Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Wakacje w górach

-
mitama
post Mon, 26 Jun 2017 - 08:15
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 44,027

Bieszczady, ale 100 razy lepsza opcja, niż polskie morze - https://www.zielonapolana.com.pl/pobyty_rodzinne.php
Macie tam dosłownie wszystko, co tylko sobie wymyślicie. Pełen pakiet różnego typu atrakcji. Kort, basen, plaża, rzeka, mini klub, plac zabaw i wiele innych. Dzieciom zapewnicie atrakcje bez względu na pogodę, a wszystko za śmieszną kasę. Dzieci do lat 4 zabieracie całkowicie za darmo!
Go to the top of the page PM

Quote Post
Peggie
post Tue, 27 Jun 2017 - 11:55
Post #22

Nr użytkownika: 49,066

Wakacje w górach mogą być tak samo przyjemne i ciekawe, jak za granicą. W górach nie tylko jest pięknie, co też można spędzić aktywnie czas, ciesząc się przy tym świeżym powietrzem i pięknem polskich gór. Rodziny wybierające się na takie wakacje, mogą liczyć na długą listę atrakcji dla rodzin w Beskidach, które sprawią że będą to niezapomniane wakacje. Nie trzeba daleko szukać, aby spędzić razem fantastyczne wakacje.

Quote Post
kociasta
post Thu, 06 Jul 2017 - 22:44
Post #23

Nr użytkownika: 48,618

A my tam wolimy wakacje nad morzem jednak icon_biggrin.gif Na przykłąd właśnie teraz niedawno wróciliśmy z Mielna z hotelu Unitral http://www.unitral.pl/. Super meijsce, tym bardziej na wakacje z dziećmi, bo mają sporo dla nich udogodnień icon_smile.gif

Quote Post
martyna91
post Mon, 24 Jul 2017 - 10:06
Post #24

Nr użytkownika: 50,068

Myślę, że najodpowiedniejszym rozwiązaniem będzie wyjazd do Zakopanego - sklepów jest w nim pełno, restauracji również... Zamiast domku, zarezerwowałabym na apartament (tym bardziej, że nie jedziesz sama, a większą grupą osób) - możesz to zrobić przy pomocy MOUNTAIN-APARTMENTS.COM.PL.

Quote Post
śrubka
post Wed, 26 Jul 2017 - 11:52
Post #25

Nr użytkownika: 41,343

Wakacje w górach to świetna sprawa i doskonała rozrywka oraz możliwość wypoczynku, a w przypadku dzieci na pewno można także znaleźć wiele różnych atrakcji i dla młodszych i dla starszych

Quote Post
bulba
post Thu, 24 Aug 2017 - 16:05
Post #26

Nr użytkownika: 47,451

Jeżeli góry, to może skandynawskie? icon_smile.gif Wbrew pozorom taka wycieczka nie musi być wcale mega droga. Można pojechać własnym samochodem (jest przeprawa promowa) i nastawić się bardziej na campingi i gotowanie sobie samemu (z czego do samochodu można zabrać ze sobą jedzenie, co też obniży koszty). Widoki będą na pewno nieziemskie i my się osobiście zasttanawiamy nad takimi wakacjami w przyszłym roku

Quote Post
klaudi
post Fri, 01 Sep 2017 - 17:18
Post #27

Nr użytkownika: 50,338

Ej, a ja mam pytanie o spóźnione wakacje. Co sądzicie o wzięciu dziecka na wakacje we wrześniu, mimo, że ma od poniedziałku szkołę? Czy według was to jest wielkie wykroczenie i łamanie zasad rodzicielstwa. Czy młody nie urośnie na olewającego system punka?

A propos powyższego jedziemy właśnie w góry http://kosmoz.pl/produkt/hotel-szrenicowy-dwor/ znalazłam taką ofertę. W końcu to tylko 3 dni, ale jednak koleżanka mówi, że wyrośnie z małego zwyrol.

Właśnie dlatego, że jedziemy w góry to nie wiem czy nie pojechać po prostu z siostrą. Może nie będę wydawać kupy pieniędzy na odzież turystyczną dla dzieciaka, który i tak zaraz z niej wyrośnie, a do tego nie pójdzie do szkoły.

Nie wiem co o o tym myśleć.

Quote Post
gilly
post Thu, 07 Sep 2017 - 12:18
Post #28

Nr użytkownika: 48,041

We wrześniu nie ma jeszcze aż tyle nauki. Bardzo wiele rodziców zabiera dzieciaki właśnie w tym miesiącu na wakacje. Mozna wszystko o wiele latwiej zorganizować icon_smile.gif

Jeśli chcielibyście znaleźć jakieś wygodne noclegi w górach to polecałabym zarezerwowanie ich na tej stronie:
https://www.sunandsnow.pl/Region/Index/1/0

Można sobie zabukowac własny apartament w górach. Z kuchnią oraz z łazienką ( dzieki temu możecie gotować dla dzieciaczków).

Quote Post
jagna09
post Sat, 16 Sep 2017 - 18:51
Post #29

Nr użytkownika: 44,374

Ostatnio byłam w Tatrach, Zakopane. Mówią, że Zakopane jest przereklamowane, a nie jest to prawda. Mnóstwo cudownych tras i po każdym razie kocham góry jeszcze bardziej icon_smile.gif

Quote Post
mama-kasia
post Fri, 10 Nov 2017 - 13:31
Post #30

Nr użytkownika: 50,855

hejo! właśnie planuję wyjazd majowy w góry i szukając tras dla BARDZO początkujących icon_wink.gif natknęłam się na strone http://www.rudazwyboru.pl/ próbowalyscie kiedyś, znacie? zastanawiam się czy rzeczywiście to są takie proste trasy ...

Quote Post
metka
post Thu, 23 Nov 2017 - 11:35
Post #31

Nr użytkownika: 50,973

Ja znów bardzo lubię Tatry i chętnie tam wracam. Co do noclegów to zazwyczaj szukam na Bookaparcie lub Bookingu i najczęściej są to okolice Zakopanego. Bardzo lubię Bukowinę i Białkę Tatrzańską, lubię też wyskoczyć czasem na Słowację.

Quote Post
> Wakacje w górach

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
3 Użytkowników czyta ten temat (3 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Sat, 25 Nov 2017 - 06:33
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe