Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
439 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia   

WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!

, a co!
> , a co!
fafura
śro, 19 gru 2007 - 21:43
co to jest avatar!!

no ja jestem 100 lat przed potopem 21.gif

zanim poznam wsio to będę musiała się przenieść na wątek dla 30-tek

06.gif
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post śro, 19 gru 2007 - 21:43
Post #21

co to jest avatar!!

no ja jestem 100 lat przed potopem 21.gif

zanim poznam wsio to będę musiała się przenieść na wątek dla 30-tek

06.gif

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
evil mom
śro, 19 gru 2007 - 21:50
to właśnie to co sie pojawia przy profilu 03.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 21:50
Post #22

to właśnie to co sie pojawia przy profilu 03.gif
fafura
śro, 19 gru 2007 - 21:53
zminiłam!! powinno być!!
Mona twoje kapitalne!!
a coto za ryby robiłaś? na święta juz?
aaaaa
kupiłam preznety!!
ślubnemu taką wieeeelką torbę- żeby miał się do czego pakować w trasę- coś jeszcze musze tam dorzucić icon_question.gif 08.gif
a młodemu kolejkę z wagonami osobowymi - bardzo fajna- nawet jest peron icon_biggrin.gif i światełko na lokomotywie się świeci icon_biggrin.gif

a sobie za przed-ostatnią pensję kupiłam portfel 06.gif
nie ma to jak mieć poczucie humoru!


a pisałam wam, że Helmut coś nie teges icon_question.gif już zaczęłam się bać że zdechnie 41.gif
gruby jakby śliwkę połknął!! dzwoniłam do żony kuzyna, która się zna na tych żyjątkach- i powiedziała mi że spoko= welonki tak mają, wzdęcia- i teraz będzie robił kupę 21.gif "takie kiłbasy" już się cieszę!! zmieniłam dziś wodę 04.gif
ale przynajmniej młody nie będzie musiał odprawiać pożegnania i ostatniego spływu do kibelka 03.gif
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post śro, 19 gru 2007 - 21:53
Post #23

zminiłam!! powinno być!!
Mona twoje kapitalne!!
a coto za ryby robiłaś? na święta juz?
aaaaa
kupiłam preznety!!
ślubnemu taką wieeeelką torbę- żeby miał się do czego pakować w trasę- coś jeszcze musze tam dorzucić icon_question.gif 08.gif
a młodemu kolejkę z wagonami osobowymi - bardzo fajna- nawet jest peron icon_biggrin.gif i światełko na lokomotywie się świeci icon_biggrin.gif

a sobie za przed-ostatnią pensję kupiłam portfel 06.gif
nie ma to jak mieć poczucie humoru!


a pisałam wam, że Helmut coś nie teges icon_question.gif już zaczęłam się bać że zdechnie 41.gif
gruby jakby śliwkę połknął!! dzwoniłam do żony kuzyna, która się zna na tych żyjątkach- i powiedziała mi że spoko= welonki tak mają, wzdęcia- i teraz będzie robił kupę 21.gif "takie kiłbasy" już się cieszę!! zmieniłam dziś wodę 04.gif
ale przynajmniej młody nie będzie musiał odprawiać pożegnania i ostatniego spływu do kibelka 03.gif

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
evil mom
śro, 19 gru 2007 - 21:54
dobra to jeszcze mi napiszcie jak dodac ten temat do ulubionych, zeby nie przeskakiwac non stop, chodzi mi o to ze na tym forum to jest moj temat icon_smile.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 21:54
Post #24

dobra to jeszcze mi napiszcie jak dodac ten temat do ulubionych, zeby nie przeskakiwac non stop, chodzi mi o to ze na tym forum to jest moj temat icon_smile.gif
evil mom
śro, 19 gru 2007 - 21:56
taaa robię już na święta, łopatka zamarynowana, będzie leżec w tym 3 dni zanim ją upiekę i zrobiłam zalewę do śledzi, też poleżą w niej 3 dni i dopiero zrobię jakieś w sosie pomidorowym może icon_smile.gif
a może Helmut zaciążył 04.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 21:56
Post #25

taaa robię już na święta, łopatka zamarynowana, będzie leżec w tym 3 dni zanim ją upiekę i zrobiłam zalewę do śledzi, też poleżą w niej 3 dni i dopiero zrobię jakieś w sosie pomidorowym może icon_smile.gif
a może Helmut zaciążył 04.gif
fafura
śro, 19 gru 2007 - 22:01
moja babcia, która dziś siedziała godziniki dwie z młodym (nie chodzi do przedszkola!!!! 41.gif znowu kaszel i stan podgorączkowy 41.gif ), stwierdziła, że rybka nam się okoci 06.gif 04.gif
to ty tak na święta serio szalejesz....ja nie- czasami mi tego brakuje....ale gotuje babcia i moja mam z piętra- ja nie miałabym juz co i gdzie to schować 32.gif gdybym była u siebie to ..... 13.gif
hehe no nic- idę zajrzeć na lokatorów- może coś się urodziło icon_question.gif
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post śro, 19 gru 2007 - 22:01
Post #26

moja babcia, która dziś siedziała godziniki dwie z młodym (nie chodzi do przedszkola!!!! 41.gif znowu kaszel i stan podgorączkowy 41.gif ), stwierdziła, że rybka nam się okoci 06.gif 04.gif
to ty tak na święta serio szalejesz....ja nie- czasami mi tego brakuje....ale gotuje babcia i moja mam z piętra- ja nie miałabym juz co i gdzie to schować 32.gif gdybym była u siebie to ..... 13.gif
hehe no nic- idę zajrzeć na lokatorów- może coś się urodziło icon_question.gif

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
evil mom
śro, 19 gru 2007 - 22:05
oj wiesz ja dużo nie robię, łopatkę upiekę, to dokupię tylko jakiejś kiełbaski na święta, śledzie zaniosę trochę do mojej mamy, trochę do teściów na wigilię icon_smile.gif no i zrobię jakieś ciasto, bo to na bank zjemy 03.gif
poza tym święta prawie poza domem spędzimy więc nie mam zamiaru szykowac nie wiadomo ile icon_smile.gif i tak trochę jedzenia dostaniemy od rodziców jeszcze icon_wink.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 22:05
Post #27

oj wiesz ja dużo nie robię, łopatkę upiekę, to dokupię tylko jakiejś kiełbaski na święta, śledzie zaniosę trochę do mojej mamy, trochę do teściów na wigilię icon_smile.gif no i zrobię jakieś ciasto, bo to na bank zjemy 03.gif
poza tym święta prawie poza domem spędzimy więc nie mam zamiaru szykowac nie wiadomo ile icon_smile.gif i tak trochę jedzenia dostaniemy od rodziców jeszcze icon_wink.gif
evil mom
śro, 19 gru 2007 - 22:10
bo wiesz na wigilię idziemy wpierw do moich rodziców, później do teściów, na pierwszy dzień pewnie też do teściów pojedziemy, a na drugi do dziadków na podwórku pewnie hehe, więc domu będziemy praktycznie tylko przelotem icon_wink.gif
a że mięso dostałam od mamy to muszę je wykorzystac, i tak został mi jeszcze boczek, ale tego to zrobię na sylwestra icon_wink.gif
a wy macie jakieÅ› plany co do przywitania nowego roku??
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 22:10
Post #28

bo wiesz na wigilię idziemy wpierw do moich rodziców, później do teściów, na pierwszy dzień pewnie też do teściów pojedziemy, a na drugi do dziadków na podwórku pewnie hehe, więc domu będziemy praktycznie tylko przelotem icon_wink.gif
a że mięso dostałam od mamy to muszę je wykorzystac, i tak został mi jeszcze boczek, ale tego to zrobię na sylwestra icon_wink.gif
a wy macie jakieÅ› plany co do przywitania nowego roku??
fafura
śro, 19 gru 2007 - 22:21
ja pewnie zrobię sałatkę..... ryby, mięso i całą resztę reszta icon_wink.gif
wigilię jemy u teściów, w pierwszy dzień jesteśmy w domu- czytaj obiad razem wszyscy jemy, potem pewnie jak co roku goście u babci- znaczy bracia mojej mamy z rodzinami, kuzynostwo z żoną (kuzyn) i dzieckiem (kuzynka)...i takie podjadanie icon_smile.gif
w drugiego dnia mieliśmy jechać do siostry męża do Wieliczki, ale nie wiem jak młody będzie się czuł- poza tym ich Franio tez chory! biedak ma 3 miechy i juz zaczyna icon_neutral.gif
poszłam do apteki i pogadałam z farmaceutką i dała mi syrop- takiego nie miałam nigdy i nie słyszałam o nim- na kaszel- szczególnie takie szczekania, pokasływanie w nocy, drapanie w gardle- nazywa się malia- homeopatyczny produkt leczniczy
i młody nawet śpi spokojnie- nie kaszle po tym icon_smile.gif
oby pomogło!!
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post śro, 19 gru 2007 - 22:21
Post #29

ja pewnie zrobię sałatkę..... ryby, mięso i całą resztę reszta icon_wink.gif
wigilię jemy u teściów, w pierwszy dzień jesteśmy w domu- czytaj obiad razem wszyscy jemy, potem pewnie jak co roku goście u babci- znaczy bracia mojej mamy z rodzinami, kuzynostwo z żoną (kuzyn) i dzieckiem (kuzynka)...i takie podjadanie icon_smile.gif
w drugiego dnia mieliśmy jechać do siostry męża do Wieliczki, ale nie wiem jak młody będzie się czuł- poza tym ich Franio tez chory! biedak ma 3 miechy i juz zaczyna icon_neutral.gif
poszłam do apteki i pogadałam z farmaceutką i dała mi syrop- takiego nie miałam nigdy i nie słyszałam o nim- na kaszel- szczególnie takie szczekania, pokasływanie w nocy, drapanie w gardle- nazywa się malia- homeopatyczny produkt leczniczy
i młody nawet śpi spokojnie- nie kaszle po tym icon_smile.gif
oby pomogło!!

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
evil mom
śro, 19 gru 2007 - 22:25
no to dobrze że nie kaszle icon_smile.gif
też myślałam o sałatce, ale za dużo tego, na sylwka zrobię icon_wink.gif
poza tym, w sobotÄ™ i niedzielÄ™ planujÄ™ dopiero jechac po prezenty... icon_confused.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 22:25
Post #30

no to dobrze że nie kaszle icon_smile.gif
też myślałam o sałatce, ale za dużo tego, na sylwka zrobię icon_wink.gif
poza tym, w sobotÄ™ i niedzielÄ™ planujÄ™ dopiero jechac po prezenty... icon_confused.gif
fafura
śro, 19 gru 2007 - 22:29
a co planujesz kupić?
opowiadałam znajomym o smoczku młodego - tym z czachą!! ludzi zachwyceni pomysłem icon_biggrin.gif i kązdy wali komentarz- no ale babcie i dziadki to muszą szaleć i egzorcystę wzywać 03.gif
nie mam pojęcia co na prezent dla teściowej icon_question.gif
teściowi kupiłam piżamę..... ale dla Niej nie wiem- a chciałbym coś fajnego.... icon_confused.gif
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post śro, 19 gru 2007 - 22:29
Post #31

a co planujesz kupić?
opowiadałam znajomym o smoczku młodego - tym z czachą!! ludzi zachwyceni pomysłem icon_biggrin.gif i kązdy wali komentarz- no ale babcie i dziadki to muszą szaleć i egzorcystę wzywać 03.gif
nie mam pojęcia co na prezent dla teściowej icon_question.gif
teściowi kupiłam piżamę..... ale dla Niej nie wiem- a chciałbym coś fajnego.... icon_confused.gif

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
fafura
śro, 19 gru 2007 - 22:32
a co robicie na sylwestra?
my siedzimy w domu 13.gif mam nadzieję, że razem i ślubnemu nie wypadnie trasa wtedy 13.gif
a jeśli tak, to jadę na imprezę do sióstr do kraka 08.gif nie wiem co robią, ale wkręcę się do studentów 04.gif
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post śro, 19 gru 2007 - 22:32
Post #32

a co robicie na sylwestra?
my siedzimy w domu 13.gif mam nadzieję, że razem i ślubnemu nie wypadnie trasa wtedy 13.gif
a jeśli tak, to jadę na imprezę do sióstr do kraka 08.gif nie wiem co robią, ale wkręcę się do studentów 04.gif

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
evil mom
śro, 19 gru 2007 - 22:32
to kup jej też piżamę, albo są zarąbiste skarpety a'la wełniane icon_smile.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 22:32
Post #33

to kup jej też piżamę, albo są zarąbiste skarpety a'la wełniane icon_smile.gif
fafura
śro, 19 gru 2007 - 22:39
no właśnie myślałam o piżamie- jakiejś fajnej koszuli albo a'la męska- koszula i spodnie...ale skoro to kupiłam teściowi... heh... no nie wiem... skarpety odpadają- nie nosi- znaczy rajstopy, a najchętniej- w domu na boso..lub w klapkach....
szali też nie nosi- nie cierpi nic koło szyi- młody ma to po babci- i w zimie ja świruję, gdy mu chcę szalik zawinąc 21.gif
biżut chciała kupić córka- znaczy szwagierka moja- no to nie będę małpować...
hehe...no mam problem faktycznie....
choć teraz tak myślę, nad jakimś ładnym przybornikiem - nożyczki, pilniczki,takie wiesz duperelki a potrzebne i przydatne....
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post śro, 19 gru 2007 - 22:39
Post #34

no właśnie myślałam o piżamie- jakiejś fajnej koszuli albo a'la męska- koszula i spodnie...ale skoro to kupiłam teściowi... heh... no nie wiem... skarpety odpadają- nie nosi- znaczy rajstopy, a najchętniej- w domu na boso..lub w klapkach....
szali też nie nosi- nie cierpi nic koło szyi- młody ma to po babci- i w zimie ja świruję, gdy mu chcę szalik zawinąc 21.gif
biżut chciała kupić córka- znaczy szwagierka moja- no to nie będę małpować...
hehe...no mam problem faktycznie....
choć teraz tak myślę, nad jakimś ładnym przybornikiem - nożyczki, pilniczki,takie wiesz duperelki a potrzebne i przydatne....

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
evil mom
śro, 19 gru 2007 - 22:39
my w domu też siedzimy, ale przychodzą znajomi icon_biggrin.gif także mała imprezka będzie icon_smile.gif
dobra spadam spac, bo jutro nie wstanÄ™ icon_surprised.gif
papa, miłej nocki przytul.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post śro, 19 gru 2007 - 22:39
Post #35

my w domu też siedzimy, ale przychodzą znajomi icon_biggrin.gif także mała imprezka będzie icon_smile.gif
dobra spadam spac, bo jutro nie wstanÄ™ icon_surprised.gif
papa, miłej nocki przytul.gif
fafura
śro, 19 gru 2007 - 22:46
no już faktycznie późnawo się robi....
ja też zaraz lecę pod szybki prysznic i lulu
przytul.gif
spokojnej nocy icon_biggrin.gif
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post śro, 19 gru 2007 - 22:46
Post #36

no już faktycznie późnawo się robi....
ja też zaraz lecę pod szybki prysznic i lulu
przytul.gif
spokojnej nocy icon_biggrin.gif

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
fafura
czw, 20 gru 2007 - 08:04
dzień dobry icon_biggrin.gif
rano był mały problem z obudzeniem się...wstawałam 45 minut...dobrze, że mam auto i nie musiałam lecieć na autobus icon_confused.gif
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post czw, 20 gru 2007 - 08:04
Post #37

dzień dobry icon_biggrin.gif
rano był mały problem z obudzeniem się...wstawałam 45 minut...dobrze, że mam auto i nie musiałam lecieć na autobus icon_confused.gif


--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
fafura
czw, 20 gru 2007 - 09:39
czyli tak zwyczajowo sama będę nabijać posty 08.gif
fafura


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,309
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 15:42
SkÄ…d: znad klawiatury
Nr użytkownika: 17,273




post czw, 20 gru 2007 - 09:39
Post #38

czyli tak zwyczajowo sama będę nabijać posty 08.gif

--------------------

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
"To, że w głowie kłębi mi się milion myśli, to jeszcze nie powód, żeby je wypowiadać." (K.N.)
evil mom
czw, 20 gru 2007 - 09:47
elo brawo_bis.gif
no co ty sama 31.gif przeciez jestem icon_biggrin.gif
ale zaraz spadam, ale tylko po zakupy icon_smile.gif bo niedawno wstałam, młoda do szkoły nie chodzi, więc mam labę na wstawanie, a ślubny w domu, więc go trochę wykorzystuję 03.gif
mam strasznego leniaaaaaaaaaa 29.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post czw, 20 gru 2007 - 09:47
Post #39

elo brawo_bis.gif
no co ty sama 31.gif przeciez jestem icon_biggrin.gif
ale zaraz spadam, ale tylko po zakupy icon_smile.gif bo niedawno wstałam, młoda do szkoły nie chodzi, więc mam labę na wstawanie, a ślubny w domu, więc go trochę wykorzystuję 03.gif
mam strasznego leniaaaaaaaaaa 29.gif
evil mom
czw, 20 gru 2007 - 09:49
oczywiście z przyzwyczajenia weszłam też na kafe icon_lol.gif
evil mom


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,590
Dołączył: śro, 19 gru 07 - 20:33
SkÄ…d: ze wschodu
Nr użytkownika: 17,279

GG:


post czw, 20 gru 2007 - 09:49
Post #40

oczywiście z przyzwyczajenia weszłam też na kafe icon_lol.gif
> WYJÄ„TKOWY ROCZNIK 1981!, a co!
Start new topic
Reply to this topic
439 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 09:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama