Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

czajnik

, jaki kupić
> , jaki kupić
walizka
śro, 27 kwi 2011 - 20:33
Dziewczyny, kiedyś już świetnie doradziłyście mi w temacie malaksera, to teraz zapytam o czajnik icon_smile.gif

Przymierzam się do zakupu od kilku... miesięcy i co jakiś wybiorę, opinie w necie zniechęcają mnie na całego. Kurcze, przecież ludzie używają czajniki i chyba raczej są zadowoleni????!!!! Może wybieram same "lewe" modele?

Co bym chciała? Czajnik elektryczny, stalowy z grzałką wbudowaną w podstawę. Fajnie, gdyby miał termometr, ale to taka fanaberia, bez której mogę żyć icon_wink.gif
Macie cuś takiego i Wam się sprawdza? Nie śmierdzi, nie hałasuje za bardzo, nie psuje się?...
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post śro, 27 kwi 2011 - 20:33
Post #1

Dziewczyny, kiedyś już świetnie doradziłyście mi w temacie malaksera, to teraz zapytam o czajnik icon_smile.gif

Przymierzam się do zakupu od kilku... miesięcy i co jakiś wybiorę, opinie w necie zniechęcają mnie na całego. Kurcze, przecież ludzie używają czajniki i chyba raczej są zadowoleni????!!!! Może wybieram same "lewe" modele?

Co bym chciała? Czajnik elektryczny, stalowy z grzałką wbudowaną w podstawę. Fajnie, gdyby miał termometr, ale to taka fanaberia, bez której mogę żyć icon_wink.gif
Macie cuś takiego i Wam się sprawdza? Nie śmierdzi, nie hałasuje za bardzo, nie psuje się?...

--------------------


szantrapa
śro, 27 kwi 2011 - 20:41
CYTAT(walizka @ Wed, 27 Apr 2011 - 19:33) *
Macie cuś takiego i Wam się sprawdza? Nie śmierdzi, nie hałasuje za bardzo, nie psuje się?...



ja mam ten kupiłam ponad rok temu, pierwszy z którego jestem zadowolona.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post śro, 27 kwi 2011 - 20:41
Post #2

CYTAT(walizka @ Wed, 27 Apr 2011 - 19:33) *
Macie cuś takiego i Wam się sprawdza? Nie śmierdzi, nie hałasuje za bardzo, nie psuje się?...



ja mam ten kupiłam ponad rok temu, pierwszy z którego jestem zadowolona.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Zuzia
śro, 27 kwi 2011 - 22:26
Ja mam od... 6 lat czajnik Philips Comfort.
I taki sam jakieś 2 lata temu kupiłam mojej mamie.
Jesteśmy z nich zadowolone.
Mamy bardzo "kamienistą" wodę, więc odkamieniam delikwenta kwaskiem cytrynowym i żyje.
Polecam z pełną odpowiedzialnością.
Zuzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 832
Dołączył: czw, 04 mar 04 - 20:12
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 1,521




post śro, 27 kwi 2011 - 22:26
Post #3

Ja mam od... 6 lat czajnik Philips Comfort.
I taki sam jakieś 2 lata temu kupiłam mojej mamie.
Jesteśmy z nich zadowolone.
Mamy bardzo "kamienistą" wodę, więc odkamieniam delikwenta kwaskiem cytrynowym i żyje.
Polecam z pełną odpowiedzialnością.


--------------------
Agnieszka Kamila
śro, 27 kwi 2011 - 22:46
https://www.gastroback.de/de/produkte/detai...vanced-pro.html nie zamieniłabym na nic

nie smierdzi mozna gotowac wode pom 80 a 100 stopni sa 5 mozliwosci wyboru temp w zaleznosci od potrzeb i ma podtrzymywanie ciepla polecam drogi po pieronie ale wart swojej ceny
Agnieszka Kamila


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,290
Dołączył: pon, 27 sie 07 - 20:41
SkÄ…d: Gliwice
Nr użytkownika: 15,962

GG:


post śro, 27 kwi 2011 - 22:46
Post #4

https://www.gastroback.de/de/produkte/detai...vanced-pro.html nie zamieniłabym na nic

nie smierdzi mozna gotowac wode pom 80 a 100 stopni sa 5 mozliwosci wyboru temp w zaleznosci od potrzeb i ma podtrzymywanie ciepla polecam drogi po pieronie ale wart swojej ceny
walizka
sob, 30 kwi 2011 - 11:30
szantrapa - ładny czajnik, choć ludzie trochę na niego narzekają. A jest głośny czy cichy?

zuzia - wrzuciłam w wyszukiwarkę Philips Comfort i wyskoczyły mi plastikowe czajniki. Twój jest stalowy? może gdzieś na spodzie ma naklejkę z numerem modelu?

Agnieszka Kamila - REWELACJA ten czajnik. Zakochałam się w nim. Ale cena faktycznie zwala z nóg icon_sad.gif
walizka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,859
Dołączył: pią, 03 lip 09 - 00:07
Nr użytkownika: 28,065




post sob, 30 kwi 2011 - 11:30
Post #5

szantrapa - ładny czajnik, choć ludzie trochę na niego narzekają. A jest głośny czy cichy?

zuzia - wrzuciłam w wyszukiwarkę Philips Comfort i wyskoczyły mi plastikowe czajniki. Twój jest stalowy? może gdzieś na spodzie ma naklejkę z numerem modelu?

Agnieszka Kamila - REWELACJA ten czajnik. Zakochałam się w nim. Ale cena faktycznie zwala z nóg icon_sad.gif

--------------------


Zuzia
czw, 05 maj 2011 - 19:05
Walizka... pewnie czytałam Twojego posta bez okularów... bo... mój jest plastikowy icon_redface.gif .

Ten post edytował Zuzia czw, 05 maj 2011 - 19:05
Zuzia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 832
Dołączył: czw, 04 mar 04 - 20:12
SkÄ…d: Lublin
Nr użytkownika: 1,521




post czw, 05 maj 2011 - 19:05
Post #6

Walizka... pewnie czytałam Twojego posta bez okularów... bo... mój jest plastikowy icon_redface.gif .

--------------------
pcola
czw, 05 maj 2011 - 20:12
https://www.agd.delonghi.pl/offer/show/pid/79


Mam taki od 10 lat (ślubny prezent 37.gif ) i uwielbiam.
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
SkÄ…d: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post czw, 05 maj 2011 - 20:12
Post #7

https://www.agd.delonghi.pl/offer/show/pid/79


Mam taki od 10 lat (ślubny prezent 37.gif ) i uwielbiam.

--------------------



--------------------------
Sali_M
piÄ…, 06 maj 2011 - 16:12
Ja mam od kilku lat ten: https://www.zelmer.pl/sprzet_kuchenny/czajn...zajnik-crystal/
jest fajny, jestem z niego zadowolona, szybko gotuje, cicho, nie ma wprawdzie pomiaru temp. ale jak dla mnie był ok.
Sali_M


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 360
Dołączył: sob, 12 lut 11 - 14:31
Skąd: śląskie
Nr użytkownika: 35,806




post piÄ…, 06 maj 2011 - 16:12
Post #8

Ja mam od kilku lat ten: https://www.zelmer.pl/sprzet_kuchenny/czajn...zajnik-crystal/
jest fajny, jestem z niego zadowolona, szybko gotuje, cicho, nie ma wprawdzie pomiaru temp. ale jak dla mnie był ok.

--------------------
kachaaa
piÄ…, 13 maj 2011 - 15:41
CYTAT(Sali_M @ Fri, 06 May 2011 - 17:12) *
Ja mam od kilku lat ten: https://www.zelmer.pl/sprzet_kuchenny/czajn...zajnik-crystal/
jest fajny, jestem z niego zadowolona, szybko gotuje, cicho, nie ma wprawdzie pomiaru temp. ale jak dla mnie był ok.


mam ten model tez od kilku lat i traktowany co 4-5 m kwaskiem żyje i gotuje a używam go wieeele razy w ciągu dnia.. co do cichości bym polemizowała i powiedziała zę wręcz traktror zwłaszcza że miałam TAKI i był cichutki i z termometrem ale go nie polecam nietrafiony całkiem mnóstwo reklamacji dotyczącej śmierdzącego plastiku , my też z tego powodu oddaliśmy
kachaaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,663
Dołączył: pią, 04 kwi 03 - 12:05
SkÄ…d: Wielka Dziura
Nr użytkownika: 382

GG:


post piÄ…, 13 maj 2011 - 15:41
Post #9

CYTAT(Sali_M @ Fri, 06 May 2011 - 17:12) *
Ja mam od kilku lat ten: https://www.zelmer.pl/sprzet_kuchenny/czajn...zajnik-crystal/
jest fajny, jestem z niego zadowolona, szybko gotuje, cicho, nie ma wprawdzie pomiaru temp. ale jak dla mnie był ok.


mam ten model tez od kilku lat i traktowany co 4-5 m kwaskiem żyje i gotuje a używam go wieeele razy w ciągu dnia.. co do cichości bym polemizowała i powiedziała zę wręcz traktror zwłaszcza że miałam TAKI i był cichutki i z termometrem ale go nie polecam nietrafiony całkiem mnóstwo reklamacji dotyczącej śmierdzącego plastiku , my też z tego powodu oddaliśmy

--------------------




myszka
wto, 13 wrz 2011 - 13:47
Nie będę zakładać nowego wątku, więc odświeżam.

Ma być: cichy, szybko gotujący, nie plastikowy. Filtr, zakryta grzałka, obrotowa podstawa i takie tam to chyba już standard.

Co polecacie?
myszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,230
Dołączył: czw, 08 maj 03 - 15:01
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 693

GG:


post wto, 13 wrz 2011 - 13:47
Post #10

Nie będę zakładać nowego wątku, więc odświeżam.

Ma być: cichy, szybko gotujący, nie plastikowy. Filtr, zakryta grzałka, obrotowa podstawa i takie tam to chyba już standard.

Co polecacie?

--------------------
mama Miłosza (24.12.2003.) i Maksia (15.06.2008.)
> czajnik, jaki kupić
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:42
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama