Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Ile powinno jeść 6 mies. dziecko?

, ograniczać? dawać ile chce?
> , ograniczać? dawać ile chce?
Gosia83
wto, 09 mar 2010 - 08:29
CYTAT(Ania KA @ Mon, 08 Mar 2010 - 13:47) *
Mnie tylko zadziwia fakt, że Adaś nie ma żadnych hamulców jeśli chodzi o wielkość posiłku... Jak powiedziałam dziś p. doktor, że on 300 ml lekko zjada na jedną porcję - to stwierdziła, że to właściwie dwie porcje mogłyby być 37.gif . A jak wspominałam on to 300 ml pochłania raz dwa, do końca... i właściwie to nie znam jego granicy możliwości icon_wink.gif


Ja do dziś nie znam możliwości Kingi - i wolę nie znać...Wszyscy moi znajomi do dziś nie mogą uwierzyć że takie dziecko tyle jeść może...ogólnie ja już przestałam się martwić...każdy pediatra mnie uspokoił - to zaczęłam się cieszyć że nie muszę dziecku jakiś osobnych posiłków wymyślać...je wszystko.
Gosia83


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,296
Dołączył: nie, 14 paź 07 - 11:07
Skąd: małopolska
Nr użytkownika: 16,520




post wto, 09 mar 2010 - 08:29
Post #21

CYTAT(Ania KA @ Mon, 08 Mar 2010 - 13:47) *
Mnie tylko zadziwia fakt, że Adaś nie ma żadnych hamulców jeśli chodzi o wielkość posiłku... Jak powiedziałam dziś p. doktor, że on 300 ml lekko zjada na jedną porcję - to stwierdziła, że to właściwie dwie porcje mogłyby być 37.gif . A jak wspominałam on to 300 ml pochłania raz dwa, do końca... i właściwie to nie znam jego granicy możliwości icon_wink.gif


Ja do dziś nie znam możliwości Kingi - i wolę nie znać...Wszyscy moi znajomi do dziś nie mogą uwierzyć że takie dziecko tyle jeść może...ogólnie ja już przestałam się martwić...każdy pediatra mnie uspokoił - to zaczęłam się cieszyć że nie muszę dziecku jakiś osobnych posiłków wymyślać...je wszystko.

--------------------

> Ile powinno jeść 6 mies. dziecko?, ograniczać? dawać ile chce?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 05:54
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama