Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

myślę nad zmianą fryzury

, rad i kopa potrzebuję
> , rad i kopa potrzebuję
mlovea
pon, 04 lut 2013 - 09:36
Od 20 lat mam tę samą fryzurę! Długie, proste włosy. Co prawda czasami dłuższe (rekord za pupę), czasami krótsze (do łopatek), czasami lekko pocieniowane, zawsze w blondach mniej bądź bardziej ciemnych. I mam dość!

Przekroczyłam trzydziestkę. Z rozpuszczonymi mi niewygodnie, ze spiętymi w kucyk wyglądam dziecinnie. Przedziałek na środku to jakiś koszmar, bo włosy mam szybko "chlapnięte".

Fryzjerka zaproponowała mi grzywkę. Dwa miesiące temu! i jeszcze się nie zdecydowałam icon_smile.gif Jako dzieciak miałam grzywkę ciętą "od linijki" przez mamę i mam złe skojarzenia icon_wink.gif

Po co tu piszę? Czego oczekuję? Porady (jest na sali stylistyka?!), kopa, utwierdzenia w przekonaniu, że zmiana wyjdzie mi na dobre... POMOCY!
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 04 lut 2013 - 09:36
Post #1

Od 20 lat mam tę samą fryzurę! Długie, proste włosy. Co prawda czasami dłuższe (rekord za pupę), czasami krótsze (do łopatek), czasami lekko pocieniowane, zawsze w blondach mniej bądź bardziej ciemnych. I mam dość!

Przekroczyłam trzydziestkę. Z rozpuszczonymi mi niewygodnie, ze spiętymi w kucyk wyglądam dziecinnie. Przedziałek na środku to jakiś koszmar, bo włosy mam szybko "chlapnięte".

Fryzjerka zaproponowała mi grzywkę. Dwa miesiące temu! i jeszcze się nie zdecydowałam icon_smile.gif Jako dzieciak miałam grzywkę ciętą "od linijki" przez mamę i mam złe skojarzenia icon_wink.gif

Po co tu piszę? Czego oczekuję? Porady (jest na sali stylistyka?!), kopa, utwierdzenia w przekonaniu, że zmiana wyjdzie mi na dobre... POMOCY!

--------------------


Julcia_
pon, 04 lut 2013 - 09:58
moze jakieś zjęcia pokaż
fryzjerem nie jestem ale lubie zmiany to tylko włosy odrastają
moze najpierw kolor mień? no balejaz jakiś
no i na pewno dobry fryzjer by ci sie przyda,ł co oceni stan włosów, bo każdej fryzury nie mozna mieć, zalezy czy cienkie/grube włosy itp
Julcia_


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,003
Dołączył: śro, 13 lut 08 - 10:39
Skąd: łódzkie
Nr użytkownika: 18,172

GG:


post pon, 04 lut 2013 - 09:58
Post #2

moze jakieś zjęcia pokaż
fryzjerem nie jestem ale lubie zmiany to tylko włosy odrastają
moze najpierw kolor mień? no balejaz jakiś
no i na pewno dobry fryzjer by ci sie przyda,ł co oceni stan włosów, bo każdej fryzury nie mozna mieć, zalezy czy cienkie/grube włosy itp

--------------------


mlovea
pon, 04 lut 2013 - 10:21
Zdjęcie! No tak, zdjęcie! icon_smile.gif Wkleję wieczorem. Teraz tak poglądowo fotka z rówieśniczego https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...7305&st=120
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 04 lut 2013 - 10:21
Post #3

Zdjęcie! No tak, zdjęcie! icon_smile.gif Wkleję wieczorem. Teraz tak poglądowo fotka z rówieśniczego https://www.maluchy.pl/forum/index.php?show...7305&st=120

--------------------


annad
pon, 04 lut 2013 - 11:07
mlovea radze posłuchać fryzjerki i zdecydować się na grzywkę...próbowałam sobie wyobrazić Ciebie w grzywce i będzie całkiem niezle. Jeśli stwierdzisz, że to nie to to spinka i grzywki nie ma. Myslałaś nad zmianą koloru...ja dodała bym Tobie pasemek takich w kolorze ognia...czyli rozświetlające pasemka obecny Twój kolor.

Ten post edytował annad pon, 04 lut 2013 - 11:08
annad


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,445
Dołączył: nie, 22 sie 10 - 19:41
Skąd: Poznań/Luboń
Nr użytkownika: 34,101




post pon, 04 lut 2013 - 11:07
Post #4

mlovea radze posłuchać fryzjerki i zdecydować się na grzywkę...próbowałam sobie wyobrazić Ciebie w grzywce i będzie całkiem niezle. Jeśli stwierdzisz, że to nie to to spinka i grzywki nie ma. Myslałaś nad zmianą koloru...ja dodała bym Tobie pasemek takich w kolorze ognia...czyli rozświetlające pasemka obecny Twój kolor.

--------------------




Aniołek 9tc 04.12.2012
agrafkaa
pon, 04 lut 2013 - 11:10
A ja bym ciachnęła na boba z grzywką.Ale niech się wypowie gozar nasz magik od stylizacji forumowych fryzur...
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post pon, 04 lut 2013 - 11:10
Post #5

A ja bym ciachnęła na boba z grzywką.Ale niech się wypowie gozar nasz magik od stylizacji forumowych fryzur...

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
ewita 77
pon, 04 lut 2013 - 12:22
Zdecydowanie z grzywka taka na bok,bowiem widze,ze masz wysokie czoło.Grzywka zrownowazy proporcje buzi,no nie bedzie sie wydawala taka pociagła.
Agrafka dobrze radzi bob jest ok.Wycieniowne wlosy nadadza lekkosci a i ich dlugosc rowniez bedzie na korzysc dla twojej urody.
Zatem nie bać sie ,wlosy nie zab odrosna i isc na sciecie.Poza tym po co miec dlugie wlosy skoro na codzien nie jest wygodnym ich wyeksponowanie.

Ten post edytował ewita 77 pon, 04 lut 2013 - 12:31
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post pon, 04 lut 2013 - 12:22
Post #6

Zdecydowanie z grzywka taka na bok,bowiem widze,ze masz wysokie czoło.Grzywka zrownowazy proporcje buzi,no nie bedzie sie wydawala taka pociagła.
Agrafka dobrze radzi bob jest ok.Wycieniowne wlosy nadadza lekkosci a i ich dlugosc rowniez bedzie na korzysc dla twojej urody.
Zatem nie bać sie ,wlosy nie zab odrosna i isc na sciecie.Poza tym po co miec dlugie wlosy skoro na codzien nie jest wygodnym ich wyeksponowanie.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
Tuni
pon, 04 lut 2013 - 13:05
CYTAT(ewita 77 @ Mon, 04 Feb 2013 - 12:22) *
Poza tym po co miec dlugie wlosy skoro na codzien nie jest wygodnym ich wyeksponowanie.

Dokładnie to powtarzam moim facetom ale obaj (mąż i syn) uwielbiają moje długie włosy i twierdzą, że warto żebym je miała, chociazby dla tych kilku chwil dziennie icon_smile.gif

Tym bardziej podziwiem mlovea za odwagę i czekam niecierpliwie na efekty, może i ja wtedy się skuszę, bo na razie poszukuję jedynie nowego uczesania 37.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post pon, 04 lut 2013 - 13:05
Post #7

CYTAT(ewita 77 @ Mon, 04 Feb 2013 - 12:22) *
Poza tym po co miec dlugie wlosy skoro na codzien nie jest wygodnym ich wyeksponowanie.

Dokładnie to powtarzam moim facetom ale obaj (mąż i syn) uwielbiają moje długie włosy i twierdzą, że warto żebym je miała, chociazby dla tych kilku chwil dziennie icon_smile.gif

Tym bardziej podziwiem mlovea za odwagę i czekam niecierpliwie na efekty, może i ja wtedy się skuszę, bo na razie poszukuję jedynie nowego uczesania 37.gif
gozar
pon, 04 lut 2013 - 14:55
grzywka półokrągła ciężka będzie ok. Co do długości to ciężko mi sie wypowiedzieć. Na pewno nie dłuższe niż są na zdjęciu. Z bobem też chybabym nie szalała. Może raczej cięcie na prosto do połowy szyji tak by zrównoważyć szczupłą szyję .. Masz owalną twarz więc wolno Ci więcej niż innym. Możesz trochę poszaleć bo w wielu fryzurach będzie Ci dobrze.
gozar


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,154
Dołączył: sob, 22 lis 08 - 17:37
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 23,761

GG:


post pon, 04 lut 2013 - 14:55
Post #8

grzywka półokrągła ciężka będzie ok. Co do długości to ciężko mi sie wypowiedzieć. Na pewno nie dłuższe niż są na zdjęciu. Z bobem też chybabym nie szalała. Może raczej cięcie na prosto do połowy szyji tak by zrównoważyć szczupłą szyję .. Masz owalną twarz więc wolno Ci więcej niż innym. Możesz trochę poszaleć bo w wielu fryzurach będzie Ci dobrze.

--------------------
Honey*
pon, 04 lut 2013 - 16:51
moge sie dolaczyc??
od sierpnia mysle o zmiane fryzury bowiem skonczylam 30 lat.
wiecznie chodze w kucyku. wlosy mam takie do ramion, no moze ociupinke dluzsze.
tak wygladam

chcialabym cos zmienic ale boje sie.
wiem ze wlosy odrosna ale jednak....

edit: chcialabym tez balejaz, wlosy mam czarne. icon_smile.gif

Ten post edytował Honey* pon, 04 lut 2013 - 21:22
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post pon, 04 lut 2013 - 16:51
Post #9

moge sie dolaczyc??
od sierpnia mysle o zmiane fryzury bowiem skonczylam 30 lat.
wiecznie chodze w kucyku. wlosy mam takie do ramion, no moze ociupinke dluzsze.
tak wygladam

chcialabym cos zmienic ale boje sie.
wiem ze wlosy odrosna ale jednak....

edit: chcialabym tez balejaz, wlosy mam czarne. icon_smile.gif

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
Agnes84
pon, 04 lut 2013 - 17:42
mlovea ja bym Cię widziała w mocniej wycieniowanych, niekoniecznie dużo krótszych włosach. Tak, żeby same się ładnie układały i żeby było Ci wygodnie nosić rozpuszczone.
Co do koloru może czekoladowy brąz?

honey nie widać zdjęcia
Agnes84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,127
Dołączył: śro, 08 wrz 10 - 20:28
Skąd: Bydgoszcz City
Nr użytkownika: 34,233

GG:


post pon, 04 lut 2013 - 17:42
Post #10

mlovea ja bym Cię widziała w mocniej wycieniowanych, niekoniecznie dużo krótszych włosach. Tak, żeby same się ładnie układały i żeby było Ci wygodnie nosić rozpuszczone.
Co do koloru może czekoladowy brąz?

honey nie widać zdjęcia

--------------------
Amelia 2010r.
Honey*
pon, 04 lut 2013 - 21:22
poprawilam
Honey*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,860
Dołączył: wto, 31 maj 05 - 14:00
Nr użytkownika: 3,207




post pon, 04 lut 2013 - 21:22
Post #11

poprawilam

--------------------
kluseczka(2006), pierożek(2011)
mlovea
pon, 04 lut 2013 - 22:43
Dziękuję za odpowiedzi i rady.
Tak wyglądam aktualnie. Noszę soczewki na zmianę z okularami. To najciemniejszy kolor, jaki miałam. Pasemek blond nie chcę, bo do szału doprowadzały mnie odrosty.


Tuni, mój mąż też zawsze miał bzika na punkcie długich włosów i nie raz miałam z nim walkę o podcinanie. Tylko teraz... Teraz to już się nimi nie zachwyca (prawie 17 lat razem!!). Chyba też po części dlatego chcę zmiany. Będzie pewnie marudził, ale wierzę, że jednak mu się spodoba. Taki mały szok icon_smile.gif

Dorosła kobieta ze mnie, a jestem sterroryzowana! icon_wink.gif Jak nie mąż, to mama. Tak! Moja własna mama robi miny, gdy wspominam o cięciu. Oczywiście tak na poważnie to problem tkwi w tym, że boje sie zmiany. Nigdy włosów rano nie układałam, czy będę umiała, czy znajdę czas...

Wrzucicie jakieś foto na wzór?

Honey, przejdźmy przez to razem! icon_smile.gif
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post pon, 04 lut 2013 - 22:43
Post #12

Dziękuję za odpowiedzi i rady.
Tak wyglądam aktualnie. Noszę soczewki na zmianę z okularami. To najciemniejszy kolor, jaki miałam. Pasemek blond nie chcę, bo do szału doprowadzały mnie odrosty.


Tuni, mój mąż też zawsze miał bzika na punkcie długich włosów i nie raz miałam z nim walkę o podcinanie. Tylko teraz... Teraz to już się nimi nie zachwyca (prawie 17 lat razem!!). Chyba też po części dlatego chcę zmiany. Będzie pewnie marudził, ale wierzę, że jednak mu się spodoba. Taki mały szok icon_smile.gif

Dorosła kobieta ze mnie, a jestem sterroryzowana! icon_wink.gif Jak nie mąż, to mama. Tak! Moja własna mama robi miny, gdy wspominam o cięciu. Oczywiście tak na poważnie to problem tkwi w tym, że boje sie zmiany. Nigdy włosów rano nie układałam, czy będę umiała, czy znajdę czas...

Wrzucicie jakieś foto na wzór?

Honey, przejdźmy przez to razem! icon_smile.gif

--------------------


OLA77
wto, 05 lut 2013 - 08:13
dawno temu zakładałam podobny wątek:)
dziewczyny nie ma się czego bać, zmiana fryzury naprawdę dużo daje.
mlovea ja jakieś pół roku temu miałam włosy za łopatki i ciachnęłam je na boba. Jestem zakochana w mojej fryzurce i powiem ci, że też bałam się tego układania itd a tu normalnie zajmuje mi to 10min. grunt to dobre cięcie. Bob jest super:)
Aha, dodam, że mój mąż też jest zwolennikiem długich włosów:)
OLA77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,534
Dołączył: nie, 11 mar 07 - 09:53
Skąd: KRAKóW
Nr użytkownika: 11,847

GG:


post wto, 05 lut 2013 - 08:13
Post #13

dawno temu zakładałam podobny wątek:)
dziewczyny nie ma się czego bać, zmiana fryzury naprawdę dużo daje.
mlovea ja jakieś pół roku temu miałam włosy za łopatki i ciachnęłam je na boba. Jestem zakochana w mojej fryzurce i powiem ci, że też bałam się tego układania itd a tu normalnie zajmuje mi to 10min. grunt to dobre cięcie. Bob jest super:)
Aha, dodam, że mój mąż też jest zwolennikiem długich włosów:)


--------------------
cos_cos
wto, 05 lut 2013 - 08:35
Honey, nie jestem ani fryzjerką, ani stylistką, ale podobałabyś mi się w króciutkich włosach icon_smile.gif Masz ładny kształt twarzy do krótkich włosów, tak mi się wydaje.
cos_cos


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,354
Dołączył: czw, 08 gru 05 - 16:26
Skąd: z tam tond
Nr użytkownika: 4,242




post wto, 05 lut 2013 - 08:35
Post #14

Honey, nie jestem ani fryzjerką, ani stylistką, ale podobałabyś mi się w króciutkich włosach icon_smile.gif Masz ładny kształt twarzy do krótkich włosów, tak mi się wydaje.

--------------------
zmiana nicka czasem jest bardzo potrzebna.
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




szeklanka
wto, 05 lut 2013 - 15:01
dopinguję z daleka icon_smile.gif
od ponad pół roku usiłuję się zmobilizować żeby ciachnąć włosy. Najlepsze jest to, że już w swoim życiu miałam takie bardzo króciótki i byłó bosko! zero stresu rano, zero układania, suszenie i już. ja największy problem mam ze znalezieniem fryzjera, kiedyś cięcie zrobił mi jeden bosko (właśnie te krótkie) ale teraz podobno czeka się miesiąc conajmniej (???) do niego. Ja jak idę zdaję się na fryzjera prawie w całości albo w całości. Problem w tym żeby znaleźć takiego co się zna na dopasowaniu i jeszcze to umie zrobić i potem mu zaufać.
u mnie włosy jak u dziecka cieniutkie bardzo powiem Ci Mlovea że podobnie mam, już mnie zmęczyły i muszę coś zrobić więc najpierw dopinguję Ciebie icon_smile.gif
szeklanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,454
Dołączył: czw, 24 wrz 09 - 10:14
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 29,267




post wto, 05 lut 2013 - 15:01
Post #16

dopinguję z daleka icon_smile.gif
od ponad pół roku usiłuję się zmobilizować żeby ciachnąć włosy. Najlepsze jest to, że już w swoim życiu miałam takie bardzo króciótki i byłó bosko! zero stresu rano, zero układania, suszenie i już. ja największy problem mam ze znalezieniem fryzjera, kiedyś cięcie zrobił mi jeden bosko (właśnie te krótkie) ale teraz podobno czeka się miesiąc conajmniej (???) do niego. Ja jak idę zdaję się na fryzjera prawie w całości albo w całości. Problem w tym żeby znaleźć takiego co się zna na dopasowaniu i jeszcze to umie zrobić i potem mu zaufać.
u mnie włosy jak u dziecka cieniutkie bardzo powiem Ci Mlovea że podobnie mam, już mnie zmęczyły i muszę coś zrobić więc najpierw dopinguję Ciebie icon_smile.gif

--------------------
ewita 77
wto, 05 lut 2013 - 16:53
Ja tak jak Ola77 od dluzszego czasu nosze boba ale takiego ze tył mam podogolony maszynką i uwierz mie nic rano nie musze robic,same sie ukladaja.
Jednak prpozycja gozar wydaje sie tu jak najbardiej na miejscu ,ma dziewczyna nosa i tyle.Jesli obawiasz sie drastycznej zmiany to zrob dlug do ramion z grzywką.Jak Ci nie podpasuje to ciach krocej i już.
Moj maz rowniez peferuje dlugie wlosy jednak to moja glowa i moje wlosy kazda zmiane robie dla siebie ,nie dla kogos.
Ktoregos dnia poszlam do fryzjera w dlugich,czarnych wlosach a wyszlam od niego ,w krociutkich i miedzianych, mina rodziny bezcenna.
ewita 77


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,623
Dołączył: pon, 12 cze 06 - 22:21
Skąd: Łódź
Nr użytkownika: 6,244

GG:


post wto, 05 lut 2013 - 16:53
Post #17

Ja tak jak Ola77 od dluzszego czasu nosze boba ale takiego ze tył mam podogolony maszynką i uwierz mie nic rano nie musze robic,same sie ukladaja.
Jednak prpozycja gozar wydaje sie tu jak najbardiej na miejscu ,ma dziewczyna nosa i tyle.Jesli obawiasz sie drastycznej zmiany to zrob dlug do ramion z grzywką.Jak Ci nie podpasuje to ciach krocej i już.
Moj maz rowniez peferuje dlugie wlosy jednak to moja glowa i moje wlosy kazda zmiane robie dla siebie ,nie dla kogos.
Ktoregos dnia poszlam do fryzjera w dlugich,czarnych wlosach a wyszlam od niego ,w krociutkich i miedzianych, mina rodziny bezcenna.

--------------------
D -(2002) A -(2003) M -(2009)

------------------------------------------------------------------------------------------------
"Mamo, dobrze ,że jesteś bo wszystko dla dzieci robisz"- D.
mlovea
śro, 06 lut 2013 - 13:06
Odnieście się do linków, pls. Gozar?
mlovea


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,569
Dołączył: wto, 28 lip 09 - 20:33
Skąd: kuj-pom
Nr użytkownika: 28,432




post śro, 06 lut 2013 - 13:06
Post #18

Odnieście się do linków, pls. Gozar?

--------------------


Tuni
śro, 06 lut 2013 - 19:00
Ja nie Gozar, ale urzekła mnie fryzura z drugiego linka.
Sama zaczęłam się nad nią zastanawiać icon_smile.gif

P.S.
Co jest, wczoraj mi tyle postów wcięło 21.gif
Tuni


Grupa: Moderatorzy
Postów: 6,764
Dołączył: wto, 01 kwi 03 - 09:27
Skąd: Śląsk
Nr użytkownika: 248




post śro, 06 lut 2013 - 19:00
Post #19

Ja nie Gozar, ale urzekła mnie fryzura z drugiego linka.
Sama zaczęłam się nad nią zastanawiać icon_smile.gif

P.S.
Co jest, wczoraj mi tyle postów wcięło 21.gif
agrafkaa
śro, 06 lut 2013 - 19:58
fryzura nr1
fryzura nr2
fryzura nr3

edit.według mnie dobrze obcięty bob nie wymaga praktycznie żadnej pracy sam się układa...

Ten post edytował agrafkaa śro, 06 lut 2013 - 20:00
agrafkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,817
Dołączył: nie, 15 lut 09 - 17:10
Skąd: mazowieckie
Nr użytkownika: 25,489

GG:


post śro, 06 lut 2013 - 19:58
Post #20

fryzura nr1
fryzura nr2
fryzura nr3

edit.według mnie dobrze obcięty bob nie wymaga praktycznie żadnej pracy sam się układa...

--------------------



Uśmiech kosztuje mniej od elektryczności,a daje więcej światła
> myślę nad zmianą fryzury, rad i kopa potrzebuję
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 19 kwi 2024 - 14:18
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama