Maluchy.pl logo    
   

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >


Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Dzisiejsze Top 20 użytkowników
Uźytkownik Dołączył Łącznie postów użytkownika Postów dzisiaj % z dzisiejszych postów
Wysoki1976 Wed, 21 Dec 16 - 15:00 19 4 12.90%
jolka33 Fri, 20 May 16 - 10:50 142 3 9.68%
gilly Mon, 22 Aug 16 - 09:46 143 3 9.68%
celina20 Tue, 04 Nov 14 - 13:47 47 3 9.68%
MarikaAndal Tue, 24 May 16 - 12:10 31 3 9.68%
Happymother88 Wczoraj, 27 Feb 2017 - 13:14 1 1 3.23%
felis Wczoraj, 27 Feb 2017 - 14:06 1 1 3.23%
piotrnach Wczoraj, 27 Feb 2017 - 14:17 1 1 3.23%
KingaPie Mon, 29 Jul 13 - 13:59 22 1 3.23%
Flikkoz Wczoraj, 27 Feb 2017 - 14:36 1 1 3.23%
ania.m Thu, 01 Sep 11 - 14:45 1,400 1 3.23%
alasobot Wed, 22 Feb 17 - 10:40 4 1 3.23%
jojoasia Mon, 10 Oct 16 - 14:26 13 1 3.23%
Maciejek232 Fri, 13 May 16 - 17:11 15 1 3.23%
basia143 Thu, 25 Jun 15 - 15:50 8 1 3.23%
mitama Fri, 09 May 14 - 10:18 315 1 3.23%
Pollaco Mon, 29 Nov 10 - 13:08 64 1 3.23%
wiesia64 Tue, 24 Nov 15 - 11:16 23 1 3.23%
mamula85 Sun, 13 Nov 16 - 19:14 5 1 3.23%
monikacicha Fri, 24 Feb 17 - 12:18 6 1 3.23%
Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 28 Feb 2017 - 08:37
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe