Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia   

opolskie obudźcie się????

> 
Modii
wto, 19 kwi 2005 - 16:06
Dziewczyny czy ktoś wie co tam u alatanty? nie odzywa się już jakiś czas.
CIekawe co u niej. A co u was? Zaczynamy.
Proponuję wątek o naszych maluchach. Polacy są narodem, który nie lubi się chwalić, ale teraz zrobimy inaczej. Każda niech napisze coś o swoich małuchach. Zabawne zdarzenie, słowa, z czego jesteście dumne, co was rozśmiesza. Wszystko! Pochwalmy trochę naszych maluchów.

Mój synek jak powie się do niego słowo "nie" lub slowo które ma w sobie wyraźne "nie" to natychmiast zaczyna kręcić głową pokazując to słowo icon_biggrin.gif . Nie raz wszyscy padamy ze śmiechu na podłogę. Ale za to Kuba nie umie mówić mama. On krzyczy MAMA! I to tak głośno, że bębenki pękają w uszach. No w końcu ma głosik po mamie icon_redface.gif
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post wto, 19 kwi 2005 - 16:06
Post #1

Dziewczyny czy ktoś wie co tam u alatanty? nie odzywa się już jakiś czas.
CIekawe co u niej. A co u was? Zaczynamy.
Proponuję wątek o naszych maluchach. Polacy są narodem, który nie lubi się chwalić, ale teraz zrobimy inaczej. Każda niech napisze coś o swoich małuchach. Zabawne zdarzenie, słowa, z czego jesteście dumne, co was rozśmiesza. Wszystko! Pochwalmy trochę naszych maluchów.

Mój synek jak powie się do niego słowo "nie" lub slowo które ma w sobie wyraźne "nie" to natychmiast zaczyna kręcić głową pokazując to słowo icon_biggrin.gif . Nie raz wszyscy padamy ze śmiechu na podłogę. Ale za to Kuba nie umie mówić mama. On krzyczy MAMA! I to tak głośno, że bębenki pękają w uszach. No w końcu ma głosik po mamie icon_redface.gif
justin
czw, 21 kwi 2005 - 09:54
Modii, a w jakim wieku jest KubuÅ›? icon_redface.gif icon_biggrin.gif

Moja Nać zaczyna chodzić, ale się cieszy jak uda jej się zrobić dwa, trzy kroczki. Aż mi się łezki kręcą w oku.
Z mojej małej to niezła gaduła, gada tą swoją chińszczyzną, czasem cały spacer przegada. Najczęściej jednak jest to tata, mama nie chce za cholerę icon_evil.gif , no chyba, że jest straaaasznie marudząca icon_confused.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 21 kwi 2005 - 09:54
Post #2

Modii, a w jakim wieku jest KubuÅ›? icon_redface.gif icon_biggrin.gif

Moja Nać zaczyna chodzić, ale się cieszy jak uda jej się zrobić dwa, trzy kroczki. Aż mi się łezki kręcą w oku.
Z mojej małej to niezła gaduła, gada tą swoją chińszczyzną, czasem cały spacer przegada. Najczęściej jednak jest to tata, mama nie chce za cholerę icon_evil.gif , no chyba, że jest straaaasznie marudząca icon_confused.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
Modii
czw, 21 kwi 2005 - 11:47
justin Kuba ma 9 miesięcy.

Niedawno wstał sam w łóżeczku. To nic, że tyłkiem kręci jakby tańczył samabe, ale jest to słodki widok icon_biggrin.gif . Twardo ćwiczy icon_smile.gif . Nie da rady go już posadzić. Jak tylko znajdzie się w łóżeczku to zaraz za barierke i hop na nogi.

A jeżeli chodzi o gadanie to jest także wygadany. Najgorsze jak się na coś zdenerwuje. Uszy aż bolą. icon_wink.gif . gu, grr, aaa, me, papa, baa, am to tylko niektóre słowa z chińzczyzny mojego dziubasa.
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post czw, 21 kwi 2005 - 11:47
Post #3

justin Kuba ma 9 miesięcy.

Niedawno wstał sam w łóżeczku. To nic, że tyłkiem kręci jakby tańczył samabe, ale jest to słodki widok icon_biggrin.gif . Twardo ćwiczy icon_smile.gif . Nie da rady go już posadzić. Jak tylko znajdzie się w łóżeczku to zaraz za barierke i hop na nogi.

A jeżeli chodzi o gadanie to jest także wygadany. Najgorsze jak się na coś zdenerwuje. Uszy aż bolą. icon_wink.gif . gu, grr, aaa, me, papa, baa, am to tylko niektóre słowa z chińzczyzny mojego dziubasa.
justin
czw, 21 kwi 2005 - 12:05
dla mnie jest super widokiem jak mała się obudzi i potrafi sobie sama usiąść w łóżeczku i tak po cichutku się zabawić icon_lol.gif
A jak wstanie to nieźle szarpie łóżeckiem icon_eek.gif , czasem to boję się, żeby się nie rozleciało icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 21 kwi 2005 - 12:05
Post #4

dla mnie jest super widokiem jak mała się obudzi i potrafi sobie sama usiąść w łóżeczku i tak po cichutku się zabawić icon_lol.gif
A jak wstanie to nieźle szarpie łóżeckiem icon_eek.gif , czasem to boję się, żeby się nie rozleciało icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
alatanta

Go??







post wto, 03 maj 2005 - 15:37
Post #5

.......
madama
śro, 04 maj 2005 - 16:52
Eeee, moje dzieci to już duuuże. icon_cool.gif icon_wink.gif
Piotrek to już prawie przedszkolak, Staś też niczego sobie dwulatek. icon_twisted.gif
Z takimi dwoma rozbójnikami icon_twisted.gif , to ja, tak jak alatanta, dużo czasu na forum nie mam. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post śro, 04 maj 2005 - 16:52
Post #6

Eeee, moje dzieci to już duuuże. icon_cool.gif icon_wink.gif
Piotrek to już prawie przedszkolak, Staś też niczego sobie dwulatek. icon_twisted.gif
Z takimi dwoma rozbójnikami icon_twisted.gif , to ja, tak jak alatanta, dużo czasu na forum nie mam. icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
eDorka
śro, 04 maj 2005 - 18:16
Spac nie spie (no, czasami jednak spie icon_smile.gif ). Tak sobie siedze w domku, robie obrazki i lecze Wojtka - od lutego prawie non-stop choruje. Mam nadzieje, ze wraz z ciepelkiem skonczy sie to wreszcie.
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post śro, 04 maj 2005 - 18:16
Post #7

Spac nie spie (no, czasami jednak spie icon_smile.gif ). Tak sobie siedze w domku, robie obrazki i lecze Wojtka - od lutego prawie non-stop choruje. Mam nadzieje, ze wraz z ciepelkiem skonczy sie to wreszcie.

--------------------
madama
czw, 05 maj 2005 - 16:23
CYTAT(eDorka)
Spac nie spie (no, czasami jednak spie icon_smile.gif ). Tak sobie siedze w domku, robie obrazki i lecze Wojtka - od lutego prawie non-stop choruje. Mam nadzieje, ze wraz z ciepelkiem skonczy sie to wreszcie.


MAm nadzieję, że Wojtek w końcu wyzdrowieje na dobre, ja dostaję szału jak moje dzieci chorują.

A co za obrazki robisz? 02.gif
madama


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 908
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 21:33
Nr użytkownika: 363




post czw, 05 maj 2005 - 16:23
Post #8

CYTAT(eDorka)
Spac nie spie (no, czasami jednak spie icon_smile.gif ). Tak sobie siedze w domku, robie obrazki i lecze Wojtka - od lutego prawie non-stop choruje. Mam nadzieje, ze wraz z ciepelkiem skonczy sie to wreszcie.


MAm nadzieję, że Wojtek w końcu wyzdrowieje na dobre, ja dostaję szału jak moje dzieci chorują.

A co za obrazki robisz? 02.gif
justin
czw, 05 maj 2005 - 16:37
właśnie eDorka, pochwal się?Masz może coś na sprzedaż? icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 05 maj 2005 - 16:37
Post #9

właśnie eDorka, pochwal się?Masz może coś na sprzedaż? icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
eDorka
czw, 05 maj 2005 - 17:08
Wstawialam kiedys na sklepiku, ale mi wywalili, wiec zapraszam do obejrzenia na innym forum.
Podawanie linkow zabronione.
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post czw, 05 maj 2005 - 17:08
Post #10

Wstawialam kiedys na sklepiku, ale mi wywalili, wiec zapraszam do obejrzenia na innym forum.
Podawanie linkow zabronione.

--------------------
Modii
czw, 05 maj 2005 - 20:10
[quote=eDorka]Wstawialam kiedys na sklepiku, ale mi wywalili, wiec zapraszam do obejrzenia na innym forum:
[size=9]link usunięto - naruszał regulamin forum

Tylko nie moge tu sie zalogowac bo konto mam juz nie aktywne icon_sad.gif
Wystaw to jeszcze raz ale u nas jak mozesz. Z checia zobacze
Modii


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 185
Dołączył: nie, 28 gru 03 - 22:05
SkÄ…d: opolskie
Nr użytkownika: 1,288

GG:


post czw, 05 maj 2005 - 20:10
Post #11

[quote=eDorka]Wstawialam kiedys na sklepiku, ale mi wywalili, wiec zapraszam do obejrzenia na innym forum:
[size=9]link usunięto - naruszał regulamin forum

Tylko nie moge tu sie zalogowac bo konto mam juz nie aktywne icon_sad.gif
Wystaw to jeszcze raz ale u nas jak mozesz. Z checia zobacze
justin
czw, 05 maj 2005 - 20:19
ja też chcę zobaczyć, pokaż u nas, plissss. icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 05 maj 2005 - 20:19
Post #12

ja też chcę zobaczyć, pokaż u nas, plissss. icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
eDorka
czw, 05 maj 2005 - 21:06
Nie moge pokazac obrazkow, jakie zrobilam dla swojego synka, jest to zabronione na tym forum.
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post czw, 05 maj 2005 - 21:06
Post #13

Nie moge pokazac obrazkow, jakie zrobilam dla swojego synka, jest to zabronione na tym forum.

--------------------
justin
czw, 05 maj 2005 - 21:41
a...
wyszywasz znaczy się, śliczne icon_biggrin.gif
justin


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,013
Dołączył: śro, 26 sty 05 - 10:30
SkÄ…d: a stÄ…d
Nr użytkownika: 2,585

GG:


post czw, 05 maj 2005 - 21:41
Post #14

a...
wyszywasz znaczy się, śliczne icon_biggrin.gif

--------------------
Natka

?uki


justyna, mama Natalki (10 maj 2004) Anio?ka (#21 czerwiec 2005) i ?ukaszka (18 sierpie? 2006)
___________________________________
Jak chcecie w ?yciu d?ugo by? zdrowi
Trzeba da? uj?cie z zadka wiatrowi
S.Dali
burek
czw, 05 maj 2005 - 21:48
Dziewczyny, obejrzałyście? Usuwam bo taki jest regulamin forum. Sorry. icon_evil.gif
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
SkÄ…d: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post czw, 05 maj 2005 - 21:48
Post #15

Dziewczyny, obejrzałyście? Usuwam bo taki jest regulamin forum. Sorry. icon_evil.gif
eDorka
piÄ…, 06 maj 2005 - 08:30
ale moglam chyba na 2 dni zostawic, zeby dziewczyny poogladaly, co? Napisalam, ze usune sama za 2 dni....
(kto ten regulamin wymyslal, ze NIC nie wolno icon_rolleyes.gif , nawet linka wstawic - a tak na marginesie, to chyba nie jest zabronione wstawianie linkow, co icon_evil.gif ?)
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post piÄ…, 06 maj 2005 - 08:30
Post #16

ale moglam chyba na 2 dni zostawic, zeby dziewczyny poogladaly, co? Napisalam, ze usune sama za 2 dni....
(kto ten regulamin wymyslal, ze NIC nie wolno icon_rolleyes.gif , nawet linka wstawic - a tak na marginesie, to chyba nie jest zabronione wstawianie linkow, co icon_evil.gif ?)

--------------------
burek
piÄ…, 06 maj 2005 - 09:47
CYTAT(eDorka)
ale moglam chyba na 2 dni zostawic, zeby dziewczyny poogladaly, co? Napisalam, ze usune sama za 2 dni....
(kto ten regulamin wymyslal, ze NIC nie wolno icon_rolleyes.gif , nawet linka wstawic - a tak na marginesie, to chyba nie jest zabronione wstawianie linkow, co icon_evil.gif ?)

Jesli ktos chce, to niech pisze na GG (3213697), przesle wtedy linki do obrazkow.


Nie, nie mogłaś nawet na chwilę. Taki jest regulamin forum, że nie wolno reklamować swojej działalności zarobkowej. Jeśli masz wątpliwości w kwestii linków to zwróć sie proszę do adminów. Moim zdaniem wstawianie linków opatrzonych opisem: pooglądajcie sobie, ja takie robię - jest nie w porządku i dlatego usunęłam.
A w kwestii NIC nie wolno... To jest reklama, za reklamę się płaci. Pogadaj z Duszkami, zrobią Ci bannerek. 06.gif
burek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,970
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:33
SkÄ…d: okolice Gliwic
Nr użytkownika: 193




post piÄ…, 06 maj 2005 - 09:47
Post #17

CYTAT(eDorka)
ale moglam chyba na 2 dni zostawic, zeby dziewczyny poogladaly, co? Napisalam, ze usune sama za 2 dni....
(kto ten regulamin wymyslal, ze NIC nie wolno icon_rolleyes.gif , nawet linka wstawic - a tak na marginesie, to chyba nie jest zabronione wstawianie linkow, co icon_evil.gif ?)

Jesli ktos chce, to niech pisze na GG (3213697), przesle wtedy linki do obrazkow.


Nie, nie mogłaś nawet na chwilę. Taki jest regulamin forum, że nie wolno reklamować swojej działalności zarobkowej. Jeśli masz wątpliwości w kwestii linków to zwróć sie proszę do adminów. Moim zdaniem wstawianie linków opatrzonych opisem: pooglądajcie sobie, ja takie robię - jest nie w porządku i dlatego usunęłam.
A w kwestii NIC nie wolno... To jest reklama, za reklamę się płaci. Pogadaj z Duszkami, zrobią Ci bannerek. 06.gif
eDorka
piÄ…, 06 maj 2005 - 11:27
Wiesz, jakbym miala zarabiac to nie robilabym tego w ten sposob. Robilabym obrazki jakie mi sie podoba i wystawialabym na allegro lub w cepelii, gdziekolwiek.
Pokazalam obrazki jakie zrobilam i napisalam, ze robie dla siebie i pod zamowienie - czyli jak ktos chce to mi pisze co chce i ja mu robie bo mi sie tak podoba. Nikomu nie wciskam niczego. I ni episze, ze sprzedam obrazek, tylko podaje linki do moich prac.
Czasami odrobina logiki i zdrowego rozsadku wystarcza.

Rzeczywiscie, mercedesa se jeszcze kupie, jak ktos z tego forum zamowi u mnie obrazek a admini nie beda mieli z tego zadnego pozytku icon_rolleyes.gif ...
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post piÄ…, 06 maj 2005 - 11:27
Post #18

Wiesz, jakbym miala zarabiac to nie robilabym tego w ten sposob. Robilabym obrazki jakie mi sie podoba i wystawialabym na allegro lub w cepelii, gdziekolwiek.
Pokazalam obrazki jakie zrobilam i napisalam, ze robie dla siebie i pod zamowienie - czyli jak ktos chce to mi pisze co chce i ja mu robie bo mi sie tak podoba. Nikomu nie wciskam niczego. I ni episze, ze sprzedam obrazek, tylko podaje linki do moich prac.
Czasami odrobina logiki i zdrowego rozsadku wystarcza.

Rzeczywiscie, mercedesa se jeszcze kupie, jak ktos z tego forum zamowi u mnie obrazek a admini nie beda mieli z tego zadnego pozytku icon_rolleyes.gif ...

--------------------
Duszek
piÄ…, 06 maj 2005 - 11:50
hej,

burek ma absolutnie racje, stwierdzenie "robiÄ™ to pod zamowienie" jest jasnym przekazem o zarobkowaniu, a wiec reklama, ktora nie powinna tu miec miejsca. I to bez wzgledu na to czy ta informacja jest uzupelniona zdjeciami towaru, czy linkami do nich. Przekaz jest taki sam.
Stwierdzenie nic nie wolno jest lekko demagogiczne icon_wink.gif To czego nie wolno jest okreslone w regulaminie.
Duszek


Grupa: Administratorzy
Postów: 629
Dołączył: pon, 02 gru 02 - 19:26
Nr użytkownika: 3

Mój blog:



post piÄ…, 06 maj 2005 - 11:50
Post #19

hej,

burek ma absolutnie racje, stwierdzenie "robiÄ™ to pod zamowienie" jest jasnym przekazem o zarobkowaniu, a wiec reklama, ktora nie powinna tu miec miejsca. I to bez wzgledu na to czy ta informacja jest uzupelniona zdjeciami towaru, czy linkami do nich. Przekaz jest taki sam.
Stwierdzenie nic nie wolno jest lekko demagogiczne icon_wink.gif To czego nie wolno jest okreslone w regulaminie.

--------------------
Duszek
tato Kamyczka - 11.04.2000



i Dawidka 10.09.2005

eDorka
piÄ…, 06 maj 2005 - 12:32
Alez ja nie napisalam: robie to pod zamowienie, tylko:
CYTAT
Robie te obrazki troche dla siebie troche pod zamowienie


Znaczy to mniej wiecej tyle, ze robie te obrazki dla siebie, a to ze zrobilam 2 obrazki pod zamowienie nie znaczy ze zarobkuje w ten sposob.

Nie w tym rzecz. Nie bede sie spierac, bo i tak jestem na straconej pozycji.

Jesli moge, to powiem tylko, ze nie zarabiam na robieniu obrazkow i tyle. I jest mi niezmiernie przykro, ze nie moge pokazac tego co zrobilam, tym bardziej, ze zrobilam to na prosbe kolezanek.

CYTAT
Stwierdzenie nic nie wolno jest lekko demagogiczne

Tak samo jak srtwerdzenie, ze robiac obrazek prowadze dzialalnosc zarobkowa.
Chwalenie sie swoimi osiagnieciami na forum jest zabronione?
eDorka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 155
Dołączył: śro, 23 kwi 03 - 16:39
Nr użytkownika: 624




post piÄ…, 06 maj 2005 - 12:32
Post #20

Alez ja nie napisalam: robie to pod zamowienie, tylko:
CYTAT
Robie te obrazki troche dla siebie troche pod zamowienie


Znaczy to mniej wiecej tyle, ze robie te obrazki dla siebie, a to ze zrobilam 2 obrazki pod zamowienie nie znaczy ze zarobkuje w ten sposob.

Nie w tym rzecz. Nie bede sie spierac, bo i tak jestem na straconej pozycji.

Jesli moge, to powiem tylko, ze nie zarabiam na robieniu obrazkow i tyle. I jest mi niezmiernie przykro, ze nie moge pokazac tego co zrobilam, tym bardziej, ze zrobilam to na prosbe kolezanek.

CYTAT
Stwierdzenie nic nie wolno jest lekko demagogiczne

Tak samo jak srtwerdzenie, ze robiac obrazek prowadze dzialalnosc zarobkowa.
Chwalenie sie swoimi osiagnieciami na forum jest zabronione?

--------------------
> opolskie obudźcie siÄ™????
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 01:28
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama