Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

bo wszyscy mowili ze pralko suszarka to zlo

> 
pirania
śro, 27 lut 2013 - 07:34
pisze na goraco, najwyzej bede edytowac icon_smile.gif

no nie mam miejsca na osobne- nie mam i juz. Wszyscy mowili ze takie 2 w 1 to bez sensu nie dosusza, nie dopiera szmelc....


ale kupilismy bo nie mamy miejsca na osobne. Jestem po 8 praniach icon_smile.gif

Jest CUDNIE. Opcja wyciagania czesci nie dokucza mi bardzo, bo koszul z zalozenia nie susze. Dosusza. Dopiera. Jest cicha. No owszem przykre ze nie moge suszyc i prac naraz. Jak bedzie z awaryjnoscia zobaczymy, wykupilam sobie pakiet z urzadzeniem zastepczym na 5 lat icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post śro, 27 lut 2013 - 07:34
Post #1

pisze na goraco, najwyzej bede edytowac icon_smile.gif

no nie mam miejsca na osobne- nie mam i juz. Wszyscy mowili ze takie 2 w 1 to bez sensu nie dosusza, nie dopiera szmelc....


ale kupilismy bo nie mamy miejsca na osobne. Jestem po 8 praniach icon_smile.gif

Jest CUDNIE. Opcja wyciagania czesci nie dokucza mi bardzo, bo koszul z zalozenia nie susze. Dosusza. Dopiera. Jest cicha. No owszem przykre ze nie moge suszyc i prac naraz. Jak bedzie z awaryjnoscia zobaczymy, wykupilam sobie pakiet z urzadzeniem zastepczym na 5 lat icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

bb
śro, 27 lut 2013 - 08:08
No mowili, ale ludzie genelanie gadaja 29.gif
Mam juz 10 lat takie 2-w-1 i sobie chwale, aczkolwiek susze sporodycznie bo jednak przez wiekszosc roku za suszarke robi greckie slonce.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 08:08
Post #2

No mowili, ale ludzie genelanie gadaja 29.gif
Mam juz 10 lat takie 2-w-1 i sobie chwale, aczkolwiek susze sporodycznie bo jednak przez wiekszosc roku za suszarke robi greckie slonce.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Maniam
śro, 27 lut 2013 - 08:09
Bo to wszystko zależy od potrzeb i pryzwyczajeń. Ja 100 lat temu miałam pralko - suszarkę i z suszarki korzystałam raz. No ale ja mam dużą pralnię do suszenia, a latem balkon.

Następną pralkę kupiłam już bez suszarki.

Przez 10 lat miałam kuchenkę z termoobiegeim, który kochałam bez granic i namiętnie używałam. Gdyby ktoś się mnie pytał o opinię to oczywiście pierwszą rzeczą, którą bym poleciła w kuchence byłby termoobieg. Byłam wręcz uzależniona. Kiedy zepsuł mi sie termoobieg, a technik stwierdził, że nie opłaca się reperować kuchenki tylko kupić nową, przez jakieś 2 miesiące żyłam bez termoobiegu.
Po kupieniu nowej kuchenki - a mija już chyba 2 lub 3 lata - ani razu nie użyłam termoobiegu.
Maniam


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 38
Dołączył: sob, 04 cze 05 - 21:48
Nr użytkownika: 3,229




post śro, 27 lut 2013 - 08:09
Post #3

Bo to wszystko zależy od potrzeb i pryzwyczajeń. Ja 100 lat temu miałam pralko - suszarkę i z suszarki korzystałam raz. No ale ja mam dużą pralnię do suszenia, a latem balkon.

Następną pralkę kupiłam już bez suszarki.

Przez 10 lat miałam kuchenkę z termoobiegeim, który kochałam bez granic i namiętnie używałam. Gdyby ktoś się mnie pytał o opinię to oczywiście pierwszą rzeczą, którą bym poleciła w kuchence byłby termoobieg. Byłam wręcz uzależniona. Kiedy zepsuł mi sie termoobieg, a technik stwierdził, że nie opłaca się reperować kuchenki tylko kupić nową, przez jakieś 2 miesiące żyłam bez termoobiegu.
Po kupieniu nowej kuchenki - a mija już chyba 2 lub 3 lata - ani razu nie użyłam termoobiegu.
Helena
śro, 27 lut 2013 - 09:01
Ja mam z 7 lat ale suszę głównie jesienią gdy nie grzeją grzejniki. Najczęściej ręczniki. Denerwuje mnie, że 70 % ubrań nie nadaje się do suszarki. Ale mimo wszystko przydaje się icon_smile.gif
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 09:01
Post #4

Ja mam z 7 lat ale suszę głównie jesienią gdy nie grzeją grzejniki. Najczęściej ręczniki. Denerwuje mnie, że 70 % ubrań nie nadaje się do suszarki. Ale mimo wszystko przydaje się icon_smile.gif

--------------------
bb
śro, 27 lut 2013 - 09:03
ooooo tak, reczniki! Zawsze ale to taki hotelowy nawyk.
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 09:03
Post #5

ooooo tak, reczniki! Zawsze ale to taki hotelowy nawyk.

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
tolala
śro, 27 lut 2013 - 09:09
Ja też mam taką 2w1 i jestem zachwycona, szczególnie w wilgotne majowe dni, kiedy nic nie chce schnąć, a grzejniki już zimne.
ludzie różne rzeczy gadają.
tolala


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,252
Dołączył: pią, 06 kwi 07 - 20:43
Skąd: z domu
Nr użytkownika: 12,708




post śro, 27 lut 2013 - 09:09
Post #6

Ja też mam taką 2w1 i jestem zachwycona, szczególnie w wilgotne majowe dni, kiedy nic nie chce schnąć, a grzejniki już zimne.
ludzie różne rzeczy gadają.
Aneczka
śro, 27 lut 2013 - 09:33
Ja mam 2 w 1 od prawie 13 lat - w sumie nie bardzo wiedziałam co kupuję icon_wink.gif Suszyłam głównie pieluchy tetrowe, sporadycznie ręczniki, teraz w zasadzie nie używam (czasem, jak szmaty do sprzątania piorę), wolę, żeby mi to pranie podniosło wilgotność w domu.
Ale nic złego o sprzęcie nie mogę powiedzieć - prać pierze, suszyć suszy...
Aneczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:38
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 534

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 09:33
Post #7

Ja mam 2 w 1 od prawie 13 lat - w sumie nie bardzo wiedziałam co kupuję icon_wink.gif Suszyłam głównie pieluchy tetrowe, sporadycznie ręczniki, teraz w zasadzie nie używam (czasem, jak szmaty do sprzątania piorę), wolę, żeby mi to pranie podniosło wilgotność w domu.
Ale nic złego o sprzęcie nie mogę powiedzieć - prać pierze, suszyć suszy...

--------------------
mama Marty (2000), Pauliny (2003) i Franka (2013)
Martucha_
śro, 27 lut 2013 - 09:38
Ale tak całkiem suszy? Do suchości? icon_smile.gif
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 09:38
Post #8

Ale tak całkiem suszy? Do suchości? icon_smile.gif
aisha1111
śro, 27 lut 2013 - 09:54
Ja też chciałam się dopisac do listy zadowolonych z pralko-suszarki. Kupiliśmy dwa lata temu. Chciałam miec suszarkę, ale z braku miejsca kupiliśmy taką dwa w jednym. Nie widzę żadnych minusów (poza zużyciem prądu). Ostatnio mniej suszymy, ale za to pogoda u nas idealna do suszenia na dworze, więc wolę tak. Całą zime suszyłam bieliznę, spodnie i bluzki - praktycznie wszystko, co nie było swetrem i z delikatnego materiału - nic się nie stało. Mam teorię, że te oznaczenia na ciuchach, że nie można suszyć w suszarce są na wyrost - producent zabezpiecza się przed ewentualnym zniszczeniem tkaniny i reklamacjami.

Na mojej można sobie ustawić poziom suszenia - 30min.-60min.-90min-wieszak-i suche na wiór. Jest tez program szybki pranie z suszeniem na ciuchy do 1kg - trwa godzinę, więc jak młody ubrudził mi spodnie praktycznie przed wyjściem to akurat zdążyłam wyprać, wysuszyc i wciągnąć na tyłek zanim śniadanie skończyłam.

Aha - gwarancja skończyła nam się miesiąc temu i juz zaczyna zbierac sie woda na dnie jak nie używamy pralki dwa dni i nie jest to niestety filtr 21.gif Na szczęście po spuszczeniu tej wody pralka pierze normalnie.
aisha1111


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,292
Dołączył: nie, 19 wrz 10 - 11:43
Skąd: z krainy deszczu
Nr użytkownika: 34,334




post śro, 27 lut 2013 - 09:54
Post #9

Ja też chciałam się dopisac do listy zadowolonych z pralko-suszarki. Kupiliśmy dwa lata temu. Chciałam miec suszarkę, ale z braku miejsca kupiliśmy taką dwa w jednym. Nie widzę żadnych minusów (poza zużyciem prądu). Ostatnio mniej suszymy, ale za to pogoda u nas idealna do suszenia na dworze, więc wolę tak. Całą zime suszyłam bieliznę, spodnie i bluzki - praktycznie wszystko, co nie było swetrem i z delikatnego materiału - nic się nie stało. Mam teorię, że te oznaczenia na ciuchach, że nie można suszyć w suszarce są na wyrost - producent zabezpiecza się przed ewentualnym zniszczeniem tkaniny i reklamacjami.

Na mojej można sobie ustawić poziom suszenia - 30min.-60min.-90min-wieszak-i suche na wiór. Jest tez program szybki pranie z suszeniem na ciuchy do 1kg - trwa godzinę, więc jak młody ubrudził mi spodnie praktycznie przed wyjściem to akurat zdążyłam wyprać, wysuszyc i wciągnąć na tyłek zanim śniadanie skończyłam.

Aha - gwarancja skończyła nam się miesiąc temu i juz zaczyna zbierac sie woda na dnie jak nie używamy pralki dwa dni i nie jest to niestety filtr 21.gif Na szczęście po spuszczeniu tej wody pralka pierze normalnie.

--------------------
Kruszynek 21 marca 2008 (8 tc)



Gaja
śro, 27 lut 2013 - 09:55
hmmm... moja pralka jest właśnie na wykończeniu...
I po głowie mi chodził właśnie pralko-suszarka. Mówicie dobre?
Gaja


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,200
Dołączył: wto, 20 lip 04 - 20:33
Skąd: ... gdzieś w Puszczy Kampinoskiej
Nr użytkownika: 1,946




post śro, 27 lut 2013 - 09:55
Post #10

hmmm... moja pralka jest właśnie na wykończeniu...
I po głowie mi chodził właśnie pralko-suszarka. Mówicie dobre?

--------------------
Kasia i Michał (03.03.2005.)
rysa154
śro, 27 lut 2013 - 10:08
pirania jaką kupiłaś?

gniotą się ubrania?

ja własnie myśle nad jakąś...tylko przeraż mnie ilość wody potrzebna do suszenia.



o i Helena dała mi też do myślenia,że tyle ubrań się nie nadaje do suszenia.jakoś wcześniej o tym nie myślałam.
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post śro, 27 lut 2013 - 10:08
Post #11

pirania jaką kupiłaś?

gniotą się ubrania?

ja własnie myśle nad jakąś...tylko przeraż mnie ilość wody potrzebna do suszenia.



o i Helena dała mi też do myślenia,że tyle ubrań się nie nadaje do suszenia.jakoś wcześniej o tym nie myślałam.

--------------------


Aneczka
śro, 27 lut 2013 - 11:25
CYTAT(Martucha_ @ Wed, 27 Feb 2013 - 11:38) *
Ale tak całkiem suszy? Do suchości? icon_smile.gif

Ja suszyłam do takich lekko wilgotnych - miałam wrażenie, że jak wysuszę "na wiór" to ich pewnie nie rozprasuję, ale to pewnie wrażenie tylko, bo nie testowałam...
Aneczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 731
Dołączył: śro, 09 kwi 03 - 22:38
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 534

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 11:25
Post #12

CYTAT(Martucha_ @ Wed, 27 Feb 2013 - 11:38) *
Ale tak całkiem suszy? Do suchości? icon_smile.gif

Ja suszyłam do takich lekko wilgotnych - miałam wrażenie, że jak wysuszę "na wiór" to ich pewnie nie rozprasuję, ale to pewnie wrażenie tylko, bo nie testowałam...

--------------------
mama Marty (2000), Pauliny (2003) i Franka (2013)
Tuni
śro, 27 lut 2013 - 11:41
CYTAT(rysa154 @ Wed, 27 Feb 2013 - 10:08) *
ja własnie myśle nad jakąś...tylko przeraż mnie ilość wody potrzebna do suszenia.
o i Helena dała mi też do myślenia,że tyle ubrań się nie nadaje do suszenia.jakoś wcześniej o tym nie myślałam.

Ryso, jak to ilość wody?

A te ubrania co się nie nadają to ściema icon_wink.gif Temperatury prania też zwykle podają zaniżone, to tak na wszelki wypadek chyba, jak z tym "nie prać kota w pralce" icon_wink.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post śro, 27 lut 2013 - 11:41
Post #13

CYTAT(rysa154 @ Wed, 27 Feb 2013 - 10:08) *
ja własnie myśle nad jakąś...tylko przeraż mnie ilość wody potrzebna do suszenia.
o i Helena dała mi też do myślenia,że tyle ubrań się nie nadaje do suszenia.jakoś wcześniej o tym nie myślałam.

Ryso, jak to ilość wody?

A te ubrania co się nie nadają to ściema icon_wink.gif Temperatury prania też zwykle podają zaniżone, to tak na wszelki wypadek chyba, jak z tym "nie prać kota w pralce" icon_wink.gif
Agnieszka AZJ
śro, 27 lut 2013 - 11:49
CYTAT(Aneczka @ Wed, 27 Feb 2013 - 11:25) *
Ja suszyłam do takich lekko wilgotnych - miałam wrażenie, że jak wysuszę "na wiór" to ich pewnie nie rozprasuję, ale to pewnie wrażenie tylko, bo nie testowałam...



Wrażenie słuszne. Moje pierwsze doświadczenie z pralko-suszarką było wieki całe temu. Upralam pieluchy tetrowe, odwirowałam je solidnie i od razu puścilam suszenie. Wysuszyłam na wiór i wyjęłam poskręcane w fantazyjne kształty, sztywne, nie do rozprostowania (o prasowaniu juz w ogóle nie wspominając).

Nie pamiętam szczegółów, ale suszarki w wersji oddzielnej maja inną technikę suszenia. Dlatego te rzeczy wychodzą w lepszym stanie i nie wymagają prasowania. Wystarczy je złożyć. Więc jak ktoś ma możliwości, to jednak lepiej oddzielną. A jak się ich nie ma, to lepsza taka niż żadna icon_wink.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 11:49
Post #14

CYTAT(Aneczka @ Wed, 27 Feb 2013 - 11:25) *
Ja suszyłam do takich lekko wilgotnych - miałam wrażenie, że jak wysuszę "na wiór" to ich pewnie nie rozprasuję, ale to pewnie wrażenie tylko, bo nie testowałam...



Wrażenie słuszne. Moje pierwsze doświadczenie z pralko-suszarką było wieki całe temu. Upralam pieluchy tetrowe, odwirowałam je solidnie i od razu puścilam suszenie. Wysuszyłam na wiór i wyjęłam poskręcane w fantazyjne kształty, sztywne, nie do rozprostowania (o prasowaniu juz w ogóle nie wspominając).

Nie pamiętam szczegółów, ale suszarki w wersji oddzielnej maja inną technikę suszenia. Dlatego te rzeczy wychodzą w lepszym stanie i nie wymagają prasowania. Wystarczy je złożyć. Więc jak ktoś ma możliwości, to jednak lepiej oddzielną. A jak się ich nie ma, to lepsza taka niż żadna icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Helena
śro, 27 lut 2013 - 11:49
CYTAT(Tuni @ Wed, 27 Feb 2013 - 11:41) *
Ryso, jak to ilość wody?

A te ubrania co się nie nadają to ściema icon_wink.gif Temperatury prania też zwykle podają zaniżone, to tak na wszelki wypadek chyba, jak z tym "nie prać kota w pralce" icon_wink.gif


No nie wiem. Ja nigdy nie odważyłam się np. wysuszyć bluzek z nadrukiem a moje dzieci prawie wszystkie takie mają tak więc... a wy takie suszycie?
Helena


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,119
Dołączył: sob, 30 paź 04 - 13:41
Skąd: P-ków
Nr użytkownika: 2,259

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 11:49
Post #15

CYTAT(Tuni @ Wed, 27 Feb 2013 - 11:41) *
Ryso, jak to ilość wody?

A te ubrania co się nie nadają to ściema icon_wink.gif Temperatury prania też zwykle podają zaniżone, to tak na wszelki wypadek chyba, jak z tym "nie prać kota w pralce" icon_wink.gif


No nie wiem. Ja nigdy nie odważyłam się np. wysuszyć bluzek z nadrukiem a moje dzieci prawie wszystkie takie mają tak więc... a wy takie suszycie?

--------------------
rysa154
śro, 27 lut 2013 - 11:55
CYTAT(Tuni @ Wed, 27 Feb 2013 - 13:41) *
Ryso, jak to ilość wody?

A te ubrania co się nie nadają to ściema icon_wink.gif Temperatury prania też zwykle podają zaniżone, to tak na wszelki wypadek chyba, jak z tym "nie prać kota w pralce" icon_wink.gif



Tuni pralko-suszarka potrzebuje wody do suszenia(z tego co widziałam zużywa jej mniej więcej tyle do suszenia co do prania),natomiast odzielnie suszarka juz nie.

Ten post edytował rysa154 śro, 27 lut 2013 - 11:56
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post śro, 27 lut 2013 - 11:55
Post #16

CYTAT(Tuni @ Wed, 27 Feb 2013 - 13:41) *
Ryso, jak to ilość wody?

A te ubrania co się nie nadają to ściema icon_wink.gif Temperatury prania też zwykle podają zaniżone, to tak na wszelki wypadek chyba, jak z tym "nie prać kota w pralce" icon_wink.gif



Tuni pralko-suszarka potrzebuje wody do suszenia(z tego co widziałam zużywa jej mniej więcej tyle do suszenia co do prania),natomiast odzielnie suszarka juz nie.

--------------------


Martucha_
śro, 27 lut 2013 - 12:04
Łojeju tyle wody, co do prania???

Poprzedni wątek zniechęcił mnie do zakupu pralko-suszarki, nabyłam zatem samą suszarkę. Gdy pojawił się ten wątek zasmuciłam się, że złego wyboru dokonałam (jako że niedługo pralka ma też będzie wymagała wymiany, to chciałam wtedy załatwić to za jednym zamachem, czyli kupić 2w1). Ale jednak chyba dobrze ulokowałam uczucia (bo ja kocham suszarkę).
Martucha_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,051
Dołączył: śro, 09 lis 05 - 15:32
Nr użytkownika: 4,012

GG:


post śro, 27 lut 2013 - 12:04
Post #17

Łojeju tyle wody, co do prania???

Poprzedni wątek zniechęcił mnie do zakupu pralko-suszarki, nabyłam zatem samą suszarkę. Gdy pojawił się ten wątek zasmuciłam się, że złego wyboru dokonałam (jako że niedługo pralka ma też będzie wymagała wymiany, to chciałam wtedy załatwić to za jednym zamachem, czyli kupić 2w1). Ale jednak chyba dobrze ulokowałam uczucia (bo ja kocham suszarkę).
rysa154
śro, 27 lut 2013 - 12:10
pooglądałam tak na szybko,niektóre zużywają mniej wody niż do prania
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
Skąd: b.
Nr użytkownika: 25,743




post śro, 27 lut 2013 - 12:10
Post #18

pooglądałam tak na szybko,niektóre zużywają mniej wody niż do prania

--------------------


Tuni
śro, 27 lut 2013 - 12:26
CYTAT(rysa154 @ Wed, 27 Feb 2013 - 11:55) *
Tuni pralko-suszarka potrzebuje wody do suszenia(z tego co widziałam zużywa jej mniej więcej tyle do suszenia co do prania),natomiast odzielnie suszarka juz nie.

A to ciekawostka, jakoś dziwnie brzmi, normalnie mnie zainteresowałaś, muszę poczytać na ten temat, bo mi to spokoju nie da 37.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post śro, 27 lut 2013 - 12:26
Post #19

CYTAT(rysa154 @ Wed, 27 Feb 2013 - 11:55) *
Tuni pralko-suszarka potrzebuje wody do suszenia(z tego co widziałam zużywa jej mniej więcej tyle do suszenia co do prania),natomiast odzielnie suszarka juz nie.

A to ciekawostka, jakoś dziwnie brzmi, normalnie mnie zainteresowałaś, muszę poczytać na ten temat, bo mi to spokoju nie da 37.gif
Abotak
śro, 27 lut 2013 - 12:40
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 27 Feb 2013 - 10:49) *
Nie pamiętam szczegółów, ale suszarki w wersji oddzielnej maja inną technikę suszenia. Dlatego te rzeczy wychodzą w lepszym stanie i nie wymagają prasowania. Wystarczy je złożyć. Więc jak ktoś ma możliwości, to jednak lepiej oddzielną. A jak się ich nie ma, to lepsza taka niż żadna icon_wink.gif



ano maja , stad zawsze bedzie roznica.
Ja kiedy mialam pralko-suszarke to tez na pocz bylam zadowolona. icon_wink.gif
Ale na szczescie i dzieci male ( wiec i ubrania)i miejsce w ogrodzie na suszenie nadwyzek.
A pozniej mialam porownanie z suszarka osobno i dopiero zobaczylam co tracilam 03.gif
A propos miejsca, teraz sa rozne rozwiazania typu mozliwosc zamontowania suszarki na pralce. B stabilne
Czy system wiezowy gdzie niby w jednym ale 2 osobne bebny. Rozwiazanie dla tych ktorzy w pionie jednak maja to miejsce ( ja np wtedy nie mialam bo w pralni byl `spad` wlasnie nad pralka)
Abotak


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,963
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 11:18
Nr użytkownika: 162




post śro, 27 lut 2013 - 12:40
Post #20

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 27 Feb 2013 - 10:49) *
Nie pamiętam szczegółów, ale suszarki w wersji oddzielnej maja inną technikę suszenia. Dlatego te rzeczy wychodzą w lepszym stanie i nie wymagają prasowania. Wystarczy je złożyć. Więc jak ktoś ma możliwości, to jednak lepiej oddzielną. A jak się ich nie ma, to lepsza taka niż żadna icon_wink.gif



ano maja , stad zawsze bedzie roznica.
Ja kiedy mialam pralko-suszarke to tez na pocz bylam zadowolona. icon_wink.gif
Ale na szczescie i dzieci male ( wiec i ubrania)i miejsce w ogrodzie na suszenie nadwyzek.
A pozniej mialam porownanie z suszarka osobno i dopiero zobaczylam co tracilam 03.gif
A propos miejsca, teraz sa rozne rozwiazania typu mozliwosc zamontowania suszarki na pralce. B stabilne
Czy system wiezowy gdzie niby w jednym ale 2 osobne bebny. Rozwiazanie dla tych ktorzy w pionie jednak maja to miejsce ( ja np wtedy nie mialam bo w pralni byl `spad` wlasnie nad pralka)
> bo wszyscy mowili ze pralko suszarka to zlo
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 13:57
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama