Advertisement
Maluchy.pl logo    
   

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >


Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )



Start new topic 41 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
> przedszkolaki
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new Pinned
22 Duszek 16,928 Wed, 28 Jun 2017 - 11:03
nigda
No New Posts Pinned
12 Duszek 8,827 Fri, 23 Jun 2017 - 13:20
alaa789
Tematy forum
No new  
27 Zelda 6,007 Mon, 20 Nov 2017 - 23:32
jakuna
No new  
61 Magda.Mała.Mi 17,931 Mon, 20 Nov 2017 - 23:30
jakuna
No New Posts  
Nauka czytania - 3,5 latek - jakie książki polecacie?
+ Jakieś sprawdzone zabawy, patenty...
12 pinola 4,835 Mon, 20 Nov 2017 - 23:27
jakuna
No New Posts  
0 theman 21 Sun, 19 Nov 2017 - 09:52
theman
No new  
14 borekk 3,023 Fri, 17 Nov 2017 - 15:40
Erywa_RK
No New Posts  
3 alaa789 1,230 Thu, 16 Nov 2017 - 19:54
rafaella11
No New Posts  
12 Agusia_c 1,887 Wed, 15 Nov 2017 - 07:35
gilly
No new  
14 Ammm 9,061 Tue, 14 Nov 2017 - 09:02
perixa
No new  
67 domi 13,318 Mon, 13 Nov 2017 - 19:55
alaa789
No New Posts  
4 Aurela 2,642 Mon, 06 Nov 2017 - 06:58
dziecinna
No new  
18 mitama 8,591 Fri, 27 Oct 2017 - 17:58
Stella25
No new  
20 JA 1,640 Fri, 27 Oct 2017 - 10:13
beata.burtan
No New Posts  
9 anax 3,257 Fri, 20 Oct 2017 - 15:48
MarikaAndal
No new  
23 grzałka 10,359 Mon, 09 Oct 2017 - 12:22
ankaz79
No New Posts  
zajęcia dodatkowe
języki obce dla przedszkolaków
4 alero 1,768 Mon, 09 Oct 2017 - 02:38
kaska2909
No new
52 Kasiula0969 18,078 Wed, 04 Oct 2017 - 12:27
iks
No new  
20 trylinka 2,130 Mon, 02 Oct 2017 - 11:00
MatiDabrowski
No New Posts  
13 alaa789 2,708 Thu, 28 Sep 2017 - 12:07
bremina
No new  
14 lee.kurtz 4,101 Sun, 24 Sep 2017 - 03:04
westyna71
No new  
47 Zelda 5,410 Thu, 21 Sep 2017 - 15:45
mitama
No new  
43 ciao 12,600 Mon, 18 Sep 2017 - 14:48
Energy
No new  
16 Sylwia M. 3,818 Wed, 30 Aug 2017 - 12:53
mikulek87
No new  
26 Zelda 7,670 Sun, 23 Jul 2017 - 13:45
jakuna
No new  
20 Motylek5 7,073 Tue, 09 May 2017 - 09:12
Aleks Porada
No New Posts  
Badanie do pracy magisterskiej
postawy rodzicielskie, kompetencje społeczno-emocjonalne
0 badaczka 1,045 Mon, 08 May 2017 - 23:30
badaczka
No New Posts  
2 jooleczkaaa 1,807 Mon, 08 May 2017 - 23:21
badaczka
No New Posts  
Media a czas wolny 6-latków - ankieta
Prośba o wypełnienie anonimowej ankiety
0 nanu1402 1,149 Mon, 01 May 2017 - 11:56
nanu1402
No new  
27 magdallena2 51,701 Tue, 25 Apr 2017 - 22:14
Aleks Porada
Start new topic 41 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkownik(ów) przegląda(jących) to forum (1 Gości 0, Anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 25 Nov 2017 - 04:55
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe