Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

TÅ‚uszczak - co to???

> 
Anuka
sob, 05 kwi 2003 - 22:33
Witam wszystkie Mamy i Dzieciaczki icon_smile.gif
Od trzech tygodni moja Mała miała taki nieduży guzek na pleckach. Lekarka powiedziała, że to tłuszczak. Na razie kazała dwa tygodnie naświetlać taką czerwną lampą, a jeśli nic się nie zmieni, to powiedziała, że chyba trzeba będzie wyciąć icon_cry.gif
Czy spotkałyście się z taki tłuszczakami kiedyś? Czy to rzeczywiście jest "standardowe postępowanie"? Przeczytałam w internecie, że takie tłuszczaki jak są to zwykle wychodzi ich więcej icon_cry.gif
Napiszcie, proszę, jeśli coś wiecie...
Pozdrowienia,
Anuka
Anuka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 13
Dołączył: śro, 04 gru 02 - 18:35
Nr użytkownika: 25




post sob, 05 kwi 2003 - 22:33
Post #1

Witam wszystkie Mamy i Dzieciaczki icon_smile.gif
Od trzech tygodni moja Mała miała taki nieduży guzek na pleckach. Lekarka powiedziała, że to tłuszczak. Na razie kazała dwa tygodnie naświetlać taką czerwną lampą, a jeśli nic się nie zmieni, to powiedziała, że chyba trzeba będzie wyciąć icon_cry.gif
Czy spotkałyście się z taki tłuszczakami kiedyś? Czy to rzeczywiście jest "standardowe postępowanie"? Przeczytałam w internecie, że takie tłuszczaki jak są to zwykle wychodzi ich więcej icon_cry.gif
Napiszcie, proszę, jeśli coś wiecie...
Pozdrowienia,
Anuka

Posty w temacie
Anuka   TÅ‚uszczak - co to???   sob, 05 kwi 2003 - 22:33
Mika   Anuka :D Nie wiem czy Cie pocieszÄ™ czy zmartwiÄ...   sob, 05 kwi 2003 - 23:54
Marghe   Moj wlasny osobisty mÄ…z :lol: posiada i hoduje s...   piÄ…, 11 kwi 2003 - 22:21
nać   Cześć Anuczko!!!Kiedy PyzÄ…g mój miaÅ‚ trzy mie...   sob, 12 kwi 2003 - 00:21
Anuka   DziÄ™ki Dziewczyny :) po naÅ›wietlaniach lampÄ…...   sob, 12 kwi 2003 - 21:11
snupek   Witaj Anuk Moj Bartek urodzil sie z takim czyms n...   pon, 14 kwi 2003 - 13:55
> TÅ‚uszczak - co to???
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 23 kwi 2024 - 16:04
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama