Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Książki obyczajowe dla chłopców

> 
Agnieszka AZJ
śro, 27 lis 2013 - 21:19
CYTAT(semi @ Wed, 27 Nov 2013 - 20:12) *
słuchajcie, a Feliks Net i nika spodobają sie trzynastolatkowi? szukam czegoś na gwałt, on jak już dopadnie to pochłania ksiązkę za książką, poleciał całego Harrego Pottera, potem 12 tomów Flanagana, teraz próżnia, szukam jakiejś serii.



Powinni sie spodobać.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post śro, 27 lis 2013 - 21:19
Post #21

CYTAT(semi @ Wed, 27 Nov 2013 - 20:12) *
słuchajcie, a Feliks Net i nika spodobają sie trzynastolatkowi? szukam czegoś na gwałt, on jak już dopadnie to pochłania ksiązkę za książką, poleciał całego Harrego Pottera, potem 12 tomów Flanagana, teraz próżnia, szukam jakiejś serii.



Powinni sie spodobać.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
betka28
czw, 22 paź 2015 - 09:49
Zgadzam się, że jest wiele fantastyki ale jeśli chodzi o książki obyczajowe to już gorzej... ja po prostu przeszukuję księgarnie internetowe albo jeśli akurat jestem w galeriii to odwiedzam tradycyjną księgarnie- wyszukuję coś co mnie interesuje i zamawiam na [edit: moderacja] ponieważ tam jest duży wybór a ceny znacznie niższe niż w realu icon_smile.gif Najlepiej samemu coś znaleźć ponieważ na spokojnie przeczytasz opis recenzje i zdecydujesz icon_smile.gif
betka28


Grupa: Zbanowani
Postów: 21
Dołączył: czw, 07 maj 15 - 15:14
Nr użytkownika: 45,794




post czw, 22 paź 2015 - 09:49
Post #22

Zgadzam się, że jest wiele fantastyki ale jeśli chodzi o książki obyczajowe to już gorzej... ja po prostu przeszukuję księgarnie internetowe albo jeśli akurat jestem w galeriii to odwiedzam tradycyjną księgarnie- wyszukuję coś co mnie interesuje i zamawiam na [edit: moderacja] ponieważ tam jest duży wybór a ceny znacznie niższe niż w realu icon_smile.gif Najlepiej samemu coś znaleźć ponieważ na spokojnie przeczytasz opis recenzje i zdecydujesz icon_smile.gif
Dominikka
czw, 22 paź 2015 - 18:47
Szanowni Rodzice!

Jestem studentką pedagogiki, prowadzę badania dotyczące czasopism dla dzieci. Kwestionariusz składa się tylko z czterech pytań i nie zajmie Państwu wiele czasu. Z góry dziękuję za pomoc. W linku poniżej znajduje się ankieta.


https://www.survio.com/survey/d/F8A2I9H9G3P3Q2X7H
Dominikka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 22 paź 15 - 18:33
Nr użytkownika: 46,608




post czw, 22 paź 2015 - 18:47
Post #23

Szanowni Rodzice!

Jestem studentką pedagogiki, prowadzę badania dotyczące czasopism dla dzieci. Kwestionariusz składa się tylko z czterech pytań i nie zajmie Państwu wiele czasu. Z góry dziękuję za pomoc. W linku poniżej znajduje się ankieta.


https://www.survio.com/survey/d/F8A2I9H9G3P3Q2X7H
Dominikka
czw, 22 paź 2015 - 18:54
Szanowni Rodzice!

Jestem studentką pedagogiki, prowadzę badania dotyczące czasopism dla dzieci. Kwestionariusz składa się tylko z czterech pytań i nie zajmie Państwu wiele czasu. Z góry dziękuję za pomoc. W linku poniżej znajduje się ankieta.


https://www.survio.com/survey/d/F8A2I9H9G3P3Q2X7H
Dominikka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 12
Dołączył: czw, 22 paź 15 - 18:33
Nr użytkownika: 46,608




post czw, 22 paź 2015 - 18:54
Post #24

Szanowni Rodzice!

Jestem studentką pedagogiki, prowadzę badania dotyczące czasopism dla dzieci. Kwestionariusz składa się tylko z czterech pytań i nie zajmie Państwu wiele czasu. Z góry dziękuję za pomoc. W linku poniżej znajduje się ankieta.


https://www.survio.com/survey/d/F8A2I9H9G3P3Q2X7H
> Książki obyczajowe dla chłopców
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:39
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama