńskiego na wysokości Rzymu.
Bo mi na tym Rzymie zależy straszliwie.
Chciałabym też się wybrać na Wezuwiusz icon_razz.gif I do Neapolu.
Po drodze na pewno Wenecja.

Mam nadzieję, że będzie ciepło. nie musi być gorąco. Chcę tylko jakiś 22 stopni icon_biggrin.gif

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
marghe.
pon, 31 mar 2008 - 15:05
W okolicach Rzymu to SperlongÄ™ polecam.
https://images.google.it/images?hl=it&q...sa=N&tab=wi

Na wysokości Rzymu nie ma zjawskowo pięknych plaż, są .. plaże icon_smile.gif
Do leżenia są ok icon_smile.gif
Do podziwiania niekoniecznie.

Im dalej na południe tym ładniej. Takie Sorrento na przykład. Tyle, że ma wadę.. ono jest połozone wysoooooko nad plażami. Trza się trochę nabiegać po schodach.

Albo Amalfi, miodzio

Positano.. same schody, ale miejscowość przepiękna.

I tak dalej, w regionie Campania (okolice Neapolu) jest masa rzeczy do zobaczenia..


Ciepło to raczej będzie icon_smile.gif

Jeśli masz pytania to wal śmiało, postaram się odpowiedzieć


marghe.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 21,243
Dołączył: wto, 18 maj 04 - 15:43
Nr użytkownika: 1,758




post pon, 31 mar 2008 - 15:05
Post #40

W okolicach Rzymu to SperlongÄ™ polecam.
https://images.google.it/images?hl=it&q...sa=N&tab=wi

Na wysokości Rzymu nie ma zjawskowo pięknych plaż, są .. plaże icon_smile.gif
Do leżenia są ok icon_smile.gif
Do podziwiania niekoniecznie.

Im dalej na południe tym ładniej. Takie Sorrento na przykład. Tyle, że ma wadę.. ono jest połozone wysoooooko nad plażami. Trza się trochę nabiegać po schodach.

Albo Amalfi, miodzio

Positano.. same schody, ale miejscowość przepiękna.

I tak dalej, w regionie Campania (okolice Neapolu) jest masa rzeczy do zobaczenia..


Ciepło to raczej będzie icon_smile.gif

Jeśli masz pytania to wal śmiało, postaram się odpowiedzieć


> Eurocamp, proszÄ™ o rady
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 03:16
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama