Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

tani nocleg w Szczecinie

, najlepiej blisko Kliniki Gastroenterologii
> , najlepiej blisko Kliniki Gastroenterologii
Eta
pon, 15 mar 2010 - 20:18
Moja babcia będzie mieć w Klinice Gastroenterologii operacje 24 marca. Moja mama i kuzynka jadą z nia i muszą gdzieś się przespać przez te kilka dni. Podpowiecie gdzie byłoby najtaniej, bo to główny warunek.

Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pon, 15 mar 2010 - 20:18
Post #1

Moja babcia będzie mieć w Klinice Gastroenterologii operacje 24 marca. Moja mama i kuzynka jadą z nia i muszą gdzieś się przespać przez te kilka dni. Podpowiecie gdzie byłoby najtaniej, bo to główny warunek.



--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Carrie
pon, 15 mar 2010 - 23:52
To będzie na Unii Lubelskiej?No i jak się będą po mieście poruszać - autem? Bo nie wiem jak szukać.

Ten post edytował carrie wto, 16 mar 2010 - 00:15
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post pon, 15 mar 2010 - 23:52
Post #2

To będzie na Unii Lubelskiej?No i jak się będą po mieście poruszać - autem? Bo nie wiem jak szukać.

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
Eta
wto, 16 mar 2010 - 01:16
Tak, chyba to na Lubelskiej właśnie, będą samochodem.
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 16 mar 2010 - 01:16
Post #3

Tak, chyba to na Lubelskiej właśnie, będą samochodem.

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Carrie
wto, 16 mar 2010 - 14:55
3,5 km od Szpitala jest Hotel Gryf na Wojska Polskiego (piękna prosta trasa do i z szpitala, hotel jest w centrum)- z opinii na necie wynika,że niezbyt wyśrubowane ceny ale proszę sprawdź sama - zadzwoń, napisz-wiesz najlepiej czego im trzeba.tel 91 48 08 400. https://www.hotelgryf.pl/

TUTAJ zobacz jaki jest dojazd ( z wojska polskiego 49-hotel na unii lubelskiej 1-szpital) wprowadź te dane i kliknij "wyznacz trase"

może jakaś kwatera albo pensjonat ( wiesz, żaden wypasiony - w mieście pełno jest takich prowizorycznych ulokowanych w dużych kamienicach czy starych blokach)? daj znać - wtedy poszukam
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post wto, 16 mar 2010 - 14:55
Post #4

3,5 km od Szpitala jest Hotel Gryf na Wojska Polskiego (piękna prosta trasa do i z szpitala, hotel jest w centrum)- z opinii na necie wynika,że niezbyt wyśrubowane ceny ale proszę sprawdź sama - zadzwoń, napisz-wiesz najlepiej czego im trzeba.tel 91 48 08 400. https://www.hotelgryf.pl/

TUTAJ zobacz jaki jest dojazd ( z wojska polskiego 49-hotel na unii lubelskiej 1-szpital) wprowadź te dane i kliknij "wyznacz trase"

może jakaś kwatera albo pensjonat ( wiesz, żaden wypasiony - w mieście pełno jest takich prowizorycznych ulokowanych w dużych kamienicach czy starych blokach)? daj znać - wtedy poszukam

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
Eta
wto, 16 mar 2010 - 17:30
carrie, dzięki. Kwatera czy pensjonat jaknajbardziej, bo to chodzi o kilka dni pewnie, dla 2 osób. Byleby jaknajtaniej było, ale bez robaczków icon_wink.gif Żadnych wygód, to nie urlop.
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post wto, 16 mar 2010 - 17:30
Post #5

carrie, dzięki. Kwatera czy pensjonat jaknajbardziej, bo to chodzi o kilka dni pewnie, dla 2 osób. Byleby jaknajtaniej było, ale bez robaczków icon_wink.gif Żadnych wygód, to nie urlop.

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
lornetka
wto, 16 mar 2010 - 18:49
Hotel Gryf jest daleko, warto poszukać na osiedlu na którym znajduje się szpital, na ul. Romera
https://www.hotele-tur.com.pl/jantar.html

w pobliżu jest też hotel pielęgniarek, ale nie wiem czy tam można wynajmować.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 16 mar 2010 - 18:49
Post #6

Hotel Gryf jest daleko, warto poszukać na osiedlu na którym znajduje się szpital, na ul. Romera
https://www.hotele-tur.com.pl/jantar.html

w pobliżu jest też hotel pielęgniarek, ale nie wiem czy tam można wynajmować.
Carrie
wto, 16 mar 2010 - 20:21
CYTAT(Aguutka @ Tue, 16 Mar 2010 - 18:49) *
Hotel Gryf jest daleko


dokładnie 3 km 300 metrów samochodem to daleko???

z hotelu na Romera jest 2 km 400 metrów ...faktycznie, kolosalna różnica

Ten post edytował carrie wto, 16 mar 2010 - 20:24
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post wto, 16 mar 2010 - 20:21
Post #7

CYTAT(Aguutka @ Tue, 16 Mar 2010 - 18:49) *
Hotel Gryf jest daleko


dokładnie 3 km 300 metrów samochodem to daleko???

z hotelu na Romera jest 2 km 400 metrów ...faktycznie, kolosalna różnica

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
lornetka
wto, 16 mar 2010 - 20:29
no nie jest to daleko, ale można znaleźć coś bliżej.
biorąc pod uwagę ruchliwość ulicy Wojska Polskiego- te 3 km nierzadko wydają się o wiele dłuższe icon_wink.gif

lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 16 mar 2010 - 20:29
Post #8

no nie jest to daleko, ale można znaleźć coś bliżej.
biorąc pod uwagę ruchliwość ulicy Wojska Polskiego- te 3 km nierzadko wydają się o wiele dłuższe icon_wink.gif

Carrie
wto, 16 mar 2010 - 20:39
CYTAT(Aguutka @ Tue, 16 Mar 2010 - 20:29) *
no nie jest to daleko, ale można znaleźć coś bliżej.
biorąc pod uwagę ruchliwość ulicy Wojska Polskiego- te 3 km nierzadko wydają się o wiele dłuższe icon_wink.gif


ale skoro obie panie będą towarzyszyły chorej w szpitalu to raczej nie będą przebijać się autem w okolicach 8-ej i 16-ej icon_cool.gif

edit: w gryfie jest możliwość wynajęcia pokoju o niższym standardzie ( zaznaczone * pod cennikiem)

Ten post edytował carrie wto, 16 mar 2010 - 20:40
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post wto, 16 mar 2010 - 20:39
Post #9

CYTAT(Aguutka @ Tue, 16 Mar 2010 - 20:29) *
no nie jest to daleko, ale można znaleźć coś bliżej.
biorąc pod uwagę ruchliwość ulicy Wojska Polskiego- te 3 km nierzadko wydają się o wiele dłuższe icon_wink.gif


ale skoro obie panie będą towarzyszyły chorej w szpitalu to raczej nie będą przebijać się autem w okolicach 8-ej i 16-ej icon_cool.gif

edit: w gryfie jest możliwość wynajęcia pokoju o niższym standardzie ( zaznaczone * pod cennikiem)

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
lornetka
wto, 16 mar 2010 - 20:48
nie no luz, to tylko propozycja była icon_wink.gif

ani z tym, ani z drugim hotelem do czynienia nie miałam, Gryf niedawno był odnowiony więc podejrzewam, że i warunki lepsze.
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 16 mar 2010 - 20:48
Post #10

nie no luz, to tylko propozycja była icon_wink.gif

ani z tym, ani z drugim hotelem do czynienia nie miałam, Gryf niedawno był odnowiony więc podejrzewam, że i warunki lepsze.
Carrie
wto, 16 mar 2010 - 20:54
https://www.pensjonat-grand.pl/
mają strzeżony parking dodatkowo płatny ale...sam pensjonat jest w budynku należącym do dworca kolejowego - nad samymi torami 37.gif może co 5 minut nie zasuwają tam pociągi ale jednak

aguutka spoko icon_biggrin.gif im dalej w las z tymi miejscami do spania tym ciemniej - bida z nyndzą ( części nawet nie proponuję bo sama bym tam nie poszła) żeby nie było - z gryfem też nie mam nic wspólnego - jeśli nie liczyć przebijania pępka w studiu tatuażu ktore jest w tym budynku

edit: https://www.pascal.pl/hotel.php?id=6337&...&city=16792 4 km 400m ( tu pokój 2 osoby zaczyna sie od 35pln/osoba)

https://www.pascal.pl/hotel.php?id=6322&...6792&off=10 2 km 800m

OT właśnie z osłupieniem odkryłam że "elka-sen" prowadzona przez uczniów szkoły na 3Maja w ramach praktyk jest droższa niż ten nieszczęsny gryf a standard jest nieporównywalny icon_eek.gif

Ten post edytował carrie wto, 16 mar 2010 - 21:25
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post wto, 16 mar 2010 - 20:54
Post #11

https://www.pensjonat-grand.pl/
mają strzeżony parking dodatkowo płatny ale...sam pensjonat jest w budynku należącym do dworca kolejowego - nad samymi torami 37.gif może co 5 minut nie zasuwają tam pociągi ale jednak

aguutka spoko icon_biggrin.gif im dalej w las z tymi miejscami do spania tym ciemniej - bida z nyndzą ( części nawet nie proponuję bo sama bym tam nie poszła) żeby nie było - z gryfem też nie mam nic wspólnego - jeśli nie liczyć przebijania pępka w studiu tatuażu ktore jest w tym budynku

edit: https://www.pascal.pl/hotel.php?id=6337&...&city=16792 4 km 400m ( tu pokój 2 osoby zaczyna sie od 35pln/osoba)

https://www.pascal.pl/hotel.php?id=6322&...6792&off=10 2 km 800m

OT właśnie z osłupieniem odkryłam że "elka-sen" prowadzona przez uczniów szkoły na 3Maja w ramach praktyk jest droższa niż ten nieszczęsny gryf a standard jest nieporównywalny icon_eek.gif

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
lornetka
wto, 16 mar 2010 - 21:02
Carrie i ja znam Gryf, ze strony studia tatuażu, gdzie niegdyś swą siedzibę miał Gonzo icon_wink.gif
- wtedy gdy człowiek był młody i głupi!he

A wiesz, że z tym lasem to niegłupi pomysł? ciekawe czy przy Głębokim jest jakaś miejscówka do spania...
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 16 mar 2010 - 21:02
Post #12

Carrie i ja znam Gryf, ze strony studia tatuażu, gdzie niegdyś swą siedzibę miał Gonzo icon_wink.gif
- wtedy gdy człowiek był młody i głupi!he

A wiesz, że z tym lasem to niegłupi pomysł? ciekawe czy przy Głębokim jest jakaś miejscówka do spania...
Carrie
wto, 16 mar 2010 - 21:31
CYTAT(Aguutka @ Tue, 16 Mar 2010 - 21:02) *
Carrie i ja znam Gryf, ze strony studia tatuażu, gdzie niegdyś swą siedzibę miał Gonzo icon_wink.gif
- wtedy gdy człowiek był młody i głupi!he

A wiesz, że z tym lasem to niegłupi pomysł? ciekawe czy przy Głębokim jest jakaś miejscówka do spania...


o właśnie Gonzo!

wiesz co, ja albo ślepa jestem albo nic nie mogę znaleźć w tamtych okolicach, help
poprawka - Karczma Rzym na Perlistej jest https://www.favore.pl/13519_nocleg-szczecin...opomorskie.html

ale prawda też jest taka - Szczecin to niestety nie jest miejsce wypadowe i stąd deficyt w miejscach noclegowych innych niż klasyczny hotel.Nie mogę w ogóle znaleźć prywatnych ogłoszeń.ZERO.

i znów OT : obejrzałam sobie zdjęcia wnętrz hotelu rycerskiego - kurcze, taki niepozorny ale wnętrzami bije novotel na głowę

Ten post edytował carrie wto, 16 mar 2010 - 21:38
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post wto, 16 mar 2010 - 21:31
Post #13

CYTAT(Aguutka @ Tue, 16 Mar 2010 - 21:02) *
Carrie i ja znam Gryf, ze strony studia tatuażu, gdzie niegdyś swą siedzibę miał Gonzo icon_wink.gif
- wtedy gdy człowiek był młody i głupi!he

A wiesz, że z tym lasem to niegłupi pomysł? ciekawe czy przy Głębokim jest jakaś miejscówka do spania...


o właśnie Gonzo!

wiesz co, ja albo ślepa jestem albo nic nie mogę znaleźć w tamtych okolicach, help
poprawka - Karczma Rzym na Perlistej jest https://www.favore.pl/13519_nocleg-szczecin...opomorskie.html

ale prawda też jest taka - Szczecin to niestety nie jest miejsce wypadowe i stąd deficyt w miejscach noclegowych innych niż klasyczny hotel.Nie mogę w ogóle znaleźć prywatnych ogłoszeń.ZERO.

i znów OT : obejrzałam sobie zdjęcia wnętrz hotelu rycerskiego - kurcze, taki niepozorny ale wnętrzami bije novotel na głowę

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
lornetka
wto, 16 mar 2010 - 21:37
wiem, wiem doskonale, że u nas krucho z noclegiem...szczerze pisząc, zapamiętałam hotel Jantar, gdyż mocno zdziwiłam się, że hotel może być w takim miejscu w naszym uroczym mieście.

Jeszcze Akademiki zostajÄ… i Dom Nauczyciela icon_smile.gif

Hotelem Rycerskim zaciekawiłaś mnie bardzo!
lornetka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,848
Dołączył: nie, 18 cze 06 - 17:40
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 6,309




post wto, 16 mar 2010 - 21:37
Post #14

wiem, wiem doskonale, że u nas krucho z noclegiem...szczerze pisząc, zapamiętałam hotel Jantar, gdyż mocno zdziwiłam się, że hotel może być w takim miejscu w naszym uroczym mieście.

Jeszcze Akademiki zostajÄ… i Dom Nauczyciela icon_smile.gif

Hotelem Rycerskim zaciekawiłaś mnie bardzo!
Carrie
wto, 16 mar 2010 - 21:38
Dom Nauczyciela droooooogiiii jak jasny gwint 160 za pokój 2 os albo 140 za 2 osoby w pokoju określonym jako "boks" ( cokolwiek to znaczy)

EDIT: chyba znalazłam to COŚ - blisko (2km 600m) i tanioooo https://www.infhotel.pl/szczecin/cuma

Ten post edytował carrie śro, 17 mar 2010 - 12:13
Carrie


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,206
Dołączył: czw, 19 paź 06 - 09:43
Nr użytkownika: 8,052




post wto, 16 mar 2010 - 21:38
Post #15

Dom Nauczyciela droooooogiiii jak jasny gwint 160 za pokój 2 os albo 140 za 2 osoby w pokoju określonym jako "boks" ( cokolwiek to znaczy)

EDIT: chyba znalazłam to COŚ - blisko (2km 600m) i tanioooo https://www.infhotel.pl/szczecin/cuma

--------------------



Let me take you on a trip
Around the world and back
And you won't have to move
You just sit still

Now let your mind do the walking
And let my body do the talking
Let me show you the world in my eyes

DM
Eta
śro, 17 mar 2010 - 15:18
Dzięki dziewczyny, zaraz usiądę i coś wybiorę, a zainteresowane niech już same podejmą decyzje, jeszcze raz dzięki.
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
SkÄ…d: kujawy
Nr użytkownika: 227




post śro, 17 mar 2010 - 15:18
Post #16

Dzięki dziewczyny, zaraz usiądę i coś wybiorę, a zainteresowane niech już same podejmą decyzje, jeszcze raz dzięki.

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 16 mar 2017 - 11:21
Post #17

Poszukaj sobie poprzez wyszukiwarkę noclegów. Tam będziesz miała powypisywane opinie od użytkowników i moim skromnym zdaniem najlepiej się tym właśnie sugerować podczas wyboru. Np. ostatnio szukałam noclegu i natrafiłam na to miejsce, które miało sporo pozytywnych opinii i nie mylili się icon_smile.gif Nocleg super.
> tani nocleg w Szczecinie, najlepiej blisko Kliniki Gastroenterologii
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 22:57
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama