Advertisement
Maluchy.pl logo    
   

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >


Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

> Dzisiejsze Top 20 użytkowników
Uźytkownik Dołączył Łącznie postów użytkownika Postów dzisiaj % z dzisiejszych postów
violka333 Wed, 11 Dec 13 - 22:00 33 3 18.75%
Tossiaa Thu, 23 Nov 17 - 17:15 2 2 12.50%
martyna91 Mon, 24 Jul 17 - 08:48 131 1 6.25%
mamakaroliny Fri, 24 Feb 17 - 09:56 11 1 6.25%
steffmann Wczoraj, 24 Nov 2017 - 13:14 1 1 6.25%
Kasia B. Wczoraj, 24 Nov 2017 - 14:12 1 1 6.25%
Mamakasiiolka Wczoraj, 24 Nov 2017 - 08:49 2 1 6.25%
Erywa_RK Thu, 17 Aug 17 - 13:55 36 1 6.25%
Karolinna33 Wed, 13 May 15 - 17:42 17 1 6.25%
Pollaco Mon, 29 Nov 10 - 13:08 115 1 6.25%
saltybirdpanda Tue, 31 Oct 17 - 08:57 5 1 6.25%
Domina Wed, 30 Dec 15 - 09:39 96 1 6.25%
dosek Fri, 19 Aug 16 - 18:23 22 1 6.25%
Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 25 Nov 2017 - 12:05
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe