Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna  

Jaki prezent na rocznicę slubu?

, chodzi o znajomych..
> , chodzi o znajomych..
anita
pon, 20 gru 2010 - 22:36
ja przyznaję pomyślałam jak Tyczka,
jak bym chciała zrobić imprezę to bym zrobiła, ale bym nie informowała, że to z okazji 7 rocznicy icon_wink.gif bo jak dla mnie ta informacja znaczy weźcie prezent
a mnie by to krepowało
no i jak dla mnie przyjaciel zrozumie, że nie mogę przyjechać z różnych względów, można sie spotkać w późniejszym terminie, nawet dowieźć wtedy jakiś prezent itd, wszystko kwestia dogadania się
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post pon, 20 gru 2010 - 22:36
Post #21

ja przyznaję pomyślałam jak Tyczka,
jak bym chciała zrobić imprezę to bym zrobiła, ale bym nie informowała, że to z okazji 7 rocznicy icon_wink.gif bo jak dla mnie ta informacja znaczy weźcie prezent
a mnie by to krepowało
no i jak dla mnie przyjaciel zrozumie, że nie mogę przyjechać z różnych względów, można sie spotkać w późniejszym terminie, nawet dowieźć wtedy jakiś prezent itd, wszystko kwestia dogadania się
ewita 77
wto, 21 gru 2010 - 13:39
CYTAT(tyczka @ Mon, 20 Dec 2010 - 19:11) *
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 48.gif

to twoje zdanie.Ja się z nim nie zgadzam.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post wto, 21 gru 2010 - 13:39
Post #22

CYTAT(tyczka @ Mon, 20 Dec 2010 - 19:11) *
Czytanie ze zrozumieniem się kłania. 48.gif

to twoje zdanie.Ja się z nim nie zgadzam.


--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Gremi
wto, 21 gru 2010 - 13:52
CYTAT(tyczka @ Mon, 20 Dec 2010 - 14:05) *
Masz rację, ewito, ze względu na czyjś ślub, mąż miał ryzykować utratę pracy, z wielkim trudem zdobytej, na obczyźnie. Co tam nowa praca!
Przecież można iść na zasiłek, nie..? Gratuluję pomysłowości 03.gif

ja zaryzykowalam - przyjechalam na slub kolezanki jeszcze wtedy z malenkim dzieckiem. Nie zaluje - teraz ta kolezanka jest moja przyjaciolka. Poza tym czemy mąz mialby ryzykowac? Jesli dostalby urlop to moglby jechac bez ryzyka. Jesli firma nie dalaby takiego urlopu to nie jedzie i juz.
A co do prezentow to teraz bardzo czesto sie spotyka tzw listy prezentow dla mlodej pary - bardzo madrze bo co potem robic z 7 mikserami lub 3 odkurzaczami. A jesli nie bylo was stac na ktorys prezent z listy zawsze mogliscie dac tyle kasy ile uwazaliscie za stosowne. To wszystko jest tylko kwestia wyboru.

A odpowiadajac jeszcze na pytanie zalozycielki watku to powiem ze dziwie sie ludziom ze organizuja takie imprezy bo sama chyba bym nie wpadla na taki pomysl ale skoro juz ja robia i was zaprosili to bardoz mile - to znak ze jestescie dla nich bliscy. A prezent - coz ja tez bym sie bardzo cieszyla z masazu icon_smile.gif albo biletow do opery. Ech

CYTAT
jak bym chciała zrobić imprezę to bym zrobiła, ale bym nie informowała, że to z okazji 7 rocznicy bo jak dla mnie ta informacja znaczy weźcie prezent

i odniose sie jeszcze do tego. Ja jesli zostalabym zaproszona to stanowczo wolalabym wiedziec z jakiej okazji. Nie znosze sytuacji w ktorej przychodze na impreze (niby bez okazji) a cala reszta przychodzi z prezentami. Glupio mi wtedy bardzo. A prezentem moze byc przeciez bukiet kwioatow czy butelka szampana.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
Skąd: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post wto, 21 gru 2010 - 13:52
Post #23

CYTAT(tyczka @ Mon, 20 Dec 2010 - 14:05) *
Masz rację, ewito, ze względu na czyjś ślub, mąż miał ryzykować utratę pracy, z wielkim trudem zdobytej, na obczyźnie. Co tam nowa praca!
Przecież można iść na zasiłek, nie..? Gratuluję pomysłowości 03.gif

ja zaryzykowalam - przyjechalam na slub kolezanki jeszcze wtedy z malenkim dzieckiem. Nie zaluje - teraz ta kolezanka jest moja przyjaciolka. Poza tym czemy mąz mialby ryzykowac? Jesli dostalby urlop to moglby jechac bez ryzyka. Jesli firma nie dalaby takiego urlopu to nie jedzie i juz.
A co do prezentow to teraz bardzo czesto sie spotyka tzw listy prezentow dla mlodej pary - bardzo madrze bo co potem robic z 7 mikserami lub 3 odkurzaczami. A jesli nie bylo was stac na ktorys prezent z listy zawsze mogliscie dac tyle kasy ile uwazaliscie za stosowne. To wszystko jest tylko kwestia wyboru.

A odpowiadajac jeszcze na pytanie zalozycielki watku to powiem ze dziwie sie ludziom ze organizuja takie imprezy bo sama chyba bym nie wpadla na taki pomysl ale skoro juz ja robia i was zaprosili to bardoz mile - to znak ze jestescie dla nich bliscy. A prezent - coz ja tez bym sie bardzo cieszyla z masazu icon_smile.gif albo biletow do opery. Ech

CYTAT
jak bym chciała zrobić imprezę to bym zrobiła, ale bym nie informowała, że to z okazji 7 rocznicy bo jak dla mnie ta informacja znaczy weźcie prezent

i odniose sie jeszcze do tego. Ja jesli zostalabym zaproszona to stanowczo wolalabym wiedziec z jakiej okazji. Nie znosze sytuacji w ktorej przychodze na impreze (niby bez okazji) a cala reszta przychodzi z prezentami. Glupio mi wtedy bardzo. A prezentem moze byc przeciez bukiet kwioatow czy butelka szampana.

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
ewita 77
wto, 21 gru 2010 - 13:58
CYTAT(anita @ Mon, 20 Dec 2010 - 22:36) *
jak bym chciała zrobić imprezę to bym zrobiła, ale bym nie informowała, że to z okazji 7 rocznicy icon_wink.gif bo jak dla mnie ta informacja znaczy weźcie prezent
a mnie by to krepowało

a jak Ktoś przychodzi ,dajmy przykład na Twoje urodziny to tez Cię to krepuje ,że dostajesz prezent ? ....O co kaman?

Jak już sobie tak" rozmawiamy"....chciałabym przytoczyć taki przykład; idziesz na imprezę do znajomych, ot takie spotkanie..impreza sie rozkręca,wszyscy sie świetnie bawią,po czym jednemu z gospodarzy pod wpływem euforii i świetnego humoru wymyka się,że Oni to dzisiaj obchodzą entą rocznicę ślubu...i tak powstaje moje pytanie , co byś wolała? wiedzieć jednak z jakiej to okazji jest to spotkanie, czy siedzieć w konsternacji przy stole,że nic ze sobą nie wzięłaś no bo skąd mogłaś wiedzieć ? wiec Ja wolę wiedzieć.


Ten post edytował ewita 77 wto, 21 gru 2010 - 14:20
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post wto, 21 gru 2010 - 13:58
Post #24

CYTAT(anita @ Mon, 20 Dec 2010 - 22:36) *
jak bym chciała zrobić imprezę to bym zrobiła, ale bym nie informowała, że to z okazji 7 rocznicy icon_wink.gif bo jak dla mnie ta informacja znaczy weźcie prezent
a mnie by to krepowało

a jak Ktoś przychodzi ,dajmy przykład na Twoje urodziny to tez Cię to krepuje ,że dostajesz prezent ? ....O co kaman?

Jak już sobie tak" rozmawiamy"....chciałabym przytoczyć taki przykład; idziesz na imprezę do znajomych, ot takie spotkanie..impreza sie rozkręca,wszyscy sie świetnie bawią,po czym jednemu z gospodarzy pod wpływem euforii i świetnego humoru wymyka się,że Oni to dzisiaj obchodzą entą rocznicę ślubu...i tak powstaje moje pytanie , co byś wolała? wiedzieć jednak z jakiej to okazji jest to spotkanie, czy siedzieć w konsternacji przy stole,że nic ze sobą nie wzięłaś no bo skąd mogłaś wiedzieć ? wiec Ja wolę wiedzieć.


--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
tyczka
wto, 21 gru 2010 - 14:36
Ktoś, Oni i - przede wszystkim -"Ja" - piszemy z małej litery. Chyba, że tak bardzo się cenisz 06.gif
tyczka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,850
Dołączył: śro, 23 sie 06 - 12:29
Skąd: Skandynawia
Nr użytkownika: 7,158




post wto, 21 gru 2010 - 14:36
Post #25

Ktoś, Oni i - przede wszystkim -"Ja" - piszemy z małej litery. Chyba, że tak bardzo się cenisz 06.gif

--------------------
Bo Życie po to jest, by je dobrze przeżyć.

Wybaczcie brak polskiej czcionki, komputer mi padl. Bydle!
ewita 77
wto, 21 gru 2010 - 15:09
CYTAT(tyczka @ Tue, 21 Dec 2010 - 14:36) *
Ktoś, Oni i - przede wszystkim -"Ja" - piszemy z małej litery. Chyba, że tak bardzo się cenisz 06.gif

Oj ..chyba skończyły się wszystkie argumenty....

Poza tym takie sprawy jak zwracanie komuś uwagi powinnaś załatwiać poprzez pw ale dziękuję teraz będę o tym pamiętać.

Ten post edytował ewita 77 śro, 22 gru 2010 - 12:49
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post wto, 21 gru 2010 - 15:09
Post #26

CYTAT(tyczka @ Tue, 21 Dec 2010 - 14:36) *
Ktoś, Oni i - przede wszystkim -"Ja" - piszemy z małej litery. Chyba, że tak bardzo się cenisz 06.gif

Oj ..chyba skończyły się wszystkie argumenty....

Poza tym takie sprawy jak zwracanie komuś uwagi powinnaś załatwiać poprzez pw ale dziękuję teraz będę o tym pamiętać.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
anita
śro, 22 gru 2010 - 09:13
Gremi nie o to mi chodziło. Jak bym robiła imprezę z okazji tej nieszczęsnej rocznicy to już bym powiedziała o tym zaproszonym icon_wink.gif Ja po prostu bym nie robiła z tej okazji imprezy. A jak już bym miała ochotę na imprezę to bym ją zrobiła i już. No w końcu co jakiś czas robi się impezy/spotkania ze znajomymi bez okazji. Jezu jakie masło maślane mi wyszło.

ewita 77, no ja właśnie jakoś nie lubię imprez z prezentami. Nigdy nie zapraszam gości na urodziny, po prostu organizuje spotkanie i już. My i nasi znajomi jakoś już nie organizują tego typu imprez, w zasadzie tylko dla dzieci są imprezy z prezentami.
No może jakieś okrągłe urodziny, wtedy to rzeczywiście zaprasza się z tej konkretnej okazji i wtedy są prezenty.

Ale ja niczego nie krytykuję, każdy robi to co lubi icon_wink.gif
anita


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,149
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 12:33
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 256

GG:


post śro, 22 gru 2010 - 09:13
Post #27

Gremi nie o to mi chodziło. Jak bym robiła imprezę z okazji tej nieszczęsnej rocznicy to już bym powiedziała o tym zaproszonym icon_wink.gif Ja po prostu bym nie robiła z tej okazji imprezy. A jak już bym miała ochotę na imprezę to bym ją zrobiła i już. No w końcu co jakiś czas robi się impezy/spotkania ze znajomymi bez okazji. Jezu jakie masło maślane mi wyszło.

ewita 77, no ja właśnie jakoś nie lubię imprez z prezentami. Nigdy nie zapraszam gości na urodziny, po prostu organizuje spotkanie i już. My i nasi znajomi jakoś już nie organizują tego typu imprez, w zasadzie tylko dla dzieci są imprezy z prezentami.
No może jakieś okrągłe urodziny, wtedy to rzeczywiście zaprasza się z tej konkretnej okazji i wtedy są prezenty.

Ale ja niczego nie krytykuję, każdy robi to co lubi icon_wink.gif
mirka92

Go??







post śro, 22 gru 2010 - 10:55
Post #28

a może jakieś drobne AGD? coś, co przydaje się w domu. Ja zawsze kupuję takie prezenty na wesela na aukcjach. [edit: administracja]
danutkka
śro, 17 sie 2016 - 16:14
jak dla mnie nie ma nic lepszego niż dobre winko i romantyczna kolacja, co do pierwszego polecam sklep wina.com.pl na kolacje zrób to co lubi icon_smile.gif
danutkka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 37
Dołączył: śro, 29 cze 16 - 15:15
Nr użytkownika: 47,785




post śro, 17 sie 2016 - 16:14
Post #29

jak dla mnie nie ma nic lepszego niż dobre winko i romantyczna kolacja, co do pierwszego polecam sklep wina.com.pl na kolacje zrób to co lubi icon_smile.gif
Tatuś552
śro, 24 sie 2016 - 08:33
Wino i kolacja, to dobry prezent, szczególnie przy mniejszym budżecie. My z rodzeństwem zdecydowaliśmy złożyć się na wycieczkę z biura https://www.tanierejsowanie.pl/ Uważam, że to bardzo oryginalny prezent, a rodzicom na pewno przyda się solidny wypoczynek.
Tatuś552


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: śro, 24 sie 16 - 08:31
Nr użytkownika: 48,056




post śro, 24 sie 2016 - 08:33
Post #30

Wino i kolacja, to dobry prezent, szczególnie przy mniejszym budżecie. My z rodzeństwem zdecydowaliśmy złożyć się na wycieczkę z biura https://www.tanierejsowanie.pl/ Uważam, że to bardzo oryginalny prezent, a rodzicom na pewno przyda się solidny wypoczynek.
ellagrall
śro, 30 lis 2016 - 09:58
Wczoraj byłam na urodzinach u znajomej i ona dostała w prezencie od swojego męża mozaikę ze zdjęć. Była bardzo wzruszona kiedy odpakowala prezent icon_smile.gif Z tego co wiem jej mąż zamówił taką fotografię na mozaikowo.pl
ellagrall


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: wto, 29 lis 16 - 10:15
Nr użytkownika: 48,472




post śro, 30 lis 2016 - 09:58
Post #31

Wczoraj byłam na urodzinach u znajomej i ona dostała w prezencie od swojego męża mozaikę ze zdjęć. Była bardzo wzruszona kiedy odpakowala prezent icon_smile.gif Z tego co wiem jej mąż zamówił taką fotografię na mozaikowo.pl
śrubka
wto, 14 mar 2017 - 09:12
Może jakaś wycieczka? Wydaje się to być ciekawym pomysłem
śrubka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 637
Dołączył: czw, 27 gru 12 - 12:25
Nr użytkownika: 41,343




post wto, 14 mar 2017 - 09:12
Post #32

Może jakaś wycieczka? Wydaje się to być ciekawym pomysłem
Malwina000
pon, 20 mar 2017 - 11:50
Idealny prezent na rocznicę ślubu można znaleźć na podarujkarte . Jest tam naprawdę wiele pomysłów. Na przykład voucher na weekend w SPA lub nad morzem.
Malwina000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 20 mar 17 - 11:42
Nr użytkownika: 49,038




post pon, 20 mar 2017 - 11:50
Post #33

Idealny prezent na rocznicę ślubu można znaleźć na podarujkarte . Jest tam naprawdę wiele pomysłów. Na przykład voucher na weekend w SPA lub nad morzem.
Malwina000
pon, 20 mar 2017 - 14:58
Sprawdzone prezenty na 30 rocznicę ślubu są na podarujkartke. Często korzystam z tej strony. Dla zainteresowanych wstawiam link. podarujkartke
Malwina000


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: pon, 20 mar 17 - 11:42
Nr użytkownika: 49,038




post pon, 20 mar 2017 - 14:58
Post #34

Sprawdzone prezenty na 30 rocznicę ślubu są na podarujkartke. Często korzystam z tej strony. Dla zainteresowanych wstawiam link. podarujkartke
Ewka123
śro, 05 kwi 2017 - 10:24
Mojej siostrze i jej mężowi zafundowaliśmy fajny czas spędzony w gabinecie masażu.Należała im się chwila relaksu i oderwania się od życia codziennego.Myślę,że raleksujący i rozgrzewający masaż pachnącymi olejkami jest całkiem fajnym prezentem.Zerknij na http//masaze-poznan.pl/ Ja osobiście polecam
Ewka123


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: wto, 04 kwi 17 - 03:09
Nr użytkownika: 49,193




post śro, 05 kwi 2017 - 10:24
Post #35

Mojej siostrze i jej mężowi zafundowaliśmy fajny czas spędzony w gabinecie masażu.Należała im się chwila relaksu i oderwania się od życia codziennego.Myślę,że raleksujący i rozgrzewający masaż pachnącymi olejkami jest całkiem fajnym prezentem.Zerknij na http//masaze-poznan.pl/ Ja osobiście polecam


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 07 kwi 2017 - 10:48
Post #36

Dużo propozycji zostało już tutaj wymienionych. Dorzucę jeszcze od siebie zegarek na rękę. Zegarek na rękę jest dobry na niemal każdą okazję - tym bardziej z okazji rocznicy. Mój typ to zegarki Certina - świetnie wykonane, punktualne, o klasycznym designie - super sprawa.


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post pią, 21 kwi 2017 - 11:39
Post #37

Najlepsze są proste i praktycznie pomysły, dlatego ja bym się zdecydowala przykładowo na portfele. Słyszałam że Money Kepper są całkiem niezłe i z tego co widziałam to bardzo przyjemnie się prezentują. Myślę że z takiego prezentu byliby jak najbardziej zadowoleni.
gliszka
wto, 02 maj 2017 - 20:59
Kupiłabym zestaw eleganckich sztućców , taki prezent zawsze się przyda . Tu w Duka mają fajne gadżety do domu https://dukapolska.com/sztucce
gliszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 16
Dołączył: wto, 02 maj 17 - 20:56
Nr użytkownika: 49,472




post wto, 02 maj 2017 - 20:59
Post #38

Kupiłabym zestaw eleganckich sztućców , taki prezent zawsze się przyda . Tu w Duka mają fajne gadżety do domu https://dukapolska.com/sztucce
JaninaW
czw, 17 sie 2017 - 08:58
Ja i mój mąż wybraliśmy dla pary znajomych fotele relaksacyjne - wiemy, że lubia wieczorami oglądac kino domowe lub mecze i dlatego kupiliśmy im wygodne siedziska. Ja wybrałam pufę dla niej, a maz dla niego. W sumie pasują do siebie obydwa fotele. Myślę, że i wy cos tu znajdziecie: https://pufy.pl/8-fotele
JaninaW


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: czw, 17 sie 17 - 08:53
Nr użytkownika: 50,228




post czw, 17 sie 2017 - 08:58
Post #39

Ja i mój mąż wybraliśmy dla pary znajomych fotele relaksacyjne - wiemy, że lubia wieczorami oglądac kino domowe lub mecze i dlatego kupiliśmy im wygodne siedziska. Ja wybrałam pufę dla niej, a maz dla niego. W sumie pasują do siebie obydwa fotele. Myślę, że i wy cos tu znajdziecie: https://pufy.pl/8-fotele
muppet
śro, 27 wrz 2017 - 08:48
Telewizor na rocznicę ślubu? Nie wydaję mi się, żeby to był dobry pomysł.
muppet


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 769
Dołączył: pią, 23 maj 14 - 20:15
Nr użytkownika: 44,096




post śro, 27 wrz 2017 - 08:48
Post #40

Telewizor na rocznicę ślubu? Nie wydaję mi się, żeby to był dobry pomysł.
> Jaki prezent na rocznicę slubu?, chodzi o znajomych..
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 02:06
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama