Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

inseminacja?

> 
gelenda
pon, 17 maj 2010 - 12:24
witam
nie wiem od czego zacząć i proszę o poradę

Mam 32 lata a od 5 lat myślę i staram się zajść w ciążę i zostaniu szczęśliwą mamą. w lutym 2008 test pozytywny szczęśliwe chwile ale na krótko - nagłe złe samopoczucie okazało się, że jest ciąża ale poza maciczna podano mi metotrexat od tamtej pory mam problem z głową czy chcę próbować boję się powtórki sytuacji.

Z nasieniem męża kiepsko ja mam poddać się sprawdzeniu przepływów jajowodów i lekarz sugeruje inseminacje . Jestem z Wrocławia i zastanawiam się czy jest ktoś z tego rejonu i może podzielić się ze mną informacją co gdzie i za ile. Jakie są opinie różnych miejsc klinik

proszÄ™ o info

pozdrawiam icon_cool.gif

Ten post edytował gelenda wto, 18 maj 2010 - 14:48
gelenda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6
Dołączył: czw, 13 maj 10 - 13:27
Nr użytkownika: 32,943




post pon, 17 maj 2010 - 12:24
Post #1

witam
nie wiem od czego zacząć i proszę o poradę

Mam 32 lata a od 5 lat myślę i staram się zajść w ciążę i zostaniu szczęśliwą mamą. w lutym 2008 test pozytywny szczęśliwe chwile ale na krótko - nagłe złe samopoczucie okazało się, że jest ciąża ale poza maciczna podano mi metotrexat od tamtej pory mam problem z głową czy chcę próbować boję się powtórki sytuacji.

Z nasieniem męża kiepsko ja mam poddać się sprawdzeniu przepływów jajowodów i lekarz sugeruje inseminacje . Jestem z Wrocławia i zastanawiam się czy jest ktoś z tego rejonu i może podzielić się ze mną informacją co gdzie i za ile. Jakie są opinie różnych miejsc klinik

proszÄ™ o info

pozdrawiam icon_cool.gif
> inseminacja?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 20:41
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama