Maluchy.pl logo    
   

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >


Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )



Start new topic 41 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
> przedszkolaki
    Nazwa tematu Odpowiedzi Autor tematu Wyświetleń Ostatnia akcja
No new Pinned
22 Duszek 16,245 Wed, 28 Jun 2017 - 11:03
nigda
No New Posts Pinned
12 Duszek 8,364 Fri, 23 Jun 2017 - 13:20
alaa789
Tematy forum
No new  
47 Zelda 3,953 Thu, 21 Sep 2017 - 15:45
mitama
No new  
17 mitama 4,895 Tue, 19 Sep 2017 - 14:51
paulina77
No new  
43 ciao 11,517 Mon, 18 Sep 2017 - 14:48
Energy
No New Posts  
13 lee.kurtz 3,651 Fri, 15 Sep 2017 - 10:28
katpio123
No new  
55 Magda.Mała.Mi 16,351 Tue, 12 Sep 2017 - 14:37
artur432
No new  
25 Zelda 5,621 Mon, 04 Sep 2017 - 09:32
Marcin942
No new  
19 trylinka 1,814 Thu, 31 Aug 2017 - 10:43
mikulek87
No new  
16 Sylwia M. 3,509 Wed, 30 Aug 2017 - 12:53
mikulek87
No new  
64 domi 12,123 Fri, 11 Aug 2017 - 20:42
Beatasikor
No New Posts  
12 alaa789 2,178 Thu, 10 Aug 2017 - 18:49
Beatasikor
No new  
26 Zelda 6,761 Sun, 23 Jul 2017 - 13:45
jakuna
No New Posts  
12 Ammm 8,518 Fri, 23 Jun 2017 - 13:48
MamaJacka
No New Posts  
7 anax 2,499 Sun, 28 May 2017 - 13:35
kociasta
No New Posts  
1 alaa789 928 Sun, 21 May 2017 - 21:15
jakuna
No new  
20 Motylek5 6,246 Tue, 09 May 2017 - 09:12
Aleks Porada
No new  
22 grzałka 9,167 Tue, 09 May 2017 - 09:12
Aleks Porada
No New Posts  
Badanie do pracy magisterskiej
postawy rodzicielskie, kompetencje społeczno-emocjonalne
0 badaczka 807 Mon, 08 May 2017 - 23:30
badaczka
No New Posts  
2 jooleczkaaa 1,460 Mon, 08 May 2017 - 23:21
badaczka
No New Posts  
3 Aurela 2,229 Tue, 02 May 2017 - 21:22
gliszka
No New Posts  
Media a czas wolny 6-latków - ankieta
Prośba o wypełnienie anonimowej ankiety
0 nanu1402 875 Mon, 01 May 2017 - 11:56
nanu1402
No new  
27 magdallena2 49,949 Tue, 25 Apr 2017 - 22:14
Aleks Porada
No new
51 Kasiula0969 16,306 Fri, 21 Apr 2017 - 07:22
mArLenaMM
No new  
732 gozar 28,851 Wed, 12 Apr 2017 - 15:27
Sabiina
No New Posts  
0 Patrycia 899 Thu, 06 Apr 2017 - 20:11
Patrycia
No New Posts  
nieśmiałe dziecko
przedstawienia przedszkolne
7 operetka 2,015 Tue, 04 Apr 2017 - 20:42
nauczycielkaaa8888
No New Posts  
10 Kindzia 2,659 Mon, 03 Apr 2017 - 11:40
annawalczakvg
No New Posts
0 GosiaGG 1,132 Sat, 18 Mar 2017 - 18:58
GosiaGG
No new  
18 paulap 3,952 Thu, 02 Mar 2017 - 09:41
emce
Start new topic 41 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
2 Użytkownik(ów) przegląda(jących) to forum (2 Gości 0, Anonimowych użytkowników)
0 Użytkownicy:

New Posts  Nowe odpowiedzi
No New Posts  Brak nowych odpowiedzi
Hot topic  Popularny temat (Nowe)
No new  Popularny temat (Brak nowych) 
Poll  Sonda (Nowe)
No new votes  Sonda (Brak nowych)
Closed  Zamknięty temat
Moved  Przeniesiony temat
 



Zapamiętaj ustawienia

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 23 Sep 2017 - 07:27
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe