Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

od kiedy jogurt

> 
anonimowy

Go??







post pon, 02 cze 2003 - 16:50
Post #1

Witajcie
Mam 7-mio miesięczną córeczkę. Odkąd skończyła 5 m-cy teściowa przynosi mi jogurty "danonki" dla małej. Nie dawałam jej(sama zjadałam) bo wydawało mi się za wcześnie. Teraz zastanawiam się czy już mogę jej dawać zamiast deserku albo jako osobne danie?
Kiedy wy zaczęłyście podawać swoim dzieciom jogurty?

pozdrawiam
Wiola z córcią Dominiką
anonimowy

Go??







post pon, 02 cze 2003 - 16:52
Post #2

CYTAT(Anonymous)
Witajcie
Mam 7-mio miesięczną córeczkę. Odkąd skończyła 5 m-cy teściowa przynosi mi jogurty "danonki" dla małej. Nie dawałam jej(sama zjadałam) bo wydawało mi się za wcześnie. Teraz zastanawiam się czy już mogę jej dawać zamiast deserku albo jako osobne danie?
Kiedy wy zaczęłyście podawać swoim dzieciom jogurty?

pozdrawiam
Wiola z córcią Dominiką


znowu mnie nie zalogowało, to pisała domi[/b]
zilka
pon, 02 cze 2003 - 20:07
Ja mam zgodę swojego pediatry na niewielkie ilości od 6 miesiąca tylko, że Florka ma już 10 i dalej ma wszelkie jogurty/serki/Danonki w nosie. Nie lubi i już, Monti jej smakuje ale to jest dla dzieci od 3 lat, z orzechami i czekoladą więc nie dostaje. Myślę, że jak Twojej małej smakuje to możecie zacząć po troszku.
zilka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,549
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 10:20
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 160




post pon, 02 cze 2003 - 20:07
Post #3

Ja mam zgodę swojego pediatry na niewielkie ilości od 6 miesiąca tylko, że Florka ma już 10 i dalej ma wszelkie jogurty/serki/Danonki w nosie. Nie lubi i już, Monti jej smakuje ale to jest dla dzieci od 3 lat, z orzechami i czekoladą więc nie dostaje. Myślę, że jak Twojej małej smakuje to możecie zacząć po troszku.

--------------------
córki dwie, 2002 i 2007
Urszula73
piÄ…, 13 cze 2003 - 21:36
Wiola moze sprobuj podac deser jogurtowo-owocowy HIPPa albo Gerbera
moja je uwielbia, je chetniej niz kaszki
te sa - wg opisu na etykiecie - od 7 miesiaca
Urszula73


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 114
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 09:18
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 514

GG:


post piÄ…, 13 cze 2003 - 21:36
Post #4

Wiola moze sprobuj podac deser jogurtowo-owocowy HIPPa albo Gerbera
moja je uwielbia, je chetniej niz kaszki
te sa - wg opisu na etykiecie - od 7 miesiaca

--------------------
Ula mama Klary
Marghe
wto, 17 cze 2003 - 13:11
Gaba zaczęła swoją przygodę z jogurtami mniej wiecej w 7 czy 8 m-cu - od naturlanego jogurtu - nie słodzonego (zgodnie z zaleceniem pediatry)Co do Danonków to poczekałyśmy troszkę... podobno nie są wskazane dla takich maluszkow, podobnie jak wszelkie inne deserki smakowe... (powtarzam opinię tegoż pediatry - a mam do Niego sporo zaufania icon_biggrin.gif )
Marghe
Marghe


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 22:07
Nr użytkownika: 313




post wto, 17 cze 2003 - 13:11
Post #5

Gaba zaczęła swoją przygodę z jogurtami mniej wiecej w 7 czy 8 m-cu - od naturlanego jogurtu - nie słodzonego (zgodnie z zaleceniem pediatry)Co do Danonków to poczekałyśmy troszkę... podobno nie są wskazane dla takich maluszkow, podobnie jak wszelkie inne deserki smakowe... (powtarzam opinię tegoż pediatry - a mam do Niego sporo zaufania icon_biggrin.gif )
Marghe
> od kiedy jogurt
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama