Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Psia sierść

, kurcze bele
> , kurcze bele
jsj
śro, 01 lip 2009 - 11:06
Ja mam konkretnie ten sprzęcik:



ELIMINATOR - nowość w ofercie firmy Vivog - przyrząd do usuwania podszerstka.
Działa podobnie jak Furminator. Polecany dla psów o włosie krótkim do średniodługiego.
Dzięki zastosowaniu specjalnego "ostrza" zatopionego w plastiku wyciąga podszerstek bez niszczenia czy ucinania włosa okrywowego. Zasada działania jest bardzo prosta - używa się go jak grzebienia.

Sprawdza sie doskonale u psów wielu ras np.: labrador, beagle, posokowiec, większość terierów, golden retriever, berneńczyk itd.
jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 11:06
Post #21

Ja mam konkretnie ten sprzęcik:



ELIMINATOR - nowość w ofercie firmy Vivog - przyrząd do usuwania podszerstka.
Działa podobnie jak Furminator. Polecany dla psów o włosie krótkim do średniodługiego.
Dzięki zastosowaniu specjalnego "ostrza" zatopionego w plastiku wyciąga podszerstek bez niszczenia czy ucinania włosa okrywowego. Zasada działania jest bardzo prosta - używa się go jak grzebienia.

Sprawdza sie doskonale u psów wielu ras np.: labrador, beagle, posokowiec, większość terierów, golden retriever, berneńczyk itd.

--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
Lutnia
śro, 01 lip 2009 - 13:46
CYTAT(jsj @ Wed, 01 Jul 2009 - 12:06) *
ELIMINATOR - nowość w ofercie firmy Vivog - przyrząd do usuwania podszerstka.
Działa podobnie jak Furminator. Polecany dla psów o włosie krótkim do średniodługiego.
Dzięki zastosowaniu specjalnego "ostrza" zatopionego w plastiku wyciąga podszerstek bez niszczenia czy ucinania włosa okrywowego. Zasada działania jest bardzo prosta - używa się go jak grzebienia.


Tyle, że ja chcę się pozbyć starego, zbrązowiałego okrywowego, który wyłazi prawie sam, podszerstka nie ma.
Zastanawiam się, czy w naszym przypadku ten przyrząd będzie dobry.
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post śro, 01 lip 2009 - 13:46
Post #22

CYTAT(jsj @ Wed, 01 Jul 2009 - 12:06) *
ELIMINATOR - nowość w ofercie firmy Vivog - przyrząd do usuwania podszerstka.
Działa podobnie jak Furminator. Polecany dla psów o włosie krótkim do średniodługiego.
Dzięki zastosowaniu specjalnego "ostrza" zatopionego w plastiku wyciąga podszerstek bez niszczenia czy ucinania włosa okrywowego. Zasada działania jest bardzo prosta - używa się go jak grzebienia.


Tyle, że ja chcę się pozbyć starego, zbrązowiałego okrywowego, który wyłazi prawie sam, podszerstka nie ma.
Zastanawiam się, czy w naszym przypadku ten przyrząd będzie dobry.

--------------------
jsj
śro, 01 lip 2009 - 16:10
Gwarancji nie dam, ale 40 zł zawsze można wydac i sprawdzić.
A tym sprzetem fajnie się też czyści dywany z siersci icon_smile.gif
jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post śro, 01 lip 2009 - 16:10
Post #23

Gwarancji nie dam, ale 40 zł zawsze można wydac i sprawdzić.
A tym sprzetem fajnie się też czyści dywany z siersci icon_smile.gif

--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
pcola
śro, 01 lip 2009 - 16:17
Cili że nie dla nas ten sprzęt icon_sad.gif
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post śro, 01 lip 2009 - 16:17
Post #24

Cili że nie dla nas ten sprzęt icon_sad.gif

--------------------



--------------------------
Pogoda
śro, 01 lip 2009 - 19:54
Dla Brytyjczyka FURMINATOR się nadaje - mój Bonifacy daaaaawno nie był taki gładki i błyszczący. A z tego futra co "wyczesałam" mogłabym sobie chyba drugiego takiego kota "usztrykować". icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

W każdym razie, dla mnie rewelka. Dziękuję bardzo i kłaniam się nisko osobie, która poleciła go w tym wątku:-)
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post śro, 01 lip 2009 - 19:54
Post #25

Dla Brytyjczyka FURMINATOR się nadaje - mój Bonifacy daaaaawno nie był taki gładki i błyszczący. A z tego futra co "wyczesałam" mogłabym sobie chyba drugiego takiego kota "usztrykować". icon_wink.gif icon_wink.gif icon_wink.gif

W każdym razie, dla mnie rewelka. Dziękuję bardzo i kłaniam się nisko osobie, która poleciła go w tym wątku:-)
o_r_o

Go??







post pią, 03 lip 2009 - 11:37
Post #26

czyli dla kota co??? - furminator?
jaki macie???
ja też mam brytyjczyka - wyczesuję mu codziennie po 4 kulki sierści czymś takim

https://www.krakvet.pl/trixie-zgrzeblo-plas...463-p-3827.html

ale po wyczesaniu dalej się sypie:/
jsj
pią, 03 lip 2009 - 14:10
o_r_o mój mąż ostatnio i kota czesał tym furminatorem i wyczesał sporo sierści...ale to kot podwórkowy więc nie mam porównania na ile to czesanie było skuteczne.
jsj


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: pon, 01 gru 08 - 11:16
Skąd: lubelskie
Nr użytkownika: 23,920

GG:


post pią, 03 lip 2009 - 14:10
Post #27

o_r_o mój mąż ostatnio i kota czesał tym furminatorem i wyczesał sporo sierści...ale to kot podwórkowy więc nie mam porównania na ile to czesanie było skuteczne.

--------------------


www.przytulmniemamo.pl :)
www.kidomania.pl
Lutnia
pią, 03 lip 2009 - 14:42
Moja siostra, która hoduje brytyjczyki twierdzi, że najlepszym sposobem na pozbycie się sierści jest kąpanie kota 3 dni pod rząd (a potem ewentualnie głaskać go mokrymi rękami). Przez miesiąc będzie wyglądał kiepsko, ale potem wszystko wróci do normy a sierść nie będzie wypadać. To metoda radykalna ale skuteczna.
Wyczesywanie jest kiepskim pomysłem, bo wyczesuje się podszerstek.
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post pią, 03 lip 2009 - 14:42
Post #28

Moja siostra, która hoduje brytyjczyki twierdzi, że najlepszym sposobem na pozbycie się sierści jest kąpanie kota 3 dni pod rząd (a potem ewentualnie głaskać go mokrymi rękami). Przez miesiąc będzie wyglądał kiepsko, ale potem wszystko wróci do normy a sierść nie będzie wypadać. To metoda radykalna ale skuteczna.
Wyczesywanie jest kiepskim pomysłem, bo wyczesuje się podszerstek.

--------------------
o_r_o

Go??







post sob, 04 lip 2009 - 16:45
Post #29

Lutnia już widzę mojego kota w kąpieli;)
hehe zadrapałby;)
Lutnia
sob, 04 lip 2009 - 21:13
CYTAT(o_r_o @ Sat, 04 Jul 2009 - 17:45) *
Lutnia już widzę mojego kota w kąpieli;)
hehe zadrapałby;)


Wiesz 'o-r-o' doskonale Cię rozumiem, bo mój pies tez nie lubi kąpieli (przegapiliśmy moment, gdy ważył na tyle mało, ze mogliśmy go na siłę wlożyć do wanny, a potem już było za późno)...
icon_biggrin.gif
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post sob, 04 lip 2009 - 21:13
Post #30

CYTAT(o_r_o @ Sat, 04 Jul 2009 - 17:45) *
Lutnia już widzę mojego kota w kąpieli;)
hehe zadrapałby;)


Wiesz 'o-r-o' doskonale Cię rozumiem, bo mój pies tez nie lubi kąpieli (przegapiliśmy moment, gdy ważył na tyle mało, ze mogliśmy go na siłę wlożyć do wanny, a potem już było za późno)...
icon_biggrin.gif


--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 06 lip 2009 - 08:48
Post #31

Zamówiłam furminatora. Oryginalnego (chociaż zabolało). Dziś ma być icon_smile.gif Trzymajcie kciuki, może przestanę odkurzać dwa razy dziennie blagam.gif
o_r_o

Go??







post pon, 06 lip 2009 - 10:01
Post #32

CYTAT(Lutnia @ Sat, 04 Jul 2009 - 22:13) *
Wiesz 'o-r-o' doskonale Cię rozumiem, bo mój pies tez nie lubi kąpieli (przegapiliśmy moment, gdy ważył na tyle mało, ze mogliśmy go na siłę wlożyć do wanny, a potem już było za późno)...
icon_biggrin.gif



który jest oryginalny a który nie?
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 06 lip 2009 - 11:55
Post #33

CYTAT(o_r_o @ Mon, 06 Jul 2009 - 09:01) *
który jest oryginalny a który nie?


Oryginalny masz tutaj www.furminator.com

Te allegrowe po kilkadziesiąt złotych to podróbki icon_sad.gif
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 06 lip 2009 - 21:19
Post #34

Jeeeeezaaaaa! Furminator jest normalnie niesamowity, nieziemski, rewelacyjny!!! Wyciągnęłam z łysiejącego czina reklamówkę sierści!!! Serio, serio! Z dwukilogramowej suki 37.gif I nawet mogę się do niej przytulić w ciemnym tiszercie 06.gif Normalnie jestem pod wrażeniem! Z berneńki, która rozpoczyna powoli sypanie włosem wyciągnęłam... jak na filmach... staaaado włosia! A przecież rano ją czesałam do momentu, aż nic nie wyłaziło!

Co bardzo cenne. Furminator NIE OBCINA włosa. Wychodzi głównie podszerstek, w całości. TO NA MI! \

Opłaca się... naprawdę się opłaca. O dzięki Ci, Ta, Która mnie Zbawiłaś blagam.gif

PS Lutnia, wydaje mi się, że dla Korka furminator się nie nadaje. Ale zawsze możesz wypróbować nasz 06.gif
o_r_o

Go??







post pon, 06 lip 2009 - 22:16
Post #35

[użytkownik x] na pewno zależy od rasy kota - a co za tym idzie od typu sierści
o_r_o

Go??







post pon, 06 lip 2009 - 22:17
Post #36

przeczytałam kotka zamiast Korka;P
Lutnia
pon, 06 lip 2009 - 22:51
CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 06 Jul 2009 - 22:19) *
PS Lutnia, wydaje mi się, że dla Korka furminator się nie nadaje. Ale zawsze możesz wypróbować nasz 06.gif

No bo my podszerstka nie mamy...
Ha! czyżby to było zaproszenie? icon_smile.gif
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post pon, 06 lip 2009 - 22:51
Post #37

CYTAT([użytkownik x] @ Mon, 06 Jul 2009 - 22:19) *
PS Lutnia, wydaje mi się, że dla Korka furminator się nie nadaje. Ale zawsze możesz wypróbować nasz 06.gif

No bo my podszerstka nie mamy...
Ha! czyżby to było zaproszenie? icon_smile.gif

--------------------
Użytkownik usunięty

Go??







post wto, 07 lip 2009 - 10:10
Post #38

CYTAT(Lutnia @ Mon, 06 Jul 2009 - 21:51) *
No bo my podszerstka nie mamy...
Ha! czyżby to było zaproszenie? icon_smile.gif


A ta się jeszcze pyta... no....
To Ty nie wiesz, że masz STAŁE zaproszenie do nas???

To kiedy? Bo wiesz... może ten furminator jest Ci potrzebny, a Ty o tym nie wiesz 04.gif
Psi
wto, 07 lip 2009 - 21:41
O kurcze, nie zaglądałam, a widze, że prawdziwy szał na Furminator wywołałam icon_wink.gif

https://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,22...5898,55783.html polecam w zasadzie wszystkie furminatory z tej listy

Ta szczotka generalnie sprawdza się bosko np przy długich uszach ale do usuwania martwego okrywowego włosa też moim zdaniem będzie genialna (przynajmniej u mnie się sprawdza):
https://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,22...n,342685,0.html

Psi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,613
Dołączył: śro, 31 mar 04 - 10:53
Nr użytkownika: 1,619




post wto, 07 lip 2009 - 21:41
Post #39

O kurcze, nie zaglądałam, a widze, że prawdziwy szał na Furminator wywołałam icon_wink.gif

https://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,22...5898,55783.html polecam w zasadzie wszystkie furminatory z tej listy

Ta szczotka generalnie sprawdza się bosko np przy długich uszach ale do usuwania martwego okrywowego włosa też moim zdaniem będzie genialna (przynajmniej u mnie się sprawdza):
https://www.onlineshop.germapol.pl/sklep,22...n,342685,0.html

Pogoda
wto, 07 lip 2009 - 23:28
CYTAT(Lutnia @ Fri, 03 Jul 2009 - 13:42) *
Moja siostra, która hoduje brytyjczyki twierdzi, że najlepszym sposobem na pozbycie się sierści jest kąpanie kota 3 dni pod rząd (a potem ewentualnie głaskać go mokrymi rękami). Przez miesiąc będzie wyglądał kiepsko, ale potem wszystko wróci do normy a sierść nie będzie wypadać. To metoda radykalna ale skuteczna.
Wyczesywanie jest kiepskim pomysłem, bo wyczesuje się podszerstek.


Mój Bonifacy po takiej serii kąpieli chyba nie wychodziłby spod łóżka w sypialni przez tydzień. A uciekałby na mój widok przez miesiąc. Nieeee... Nie miałabym serca tego robić. Ani Jemu ani sobie. 29.gif 06.gif 06.gif
Pogoda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,278
Dołączył: czw, 24 lip 08 - 20:49
Nr użytkownika: 20,867




post wto, 07 lip 2009 - 23:28
Post #40

CYTAT(Lutnia @ Fri, 03 Jul 2009 - 13:42) *
Moja siostra, która hoduje brytyjczyki twierdzi, że najlepszym sposobem na pozbycie się sierści jest kąpanie kota 3 dni pod rząd (a potem ewentualnie głaskać go mokrymi rękami). Przez miesiąc będzie wyglądał kiepsko, ale potem wszystko wróci do normy a sierść nie będzie wypadać. To metoda radykalna ale skuteczna.
Wyczesywanie jest kiepskim pomysłem, bo wyczesuje się podszerstek.


Mój Bonifacy po takiej serii kąpieli chyba nie wychodziłby spod łóżka w sypialni przez tydzień. A uciekałby na mój widok przez miesiąc. Nieeee... Nie miałabym serca tego robić. Ani Jemu ani sobie. 29.gif 06.gif 06.gif
> Psia sierść, kurcze bele
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 17:02
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama