Maluchy.pl logo    
   

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >


Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )



Start new topic 41 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
> przedszkolaki
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new Pinned
22 Duszek 14,886 Wed, 28 Jun 2017 - 11:03
nigda
No New Posts Pinned
12 Duszek 7,558 Fri, 23 Jun 2017 - 13:20
alaa789
Tematy forum
No New Posts  
11 alaa789 1,421 Mon, 24 Jul 2017 - 11:31
alaa789
No new  
62 domi 9,857 Sun, 23 Jul 2017 - 13:56
jakuna
No New Posts  
10 lee.kurtz 2,803 Sun, 23 Jul 2017 - 13:48
jakuna
No new  
26 Zelda 5,342 Sun, 23 Jul 2017 - 13:45
jakuna
No new  
14 mitama 1,692 Sun, 23 Jul 2017 - 13:42
jakuna
No new  
48 Magda.Mała.Mi 12,468 Fri, 21 Jul 2017 - 10:03
Trochim
No New Posts  
12 Ammm 7,608 Fri, 23 Jun 2017 - 13:48
MamaJacka
No New Posts  
7 anax 1,876 Sun, 28 May 2017 - 13:35
kociasta
No New Posts  
1 alaa789 454 Sun, 21 May 2017 - 21:15
jakuna
No new  
42 ciao 9,843 Tue, 09 May 2017 - 09:13
Aleks Porada
No new  
20 Motylek5 4,823 Tue, 09 May 2017 - 09:12
Aleks Porada
No new  
22 grzałka 7,865 Tue, 09 May 2017 - 09:12
Aleks Porada
No New Posts  
Badanie do pracy magisterskiej
postawy rodzicielskie, kompetencje społeczno-emocjonalne
0 badaczka 387 Mon, 08 May 2017 - 23:30
badaczka
No New Posts  
2 jooleczkaaa 924 Mon, 08 May 2017 - 23:21
badaczka
No New Posts  
3 Aurela 1,645 Tue, 02 May 2017 - 21:22
gliszka
No New Posts  
Media a czas wolny 6-latków - ankieta
Prośba o wypełnienie anonimowej ankiety
0 nanu1402 463 Mon, 01 May 2017 - 11:56
nanu1402
No new  
27 magdallena2 46,655 Tue, 25 Apr 2017 - 22:14
Aleks Porada
No new
51 Kasiula0969 13,809 Fri, 21 Apr 2017 - 07:22
mArLenaMM
No new  
732 gozar 25,830 Wed, 12 Apr 2017 - 15:27
Sabiina
No New Posts  
0 Patrycia 481 Thu, 06 Apr 2017 - 20:11
Patrycia
No New Posts  
nieśmiałe dziecko
przedstawienia przedszkolne
7 operetka 1,421 Tue, 04 Apr 2017 - 20:42
nauczycielkaaa8888
No New Posts  
10 Kindzia 1,981 Mon, 03 Apr 2017 - 11:40
annawalczakvg
No New Posts
0 GosiaGG 680 Sat, 18 Mar 2017 - 18:58
GosiaGG
No new  
18 paulap 3,133 Thu, 02 Mar 2017 - 09:41
emce
No New Posts  
1 Esia 1,441 Tue, 28 Feb 2017 - 14:35
celina20
No new  
prezent mikołajkowy w przedszkolu  * 123
czy ma dla Was znaczenie co nim jest?
45 Pronto 9,412 Fri, 24 Feb 2017 - 10:01
mamakaroliny
No new  
Zdenerwowałam się  * 123
o prezentach będzie...
47 IzaS 12,103 Fri, 24 Feb 2017 - 10:01
mamakaroliny
No new  
113 sofia_ 24,975 Tue, 21 Feb 2017 - 14:23
manka88
Start new topic 41 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkownik(ów) przegląda(jących) to forum (1 Gości 0, Anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Wed, 26 Jul 2017 - 20:48
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe