Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

co robia Wasze dzieci w swietlicy szkolnej

> 
Libi
piÄ…, 02 lis 2012 - 13:46
U nas w szkole w tym roku na świetlicę zapisanych jest ok. 400 dzieci. Panie jakoś to ogarniają. jest tłok i ścisk. Moja Zuzka zmuszona jest od tygodnia chodzić na świetlicę i jest zachwycona.
Z tego co wiem dzieci rano mają zajęcia z tańca i plastyki. Plastykę prowadzi ulubiona pani mojej Zuzi:). Kółka też są rano np. kółko muzyczne. Dzieci ze świetlicy mają więcej dodatkowych zajęć niż dzieci, które nie chodzą na świetlicę . np. taniec, akrobatyka, plastyka. Po południu codziennie jest puszczany film w drugiej sali i te dzieci które chcą idą oglądać. Jak dla mnie jest to zbawienie, bo wtedy Zuzka zjada kanapkę. Jak filmu nie ma to kanapka nie ruszona (podobno czasu na jedzenie niema). Potrafi od 8 rano do 16 nic nie jeść.
Dzieciaki chodzą też na halę pograć w piłkę.
Jedyne co mi się nie podoba, to to, że np. Jak jest zabawa na dywanie to pani nie pozwala ruszyć się z tego dywanu. Z tym, że to Zuzka powiedziała a wydaje mi się, że kombinowała co tu powiedzieć, na to że nie zjadła kanapek.
Aha i panie ze świetlicy do dzieci wołaja przez megafon. Okropnie to wygląda.
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post piÄ…, 02 lis 2012 - 13:46
Post #21

U nas w szkole w tym roku na świetlicę zapisanych jest ok. 400 dzieci. Panie jakoś to ogarniają. jest tłok i ścisk. Moja Zuzka zmuszona jest od tygodnia chodzić na świetlicę i jest zachwycona.
Z tego co wiem dzieci rano mają zajęcia z tańca i plastyki. Plastykę prowadzi ulubiona pani mojej Zuzi:). Kółka też są rano np. kółko muzyczne. Dzieci ze świetlicy mają więcej dodatkowych zajęć niż dzieci, które nie chodzą na świetlicę . np. taniec, akrobatyka, plastyka. Po południu codziennie jest puszczany film w drugiej sali i te dzieci które chcą idą oglądać. Jak dla mnie jest to zbawienie, bo wtedy Zuzka zjada kanapkę. Jak filmu nie ma to kanapka nie ruszona (podobno czasu na jedzenie niema). Potrafi od 8 rano do 16 nic nie jeść.
Dzieciaki chodzą też na halę pograć w piłkę.
Jedyne co mi się nie podoba, to to, że np. Jak jest zabawa na dywanie to pani nie pozwala ruszyć się z tego dywanu. Z tym, że to Zuzka powiedziała a wydaje mi się, że kombinowała co tu powiedzieć, na to że nie zjadła kanapek.
Aha i panie ze świetlicy do dzieci wołaja przez megafon. Okropnie to wygląda.

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
lena77
piÄ…, 02 lis 2012 - 17:12
no to u nas jest to typowa przechowalnia.
lena77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,885
Dołączył: nie, 19 cze 05 - 10:33
SkÄ…d: wielkopoland
Nr użytkownika: 3,289




post piÄ…, 02 lis 2012 - 17:12
Post #22

no to u nas jest to typowa przechowalnia.

--------------------
"Cśśśśś.., siedzimy w tej ścianie.
Jesteśmy Marsjanie"
Miron Białoszewski
Libi
piÄ…, 02 lis 2012 - 22:47
U nas zerówki mają osobną świetlicę i tam niestety dzieci aż płaczą. Te panie są okropne. Non stop wrzeszczą na dzieci. Obrywa się nawet tym najgrzeczniejszym (niesprawiedliwie często).
W tej świetlicy dla klas 1-3 jest o niebo lepiej.
Libi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,056
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:31
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 198

GG:


post piÄ…, 02 lis 2012 - 22:47
Post #23

U nas zerówki mają osobną świetlicę i tam niestety dzieci aż płaczą. Te panie są okropne. Non stop wrzeszczą na dzieci. Obrywa się nawet tym najgrzeczniejszym (niesprawiedliwie często).
W tej świetlicy dla klas 1-3 jest o niebo lepiej.

--------------------
Libi mama Szymonka (10.11.00r)

i Zuzi (14.12.2005r.)
> co robia Wasze dzieci w swietlicy szkolnej
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 19 kwi 2024 - 00:59
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama