Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna  

Kabina prysznicowa z wannÄ… - opinie?

> 
zajÄ…c_Poziomka
wto, 03 gru 2013 - 19:46
Dziewczyny, planujemy kupic kabinÄ™ prysznicowÄ… z wannÄ… tego typu


Źródło: https://allepomocnik-hosting.gcsoft.pl/user...;23/Anabell.jpg


Dostępne są niemal we wszystkich składach/marketach budowlanych. Mają hydromasaże, radio itp itd. Czy któas z Was miała może z czymś podobnym do czynienia i może napisac swoje spostrzeżenia? Warto się w to "pakowac"?
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post wto, 03 gru 2013 - 19:46
Post #1

Dziewczyny, planujemy kupic kabinÄ™ prysznicowÄ… z wannÄ… tego typu


Źródło: https://allepomocnik-hosting.gcsoft.pl/user...;23/Anabell.jpg


Dostępne są niemal we wszystkich składach/marketach budowlanych. Mają hydromasaże, radio itp itd. Czy któas z Was miała może z czymś podobnym do czynienia i może napisac swoje spostrzeżenia? Warto się w to "pakowac"?

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
maania
śro, 04 gru 2013 - 08:55
Nie warto zdecydowanie. My mieliśmy taką w poprzednim mieszkaniu i czym prędzej zmienialiśmy. Nie da się jej doczyścić porządnie, zdarza się, ze przecieka nawet gdy jest zabezpieczona silikonem, nam urwał się jeszcze wężyk z tyłu i ciekło sobie aż w końcu zalało ścianę- dobrze w sumie, bo inaczej nie zauważylibyśmy, po 6 miesiącach było widać rdzę itp. W ogóle jakość wykonania tego typu kabin dostępnych w marketach jest naprawdę koszmarna- nowa wygląda ok ale uwierz- jak tylko zaczniecie używać to będzie koszmarnie. To naprawdę był najgorszy zakup ale wtedy to dopiero wchodziło i się skusiliśmy.

Moim zdaniem duże lepiej zamontować zwykłą wanne i szklany parawan- sprawdza się takie rozwiązanie zdecydowanie lepiej.
maania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,201
Dołączył: pią, 25 kwi 08 - 17:23
SkÄ…d: muminkowo :)
Nr użytkownika: 19,518




post śro, 04 gru 2013 - 08:55
Post #2

Nie warto zdecydowanie. My mieliśmy taką w poprzednim mieszkaniu i czym prędzej zmienialiśmy. Nie da się jej doczyścić porządnie, zdarza się, ze przecieka nawet gdy jest zabezpieczona silikonem, nam urwał się jeszcze wężyk z tyłu i ciekło sobie aż w końcu zalało ścianę- dobrze w sumie, bo inaczej nie zauważylibyśmy, po 6 miesiącach było widać rdzę itp. W ogóle jakość wykonania tego typu kabin dostępnych w marketach jest naprawdę koszmarna- nowa wygląda ok ale uwierz- jak tylko zaczniecie używać to będzie koszmarnie. To naprawdę był najgorszy zakup ale wtedy to dopiero wchodziło i się skusiliśmy.

Moim zdaniem duże lepiej zamontować zwykłą wanne i szklany parawan- sprawdza się takie rozwiązanie zdecydowanie lepiej.

--------------------
Gremi
śro, 04 gru 2013 - 09:36
Zając - nie mam co prawda doświadczeń z taką kabiną ale wydaje mi się że rzeczywiście może być kłopot z jej czyszczeniem. Ja mam w domu prysznic z głębokim brodzikiem 90x120 i kabiną koło geo 6

O mniej więcej takie
brodzik - https://www.sanplast.pl/produkty/produkt/3969/
kabina - https://kolo.com.pl/seria/kabiny_geo_6/010010-020065/1

Może takie rozwiązanie będzie lepsze.
Gremi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,699
Dołączył: sob, 24 lut 07 - 10:45
SkÄ…d: z krainy deszczowcow
Nr użytkownika: 11,396

GG:


post śro, 04 gru 2013 - 09:36
Post #3

Zając - nie mam co prawda doświadczeń z taką kabiną ale wydaje mi się że rzeczywiście może być kłopot z jej czyszczeniem. Ja mam w domu prysznic z głębokim brodzikiem 90x120 i kabiną koło geo 6

O mniej więcej takie
brodzik - https://www.sanplast.pl/produkty/produkt/3969/
kabina - https://kolo.com.pl/seria/kabiny_geo_6/010010-020065/1

Może takie rozwiązanie będzie lepsze.

--------------------







Kropla miłości znaczy więcej niż ocean rozumu - /Pascal Blaise/
aniakuleczka
śro, 04 gru 2013 - 11:36
nie nie nie
nie rób tego

w takiej wannie nigdy nie poleżysz
jest bardzo płytka - właściwie nie da sie w niej zanurzyć
i to plastik trudny w wentylacji
jedyny plus to taki, że pod takim prysznicem jest ciepło (gdy np. w łazience jest zimno)
i że dwie osoby się mieszczą bez problemu,
ale to, co dwie osoby mogłyby tam robić - znów niezbyt wygodne, bo ścianki słabe albo z kranikami 29.gif 29.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ale strasznie to niewygodne do korzystania
aniakuleczka


Grupa: Moderatorzy
Postów: 3,484
Dołączył: pon, 23 sie 10 - 22:47
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 34,112




post śro, 04 gru 2013 - 11:36
Post #4

nie nie nie
nie rób tego

w takiej wannie nigdy nie poleżysz
jest bardzo płytka - właściwie nie da sie w niej zanurzyć
i to plastik trudny w wentylacji
jedyny plus to taki, że pod takim prysznicem jest ciepło (gdy np. w łazience jest zimno)
i że dwie osoby się mieszczą bez problemu,
ale to, co dwie osoby mogłyby tam robić - znów niezbyt wygodne, bo ścianki słabe albo z kranikami 29.gif 29.gif icon_lol.gif icon_lol.gif
ale strasznie to niewygodne do korzystania

--------------------


Fajnie być mamą,
tylko po kim ona jest taka uparta? :)
kropunia
śro, 04 gru 2013 - 14:44
Ja również mam kabinę jak Gremi i do tego głęboki brodzik. Uważam osobiście, ze różnego typu bajery są może i fajne ale tylko na początku co później jak zapchają się np. dysze albo zepsuje radio? Podejrzewam, że koszt naprawy będzie dość wysoki. Ale... byliśmy kiedyś na wakacjach i mieliśmy do dyspozycji w łazience taki bajer przyznam, że fajna była opcja hydromasażu, jeżeli chodzi o saunę w kabinie to nie polecam czułam się jak sardynka w puszce icon_smile.gif.

Ten post edytował kropunia śro, 04 gru 2013 - 14:46
kropunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 573
Dołączył: pią, 27 maj 05 - 19:41
Skąd: Lębork
Nr użytkownika: 3,193

GG:


post śro, 04 gru 2013 - 14:44
Post #5

Ja również mam kabinę jak Gremi i do tego głęboki brodzik. Uważam osobiście, ze różnego typu bajery są może i fajne ale tylko na początku co później jak zapchają się np. dysze albo zepsuje radio? Podejrzewam, że koszt naprawy będzie dość wysoki. Ale... byliśmy kiedyś na wakacjach i mieliśmy do dyspozycji w łazience taki bajer przyznam, że fajna była opcja hydromasażu, jeżeli chodzi o saunę w kabinie to nie polecam czułam się jak sardynka w puszce icon_smile.gif.

--------------------




Agnieszka mama Ksawerego i Hani
Nieważne jest, co masz w kieszeni; ważne jest co masz w sercu.
zajÄ…c_Poziomka
śro, 04 gru 2013 - 16:53
Kurczę, potwierdzacie moje obawy icon_sad.gif Byliśmy zdecydowani od dłuższego czasu, ale kiedy faktycznie zabraliśmy się za remont to doszłam do wniosku, że ceny tych kabin są podejrzanie niskie... Koszt kabiny (mówię o takiej z dużą i głęboką wanną do leżenia) to ok 2500zł, ale gdyby kupic osobo wannę, drzwi, natrysk, baterię, te wszystkie hyrdomasaże i inne bajery to koszt przekroczyłby 6000....

My nie przepadamy za wylegiwaniem w wannie, dlatego mąż przebąkuje coś o zwykłym brodziku. Ale ja myślę o dzieciach - wanna byłaby praktyczniejsza. Dodatkowo często duże rzeczy, jak np. elementy kuchenki czy piekarnika, szuflady z lodówki czy kosz na śmieci myję właśnie w wannie, bo wygodniej.
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post śro, 04 gru 2013 - 16:53
Post #6

Kurczę, potwierdzacie moje obawy icon_sad.gif Byliśmy zdecydowani od dłuższego czasu, ale kiedy faktycznie zabraliśmy się za remont to doszłam do wniosku, że ceny tych kabin są podejrzanie niskie... Koszt kabiny (mówię o takiej z dużą i głęboką wanną do leżenia) to ok 2500zł, ale gdyby kupic osobo wannę, drzwi, natrysk, baterię, te wszystkie hyrdomasaże i inne bajery to koszt przekroczyłby 6000....

My nie przepadamy za wylegiwaniem w wannie, dlatego mąż przebąkuje coś o zwykłym brodziku. Ale ja myślę o dzieciach - wanna byłaby praktyczniejsza. Dodatkowo często duże rzeczy, jak np. elementy kuchenki czy piekarnika, szuflady z lodówki czy kosz na śmieci myję właśnie w wannie, bo wygodniej.

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
kropunia
śro, 04 gru 2013 - 17:42
Mam dzieci i uwierz mi, że głęboki brodzik (u mnie akurat 90) sprawdza się znakomicie.
kropunia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 573
Dołączył: pią, 27 maj 05 - 19:41
Skąd: Lębork
Nr użytkownika: 3,193

GG:


post śro, 04 gru 2013 - 17:42
Post #7

Mam dzieci i uwierz mi, że głęboki brodzik (u mnie akurat 90) sprawdza się znakomicie.

--------------------




Agnieszka mama Ksawerego i Hani
Nieważne jest, co masz w kieszeni; ważne jest co masz w sercu.
Tośka
czw, 05 gru 2013 - 08:08
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Wed, 04 Dec 2013 - 18:53) *
Kurczę, potwierdzacie moje obawy icon_sad.gif Byliśmy zdecydowani od dłuższego czasu, ale kiedy faktycznie zabraliśmy się za remont to doszłam do wniosku, że ceny tych kabin są podejrzanie niskie... Koszt kabiny (mówię o takiej z dużą i głęboką wanną do leżenia) to ok 2500zł, ale gdyby kupic osobo wannę, drzwi, natrysk, baterię, te wszystkie hyrdomasaże i inne bajery to koszt przekroczyłby 6000....

My nie przepadamy za wylegiwaniem w wannie, dlatego mąż przebąkuje coś o zwykłym brodziku. Ale ja myślę o dzieciach - wanna byłaby praktyczniejsza. Dodatkowo często duże rzeczy, jak np. elementy kuchenki czy piekarnika, szuflady z lodówki czy kosz na śmieci myję właśnie w wannie, bo wygodniej.



polecam głęboki brodzik dla dzieci, i nawet przeprać można cosik ręcznie icon_smile.gif
Tośka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,476
Dołączył: pią, 07 lip 06 - 08:49
SkÄ…d: kujawsko-pomorskie
Nr użytkownika: 6,532

GG:


post czw, 05 gru 2013 - 08:08
Post #8

CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Wed, 04 Dec 2013 - 18:53) *
Kurczę, potwierdzacie moje obawy icon_sad.gif Byliśmy zdecydowani od dłuższego czasu, ale kiedy faktycznie zabraliśmy się za remont to doszłam do wniosku, że ceny tych kabin są podejrzanie niskie... Koszt kabiny (mówię o takiej z dużą i głęboką wanną do leżenia) to ok 2500zł, ale gdyby kupic osobo wannę, drzwi, natrysk, baterię, te wszystkie hyrdomasaże i inne bajery to koszt przekroczyłby 6000....

My nie przepadamy za wylegiwaniem w wannie, dlatego mąż przebąkuje coś o zwykłym brodziku. Ale ja myślę o dzieciach - wanna byłaby praktyczniejsza. Dodatkowo często duże rzeczy, jak np. elementy kuchenki czy piekarnika, szuflady z lodówki czy kosz na śmieci myję właśnie w wannie, bo wygodniej.



polecam głęboki brodzik dla dzieci, i nawet przeprać można cosik ręcznie icon_smile.gif

--------------------
Tośka podwójna mama
Matyśki od 15.10.2008r. i
Marcyśki od 20.08.2012r.

zajÄ…c_Poziomka
czw, 05 gru 2013 - 11:10
Tośka, nad głębokim brodzikiem też się zastanawiam. Najlepiej 120, bo mój mąż to taki misiu i potrzebuje dużo miejsca icon_smile.gif A w zależności od tego jak go ustawimy, z boku można wstawic pralkę lub szafkę od podłogi do sufitu icon_smile.gif

Dzięki za pomoc :* Wprawdzie łazienkę będziemy robic (niestety) dopiero za rok, ale wiedząc na 100%, co będziemy kupowac łatwiej obliczyc potrzebną kwotę icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post czw, 05 gru 2013 - 11:10
Post #9

Tośka, nad głębokim brodzikiem też się zastanawiam. Najlepiej 120, bo mój mąż to taki misiu i potrzebuje dużo miejsca icon_smile.gif A w zależności od tego jak go ustawimy, z boku można wstawic pralkę lub szafkę od podłogi do sufitu icon_smile.gif

Dzięki za pomoc :* Wprawdzie łazienkę będziemy robic (niestety) dopiero za rok, ale wiedząc na 100%, co będziemy kupowac łatwiej obliczyc potrzebną kwotę icon_smile.gif

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
ana84
nie, 08 gru 2013 - 12:10
Zając ja też jestem na etapie remontu i właśnie chcemy wymienić wannę. Mój M. stwierdził, że chce prysznic, a najlepiej takie coś jak Ty tutaj wrzuciłaś.
Ja ze względu na dzieciaki wolałabym albo wannę, albo ostatecznie to dziwactwo. Dla siebie jednak chciałabym prysznic.
Poszperałam w necie, poczytałam różne opinie użytkownioków (są na stronie np LM) i stwierdziłam, że sobie to odpuszczam.
Przede wszystkim opinie zrobiły swoje i potwierdziły moje obawy - za taką cenę ( zdecydowanie niską) można kupić tani chiński szajs. Teraz obstawiam albo głęboki brodzik, albo po prostu wannę i do tej wanny dokupię taki parawan i wtedy nie będzie mi leciało z prysznica na podłogę.
ana84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,709
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 12:37
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 7,023

GG:


post nie, 08 gru 2013 - 12:10
Post #10

Zając ja też jestem na etapie remontu i właśnie chcemy wymienić wannę. Mój M. stwierdził, że chce prysznic, a najlepiej takie coś jak Ty tutaj wrzuciłaś.
Ja ze względu na dzieciaki wolałabym albo wannę, albo ostatecznie to dziwactwo. Dla siebie jednak chciałabym prysznic.
Poszperałam w necie, poczytałam różne opinie użytkownioków (są na stronie np LM) i stwierdziłam, że sobie to odpuszczam.
Przede wszystkim opinie zrobiły swoje i potwierdziły moje obawy - za taką cenę ( zdecydowanie niską) można kupić tani chiński szajs. Teraz obstawiam albo głęboki brodzik, albo po prostu wannę i do tej wanny dokupię taki parawan i wtedy nie będzie mi leciało z prysznica na podłogę.


--------------------

[/url]

09.11.2006


23.10.2013
maania
nie, 08 gru 2013 - 12:24
ana84 zdecydowanie zwykła wanna i parawan! naprawdę uwierz- sprawdza się bardzo dobrze w porównaniu do tej wanno kabiny- nie cieknie, nie ma problemów z czyszczeniem.
maania


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,201
Dołączył: pią, 25 kwi 08 - 17:23
SkÄ…d: muminkowo :)
Nr użytkownika: 19,518




post nie, 08 gru 2013 - 12:24
Post #11

ana84 zdecydowanie zwykła wanna i parawan! naprawdę uwierz- sprawdza się bardzo dobrze w porównaniu do tej wanno kabiny- nie cieknie, nie ma problemów z czyszczeniem.

--------------------
zajÄ…c_Poziomka
nie, 08 gru 2013 - 13:26
My też zrezygnowaliśmy z tego. Poszperaliśmy i prysznic z deszczownicą można kupi (dobry oczywiście) za 600-900zł, do tego wanna ok 1tys, bateria, parawan. Wyjdzie w sumie na to samo. Mąż się obejdzie bez hydromasażu. Może uda mi się kupic radio icon_razz.gif
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post nie, 08 gru 2013 - 13:26
Post #12

My też zrezygnowaliśmy z tego. Poszperaliśmy i prysznic z deszczownicą można kupi (dobry oczywiście) za 600-900zł, do tego wanna ok 1tys, bateria, parawan. Wyjdzie w sumie na to samo. Mąż się obejdzie bez hydromasażu. Może uda mi się kupic radio icon_razz.gif

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
ana84
nie, 08 gru 2013 - 14:14
Zając jeśli chodzi o hydromasaże to akurat ja nie brałam tego w ogóle pod uwagę gdyż od kilku osób posiadających ten "luksus" słyszałam, że niestety dysze szybko zachodzą kamieniem i tak naprawdę o kant d... to wszystko można rozbić.

Faktycznie ja skłaniam się ku wannie i dokupieniu parawnu icon_smile.gif
ana84


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,709
Dołączył: śro, 16 sie 06 - 12:37
SkÄ…d: lubuskie
Nr użytkownika: 7,023

GG:


post nie, 08 gru 2013 - 14:14
Post #13

Zając jeśli chodzi o hydromasaże to akurat ja nie brałam tego w ogóle pod uwagę gdyż od kilku osób posiadających ten "luksus" słyszałam, że niestety dysze szybko zachodzą kamieniem i tak naprawdę o kant d... to wszystko można rozbić.

Faktycznie ja skłaniam się ku wannie i dokupieniu parawnu icon_smile.gif

--------------------

[/url]

09.11.2006


23.10.2013
rysa154
nie, 08 gru 2013 - 17:58
Do deszczownicy mozna tez dokupić dysze...
Zajac pisząc prysznic z deszczownica masz na myśli kabinę plus deszczownice?


Ten post edytował rysa154 nie, 08 gru 2013 - 18:01
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post nie, 08 gru 2013 - 17:58
Post #14

Do deszczownicy mozna tez dokupić dysze...
Zajac pisząc prysznic z deszczownica masz na myśli kabinę plus deszczownice?


--------------------


zajÄ…c_Poziomka
nie, 08 gru 2013 - 18:45
Nie wiem jak to nazwac... Taki system, że jest i deszczownica i tradycyjna słuchawka
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post nie, 08 gru 2013 - 18:45
Post #15

Nie wiem jak to nazwac... Taki system, że jest i deszczownica i tradycyjna słuchawka

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
Agnieszka_82
nie, 08 gru 2013 - 19:51
CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Sun, 08 Dec 2013 - 18:45) *
Taki system, że jest i deszczownica i tradycyjna słuchawka

Ja mam już chyba z 5 lat i sobie chwalę icon_smile.gif
coÅ› takiego:
Agnieszka_82


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,804
Dołączył: czw, 25 cze 09 - 23:02
Skąd: Chorzów
Nr użytkownika: 27,969




post nie, 08 gru 2013 - 19:51
Post #16

CYTAT(zajÄ…c_Poziomka @ Sun, 08 Dec 2013 - 18:45) *
Taki system, że jest i deszczownica i tradycyjna słuchawka

Ja mam już chyba z 5 lat i sobie chwalę icon_smile.gif
coÅ› takiego:


--------------------
Nasze Małe Wielkie Szczęście 06/08/2010 r, 18:10 -> 3250 gr, 55 cm


Nasz Drugi Cud 02/02/2015 r, 9:00 -> 3490 gr, 52 cm
zajÄ…c_Poziomka
nie, 08 gru 2013 - 21:02
Właśnie o coś takiego mi chodzi icon_smile.gif
zajÄ…c_Poziomka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,902
Dołączył: sob, 01 cze 13 - 12:23
Nr użytkownika: 42,247




post nie, 08 gru 2013 - 21:02
Post #17

Właśnie o coś takiego mi chodzi icon_smile.gif

--------------------




Bezimienna czÄ…stka nas... 9.08.2013 (9w1d)
rysa154
nie, 08 gru 2013 - 21:47
tak sie dopytuje bo napisłas taka cene,a sama kupowałam deszczownice+prysznic i wydawało mi się to tanio.
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post nie, 08 gru 2013 - 21:47
Post #18

tak sie dopytuje bo napisłas taka cene,a sama kupowałam deszczownice+prysznic i wydawało mi się to tanio.

--------------------


Anielka
pon, 09 gru 2013 - 13:14
Absolutne NIE dla kabinowanny. Nie da się tego doczyścić bez demontaży drzwiczek, koszmarna wentylacja, bardzo niska jakość. Używałam tej kabiny przez dwa lata i co tydzień zużywałam litr octu lub paczkę kwasku cytrynowego, szczoteczkę do zębów i masę energii, wody i czasu na czyszczenie. Później przez rok korzystali najemcy i kabina jest do wywalenia, nie da się ani wyczyścić, ani dokupić uszkodzonych elementów. Mieliśmy bardzo podobną do tej ze zdjęcia i niestety większy mąż nie ma szans na korzystanie z hydromasażu, bo dysze są tak nisko,że trzeba by siedzieć na tej "półeczce" wanny. Ledwo mieściłam się tam z moimi 4 literami ważąc ok.50 kg. Chyba,że masujemy uda/pośladki, ale wtedy strumień jest za słaby icon_smile.gif
Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest osobny brodzik,ze szklaną ścianą ( żadnych prowadnic, kółek itp.) i wanna, w małej łazience wanna ze szklanym parawanem, ścianką i wieszak do prysznica na ścianie.
Anielka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 760
Dołączył: czw, 05 maj 05 - 23:48
Nr użytkownika: 3,086

GG:


post pon, 09 gru 2013 - 13:14
Post #19

Absolutne NIE dla kabinowanny. Nie da się tego doczyścić bez demontaży drzwiczek, koszmarna wentylacja, bardzo niska jakość. Używałam tej kabiny przez dwa lata i co tydzień zużywałam litr octu lub paczkę kwasku cytrynowego, szczoteczkę do zębów i masę energii, wody i czasu na czyszczenie. Później przez rok korzystali najemcy i kabina jest do wywalenia, nie da się ani wyczyścić, ani dokupić uszkodzonych elementów. Mieliśmy bardzo podobną do tej ze zdjęcia i niestety większy mąż nie ma szans na korzystanie z hydromasażu, bo dysze są tak nisko,że trzeba by siedzieć na tej "półeczce" wanny. Ledwo mieściłam się tam z moimi 4 literami ważąc ok.50 kg. Chyba,że masujemy uda/pośladki, ale wtedy strumień jest za słaby icon_smile.gif
Dla mnie idealnym rozwiązaniem jest osobny brodzik,ze szklaną ścianą ( żadnych prowadnic, kółek itp.) i wanna, w małej łazience wanna ze szklanym parawanem, ścianką i wieszak do prysznica na ścianie.

--------------------
Kobieta, żona i matka ;-)


dusika
czw, 14 sie 2014 - 16:28
tu jest bardzo fajny poradnik: (reklama - edytowano)- ja jednam polecam wanny bez kabiny, bo kabiny to koszmar zachodzą kamieniem i nie da sie ich domyć
dusika


Grupa: Zbanowani
Postów: 11
Dołączył: czw, 28 lis 13 - 17:16
Nr użytkownika: 43,223




post czw, 14 sie 2014 - 16:28
Post #20

tu jest bardzo fajny poradnik: (reklama - edytowano)- ja jednam polecam wanny bez kabiny, bo kabiny to koszmar zachodzą kamieniem i nie da sie ich domyć
> Kabina prysznicowa z wannÄ… - opinie?
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: śro, 24 kwi 2024 - 00:25
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama