Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna  

Lampa do kuchni

, dylemat od pięciu już lat
> , dylemat od pięciu już lat
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post wto, 08 mar 2011 - 20:29
Post #21

moze ta?
https://www.2bm.pl/zyrandole/zyrandol_tiza_...ehqlf6fk3g7h5c6
albo taki prosty?
https://www.2bm.pl/zyrandole/zyrandol_lux_w...ehqlf6fk3g7h5c6
https://www.2bm.pl/zyrandole/zyrandol_otto_...ehqlf6fk3g7h5c6

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Kocurek
śro, 09 mar 2011 - 14:19
Jak już szukacie lampy dla Iki, poszperajcie za kinkietami do mojego salonu icon_wink.gif
Na suficie mam niklowe wiatraki z łopatami w kolorze wenge (wiem, masakra, ale przy kominku konieczność) a na ścianach mam... cztery kable z samymi oprawkami od ponad 4 lat 37.gif Musi być to coś, co będzie pasować do tych wiatraków, i jeszcze do cudnych (mego pomysła icon_wink.gif) karniszy kutych oksydowanych na srebrno.

Ika, sorry icon_rolleyes.gif świnia jestem, bo Ci się wcięłam z prywatą.

U Ciebie pasowałby mi plafon, minimalistyczny - choć nie za tą cenę icon_eek.gif albo krótka lampa, bo zegar jest cudny, i za nic nie pozwoliłabym, żeby jakaś lampa mi go przesłaniała.

Ten post edytował Kocurek śro, 09 mar 2011 - 14:21
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 14:19
Post #22

Jak już szukacie lampy dla Iki, poszperajcie za kinkietami do mojego salonu icon_wink.gif
Na suficie mam niklowe wiatraki z łopatami w kolorze wenge (wiem, masakra, ale przy kominku konieczność) a na ścianach mam... cztery kable z samymi oprawkami od ponad 4 lat 37.gif Musi być to coś, co będzie pasować do tych wiatraków, i jeszcze do cudnych (mego pomysła icon_wink.gif) karniszy kutych oksydowanych na srebrno.

Ika, sorry icon_rolleyes.gif świnia jestem, bo Ci się wcięłam z prywatą.

U Ciebie pasowałby mi plafon, minimalistyczny - choć nie za tą cenę icon_eek.gif albo krótka lampa, bo zegar jest cudny, i za nic nie pozwoliłabym, żeby jakaś lampa mi go przesłaniała.

--------------------
Agnieszka AZJ
śro, 09 mar 2011 - 16:19
Widziałam kiedyś u znajomych "niewidoczne" kinkiety, ktore "zlewaly się" ze ścianą.

Nie wiem, z czego były zrobione, ale malowało je się tą samą farbą, którą pomalowana była ściana. Nie było ich widać, ale punkt świetlny był.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post śro, 09 mar 2011 - 16:19
Post #23

Widziałam kiedyś u znajomych "niewidoczne" kinkiety, ktore "zlewaly się" ze ścianą.

Nie wiem, z czego były zrobione, ale malowało je się tą samą farbą, którą pomalowana była ściana. Nie było ich widać, ale punkt świetlny był.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
ana
czw, 10 mar 2011 - 12:16
CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 09 Mar 2011 - 18:19) *
Widziałam kiedyś u znajomych "niewidoczne" kinkiety, ktore "zlewaly się" ze ścianą.

Nie wiem, z czego były zrobione, ale malowało je się tą samą farbą, którą pomalowana była ściana. Nie było ich widać, ale punkt świetlny był.


wiem o co chodzi ale to raczej nadaje się na korytarz, schody i jest zbyt nowoczesne w stosunku do żyrandola-wiatraka...
a muszą być te kinkiety? bo jak dla mnie to one świetnie uwidaczniają nierówności ściany. może lepiej doświecić lampą stojącą?
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post czw, 10 mar 2011 - 12:16
Post #24

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Wed, 09 Mar 2011 - 18:19) *
Widziałam kiedyś u znajomych "niewidoczne" kinkiety, ktore "zlewaly się" ze ścianą.

Nie wiem, z czego były zrobione, ale malowało je się tą samą farbą, którą pomalowana była ściana. Nie było ich widać, ale punkt świetlny był.


wiem o co chodzi ale to raczej nadaje się na korytarz, schody i jest zbyt nowoczesne w stosunku do żyrandola-wiatraka...
a muszą być te kinkiety? bo jak dla mnie to one świetnie uwidaczniają nierówności ściany. może lepiej doświecić lampą stojącą?

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
Ika
wto, 15 mar 2011 - 20:50
Ja milczę, ale czytam was uważnie, myślę i rozważam...
Ta mi się na przykład podoba, ale po pierwsze, o ile się orientuję, jest koszmarnie plastikowa, a po drugie, chyba macie rację, ze tu u mnie to raczej coś, co niewiele od sufitu odstaje... Jak pisze Kocurek, nie pozwolę, by mi coś przyćmiło mój ukochany zegar icon_smile.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post wto, 15 mar 2011 - 20:50
Post #25

Ja milczę, ale czytam was uważnie, myślę i rozważam...
Ta mi się na przykład podoba, ale po pierwsze, o ile się orientuję, jest koszmarnie plastikowa, a po drugie, chyba macie rację, ze tu u mnie to raczej coś, co niewiele od sufitu odstaje... Jak pisze Kocurek, nie pozwolę, by mi coś przyćmiło mój ukochany zegar icon_smile.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Mika
śro, 16 mar 2011 - 10:44
CYTAT(Ika @ Tue, 15 Mar 2011 - 20:50) *
Ja milczę, ale czytam was uważnie, myślę i rozważam...
Ta mi się na przykład podoba, ale po pierwsze, o ile się orientuję, jest koszmarnie plastikowa, a po drugie, chyba macie rację, ze tu u mnie to raczej coś, co niewiele od sufitu odstaje... Jak pisze Kocurek, nie pozwolę, by mi coś przyćmiło mój ukochany zegar icon_smile.gif


ale gdzie jest plastikowa?
bo klosz szklany-ręcznie formowany icon_wink.gif,a łańcuch metalowy
i możesz regulować długość
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 16 mar 2011 - 10:44
Post #26

CYTAT(Ika @ Tue, 15 Mar 2011 - 20:50) *
Ja milczę, ale czytam was uważnie, myślę i rozważam...
Ta mi się na przykład podoba, ale po pierwsze, o ile się orientuję, jest koszmarnie plastikowa, a po drugie, chyba macie rację, ze tu u mnie to raczej coś, co niewiele od sufitu odstaje... Jak pisze Kocurek, nie pozwolę, by mi coś przyćmiło mój ukochany zegar icon_smile.gif


ale gdzie jest plastikowa?
bo klosz szklany-ręcznie formowany icon_wink.gif,a łańcuch metalowy
i możesz regulować długość

--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Ika
śro, 16 mar 2011 - 10:56
No to może inna, którą widziałam w Ikei, miała ten klosz plastikowy koszmarnie.
W każdym razie - jest wisząca... icon_sad.gif
Rozważam taką, tylko ona chyba ma halogeny, a te są mi kompletnie obce i nie wiem, jak się sprawdzają w codziennym funkcjonowaniu...
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 16 mar 2011 - 10:56
Post #27

No to może inna, którą widziałam w Ikei, miała ten klosz plastikowy koszmarnie.
W każdym razie - jest wisząca... icon_sad.gif
Rozważam taką, tylko ona chyba ma halogeny, a te są mi kompletnie obce i nie wiem, jak się sprawdzają w codziennym funkcjonowaniu...

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Mika
śro, 16 mar 2011 - 11:05
halogeny świecą bardziej punktowo
ale tu możesz sobie ustawić strony w które będą świeciły
jedź,zobacz,pomacaj icon_wink.gif
możliwe,że ta listwa będzie gdzieś wisiała podłączona -wtedy na żywo zobaczysz jak to wygląda
i szukałabym halogenów świecących na żółto lub "naturalnych" jeśli nie lubisz efektu sali operacyjnej icon_wink.gif

p.s
ta listwa chyba nie jest halogenowa


Ten post edytował Mika śro, 16 mar 2011 - 11:08
Mika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 18,539
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:00
Skąd: łysa góra
Nr użytkownika: 190




post śro, 16 mar 2011 - 11:05
Post #28

halogeny świecą bardziej punktowo
ale tu możesz sobie ustawić strony w które będą świeciły
jedź,zobacz,pomacaj icon_wink.gif
możliwe,że ta listwa będzie gdzieś wisiała podłączona -wtedy na żywo zobaczysz jak to wygląda
i szukałabym halogenów świecących na żółto lub "naturalnych" jeśli nie lubisz efektu sali operacyjnej icon_wink.gif

p.s
ta listwa chyba nie jest halogenowa


--------------------
Mika co jej spacja czasem zanika ;)
1,2,3,Franek
Kocurek
śro, 16 mar 2011 - 11:09
CYTAT(ana @ Thu, 10 Mar 2011 - 12:16) *
wiem o co chodzi ale to raczej nadaje się na korytarz, schody i jest zbyt nowoczesne w stosunku do żyrandola-wiatraka...
a muszą być te kinkiety? bo jak dla mnie to one świetnie uwidaczniają nierówności ściany. może lepiej doświecić lampą stojącą?


Kinkiety muszą być, bo już są - tzn. są wyciągnięte kable z oprawkami i żarówką, wiszą, i to 4 sztuki icon_sad.gif tak że stojące lampy odpadają. Zainteresowały mnie te kryte, o których wspomina Agnieszka - tylko jak sie toto robi?

Ika, listwy tego typu osobiście odradzałabym w kuchni, IMO pasują bardziej do łazienki. Jesli już, to struny z reflektorkami (dziewczyny już wklejały, jest to b. praktyczne rozwiazanie).
Mnie się pdobają bardziej takie:
https://allegro.pl/lampa-witrazowa-art-deco...1461635718.html
https://allegro.pl/plafon-moa-40-wenge-cleo...1489101959.html
https://allegro.pl/plafon-sufitowy-quadro-3...1489603215.html

Pierwszy jest total retro, ostatni nowoczesny i minimalistyczny, a to tylko pierwsza strona All... icon_wink.gif
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


post śro, 16 mar 2011 - 11:09
Post #29

CYTAT(ana @ Thu, 10 Mar 2011 - 12:16) *
wiem o co chodzi ale to raczej nadaje się na korytarz, schody i jest zbyt nowoczesne w stosunku do żyrandola-wiatraka...
a muszą być te kinkiety? bo jak dla mnie to one świetnie uwidaczniają nierówności ściany. może lepiej doświecić lampą stojącą?


Kinkiety muszą być, bo już są - tzn. są wyciągnięte kable z oprawkami i żarówką, wiszą, i to 4 sztuki icon_sad.gif tak że stojące lampy odpadają. Zainteresowały mnie te kryte, o których wspomina Agnieszka - tylko jak sie toto robi?

Ika, listwy tego typu osobiście odradzałabym w kuchni, IMO pasują bardziej do łazienki. Jesli już, to struny z reflektorkami (dziewczyny już wklejały, jest to b. praktyczne rozwiazanie).
Mnie się pdobają bardziej takie:
https://allegro.pl/lampa-witrazowa-art-deco...1461635718.html
https://allegro.pl/plafon-moa-40-wenge-cleo...1489101959.html
https://allegro.pl/plafon-sufitowy-quadro-3...1489603215.html

Pierwszy jest total retro, ostatni nowoczesny i minimalistyczny, a to tylko pierwsza strona All... icon_wink.gif


--------------------
Ika
śro, 16 mar 2011 - 11:13
Kocurek, "najpiękniejsze" to mają ceny... 37.gif Poza ostatnim, który mi się nie podoba, to poprzednie niestety nie są z mojej półki icon_sad.gif

Mika, nie wiem, czy lubię efekt sali operacyjnej icon_wink.gif ale lubię bardzo jasno. Jak chcę nastrojowo i przytłumione światło, to sobie włączam oświetlenie podszafkowe icon_wink.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post śro, 16 mar 2011 - 11:13
Post #30

Kocurek, "najpiękniejsze" to mają ceny... 37.gif Poza ostatnim, który mi się nie podoba, to poprzednie niestety nie są z mojej półki icon_sad.gif

Mika, nie wiem, czy lubię efekt sali operacyjnej icon_wink.gif ale lubię bardzo jasno. Jak chcę nastrojowo i przytłumione światło, to sobie włączam oświetlenie podszafkowe icon_wink.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
Skąd: z kątowni
Nr użytkownika: 548

GG:


ana
śro, 16 mar 2011 - 21:41
CYTAT(Kocurek @ Wed, 16 Mar 2011 - 13:09) *
Kinkiety muszą być, bo już są - tzn. są wyciągnięte kable z oprawkami i żarówką, wiszą, i to 4 sztuki icon_sad.gif tak że stojące lampy odpadają. Zainteresowały mnie te kryte, o których wspomina Agnieszka - tylko jak sie toto robi?

Ika, listwy tego typu osobiście odradzałabym w kuchni, IMO pasują bardziej do łazienki. Jesli już, to struny z reflektorkami (dziewczyny już wklejały, jest to b. praktyczne rozwiazanie).
Mnie się pdobają bardziej takie:
https://allegro.pl/lampa-witrazowa-art-deco...1461635718.html
https://allegro.pl/plafon-moa-40-wenge-cleo...1489101959.html
https://allegro.pl/plafon-sufitowy-quadro-3...1489603215.html

Pierwszy jest total retro, ostatni nowoczesny i minimalistyczny, a to tylko pierwsza strona All... icon_wink.gif


https://light4u.pl/chors/cubic-r1-k-cubr1kc01-p-13117.html

Kocurku chodzi o coś takiego - najlepiej zobaczyć na żywo jak jest to duże (na zdjęciu jest obudowa aluminium!). widziałam takie oświetlenie pomalowane w kolorze ściany(to była mała kosteczka) zamontowane szeregowo na korytarzu i bardzo mi się podobało.

a może takie będą pasować? https://light4u.pl/massive/adrio-366771710-massive-p-549.html



a te wyszukane przez Ciebie plafony są bardzo dobre. już wyżej pisałam, że z zegarem listwy takiego rodzaju jak wkleiła Ika gryza się... nie ta bajka. Ika szukaj w tym stylu.
lampa z IKEA na łańcuszku też odpada

Ten post edytował ana śro, 16 mar 2011 - 22:03
ana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,413
Dołączył: czw, 16 gru 04 - 12:06
Skąd: ^
Nr użytkownika: 2,421




post śro, 16 mar 2011 - 21:41
Post #32

CYTAT(Kocurek @ Wed, 16 Mar 2011 - 13:09) *
Kinkiety muszą być, bo już są - tzn. są wyciągnięte kable z oprawkami i żarówką, wiszą, i to 4 sztuki icon_sad.gif tak że stojące lampy odpadają. Zainteresowały mnie te kryte, o których wspomina Agnieszka - tylko jak sie toto robi?

Ika, listwy tego typu osobiście odradzałabym w kuchni, IMO pasują bardziej do łazienki. Jesli już, to struny z reflektorkami (dziewczyny już wklejały, jest to b. praktyczne rozwiazanie).
Mnie się pdobają bardziej takie:
https://allegro.pl/lampa-witrazowa-art-deco...1461635718.html
https://allegro.pl/plafon-moa-40-wenge-cleo...1489101959.html
https://allegro.pl/plafon-sufitowy-quadro-3...1489603215.html

Pierwszy jest total retro, ostatni nowoczesny i minimalistyczny, a to tylko pierwsza strona All... icon_wink.gif


https://light4u.pl/chors/cubic-r1-k-cubr1kc01-p-13117.html

Kocurku chodzi o coś takiego - najlepiej zobaczyć na żywo jak jest to duże (na zdjęciu jest obudowa aluminium!). widziałam takie oświetlenie pomalowane w kolorze ściany(to była mała kosteczka) zamontowane szeregowo na korytarzu i bardzo mi się podobało.

a może takie będą pasować? https://light4u.pl/massive/adrio-366771710-massive-p-549.html



a te wyszukane przez Ciebie plafony są bardzo dobre. już wyżej pisałam, że z zegarem listwy takiego rodzaju jak wkleiła Ika gryza się... nie ta bajka. Ika szukaj w tym stylu.
lampa z IKEA na łańcuszku też odpada

--------------------
mama Wiktora (ur. 21.10.04)
Lila_
śro, 16 mar 2011 - 23:51
CYTAT(Ika @ Wed, 16 Mar 2011 - 11:56) *
No to może inna, którą widziałam w Ikei, miała ten klosz plastikowy koszmarnie.
W każdym razie - jest wisząca... icon_sad.gif
Rozważam taką, tylko ona chyba ma halogeny, a te są mi kompletnie obce i nie wiem, jak się sprawdzają w codziennym funkcjonowaniu...



Osobiście posiadam dwie lampy tego typu w dziecięcych pokojach ale nie na 3 punkty tylko na 4 i sporo się nachodziłam aby znaleźć coś co będzie dawało dość dużo światła i stwierdzam,że to się sprawdza w naszym przypadku a lampy te zastąpiły wcześniejsze halogenowe icon_smile.gif
Nie jest to oświetlenie halogenowe właśnie tylko inne, które pojęcia nie mam jak się nazywa - są to takie jakieś dziwne malutkie płaskie żaróweczki icon_razz.gif- ale faktycznie dają więcej światła pomimo 40 w jednym punkcie.
I jest jeszcze jedna zaleta tej lampy a mianowcie można sobie według uznania skierować światło ponieważ te mini-klosze są ruchome co się bardzo sprawdza w naszym przypadku:)
Lila_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,656
Dołączył: czw, 03 kwi 03 - 01:03
Skąd: Rzeszów
Nr użytkownika: 319




post śro, 16 mar 2011 - 23:51
Post #33

CYTAT(Ika @ Wed, 16 Mar 2011 - 11:56) *
No to może inna, którą widziałam w Ikei, miała ten klosz plastikowy koszmarnie.
W każdym razie - jest wisząca... icon_sad.gif
Rozważam taką, tylko ona chyba ma halogeny, a te są mi kompletnie obce i nie wiem, jak się sprawdzają w codziennym funkcjonowaniu...



Osobiście posiadam dwie lampy tego typu w dziecięcych pokojach ale nie na 3 punkty tylko na 4 i sporo się nachodziłam aby znaleźć coś co będzie dawało dość dużo światła i stwierdzam,że to się sprawdza w naszym przypadku a lampy te zastąpiły wcześniejsze halogenowe icon_smile.gif
Nie jest to oświetlenie halogenowe właśnie tylko inne, które pojęcia nie mam jak się nazywa - są to takie jakieś dziwne malutkie płaskie żaróweczki icon_razz.gif- ale faktycznie dają więcej światła pomimo 40 w jednym punkcie.
I jest jeszcze jedna zaleta tej lampy a mianowcie można sobie według uznania skierować światło ponieważ te mini-klosze są ruchome co się bardzo sprawdza w naszym przypadku:)

--------------------
czy naprawd? ?pieszymy si? kocha? ludzi skoro wiemy jak szybko odchodz?...


potrójna mama - Karol (08.1999) Emilia (07.2002) i Alicja (10.2012)

bb
pon, 04 kwi 2011 - 07:25
Ika, przyznej, ze watku nie przerobilam ale z tytulem poszukiwan skojarzyla mi sie lampa...kuchenna taka:


Nie wiem czy sie wpasowuje w nurt poszukiwan ale jest boska 04.gif
bb


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,371
Dołączył: śro, 07 sty 04 - 12:54
Skąd: greckie gory
Nr użytkownika: 1,313

GG:


post pon, 04 kwi 2011 - 07:25
Post #34

Ika, przyznej, ze watku nie przerobilam ale z tytulem poszukiwan skojarzyla mi sie lampa...kuchenna taka:


Nie wiem czy sie wpasowuje w nurt poszukiwan ale jest boska 04.gif

--------------------
Sofia (2002) & Christina (2005) - moje greckie Slowianki
Ika
pon, 04 kwi 2011 - 17:22
Czad! icon_biggrin.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post pon, 04 kwi 2011 - 17:22
Post #35

Czad! icon_biggrin.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
Jaco
sob, 09 kwi 2011 - 22:13
Chcesz lampę dopasowaną do srebrnych elementów kuchennych czy do czerni i stylu zegara?
Jaco


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,221
Dołączył: wto, 10 cze 03 - 01:36
Nr użytkownika: 814

GG:


post sob, 09 kwi 2011 - 22:13
Post #36

Chcesz lampę dopasowaną do srebrnych elementów kuchennych czy do czerni i stylu zegara?

--------------------
Jacobina - mama Kuby






Agnieszka AZJ
sob, 09 kwi 2011 - 22:21
CYTAT(bb @ Mon, 04 Apr 2011 - 08:25) *
Ika, przyznej, ze watku nie przerobilam ale z tytulem poszukiwan skojarzyla mi sie lampa...kuchenna taka:


Nie wiem czy sie wpasowuje w nurt poszukiwan ale jest boska 04.gif


A mi się ten wątek przypomniał, kiedy zobaczyłam lampy w susharni vis a vis Arkadii - wyglądają jak wiszące serwety. Do kuchni Iki by nie pasowały, ale spodobały mi się bardzo.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post sob, 09 kwi 2011 - 22:21
Post #37

CYTAT(bb @ Mon, 04 Apr 2011 - 08:25) *
Ika, przyznej, ze watku nie przerobilam ale z tytulem poszukiwan skojarzyla mi sie lampa...kuchenna taka:


Nie wiem czy sie wpasowuje w nurt poszukiwan ale jest boska 04.gif


A mi się ten wątek przypomniał, kiedy zobaczyłam lampy w susharni vis a vis Arkadii - wyglądają jak wiszące serwety. Do kuchni Iki by nie pasowały, ale spodobały mi się bardzo.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Ika
nie, 10 kwi 2011 - 14:31
Chcę ogólnie pasującą 03.gif
Ika


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 25,644
Dołączył: śro, 26 mar 03 - 20:57
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 127




post nie, 10 kwi 2011 - 14:31
Post #38

Chcę ogólnie pasującą 03.gif

--------------------
___________________________________________________________
Jeśli ktoś bardzo chce zrobić z siebie idiotę, należy mu na to pozwolić.
----------------------------------------------------------------------------
Kiedy ktoś obgaduje Cię za plecami, oznacza to tylko, że go wyprzedziłeś ;)

**********************
romaneska
pon, 11 lut 2013 - 14:37
trochę odświeżam ten temat ale jestem na etapie urządzania kochni i szukam jakieś lampy

mam białe meble i akcesoria w kolorze czerwonym ale nie chciałabym jakieś dziwnej i wyszukanej lampy ale znalazłam w podobnej kolorystyce co moja kuchnia

trochę obowiam się że może być za duża, ale koniecznie musi być w tych barwach

jak macie jakieś propozycję to z chęcią lukne icon_wink.gif



Powód Edycji: nieregulaminowy link
romaneska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2
Dołączył: pon, 11 lut 13 - 14:20
Nr użytkownika: 41,662




post pon, 11 lut 2013 - 14:37
Post #39

trochę odświeżam ten temat ale jestem na etapie urządzania kochni i szukam jakieś lampy

mam białe meble i akcesoria w kolorze czerwonym ale nie chciałabym jakieś dziwnej i wyszukanej lampy ale znalazłam w podobnej kolorystyce co moja kuchnia

trochę obowiam się że może być za duża, ale koniecznie musi być w tych barwach

jak macie jakieś propozycję to z chęcią lukne icon_wink.gif



gosiagosia
śro, 20 lut 2013 - 20:05
nie wiem czy kupilas juz lampe jakas, wklejam mnie wiecej to, co mam na mysli. moi rodzice maja kuchnie w bardzo podobnym styli i na gorze takie wlasnie lampy, ktore daja idealne oswietlenie https://ladnydom.pl/budowa/51,106578,9124581.html?i=6

https://czasnawnetrze.pl/kuchnia-i-jadalnia...hni-tradycyjnej

ps. zegar mam taki sam, nawet w podobnym miejscu wisi 43.gif

Ten post edytował gosiagosia śro, 20 lut 2013 - 20:07
gosiagosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,244
Dołączył: nie, 18 sty 09 - 21:40
Nr użytkownika: 24,823




post śro, 20 lut 2013 - 20:05
Post #40

nie wiem czy kupilas juz lampe jakas, wklejam mnie wiecej to, co mam na mysli. moi rodzice maja kuchnie w bardzo podobnym styli i na gorze takie wlasnie lampy, ktore daja idealne oswietlenie https://ladnydom.pl/budowa/51,106578,9124581.html?i=6

https://czasnawnetrze.pl/kuchnia-i-jadalnia...hni-tradycyjnej

ps. zegar mam taki sam, nawet w podobnym miejscu wisi 43.gif

--------------------
Sz. marzec 2009
F. luty 2011
B.A. Aniołek 6tc [*]



...nie ma stópki zbyt małej, by nie mogła zostawić śladu...
> Lampa do kuchni, dylemat od pięciu już lat
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V  poprzednia 1 2 3 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 19:30
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama