Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
9 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

jak szybko sie zachodzi po poronieniu...???

> 
Kasiulka1986Mari...
wto, 03 sty 2006 - 13:33
moja kolezanka nie dawno poroniła... była 17tyg ciazy...
chcialaby jeszcze raz probowac... a ja nie wiem co mam jej powiedziec... icon_confused.gif
doradzcie.... lekarz jej powiedzial ze moze probowac ale po 3miesiacach..


ja sie ciesze ze swojego szczescia... i wiem jak wam jest trudno...
trzymaj cie sie dziewczyny cieplutko...
Kasiulka1986Mari...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 188
Dołączył: pon, 14 lis 05 - 17:37
SkÄ…d: Kutno
Nr użytkownika: 4,045

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 13:33
Post #1

moja kolezanka nie dawno poroniła... była 17tyg ciazy...
chcialaby jeszcze raz probowac... a ja nie wiem co mam jej powiedziec... icon_confused.gif
doradzcie.... lekarz jej powiedzial ze moze probowac ale po 3miesiacach..


ja sie ciesze ze swojego szczescia... i wiem jak wam jest trudno...
trzymaj cie sie dziewczyny cieplutko...

--------------------
https://www.republikadzieci.org/problemyini...a/pamiec328.htm

Jesteś tam gdzie szczęście się zaczyna...
Jesteś tam gdzie zawsze słońce świeci
i nie myślisz o problemach ..
Kocham CI synku!!! NIgdy o Tobie Niezapomne!!
https://blog.tenbit.pl/mala_iskierka/
Mika
wto, 03 sty 2006 - 14:55
mój radził wstrzymać się co najmniej 6 miesiący żeby ogranizm miał czas się zregenerować
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 03 sty 2006 - 14:55
Post #2

mój radził wstrzymać się co najmniej 6 miesiący żeby ogranizm miał czas się zregenerować

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
agnieszka 25
wto, 03 sty 2006 - 17:34
Lekarze mowia, ze dobrze jest odczekac co najmniej 3 miesiace. Ale znam takie dziewczyny, ktore nie czekaly i odrazu zaszly w ciaze i szczesliwie donosily. Lekarze mowia, zeby nie zachodzic szybko w ciaze po zabiegu, bo kolejna ciaze tez mozna poronic, jest wieksze ryzyko, ale takze dlatego, ze kobieta musi odpoczac, jej psychika. Jak Twoja kolezanka chce jeszcze poczekac z ponownym zaciazeniem, to powiedz jej, ze po poronieniu najpierw wystepuje owulacja a dopiero pozniej @. Ja nie wiedzialam, myslalam, ze po zabiegu najpierw jest @.
agnieszka 25


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 127
Dołączył: pon, 26 gru 05 - 21:15
SkÄ…d: Berlin
Nr użytkownika: 4,375




post wto, 03 sty 2006 - 17:34
Post #3

Lekarze mowia, ze dobrze jest odczekac co najmniej 3 miesiace. Ale znam takie dziewczyny, ktore nie czekaly i odrazu zaszly w ciaze i szczesliwie donosily. Lekarze mowia, zeby nie zachodzic szybko w ciaze po zabiegu, bo kolejna ciaze tez mozna poronic, jest wieksze ryzyko, ale takze dlatego, ze kobieta musi odpoczac, jej psychika. Jak Twoja kolezanka chce jeszcze poczekac z ponownym zaciazeniem, to powiedz jej, ze po poronieniu najpierw wystepuje owulacja a dopiero pozniej @. Ja nie wiedzialam, myslalam, ze po zabiegu najpierw jest @.

--------------------

CF
Kasiulka1986Mari...
wto, 03 sty 2006 - 20:04
dzieki dziewczyny!!! przekaze jej...
ona chce zajsc tylko dlatego by zaleczyc rane po stracie tego dziecka..
pozdrawiam..
Kasiulka1986Mari...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 188
Dołączył: pon, 14 lis 05 - 17:37
SkÄ…d: Kutno
Nr użytkownika: 4,045

GG:


post wto, 03 sty 2006 - 20:04
Post #4

dzieki dziewczyny!!! przekaze jej...
ona chce zajsc tylko dlatego by zaleczyc rane po stracie tego dziecka..
pozdrawiam..

--------------------
https://www.republikadzieci.org/problemyini...a/pamiec328.htm

Jesteś tam gdzie szczęście się zaczyna...
Jesteś tam gdzie zawsze słońce świeci
i nie myślisz o problemach ..
Kocham CI synku!!! NIgdy o Tobie Niezapomne!!
https://blog.tenbit.pl/mala_iskierka/
Anna74

Go??







post czw, 12 sty 2006 - 11:14
Post #5

Witajcie, ja zaszłam w ciążę 8 m-cy po martwej ciąży w 14tyg., mój lekarz twierdzil, że po takim okresie jest wszystko ok., ale niestety w 17 tyg. wylądowała, z plamieniem w szpitalu i to co oberwałam od lekarza na izbie przyjęć to groza. skrzyczał mnie, że jestem nieodpowiedzialna, nie dam nawet mojej macicy odpocząć, a później są lamenty że z drugą ciążą jest problem. Więc jak są dze zdania na ten temat są różne. Na szczęście aktualnie jestem w 20 tyg, ciąży i mam nadzieję pod koniec maja powitać moje maleństwo całe i zdrowe.
jednak należy jasno powiedzieć, że ta ciąża jest pełna strachu i obaw. Cały czas myślę czy nam się uda moje szczęście zagłusza strach i nie potrafie go pokonać, pomimo starań.

Więc radzę zaczekać przynajmniej 6 m-cy i nie chodzi o zdanie lekarzy, tylko o naszą psychikę, bo pamięć o poprzednim nieszczęściu może zakłucić całe nasze szczęście, a dzidziusiowi stres jest najmniej potrzebny.
grzałka
czw, 12 sty 2006 - 11:20
ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po poronieniu (wczesnym- 7/8 tydzień)- ciąża okazała się bliźniacza i była niekoniecznie4 akurat wtedy planowana icon_confused.gif

dobrze jest odczekać 3 miesiące
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post czw, 12 sty 2006 - 11:20
Post #6

ja zaszłam w ciążę w pierwszym cyklu po poronieniu (wczesnym- 7/8 tydzień)- ciąża okazała się bliźniacza i była niekoniecznie4 akurat wtedy planowana icon_confused.gif

dobrze jest odczekać 3 miesiące

--------------------
Kasiulka1986Mari...
czw, 12 sty 2006 - 11:55
hej dziewczyny!! to chociaz jest jakas nadzieja ze moja kumpela do nosi ciaze... bo jak twierdzi ona to pozwoli zapomniec w pewnym sensie o tamtym dziecku.. o tym bolu...
icon_smile.gif pozdawiam
Kasiulka1986Mari...


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 188
Dołączył: pon, 14 lis 05 - 17:37
SkÄ…d: Kutno
Nr użytkownika: 4,045

GG:


post czw, 12 sty 2006 - 11:55
Post #7

hej dziewczyny!! to chociaz jest jakas nadzieja ze moja kumpela do nosi ciaze... bo jak twierdzi ona to pozwoli zapomniec w pewnym sensie o tamtym dziecku.. o tym bolu...
icon_smile.gif pozdawiam

--------------------
https://www.republikadzieci.org/problemyini...a/pamiec328.htm

Jesteś tam gdzie szczęście się zaczyna...
Jesteś tam gdzie zawsze słońce świeci
i nie myślisz o problemach ..
Kocham CI synku!!! NIgdy o Tobie Niezapomne!!
https://blog.tenbit.pl/mala_iskierka/
anonimowy

Go??







post czw, 16 lut 2006 - 18:25
Post #8

CYTAT(grzalka)
ja zaszÅ‚am w ciążę w pierwszym cyklu po poronieniu (wczesnym- 7/8 tydzieÅ„)- ciąża okazaÅ‚a siÄ™ bliźniacza i byÅ‚a niekoniecznie4 akurat wtedy planowana  :?  

dobrze jest odczekać 3 miesiące


Teraz mam pierwszy cykl po poronieniu (b. wczesne w 5 tygodniu) a konkretnie 36 dzień, dzisiaj robiłam test i nic... Do tej pory cykle miałam w miarę regularne 29-32. icon_rolleyes.gif
stokrotkaaa1

Go??







post czw, 02 mar 2006 - 12:52
Post #9

witam serecznie wszystkie panie
własnie wróciłam ze szpitala, poronilam w 8 tyg. ciąży icon_sad.gif
mam mieszane uczucia poprostu nie wiem co mam mysleć, poczytałam kilka wypowiedzi i tylko się popłakałam ufff macie panie racje bardzo boli taka strata ale staram się mysleć pozytywnie i mam nadzieje, że uda mi się icon_smile.gif) nie wolno się poddawać absolutnie
jest nas bardzo dużo i dletego powinnyśmy się wspierać
rozan
piÄ…, 03 mar 2006 - 20:25
Stokrotko...
Tak mi przykro
Sama w 8 tygodniu miałam zabieg. Okazało się, że miałam puste jajo. To strasznie boli i żadne słowa tu nie pomogą. Po prostu potrzebny jest czas. Choć blizna pozostanie na całe życie........
Jak napisałaś jest nas dużo i gdybys potrzebowała pogadac z kimś to jesteśmy tutaj.

Trzymaj siÄ™ cieplutko przytul.gif
rozan


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,024
Dołączył: śro, 08 lut 06 - 19:28
SkÄ…d: podkarpacie
Nr użytkownika: 4,867

GG:


post piÄ…, 03 mar 2006 - 20:25
Post #10

Stokrotko...
Tak mi przykro
Sama w 8 tygodniu miałam zabieg. Okazało się, że miałam puste jajo. To strasznie boli i żadne słowa tu nie pomogą. Po prostu potrzebny jest czas. Choć blizna pozostanie na całe życie........
Jak napisałaś jest nas dużo i gdybys potrzebowała pogadac z kimś to jesteśmy tutaj.

Trzymaj siÄ™ cieplutko przytul.gif

--------------------
Szymonek 04.06.2007
Mati 08.02.2010
iff
piÄ…, 03 mar 2006 - 21:14
w 3 cyklu po zabiegu zaszlam w ciaze, i Maciek urodzil sie zdrowiutki, aczkolwiek mialam z ciaza problemy
iff


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,277
Dołączył: czw, 27 mar 03 - 09:41
Nr użytkownika: 139




post piÄ…, 03 mar 2006 - 21:14
Post #11

w 3 cyklu po zabiegu zaszlam w ciaze, i Maciek urodzil sie zdrowiutki, aczkolwiek mialam z ciaza problemy
matitka
nie, 21 maj 2006 - 21:59
Zaszlam w ciaze po 3 pelnych cyklach. Pod koniec mialam problemy, bo szyjka byla krotka, skurcze i wody sie polaly, ale mam swoje szczescie przy sobie.
matitka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 170
Dołączył: nie, 21 maj 06 - 21:42
Nr użytkownika: 5,942




post nie, 21 maj 2006 - 21:59
Post #12

Zaszlam w ciaze po 3 pelnych cyklach. Pod koniec mialam problemy, bo szyjka byla krotka, skurcze i wody sie polaly, ale mam swoje szczescie przy sobie.
Honey*
nie, 21 maj 2006 - 22:11
Ja zaszlam w ciaze po 6 miesiacach po zabiegu.
W pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post nie, 21 maj 2006 - 22:11
Post #13

Ja zaszlam w ciaze po 6 miesiacach po zabiegu.
W pierwszym cyklu po odstawieniu tabletek

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Kasiunia_1984
piÄ…, 09 cze 2006 - 22:16
A JA PO MARTWEJ CIAZY KTORA PORONILAM 16 MIESIECY TEMU ZACHODZE JUZ HOHO I NIE MOGE ZAJSC. LEKARZ TWIERDZI ZE JEST OK, NIE TRAFIAM W DNI PLODNE, CIEKAWE, TEZ MNIE OCHRZANIA ITP. ALE WIERZE ZE 22 CZERWCA NIE DOSTANE OKRESU. CO JAK CIO, DAMY RADE DZIEWCZYNY.
Kasiunia_1984


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 29
Dołączył: pią, 09 cze 06 - 12:16
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 6,201




post piÄ…, 09 cze 2006 - 22:16
Post #14

A JA PO MARTWEJ CIAZY KTORA PORONILAM 16 MIESIECY TEMU ZACHODZE JUZ HOHO I NIE MOGE ZAJSC. LEKARZ TWIERDZI ZE JEST OK, NIE TRAFIAM W DNI PLODNE, CIEKAWE, TEZ MNIE OCHRZANIA ITP. ALE WIERZE ZE 22 CZERWCA NIE DOSTANE OKRESU. CO JAK CIO, DAMY RADE DZIEWCZYNY.

--------------------
Kasiunia_1984
Renia2
nie, 11 cze 2006 - 18:40
Kasiuniu ,do którego gina chodzisz? Tez jestem z rzeszowa, poroniłam juz dwa razy i muszę się z kimś skonsultować.
Renia2


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: nie, 11 cze 06 - 18:34
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 6,228




post nie, 11 cze 2006 - 18:40
Post #15

Kasiuniu ,do którego gina chodzisz? Tez jestem z rzeszowa, poroniłam juz dwa razy i muszę się z kimś skonsultować.
Nataliczka
czw, 15 cze 2006 - 00:16
hej! mam pytanko, jestem już w końcówce okresu po poronieniu, po zabiegu się nie kochałam, psychika i w ogóle.. i teraz mam pytanko jak to z tymi owulacjami teraz jest, czy po okresie to już normalnie że po ok 2 tyg jest ten dzień kiedy mogę zajść czy wcześniej jakoś, że nawet podczas okresu czy później... zamotane ale chyba wiecie o co mi chodzi... bo chcę współżyć teraz moim chłopakiem i nie wiem kiedy będzie najbezbieczniej... czy teraz kiedyś jeszcze trcohę mam okresu czy później... chyba teraz co? boję się aby znów nie zajść bo to za wcześnie po poronieniu... co Wy o tym sadzicie...
Nataliczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: pią, 07 kwi 06 - 16:15
Nr użytkownika: 5,511




post czw, 15 cze 2006 - 00:16
Post #16

hej! mam pytanko, jestem już w końcówce okresu po poronieniu, po zabiegu się nie kochałam, psychika i w ogóle.. i teraz mam pytanko jak to z tymi owulacjami teraz jest, czy po okresie to już normalnie że po ok 2 tyg jest ten dzień kiedy mogę zajść czy wcześniej jakoś, że nawet podczas okresu czy później... zamotane ale chyba wiecie o co mi chodzi... bo chcę współżyć teraz moim chłopakiem i nie wiem kiedy będzie najbezbieczniej... czy teraz kiedyś jeszcze trcohę mam okresu czy później... chyba teraz co? boję się aby znów nie zajść bo to za wcześnie po poronieniu... co Wy o tym sadzicie...
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 15 cze 2006 - 01:11
Post #17

[post usunięty]
Nataliczka
czw, 15 cze 2006 - 10:19
no tak, wiem, tylko chodzi mi o to żeby było tak wiesz... poza tym zabezpieczeniem odniesienie do cyklu... no wiesz, oprócz przykładowo gumki żeby mieć to pewność że dziś nie jest ten dzień...
Nataliczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 47
Dołączył: pią, 07 kwi 06 - 16:15
Nr użytkownika: 5,511




post czw, 15 cze 2006 - 10:19
Post #18

no tak, wiem, tylko chodzi mi o to żeby było tak wiesz... poza tym zabezpieczeniem odniesienie do cyklu... no wiesz, oprócz przykładowo gumki żeby mieć to pewność że dziś nie jest ten dzień...
Amajlija


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 115
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 16:34
Nr użytkownika: 6,241




jaaagoda
czw, 15 cze 2006 - 15:14
Nataliczka porozmawiaj z ginem o sposobie antykoncepcji,on ci doradzi co dla ciebie najlepsze wink.gif
jaaagoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 53
Dołączył: czw, 04 maj 06 - 18:51
Nr użytkownika: 5,748




post czw, 15 cze 2006 - 15:14
Post #20

Nataliczka porozmawiaj z ginem o sposobie antykoncepcji,on ci doradzi co dla ciebie najlepsze wink.gif
> jak szybko sie zachodzi po poronieniu...???
Start new topic
Reply to this topic
9 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:01
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama