Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

cicha maszynka do strzyżenia - znacie?

> 
Kora ::::
wto, 29 lis 2005 - 12:29
no właśnie... dla mojego dziecka strzyżenie włosów to istna trauma!!! Do tej pory obcinałam go nożyczkami bo miał 3 włoski na krzyż ale teraz ma już mocniejsze i należy potraktować je maszynką. Raz sie udało ale jak wspomniałam było to koszmarne przeżycie przede wszystkim dla niego ale i dla mnie... Powodem był głównie warkot maszynki - szukam więc jak najcichszej - coby zminimalizować doznania przynajmniej słuchowe (zapewne działają na wyobraźnię takiego dziecka - warkot=coś złego)
Możecie coś polecić? Firmę, model... Będę wdzięczna
Pozdrawiam gorÄ…co
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post wto, 29 lis 2005 - 12:29
Post #1

no właśnie... dla mojego dziecka strzyżenie włosów to istna trauma!!! Do tej pory obcinałam go nożyczkami bo miał 3 włoski na krzyż ale teraz ma już mocniejsze i należy potraktować je maszynką. Raz sie udało ale jak wspomniałam było to koszmarne przeżycie przede wszystkim dla niego ale i dla mnie... Powodem był głównie warkot maszynki - szukam więc jak najcichszej - coby zminimalizować doznania przynajmniej słuchowe (zapewne działają na wyobraźnię takiego dziecka - warkot=coś złego)
Możecie coś polecić? Firmę, model... Będę wdzięczna
Pozdrawiam gorÄ…co

--------------------
Kora
Tymon (ur. 8 stycznia 2004) i Zoja (ur. 12 marca 2012)

Maciejonka
wto, 29 lis 2005 - 13:00
My mamy narazie najtańszą (na próbę czy się da) ale do najcichszych nie należy. Szukaliśmy akumulatorowej i takiej "delikatnej w wyglądzie zeby sie nie wystraszył. Kupiłam w końcu w Auchanie najtańszą.

Szymon dał się obciać ale jak... po wielu próbach mąż załozył mu słuchawki na uszy (w discmenie płyta z przebojami Teletubisiów) no i dodatkowo Tubisie w TV. Siedział prosto jak deska i się nie ruszał. Jak mu obróciłam głowę tak trzymał. Raz sie udało. A czy drugi raz się uda? Nieiwiem.
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post wto, 29 lis 2005 - 13:00
Post #2

My mamy narazie najtańszą (na próbę czy się da) ale do najcichszych nie należy. Szukaliśmy akumulatorowej i takiej "delikatnej w wyglądzie zeby sie nie wystraszył. Kupiłam w końcu w Auchanie najtańszą.

Szymon dał się obciać ale jak... po wielu próbach mąż załozył mu słuchawki na uszy (w discmenie płyta z przebojami Teletubisiów) no i dodatkowo Tubisie w TV. Siedział prosto jak deska i się nie ruszał. Jak mu obróciłam głowę tak trzymał. Raz sie udało. A czy drugi raz się uda? Nieiwiem.

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
Mika
wto, 29 lis 2005 - 15:38
u nas najlepszy okazał się Philips (wśród golarek w cenie do 120zł wink.gif )
numerków nie pomnę,ale wystarczy w sklepie poprosić o zademonstrowanie jak działa wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 29 lis 2005 - 15:38
Post #3

u nas najlepszy okazał się Philips (wśród golarek w cenie do 120zł wink.gif )
numerków nie pomnę,ale wystarczy w sklepie poprosić o zademonstrowanie jak działa wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Owca
wto, 29 lis 2005 - 16:31
Philips jest w miare cichy... ale i tak pozostawia wiele do zyczenia icon_wink.gif
Za pierwszym razem byl horror... za drugim bylo duzo lepiej... sadze, ze musza sie przyzwyczaic icon_wink.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post wto, 29 lis 2005 - 16:31
Post #4

Philips jest w miare cichy... ale i tak pozostawia wiele do zyczenia icon_wink.gif
Za pierwszym razem byl horror... za drugim bylo duzo lepiej... sadze, ze musza sie przyzwyczaic icon_wink.gif

--------------------
Mika
wto, 29 lis 2005 - 17:29
CYTAT(Owca)
Philips jest w miare cichy...  ale i tak pozostawia wiele do zyczenia icon_wink.gif  
Za pierwszym razem byl horror... za drugim bylo duzo lepiej... sadze, ze musza sie przyzwyczaic icon_wink.gif


Owca-kup taką za 19,90 a potem obetnij Philipsem -zobaczysz różnicę icon_lol.gif i usłyszysz icon_lol.gif

ale i Philips Philipsowi nie równy-jednechodzą głośniej inne cichuteńko
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 29 lis 2005 - 17:29
Post #5

CYTAT(Owca)
Philips jest w miare cichy...  ale i tak pozostawia wiele do zyczenia icon_wink.gif  
Za pierwszym razem byl horror... za drugim bylo duzo lepiej... sadze, ze musza sie przyzwyczaic icon_wink.gif


Owca-kup taką za 19,90 a potem obetnij Philipsem -zobaczysz różnicę icon_lol.gif i usłyszysz icon_lol.gif

ale i Philips Philipsowi nie równy-jednechodzą głośniej inne cichuteńko

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Maciejonka
wto, 29 lis 2005 - 19:21
Moja kosztowała 25 ale nie powiem żeby źle cięła. Nie szarpie i nawet nie zostawia pojedyńczych włosków.
Jednak jak będziemy jej mieli często używać, to wymienimy na lepszy model.
Maciejonka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,077
Dołączył: śro, 23 lip 03 - 13:51
Skąd: Jastrzębie
Nr użytkownika: 920

GG:


post wto, 29 lis 2005 - 19:21
Post #6

Moja kosztowała 25 ale nie powiem żeby źle cięła. Nie szarpie i nawet nie zostawia pojedyńczych włosków.
Jednak jak będziemy jej mieli często używać, to wymienimy na lepszy model.

--------------------
Asia. Mama Szymonka (08.01.2004) i Piotrusia (23.07.2007)





WSTAĆ
PRZEŻYĆ
IŚĆ SPAĆ
Owca
wto, 29 lis 2005 - 19:51
Mika no nie rowny, chyba bede musiala nabyc nowy model, bo ten nasz ma juz chyba ze 4 lata icon_confused.gif
Owca


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,559
Dołączył: wto, 27 sty 04 - 16:15
SkÄ…d: Poznan
Nr użytkownika: 1,378

GG:


post wto, 29 lis 2005 - 19:51
Post #7

Mika no nie rowny, chyba bede musiala nabyc nowy model, bo ten nasz ma juz chyba ze 4 lata icon_confused.gif

--------------------
Kora ::::
piÄ…, 02 gru 2005 - 20:14
Czyżbyście chadzały ze swoimi synkami do fryzjera??? icon_wink.gif
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post piÄ…, 02 gru 2005 - 20:14
Post #8

Czyżbyście chadzały ze swoimi synkami do fryzjera??? icon_wink.gif

--------------------
Kora
Tymon (ur. 8 stycznia 2004) i Zoja (ur. 12 marca 2012)

Mika
piÄ…, 02 gru 2005 - 20:31
CYTAT(Kora 27)
Czyżbyście chadzały ze swoimi synkami do fryzjera??? icon_wink.gif


eeee -same obcinamy wink.gif
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post piÄ…, 02 gru 2005 - 20:31
Post #9

CYTAT(Kora 27)
Czyżbyście chadzały ze swoimi synkami do fryzjera??? icon_wink.gif


eeee -same obcinamy wink.gif

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Kora ::::
piÄ…, 02 gru 2005 - 20:35
no no - ale gdzie reszta? liczyłam na więcej odpowiedzi... cobym miała z czego wybierać icon_wink.gif Ale chyba musze sie pofatygować i powkurzać babska (lub chłopiska) żeby mi zaprezentowali... feee nie lubie zakupów... Ostatnio się "rozbestwiłam" i kupuje większośc rzeczy przez net icon_twisted.gif icon_wink.gif
Kora ::::


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 562
Dołączył: wto, 20 maj 03 - 19:23
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 748




post piÄ…, 02 gru 2005 - 20:35
Post #10

no no - ale gdzie reszta? liczyłam na więcej odpowiedzi... cobym miała z czego wybierać icon_wink.gif Ale chyba musze sie pofatygować i powkurzać babska (lub chłopiska) żeby mi zaprezentowali... feee nie lubie zakupów... Ostatnio się "rozbestwiłam" i kupuje większośc rzeczy przez net icon_twisted.gif icon_wink.gif

--------------------
Kora
Tymon (ur. 8 stycznia 2004) i Zoja (ur. 12 marca 2012)

myszka
piÄ…, 02 gru 2005 - 22:15
CYTAT(Kora 27)
no no - ale gdzie reszta?


Kora, a bo my się posiłkujemy tylko nożyczkami. To co się będę odzywać, skoro nie w temacie.

Chociaż M. już zapowiedział, że następna wizyta u fryzjera wspólnie z synem (następna - czyli dopiero za jakieś 3 tygodnie, bo dzisiaj był).
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post piÄ…, 02 gru 2005 - 22:15
Post #11

CYTAT(Kora 27)
no no - ale gdzie reszta?


Kora, a bo my się posiłkujemy tylko nożyczkami. To co się będę odzywać, skoro nie w temacie.

Chociaż M. już zapowiedział, że następna wizyta u fryzjera wspólnie z synem (następna - czyli dopiero za jakieś 3 tygodnie, bo dzisiaj był).

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
> cicha maszynka do strzyżenia - znacie?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 19:47
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama