Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Kremowanie stop

> 
McJAGNA
pon, 13 cze 2005 - 23:03
No przyznam sie icon_redface.gif ze niestety ale moim stopom nie poswiecalam zbyt wiele uwagi icon_redface.gif , byc moze dlatego ze sa za daleko od oczu.
No ale teraz nadszedl czas najwyzszy lato i tak dalej.
Kupilam kremik do stop, trzy stoja w szafce ale stosuje je no przyznam sie prawie nigdy. Ja kremujecie stopy chodzi mi o technike. Bo na opakowaniu jest napisane, ze trzeba po uzyciu kremu rece umyc, wiec jak z tymi nakremowanymi stopami idziecie do lazienki. Wczoraj usiadlam na toalecie i w bidecie umylam rece, ale nogi zostaly dlaej nakremowane i nie moglam sie ruszyc . Siedzialam na tym kibelku, nie mialam nic do czytania icon_exclaim.gif , po trzech minutach wymieklam wlozylam kapcie i poszlam. To co mam nalozyc skarpetki. A na kremie jest napisane, ze nalezy stosowac dwa razy dziennie - nie znajde 15 minut rano, zeby siedziec ze stopami w gorze. A wieczorem jak wezme miske do pokju i wsmaruje krem to co mam potem z tymi rekami nasmarowanymi zrobic umyc w misce po stopach ??? Glupio mi ze o to Was pytam, szczegolnie, ze 2 lata skonczylam juz dawno ale naprawde nie mam pojecia.
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
SkÄ…d: x
Nr użytkownika: 1,608




post pon, 13 cze 2005 - 23:03
Post #1

No przyznam sie icon_redface.gif ze niestety ale moim stopom nie poswiecalam zbyt wiele uwagi icon_redface.gif , byc moze dlatego ze sa za daleko od oczu.
No ale teraz nadszedl czas najwyzszy lato i tak dalej.
Kupilam kremik do stop, trzy stoja w szafce ale stosuje je no przyznam sie prawie nigdy. Ja kremujecie stopy chodzi mi o technike. Bo na opakowaniu jest napisane, ze trzeba po uzyciu kremu rece umyc, wiec jak z tymi nakremowanymi stopami idziecie do lazienki. Wczoraj usiadlam na toalecie i w bidecie umylam rece, ale nogi zostaly dlaej nakremowane i nie moglam sie ruszyc . Siedzialam na tym kibelku, nie mialam nic do czytania icon_exclaim.gif , po trzech minutach wymieklam wlozylam kapcie i poszlam. To co mam nalozyc skarpetki. A na kremie jest napisane, ze nalezy stosowac dwa razy dziennie - nie znajde 15 minut rano, zeby siedziec ze stopami w gorze. A wieczorem jak wezme miske do pokju i wsmaruje krem to co mam potem z tymi rekami nasmarowanymi zrobic umyc w misce po stopach ??? Glupio mi ze o to Was pytam, szczegolnie, ze 2 lata skonczylam juz dawno ale naprawde nie mam pojecia.
Tobatka
pon, 13 cze 2005 - 23:20
Moje stopy też okrutnie zaniedbane, niestety.. Ale raz w roku (w okolicach lata, co ciekawe icon_twisted.gif ) mnie bierze.. Kupuję krem do stóp.. Ale taki, co się szybko wchłania icon_wink.gif

Więc kremuje stopy, wycieram ręce w chusteczkę, czekam minutkę aż się wchłonie i lezę umyć ręce.. Tyle, jeśli chodzi o techniczną stronę icon_wink.gif

PS. Wczoraj właśnie kupiłam sobie krem do stóp... Teraz lecę pod prysznic, a potem zaczynamy coroczny, krótkotrwały (tydzień ambitnie, drugi juz mniej, w trzecim zaczynam zapominac, a po miesiącu już nie pamiętam zupełnie icon_evil.gif icon_redface.gif ) rytuał pod tytułem "zadbajmy o stopy" icon_twisted.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post pon, 13 cze 2005 - 23:20
Post #2

Moje stopy też okrutnie zaniedbane, niestety.. Ale raz w roku (w okolicach lata, co ciekawe icon_twisted.gif ) mnie bierze.. Kupuję krem do stóp.. Ale taki, co się szybko wchłania icon_wink.gif

Więc kremuje stopy, wycieram ręce w chusteczkę, czekam minutkę aż się wchłonie i lezę umyć ręce.. Tyle, jeśli chodzi o techniczną stronę icon_wink.gif

PS. Wczoraj właśnie kupiłam sobie krem do stóp... Teraz lecę pod prysznic, a potem zaczynamy coroczny, krótkotrwały (tydzień ambitnie, drugi juz mniej, w trzecim zaczynam zapominac, a po miesiącu już nie pamiętam zupełnie icon_evil.gif icon_redface.gif ) rytuał pod tytułem "zadbajmy o stopy" icon_twisted.gif
grzałka
wto, 14 cze 2005 - 09:07
Tak, pamiętam ten problem....jak mnie bierze na kremowanie stóp, to robię to w łazience po kapieli, myję ręce, po czym małżonek mnie zanosi do sypialni icon_wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 14 cze 2005 - 09:07
Post #3

Tak, pamiętam ten problem....jak mnie bierze na kremowanie stóp, to robię to w łazience po kapieli, myję ręce, po czym małżonek mnie zanosi do sypialni icon_wink.gif
Mama Anka
wto, 14 cze 2005 - 09:24
Robie to juz w lozku, (smaruje stopy kremem, zeby nie bylo niedomowien icon_biggrin.gif ) i wystawiam je za koldre, coby sie wchlonelo. Czytam cos zanim zasne, wiec sobie tak leze i czytam, a stopy sie relaksuja z tym kremem. Robie za zadko i mam nieciekawe te moje stopy, noszenie odpada, o jakies 10 kg temu to tak, teraz trzeba dbac o meza kregoslup. icon_biggrin.gif
Mama Anka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,356
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 08:44
SkÄ…d: z miasta
Nr użytkownika: 1,252

GG:


post wto, 14 cze 2005 - 09:24
Post #4

Robie to juz w lozku, (smaruje stopy kremem, zeby nie bylo niedomowien icon_biggrin.gif ) i wystawiam je za koldre, coby sie wchlonelo. Czytam cos zanim zasne, wiec sobie tak leze i czytam, a stopy sie relaksuja z tym kremem. Robie za zadko i mam nieciekawe te moje stopy, noszenie odpada, o jakies 10 kg temu to tak, teraz trzeba dbac o meza kregoslup. icon_biggrin.gif

--------------------
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
<a href="https://www.TickerFactory.com/" rel="nofollow" target="_blank">

</a>
moko.
wto, 14 cze 2005 - 09:40
A ja nakremowane stopy owijam w folię i sobie śmigam bez problemu po chałupie. icon_cool.gif
moko.


Grupa: Moderatorzy
Postów: 14,870
Dołączył: pią, 12 gru 03 - 10:59
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,254




post wto, 14 cze 2005 - 09:40
Post #5

A ja nakremowane stopy owijam w folię i sobie śmigam bez problemu po chałupie. icon_cool.gif

--------------------
"Jednym z objawów zbliżającego się załamania nerwowego jest przekonanie, że wykonujemy niezwykle ważną pracę."
B.Russell

O.(1998) i O.(2010)
Ciocia Magda
wto, 14 cze 2005 - 09:45
ja najczęściej zakładam skarpetki
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 14 cze 2005 - 09:45
Post #6

ja najczęściej zakładam skarpetki

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
grzałka
wto, 14 cze 2005 - 09:58
a ten krem siÄ™ nie wytrze w skarpetki?
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 14 cze 2005 - 09:58
Post #7

a ten krem siÄ™ nie wytrze w skarpetki?
Ciocia Magda
wto, 14 cze 2005 - 10:28
a to o jakiś specjalny krem chodzi? bo ja to najczęściej używam zwykłego Nivea, albo balsamu do ciała, ewentualnie nieudanego nabytku kremu twarzowego. Zawsze dobrze wmasowuję (bo to takie przyjemne) i skarpetki - bo zazwyczaj śpię w skarpetkach icon_redface.gif , z zimnymi stopami nie mogę zasnąć
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post wto, 14 cze 2005 - 10:28
Post #8

a to o jakiś specjalny krem chodzi? bo ja to najczęściej używam zwykłego Nivea, albo balsamu do ciała, ewentualnie nieudanego nabytku kremu twarzowego. Zawsze dobrze wmasowuję (bo to takie przyjemne) i skarpetki - bo zazwyczaj śpię w skarpetkach icon_redface.gif , z zimnymi stopami nie mogę zasnąć

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
McJAGNA
wto, 14 cze 2005 - 11:39
niezly pomysl z ta folia faktycznie chodzi o krem na piety pekajace Scholl i taki zracy krem trzeba zmyc z rak. Podoba mi sie tez wersja z mezem tylko musialby mnie niesc po schodach i chyba na to nie pojdzie icon_lol.gif
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
SkÄ…d: x
Nr użytkownika: 1,608




post wto, 14 cze 2005 - 11:39
Post #9

niezly pomysl z ta folia faktycznie chodzi o krem na piety pekajace Scholl i taki zracy krem trzeba zmyc z rak. Podoba mi sie tez wersja z mezem tylko musialby mnie niesc po schodach i chyba na to nie pojdzie icon_lol.gif
Tobatka
wto, 14 cze 2005 - 11:45
Nie, no noszenie odpada, odpada...

Ja leżę w łózku, smaruję, wycieram łapki w chusteczkę (przy okazji i łapki się wygładzą od kremu), czytam, a jak się wchłonie, to na paluszkach do łazienki umyć łapki i lulu icon_wink.gif

Ale to przy zwykłych kremach do stóp (polecam ten, który mam teraz - wczoraj posmarowałam, a dzisiaj mam bosko gładkie stopy, normalnie wciąż czuję, jak mi fajnie! nie wiem tylko, czy mogę tu podać jaki. Krem do rak też sobie kupiłam i też boski.. własnie wtarłam porcyjkę icon_wink.gif ).
Przy takim, jak Twój, Jagna, to faktycznie chyba łapki trza szybko umyć. A może chusteczki nawilżane? Ja czasem dziecku podbieram, jak mi się do łazienki iść nie chce... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post wto, 14 cze 2005 - 11:45
Post #10

Nie, no noszenie odpada, odpada...

Ja leżę w łózku, smaruję, wycieram łapki w chusteczkę (przy okazji i łapki się wygładzą od kremu), czytam, a jak się wchłonie, to na paluszkach do łazienki umyć łapki i lulu icon_wink.gif

Ale to przy zwykłych kremach do stóp (polecam ten, który mam teraz - wczoraj posmarowałam, a dzisiaj mam bosko gładkie stopy, normalnie wciąż czuję, jak mi fajnie! nie wiem tylko, czy mogę tu podać jaki. Krem do rak też sobie kupiłam i też boski.. własnie wtarłam porcyjkę icon_wink.gif ).
Przy takim, jak Twój, Jagna, to faktycznie chyba łapki trza szybko umyć. A może chusteczki nawilżane? Ja czasem dziecku podbieram, jak mi się do łazienki iść nie chce... icon_rolleyes.gif icon_wink.gif
aneea
wto, 14 cze 2005 - 15:39
Przyznam, ze zawijanie stop w folie i noszenie na recach icon_wink.gif to dla mnie SF icon_eek.gif .
Ja przed pojsciem spac biore do lozka krem icon_wink.gif i smaruje stopy, krem sie wchlania a ja w tym czasie spie icon_wink.gif.

PS: rak po kremie do stop nie myje - rece smaruje dodatkowo kremem do rak icon_rolleyes.gif

Czy cos ze mna nie tak? icon_wink.gif)
aneea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,087
Dołączył: pią, 18 kwi 03 - 11:53
SkÄ…d: ÅšLÄ„SK
Nr użytkownika: 600

GG:


post wto, 14 cze 2005 - 15:39
Post #11

Przyznam, ze zawijanie stop w folie i noszenie na recach icon_wink.gif to dla mnie SF icon_eek.gif .
Ja przed pojsciem spac biore do lozka krem icon_wink.gif i smaruje stopy, krem sie wchlania a ja w tym czasie spie icon_wink.gif.

PS: rak po kremie do stop nie myje - rece smaruje dodatkowo kremem do rak icon_rolleyes.gif

Czy cos ze mna nie tak? icon_wink.gif)
McJAGNA
wto, 14 cze 2005 - 22:13
Dzieki za odpowiedzi wybieram chusteczki nawilzane - ucieszylam sie Tobatko, i usmialam z Twojego postu nie tylko ja mam problemy z systematycznoscia
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
SkÄ…d: x
Nr użytkownika: 1,608




post wto, 14 cze 2005 - 22:13
Post #12

Dzieki za odpowiedzi wybieram chusteczki nawilzane - ucieszylam sie Tobatko, i usmialam z Twojego postu nie tylko ja mam problemy z systematycznoscia
CrazyMary
wto, 14 cze 2005 - 22:24
Mam na to swietny sposób - zatrudniam męża do wcierania kremiku - przyjemny masaż, a mycie rąk to już jego problem wink.gif
CrazyMary


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,888
Dołączył: pią, 11 kwi 03 - 14:59
SkÄ…d: Gdynia
Nr użytkownika: 558

GG:


post wto, 14 cze 2005 - 22:24
Post #13

Mam na to swietny sposób - zatrudniam męża do wcierania kremiku - przyjemny masaż, a mycie rąk to już jego problem wink.gif

--------------------


grzałka
wto, 14 cze 2005 - 22:31
CYTAT(CrazyMary)
Mam na to swietny sposób - zatrudniam męża do wcierania kremiku - przyjemny masaż, a mycie rÄ…k to już jego problem  :wink:


O, to nawet lepszy sposób niż mój icon_biggrin.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 14 cze 2005 - 22:31
Post #14

CYTAT(CrazyMary)
Mam na to swietny sposób - zatrudniam męża do wcierania kremiku - przyjemny masaż, a mycie rÄ…k to już jego problem  :wink:


O, to nawet lepszy sposób niż mój icon_biggrin.gif
McJAGNA
wto, 14 cze 2005 - 23:12
icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
McJAGNA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,411
Dołączył: nie, 28 mar 04 - 18:03
SkÄ…d: x
Nr użytkownika: 1,608




post wto, 14 cze 2005 - 23:12
Post #15

icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
amo
śro, 15 cze 2005 - 11:58
CYTAT(Tobatka)
Ale to przy zwykÅ‚ych kremach do stóp (polecam ten, który mam teraz - wczoraj posmarowaÅ‚am, a dzisiaj mam bosko gÅ‚adkie stopy, normalnie wciąż czujÄ™, jak mi fajnie! nie wiem tylko, czy mogÄ™ tu podać jaki. Krem do rak też sobie kupiÅ‚am i też boski.. wÅ‚asnie wtarÅ‚am porcyjkÄ™ icon_wink.gif ).  
:

No chyba mozesz podac nazwe teo cudu...
amo


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,886
Dołączył: śro, 12 lis 03 - 19:24
Nr użytkownika: 1,184




post śro, 15 cze 2005 - 11:58
Post #16

CYTAT(Tobatka)
Ale to przy zwykÅ‚ych kremach do stóp (polecam ten, który mam teraz - wczoraj posmarowaÅ‚am, a dzisiaj mam bosko gÅ‚adkie stopy, normalnie wciąż czujÄ™, jak mi fajnie! nie wiem tylko, czy mogÄ™ tu podać jaki. Krem do rak też sobie kupiÅ‚am i też boski.. wÅ‚asnie wtarÅ‚am porcyjkÄ™ icon_wink.gif ).  
:

No chyba mozesz podac nazwe teo cudu...

--------------------



Okruszek (+2010)
grzałka
śro, 15 cze 2005 - 13:56
Albo podaj wszystkim na priv icon_wink.gif
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post śro, 15 cze 2005 - 13:56
Post #17

Albo podaj wszystkim na priv icon_wink.gif
Tobatka
śro, 15 cze 2005 - 16:12
No męża czasem tez wykorzystuję, ale on w domu gościem, to nie zawsze się da... Raz na tydzień, to trochę mało icon_rolleyes.gif
Tobatka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,955
Dołączył: pią, 04 lip 03 - 17:33
SkÄ…d: Tobatkowo :)
Nr użytkownika: 881




post śro, 15 cze 2005 - 16:12
Post #18

No męża czasem tez wykorzystuję, ale on w domu gościem, to nie zawsze się da... Raz na tydzień, to trochę mało icon_rolleyes.gif
Litka
śro, 15 cze 2005 - 16:31
Tobatka ja też chce nazwe tego kremu.
Litka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,408
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 20:37
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 194

GG:


post śro, 15 cze 2005 - 16:31
Post #19

Tobatka ja też chce nazwe tego kremu.
Pysio
śro, 15 cze 2005 - 17:10
Tobi podaj nazwę, nie bądź taka icon_lol.gif
Pysio


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,352
Dołączył: sob, 28 sie 04 - 21:52
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,048

GG:


post śro, 15 cze 2005 - 17:10
Post #20

Tobi podaj nazwę, nie bądź taka icon_lol.gif

--------------------
Magda mama Kuby ur.24.04.2003
> Kremowanie stop
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 14:09
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama