Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

prosze o pomoc jakie pieniadze mi sie naleza

, l4
> , l4
aguska853
śro, 02 kwi 2008 - 17:10
witam serdecznie!!! bardzo prosze was o pomoc szukalam od kilku dni podobnego tematu ale zaden nie rozwiazuje moich problemow. pracuje w kawiarni studenckiejwykazywana mialam minimalne krajowa pensje ale w lipcu sierpniu i wrzesniu nie pracowalam poniewaz studenci nie mieli zajec na uczelni pisza wszyscy tutaj ze l4 wylicza sie ze sredniej z 12 miesiecy a co jesli przez te trzy miesiace nie pracowalam ??? tez sie je bierze do sredniej? za styczen luty i marzec dostalam na konto 850zl (to 3 miesiace), przez lipiec sierpien wrzesien nie pracowalam (kolejne trzy miesiace) no a w kolejne 6 niby liczace sie do sredniej dostawalam 711zl bo taka byla wczesniej najnizsza krajowa. kto mi wyliczy ile dostane chorobowego jestem na nim od 1 kwietnia i bede do konca ciazy do pazdziernika. i jak pozniej wlicza sie macierzynski urlop?

a druga sprawa to taka: jesli mam na zwolnieniu napisane ze moze chodzic tzn ze co? moge wychodzic z domu i w razie kontroli zus nic nie zrobi mi? nie beda sie czepiac? bo w koncu ile mozna w domu siedziec? chcialabym pojechac do domu do mamy czy na kilka dni nad morze. co z zusemi jego kontrolami? bardzo was prosze o pomoc bo nie moge znalesc odpowiedzi
aguska853


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: nie, 30 mar 08 - 15:45
Skąd: poznań
Nr użytkownika: 19,061

GG:


post śro, 02 kwi 2008 - 17:10
Post #1

witam serdecznie!!! bardzo prosze was o pomoc szukalam od kilku dni podobnego tematu ale zaden nie rozwiazuje moich problemow. pracuje w kawiarni studenckiejwykazywana mialam minimalne krajowa pensje ale w lipcu sierpniu i wrzesniu nie pracowalam poniewaz studenci nie mieli zajec na uczelni pisza wszyscy tutaj ze l4 wylicza sie ze sredniej z 12 miesiecy a co jesli przez te trzy miesiace nie pracowalam ??? tez sie je bierze do sredniej? za styczen luty i marzec dostalam na konto 850zl (to 3 miesiace), przez lipiec sierpien wrzesien nie pracowalam (kolejne trzy miesiace) no a w kolejne 6 niby liczace sie do sredniej dostawalam 711zl bo taka byla wczesniej najnizsza krajowa. kto mi wyliczy ile dostane chorobowego jestem na nim od 1 kwietnia i bede do konca ciazy do pazdziernika. i jak pozniej wlicza sie macierzynski urlop?

a druga sprawa to taka: jesli mam na zwolnieniu napisane ze moze chodzic tzn ze co? moge wychodzic z domu i w razie kontroli zus nic nie zrobi mi? nie beda sie czepiac? bo w koncu ile mozna w domu siedziec? chcialabym pojechac do domu do mamy czy na kilka dni nad morze. co z zusemi jego kontrolami? bardzo was prosze o pomoc bo nie moge znalesc odpowiedzi

Posty w temacie
aguska853   prosze o pomoc jakie pieniadze mi sie naleza   Å›ro, 02 kwi 2008 - 17:10
moko.   aguska Po pierwsze prosze o rozwiniÄ™cie mysli :te...   czw, 03 kwi 2008 - 10:11
aguska853   witaj dziekuje za odpowiedz choc jeszcze wszystkie...   czw, 03 kwi 2008 - 13:53
moko.   Te 971,63 jest to kwota podstawy wyrażona w brutt...   czw, 03 kwi 2008 - 16:44
aguska853   byÅ‚am u lekarza i na zwolnieniu jego asystentka z...   pon, 07 kwi 2008 - 12:20
moko.   aguska bzdury ci powiedzeli. Cieżarna jak najbard...   piÄ…, 11 kwi 2008 - 21:47
Dorotka25   nawet kod 1 - może chodzić - nie oznacza, że m...   sob, 12 kwi 2008 - 08:21
> prosze o pomoc jakie pieniadze mi sie naleza, l4
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:58
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama