Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

samotna adopcja

, osoby samotne, które przysposobiły dzieci
> , osoby samotne, które przysposobiÅ‚y dzieci
bydgoszcz
pon, 23 maj 2011 - 18:47

Witam,
Chciałam się zapytać, czy ktoś z Was adoptował dziecko będąc samotną osobą. Poszukuję osób, które miałaby ochotę porozmawiać ze mną na temat doświadczania macierzyństwa przez osoby samotne, które podjęły trud przysposobienia dziecka. Piszę pracę doktorską na ten temat i poszukuję osób, które zechciałby wziąć udział w anonimowych badaniach.

jeżeli zechciałabyś podzielić się swoim cennym doświadczeniem to jestem dostępna pod adresem akamex@op.pl
bydgoszcz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pon, 23 maj 11 - 18:32
Nr użytkownika: 36,727




post pon, 23 maj 2011 - 18:47
Post #1


Witam,
Chciałam się zapytać, czy ktoś z Was adoptował dziecko będąc samotną osobą. Poszukuję osób, które miałaby ochotę porozmawiać ze mną na temat doświadczania macierzyństwa przez osoby samotne, które podjęły trud przysposobienia dziecka. Piszę pracę doktorską na ten temat i poszukuję osób, które zechciałby wziąć udział w anonimowych badaniach.

jeżeli zechciałabyś podzielić się swoim cennym doświadczeniem to jestem dostępna pod adresem akamex@op.pl
> samotna adopcja, osoby samotne, które przysposobiÅ‚y dzieci
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama