Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

DNI PŁodne

> 
Misiu
pią, 27 kwi 2007 - 19:59
dziewczyny mam ogromna prośbę a dokładnie chodzi o to czy jesli miałam owulacje i kochałam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia ale był to stosunek przerywany to moge być w ciąży???????dziekuje za pomoc:)
Misiu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: pon, 02 kwi 07 - 15:42
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 12,611




post pią, 27 kwi 2007 - 19:59
Post #1

dziewczyny mam ogromna prośbę a dokładnie chodzi o to czy jesli miałam owulacje i kochałam sie ze swoim chłopakiem bez zabezpieczenia ale był to stosunek przerywany to moge być w ciąży???????dziekuje za pomoc:)
Delfinka
pią, 27 kwi 2007 - 20:04
tak wink.gif
Delfinka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,424
Dołączył: wto, 23 gru 03 - 17:54
Nr użytkownika: 1,283




post pią, 27 kwi 2007 - 20:04
Post #2

tak wink.gif

--------------------

Misiu
pią, 27 kwi 2007 - 20:23
delfinka dziekuje Ci bardzo,ale tak łatwo zajsc czy nie bardzo?
Misiu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: pon, 02 kwi 07 - 15:42
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 12,611




post pią, 27 kwi 2007 - 20:23
Post #3

delfinka dziekuje Ci bardzo,ale tak łatwo zajsc czy nie bardzo?
Sun

Go??







post sob, 28 kwi 2007 - 00:57
Post #4

CYTAT(Misiu)
delfinka dziekuje Ci bardzo,ale tak łatwo zajsc czy nie bardzo?


Bardzo łatwo. W płynie wydzielanym z prącia przed wytryskiem plemników jest cała masa.
romenka
pią, 04 maj 2007 - 06:40
Dziewczyny wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę jak stosuje się stosunek przerwany icon_sad.gif Ja przez 6 lat od kiedy jestem z moim mężczyzną stosowałam tylko stosunek przerwany i nie zaszłam w ciążę dopiero kiedy pomyliłam się w liczeniu dni płodnych i pozwoliłam na wytrysk do środka w 12 dniu cyklu zaszłam i teraz jestem w 25 tygodniu ciąży icon_biggrin.gif
romenka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 211
Dołączył: wto, 21 lis 06 - 10:51
Nr użytkownika: 8,602

GG:


post pią, 04 maj 2007 - 06:40
Post #5

Dziewczyny wcale nie jest tak łatwo zajść w ciążę jak stosuje się stosunek przerwany icon_sad.gif Ja przez 6 lat od kiedy jestem z moim mężczyzną stosowałam tylko stosunek przerwany i nie zaszłam w ciążę dopiero kiedy pomyliłam się w liczeniu dni płodnych i pozwoliłam na wytrysk do środka w 12 dniu cyklu zaszłam i teraz jestem w 25 tygodniu ciąży icon_biggrin.gif
konto_usunięte
pią, 04 maj 2007 - 12:49
łatwo- nie łatwo icon_confused.gif
to tak samo, jak z jazdą bez biletu icon_rolleyes.gif
jeden 6 lat jeździ i nic...nie złąpią go i nie wlepią mandatu, inny wsiądzie raz zapominając skasować bilecik- i mandacik. bo akurat jego droga sie skrzyżowała z drogą pana kanara icon_rolleyes.gif
przykład może kuriozalny icon_wink.gif
nie moge sie jednak nadziwić, że w dzisiejszej dobie-stosunek przerywany jest uznaną i stosowaną metodą- bynajmniej nie antykoncepcji icon_eek.gif
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post pią, 04 maj 2007 - 12:49
Post #6

łatwo- nie łatwo icon_confused.gif
to tak samo, jak z jazdą bez biletu icon_rolleyes.gif
jeden 6 lat jeździ i nic...nie złąpią go i nie wlepią mandatu, inny wsiądzie raz zapominając skasować bilecik- i mandacik. bo akurat jego droga sie skrzyżowała z drogą pana kanara icon_rolleyes.gif
przykład może kuriozalny icon_wink.gif
nie moge sie jednak nadziwić, że w dzisiejszej dobie-stosunek przerywany jest uznaną i stosowaną metodą- bynajmniej nie antykoncepcji icon_eek.gif

--------------------

Eta
pią, 04 maj 2007 - 12:55
CYTAT(rzodkiewka)
łatwo- nie łatwo icon_confused.gif  
to tak samo, jak z jazdą bez biletu icon_rolleyes.gif  
jeden 6 lat jeździ i nic...nie złąpią go i nie wlepią mandatu, inny wsiądzie raz zapominając skasować bilecik- i mandacik. bo akurat jego droga sie skrzyżowała z drogą pana kanara icon_rolleyes.gif  
przykład może kuriozalny icon_wink.gif  
nie moge sie jednak nadziwić, że w dzisiejszej dobie-stosunek przerywany jest uznaną i stosowaną metodą- bynajmniej nie antykoncepcji icon_eek.gif


bardzo obrazowy przykład icon_smile.gif wcale nie taki kuriozalny icon_wink.gif
Musze to sobie zapamiętać icon_wink.gif
Eta


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,084
Dołączył: nie, 30 mar 03 - 18:04
Skąd: kujawy
Nr użytkownika: 227




post pią, 04 maj 2007 - 12:55
Post #7

CYTAT(rzodkiewka)
łatwo- nie łatwo icon_confused.gif  
to tak samo, jak z jazdą bez biletu icon_rolleyes.gif  
jeden 6 lat jeździ i nic...nie złąpią go i nie wlepią mandatu, inny wsiądzie raz zapominając skasować bilecik- i mandacik. bo akurat jego droga sie skrzyżowała z drogą pana kanara icon_rolleyes.gif  
przykład może kuriozalny icon_wink.gif  
nie moge sie jednak nadziwić, że w dzisiejszej dobie-stosunek przerywany jest uznaną i stosowaną metodą- bynajmniej nie antykoncepcji icon_eek.gif


bardzo obrazowy przykład icon_smile.gif wcale nie taki kuriozalny icon_wink.gif
Musze to sobie zapamiętać icon_wink.gif

--------------------



"Człowiek jest dosłownie rozdarty na dwoje: zdaje sobie sprawę z własnej wyjątkowości, majestatycznie góruje nad resztą przyrody, a jednak na koniec wraca tam, pod ziemię, gdzie ślepy, niemy, gnije i znika na wieki".
Misiu
pią, 04 maj 2007 - 13:07
Dzięki dziewczyny a już myślałam ze coś ze mną nie tak skoro tak sie kochamy i nic, icon_biggrin.gif jeszcze raz bardzo dziękuje:)
Misiu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: pon, 02 kwi 07 - 15:42
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 12,611




post pią, 04 maj 2007 - 13:07
Post #8

Dzięki dziewczyny a już myślałam ze coś ze mną nie tak skoro tak sie kochamy i nic, icon_biggrin.gif jeszcze raz bardzo dziękuje:)
konto_usunięte
pią, 04 maj 2007 - 13:21
Misiu, stosowanie stosunku przerywanego z efektem, czy bez- nie jest i nie może być wyznacznikiem tego, czy "coś ze mną nie tak, czy tak". icon_rolleyes.gif
to można dopiero stwierdzić po roku (niech mnie ktoś poprawi, bo nie wiem dokładnie) współżycia bez zabezpieczenia!!!! icon_rolleyes.gif
więc taka wiedza czerpana jedynie ze skuteczności- nieskuteczności stosunku przerywanego nic nie wnosi.


no, może wnosi-ale bynajmniej nie informację o płodności
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post pią, 04 maj 2007 - 13:21
Post #9

Misiu, stosowanie stosunku przerywanego z efektem, czy bez- nie jest i nie może być wyznacznikiem tego, czy "coś ze mną nie tak, czy tak". icon_rolleyes.gif
to można dopiero stwierdzić po roku (niech mnie ktoś poprawi, bo nie wiem dokładnie) współżycia bez zabezpieczenia!!!! icon_rolleyes.gif
więc taka wiedza czerpana jedynie ze skuteczności- nieskuteczności stosunku przerywanego nic nie wnosi.


no, może wnosi-ale bynajmniej nie informację o płodności

--------------------

Misiu
pią, 04 maj 2007 - 17:09
no tak,ale miałam niby wyleczone zapalenie przydatków,chociaz dolegliwości nadal mam,więc myślałam że to może przez to,mam nadzieję że może będę niedługo mama chociaż nic nie planujemy,ale bardzo byśmy sie cieszyli:)
Misiu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: pon, 02 kwi 07 - 15:42
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 12,611




post pią, 04 maj 2007 - 17:09
Post #10

no tak,ale miałam niby wyleczone zapalenie przydatków,chociaz dolegliwości nadal mam,więc myślałam że to może przez to,mam nadzieję że może będę niedługo mama chociaż nic nie planujemy,ale bardzo byśmy sie cieszyli:)
konto_usunięte
pią, 04 maj 2007 - 18:55
wydaje mi się, że zanim zajdzie sie w ciążę- wyleczenie tego zapalenia jest konieczne i nie ulega żadnej wątpliwości. i nie może być niby wyleczone-albo wyleczone, albo nie.
konto_usunięte


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,236
Dołączył: pią, 05 sty 07 - 19:24
Nr użytkownika: 9,663




post pią, 04 maj 2007 - 18:55
Post #11

wydaje mi się, że zanim zajdzie sie w ciążę- wyleczenie tego zapalenia jest konieczne i nie ulega żadnej wątpliwości. i nie może być niby wyleczone-albo wyleczone, albo nie.

--------------------

Misiu
sob, 05 maj 2007 - 14:40
lekarz stwierdził że wyleczone,a mnie nadal boli tak jak podczas zapalenia
Misiu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 31
Dołączył: pon, 02 kwi 07 - 15:42
Skąd: Inowrocław
Nr użytkownika: 12,611




post sob, 05 maj 2007 - 14:40
Post #12

lekarz stwierdził że wyleczone,a mnie nadal boli tak jak podczas zapalenia
> DNI PŁodne
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 06:21
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama