Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3  

W jakim wieku uczyć dziecko jazdy na nartach?

> 
Stella25
czw, 28 gru 2017 - 19:58
chyba wszystko zależy od dziecka, ale podstawa to dobry instruktor..
Stella25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 152
Dołączył: sob, 16 wrz 17 - 04:58
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 50,460




post czw, 28 gru 2017 - 19:58
Post #41

chyba wszystko zależy od dziecka, ale podstawa to dobry instruktor..
artur.wgnr
śro, 07 lut 2018 - 15:16
w mojej opinii, jak juz umie chodzic i sie nie obala to znaczy, ze jest gotowy na jazde na nartach icon_biggrin.gif
artur.wgnr


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 30 sty 18 - 12:35
Nr użytkownika: 51,422




post śro, 07 lut 2018 - 15:16
Post #42

w mojej opinii, jak juz umie chodzic i sie nie obala to znaczy, ze jest gotowy na jazde na nartach icon_biggrin.gif
Ddroz
piÄ…, 28 gru 2018 - 19:11
hahaha zgadzam się z Arturem. Choć ja pamiętam, że zaczęłam jeździć jak miałam chyba 5 lat.

Na początek warto też wybrać dobry stok do nauki i oczywiście instruktora, który ma odpowiednie podejście i zna się na tym sporcie. O cechach idealnego instruktora narciarstwa piszą na https://podpowiadamy.pl/nauka-jazdy-na-nart...rzeba-wiedziec/ Warto o tym pamiętać, żeby później się nie okazało, że zapłacimy komuś, kto kompletnie się na tym nie zna.

Ddroz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 61
Dołączył: śro, 29 sie 18 - 22:58
Nr użytkownika: 52,003




post piÄ…, 28 gru 2018 - 19:11
Post #43

hahaha zgadzam się z Arturem. Choć ja pamiętam, że zaczęłam jeździć jak miałam chyba 5 lat.

Na początek warto też wybrać dobry stok do nauki i oczywiście instruktora, który ma odpowiednie podejście i zna się na tym sporcie. O cechach idealnego instruktora narciarstwa piszą na https://podpowiadamy.pl/nauka-jazdy-na-nart...rzeba-wiedziec/ Warto o tym pamiętać, żeby później się nie okazało, że zapłacimy komuś, kto kompletnie się na tym nie zna.

Ollin
piÄ…, 30 sie 2019 - 12:51
CYTAT(artur.wgnr @ Wed, 07 Feb 2018 - 16:16) *
w mojej opinii, jak juz umie chodzic i sie nie obala to znaczy, ze jest gotowy na jazde na nartach icon_biggrin.gif


Jak widuję kilkuletnie dzieciaki, które sprawnie jeżdżą na nartach, to jestem pełen podziwu. A w duchu również gratuluję, rodzicom, że uczą takich form aktywności od małego.
Ollin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 30 sie 19 - 12:43
Nr użytkownika: 53,278




post piÄ…, 30 sie 2019 - 12:51
Post #44

CYTAT(artur.wgnr @ Wed, 07 Feb 2018 - 16:16) *
w mojej opinii, jak juz umie chodzic i sie nie obala to znaczy, ze jest gotowy na jazde na nartach icon_biggrin.gif


Jak widuję kilkuletnie dzieciaki, które sprawnie jeżdżą na nartach, to jestem pełen podziwu. A w duchu również gratuluję, rodzicom, że uczą takich form aktywności od małego.
karin88
czw, 02 sty 2020 - 16:03
Nasza Natalia uczyÅ‚a siÄ™ jeździć na nartach pod okiem instruktora. Chociaż “uczyÅ‚a siÄ™” to za dużo powiedziane, bo już drugiego dnia pÅ‚akaÅ‚a i nie chciaÅ‚a iść na stok.DaliÅ›my jej spokój na jakiÅ› czas. Dopiero w zeszÅ‚ym roku postanowiliÅ›my jÄ… zapisać do szkółki narciarskiej Dimbo w Korbielowie. ZajÄ™cia odbywaÅ‚y siÄ™ w grupie dzieci (już to wiemy - dzieci po prostu wolÄ… towarzystwo innych dzieci) w formie zabawy - byÅ‚y i konkursy i taneczne rozgrzewki. Generalnie dużo Å›miechu. Natalia miaÅ‚a super nastawienie - bardzo chciaÅ‚a i pierwsza rano wstawaÅ‚a w obawie, żeby siÄ™ nie spóźnić na zajÄ™cia.
karin88


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 02 sty 20 - 16:00
Nr użytkownika: 53,467




post czw, 02 sty 2020 - 16:03
Post #45

Nasza Natalia uczyÅ‚a siÄ™ jeździć na nartach pod okiem instruktora. Chociaż “uczyÅ‚a siÄ™” to za dużo powiedziane, bo już drugiego dnia pÅ‚akaÅ‚a i nie chciaÅ‚a iść na stok.DaliÅ›my jej spokój na jakiÅ› czas. Dopiero w zeszÅ‚ym roku postanowiliÅ›my jÄ… zapisać do szkółki narciarskiej Dimbo w Korbielowie. ZajÄ™cia odbywaÅ‚y siÄ™ w grupie dzieci (już to wiemy - dzieci po prostu wolÄ… towarzystwo innych dzieci) w formie zabawy - byÅ‚y i konkursy i taneczne rozgrzewki. Generalnie dużo Å›miechu. Natalia miaÅ‚a super nastawienie - bardzo chciaÅ‚a i pierwsza rano wstawaÅ‚a w obawie, żeby siÄ™ nie spóźnić na zajÄ™cia.
juliaabra
pon, 27 sty 2020 - 10:46
Ja mam dwójkę dzieci i starszy syn zaczął się uczyć jak miał 5 lat. Młodszy ma dopiero 2 i uważam, że tym razem zaczniemy trochę wcześniej. Ze starszym synem korzystaliśmy z prywatnego nauczyciela jazdy, a tym razem chyba zdecydujemy się na szkołę jazdy na nartach. icon_smile.gif
juliaabra


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pon, 27 sty 20 - 10:42
Nr użytkownika: 53,509




post pon, 27 sty 2020 - 10:46
Post #46

Ja mam dwójkę dzieci i starszy syn zaczął się uczyć jak miał 5 lat. Młodszy ma dopiero 2 i uważam, że tym razem zaczniemy trochę wcześniej. Ze starszym synem korzystaliśmy z prywatnego nauczyciela jazdy, a tym razem chyba zdecydujemy się na szkołę jazdy na nartach. icon_smile.gif
śrubka
czw, 13 lut 2020 - 12:11
Mówi się, że najlepszym wiekiem, to stawiania pierwszych kroków na nartach jest ten od 4 lat. Dzieci mogą zacząć wtedy naukę w przedszkolu narciarskim, zobacz, o co w tym chodzi i czego konkretnie może się nauczyć nasza pociecha w takim miejscu.
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post czw, 13 lut 2020 - 12:11
Post #47

Mówi się, że najlepszym wiekiem, to stawiania pierwszych kroków na nartach jest ten od 4 lat. Dzieci mogą zacząć wtedy naukę w przedszkolu narciarskim, zobacz, o co w tym chodzi i czego konkretnie może się nauczyć nasza pociecha w takim miejscu.
Evvka
czw, 24 wrz 2020 - 09:27
Im wcześniej tym lepiej. Ja uczyłam syna jak miał 5 lat i teraz super śmiga icon_wink.gif
Evvka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 89
Dołączył: nie, 30 gru 18 - 21:38
Nr użytkownika: 52,502




post czw, 24 wrz 2020 - 09:27
Post #48

Im wcześniej tym lepiej. Ja uczyłam syna jak miał 5 lat i teraz super śmiga icon_wink.gif
> W jakim wieku uczyć dziecko jazdy na nartach?
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 27 mar 2024 - 06:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama