Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

co można na własnej stronie internetowej?

> 
mlovea
śro, 18 lip 2012 - 22:26
Niby wiem, ale kilka osób skłoniło mnie do zastanowienia.

Otóż założyłam stronkę, chcę na niej wyrażać opinie o produktach. Zaznaczyłam na stronie głównej, że to subiektywne opinie moje i znajomych.
Gdy będę chwalić, nie będzie problemu. Ale kilka osób ma wątpliwości, czy mogę bezkarnie wypowiadać się negatywnie, czy dany producent nie może się do mnie o to "przyczepić".
Uważam, że mogę (w końcu wolność słowa i takie tam, żadnych treści nawołujących do nienawiści itp.). Ale upewnijcie mnie w tym, plisss.



A tak poza tym, to może fajnie byłoby wymieniać się linkami do naszych stron. Nie mam tu na myśli reklamy czy sklepów internetowych, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto prowadzi interesujące strony.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post śro, 18 lip 2012 - 22:26
Post #1

Niby wiem, ale kilka osób skłoniło mnie do zastanowienia.

Otóż założyłam stronkę, chcę na niej wyrażać opinie o produktach. Zaznaczyłam na stronie głównej, że to subiektywne opinie moje i znajomych.
Gdy będę chwalić, nie będzie problemu. Ale kilka osób ma wątpliwości, czy mogę bezkarnie wypowiadać się negatywnie, czy dany producent nie może się do mnie o to "przyczepić".
Uważam, że mogę (w końcu wolność słowa i takie tam, żadnych treści nawołujących do nienawiści itp.). Ale upewnijcie mnie w tym, plisss.



A tak poza tym, to może fajnie byłoby wymieniać się linkami do naszych stron. Nie mam tu na myśli reklamy czy sklepów internetowych, ale na pewno znajdzie się ktoś, kto prowadzi interesujące strony.

--------------------


Malibu Lublin

Go??







post śro, 01 sie 2012 - 23:48
Post #2

A co to za strona ... ?
mlovea
piÄ…, 03 sie 2012 - 22:57
W podpisie mam link.




W zaglądałam na ten wątek, bo nie było odpowiedzi... Zastanawiałam się nawet, czy dobrze go umieściłam w podforum. Dziś przypadkowo weszłam na PRAWO I PIENIADZE, a on tu jest icon_smile.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
SkÄ…d: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post piÄ…, 03 sie 2012 - 22:57
Post #3

W podpisie mam link.




W zaglądałam na ten wątek, bo nie było odpowiedzi... Zastanawiałam się nawet, czy dobrze go umieściłam w podforum. Dziś przypadkowo weszłam na PRAWO I PIENIADZE, a on tu jest icon_smile.gif

--------------------


> co można na wÅ‚asnej stronie internetowej?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:45
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama