Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

chyba będziemy mieli... pieska :)

, czyli kilka nowych zdjęć mojego DŁUGOWŁOSEGO psa ;)
> , czyli kilka nowych zdjęć mojego DŁUGOWŁOSEGO psa ;)
A_KA
nie, 26 wrz 2010 - 19:53
Przez posta mai2006, która to jak pewnie wiecie napisała, że marzy jej się piesek... znowu zaczęłam bardziej intensywnie myśleć o psie dla nas. Zawsze gdzieś tam podświadomie marzyłam sobie, żeby nasz przyszły ogonek był jakimś nieszczęśnikiem, któremu ja będę mogła pomóc. Często przeglądałam sobie strony palucha, allegro, fundacji czy też dogo. Przeglądałam tak sobie właściwie...
Tym razem też zaczęłam przeglądać różne strony z nieszczęśnikami i w końcu trafiłam na pewien wątek na dogo...

Od razu poczułam, że ten piesek jest jakby dla nas stworzony icon_smile.gif. Ideał taki po prostu. Mały, spokojny, utrzymujący czystość, kochający dzieci, przymilny i uwielbiający głaski... Pokazałam ślubnemu zdjęcia psa, a właściwie to suni icon_wink.gif. I o dziwo - jemu też się spodobała icon_smile.gif. A to jest ewenement, bo jemu raczej małe psy się nie podobają. On kocha psy dużych ras, ale na takiego sobie pozwolić z różnych względów nie możemy.
Napisałam kilka dni temu do dziewczyny z dogo, która ma kontakt z tym pieskiem. Dowiedziałam się jeszcze, że Gabi (bo tak ma na "imię") ładnie na smyczy chodzi. Była wysterylizowana trzy dni temu i czeka na kochający domek...
Dziś byliśmy ją obejrzeć icon_smile.gif. Gabi jest przecudowna. Od razu do nas lgnęła. Przytulała się. A my zostaliśmy zakwalifikowani jako potencjalni nowi właściciele Gabi icon_smile.gif.

Jeszcze wizyta przedadopcyjna nas czeka (u nas w domu) i podpisanie umowy adopcyjnej.

Potrzymajcie kciuki żeby wszystko się udało... bo zakochaliśmy się w tym piesku po prostu...

Czyż nie jest piękna?


Uploaded with ImageShack.us

----
Uprzedzając ewentualne pytania na temat alergii Karolki... icon_wink.gif Robiliśmy ostatnio testy, które nie wykazały już NIC. Ma odstawione leki przeciwhistaminowe. I nie ma żadnych objawów. Ja wiem, że to jeszcze nie oznacza, że już teraz nigdy uczulona na nic nie będzie, ale mam cichą nadzieję, że ewentualne objawy już nie będą silne. Wszystko na to wskazuje. Miała kilka razy w międzyczasie kontakty z psami i kotami - i nic się nie działo. Na dogo powiedzieliśmy jaka jest sytuacja.

Ten post edytował A_KA sob, 02 kwi 2011 - 08:45
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post nie, 26 wrz 2010 - 19:53
Post #1

Przez posta mai2006, która to jak pewnie wiecie napisała, że marzy jej się piesek... znowu zaczęłam bardziej intensywnie myśleć o psie dla nas. Zawsze gdzieś tam podświadomie marzyłam sobie, żeby nasz przyszły ogonek był jakimś nieszczęśnikiem, któremu ja będę mogła pomóc. Często przeglądałam sobie strony palucha, allegro, fundacji czy też dogo. Przeglądałam tak sobie właściwie...
Tym razem też zaczęłam przeglądać różne strony z nieszczęśnikami i w końcu trafiłam na pewien wątek na dogo...

Od razu poczułam, że ten piesek jest jakby dla nas stworzony icon_smile.gif. Ideał taki po prostu. Mały, spokojny, utrzymujący czystość, kochający dzieci, przymilny i uwielbiający głaski... Pokazałam ślubnemu zdjęcia psa, a właściwie to suni icon_wink.gif. I o dziwo - jemu też się spodobała icon_smile.gif. A to jest ewenement, bo jemu raczej małe psy się nie podobają. On kocha psy dużych ras, ale na takiego sobie pozwolić z różnych względów nie możemy.
Napisałam kilka dni temu do dziewczyny z dogo, która ma kontakt z tym pieskiem. Dowiedziałam się jeszcze, że Gabi (bo tak ma na "imię") ładnie na smyczy chodzi. Była wysterylizowana trzy dni temu i czeka na kochający domek...
Dziś byliśmy ją obejrzeć icon_smile.gif. Gabi jest przecudowna. Od razu do nas lgnęła. Przytulała się. A my zostaliśmy zakwalifikowani jako potencjalni nowi właściciele Gabi icon_smile.gif.

Jeszcze wizyta przedadopcyjna nas czeka (u nas w domu) i podpisanie umowy adopcyjnej.

Potrzymajcie kciuki żeby wszystko się udało... bo zakochaliśmy się w tym piesku po prostu...

Czyż nie jest piękna?


Uploaded with ImageShack.us

----
Uprzedzając ewentualne pytania na temat alergii Karolki... icon_wink.gif Robiliśmy ostatnio testy, które nie wykazały już NIC. Ma odstawione leki przeciwhistaminowe. I nie ma żadnych objawów. Ja wiem, że to jeszcze nie oznacza, że już teraz nigdy uczulona na nic nie będzie, ale mam cichą nadzieję, że ewentualne objawy już nie będą silne. Wszystko na to wskazuje. Miała kilka razy w międzyczasie kontakty z psami i kotami - i nic się nie działo. Na dogo powiedzieliśmy jaka jest sytuacja.

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Dirty Diana
nie, 26 wrz 2010 - 19:59
Wyjątkowo urocza sunia.
Dirty Diana


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,791
Dołączył: czw, 03 kwi 08 - 15:54
Nr użytkownika: 19,139




post nie, 26 wrz 2010 - 19:59
Post #2

Wyjątkowo urocza sunia.

--------------------
Mi
nie, 26 wrz 2010 - 20:44
A_KA - trzymam kciuki i po cichu gratuluje icon_smile.gif
Sunia jest cudna, ma spojrzenie damy icon_wink.gif
Alergię można przechytrzyć. Mam w domu trzech alergików i trzy futrzaki - wszyscy żyją w zgodzie i mają się świetnie icon_wink.gif

Ten post edytował Mi nie, 26 wrz 2010 - 20:49
Mi


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,406
Dołączył: wto, 25 paź 05 - 09:11
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 3,913




post nie, 26 wrz 2010 - 20:44
Post #3

A_KA - trzymam kciuki i po cichu gratuluje icon_smile.gif
Sunia jest cudna, ma spojrzenie damy icon_wink.gif
Alergię można przechytrzyć. Mam w domu trzech alergików i trzy futrzaki - wszyscy żyją w zgodzie i mają się świetnie icon_wink.gif
pcola
nie, 26 wrz 2010 - 21:39
A_KA,
piękna sunia ! Ten kolor, i te włochate uszy ! Kciuki jak najmocniej zaciśnięte &&&&.

P.S.
Obiecaj, że jeśli się uda to uraczysz nas fotkami ... pięknie proszę 2pliz.gif
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post nie, 26 wrz 2010 - 21:39
Post #4

A_KA,
piękna sunia ! Ten kolor, i te włochate uszy ! Kciuki jak najmocniej zaciśnięte &&&&.

P.S.
Obiecaj, że jeśli się uda to uraczysz nas fotkami ... pięknie proszę 2pliz.gif

--------------------



--------------------------
Tigerek
nie, 26 wrz 2010 - 21:41
Faktycznie przecudowna icon_wink.gif

Moje małżątko miało alergię na kota dopóki sami nie mieli w domu icon_smile.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post nie, 26 wrz 2010 - 21:41
Post #5

Faktycznie przecudowna icon_wink.gif

Moje małżątko miało alergię na kota dopóki sami nie mieli w domu icon_smile.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
A_KA
nie, 26 wrz 2010 - 21:49
CYTAT(pcola @ Sun, 26 Sep 2010 - 21:39) *
Obiecaj, że jeśli się uda to uraczysz nas fotkami ... pięknie proszę 2pliz.gif


Zdjęcia macie jak w banku icon_wink.gif

Sytuacja się ciut komplikuje... Sunię moglibyśmy mieć już w ten piątek po południu, ale właśnie sobie uświadomiłam, że na sobotę jesteśmy zaproszeni (już dwa tygodnie temu) do ciotki na imprezkę... Nie bardzo jest jak odmówić. A też dobrym pomysłem nie będzie zostawianie Gabi drugiego dnia pobytu u nas - na kilka godzin samą... Prawda?

Tak więc pewnie w sobotę - wieczór umówię się dopiero na wizytę przedadopcyjną (połączoną z adopcją od razu). Jeden dzień czekania dłużej... 41.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post nie, 26 wrz 2010 - 21:49
Post #6

CYTAT(pcola @ Sun, 26 Sep 2010 - 21:39) *
Obiecaj, że jeśli się uda to uraczysz nas fotkami ... pięknie proszę 2pliz.gif


Zdjęcia macie jak w banku icon_wink.gif

Sytuacja się ciut komplikuje... Sunię moglibyśmy mieć już w ten piątek po południu, ale właśnie sobie uświadomiłam, że na sobotę jesteśmy zaproszeni (już dwa tygodnie temu) do ciotki na imprezkę... Nie bardzo jest jak odmówić. A też dobrym pomysłem nie będzie zostawianie Gabi drugiego dnia pobytu u nas - na kilka godzin samą... Prawda?

Tak więc pewnie w sobotę - wieczór umówię się dopiero na wizytę przedadopcyjną (połączoną z adopcją od razu). Jeden dzień czekania dłużej... 41.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
eve69
nie, 26 wrz 2010 - 22:51
Jest piękna icon_smile.gif. I w ogóle, wspaniale, że jej poszukałaś. Naprawdę icon_smile.gif
eve69


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,742
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 17:15
Skąd: Trajsiti
Nr użytkownika: 1,966




post nie, 26 wrz 2010 - 22:51
Post #7

Jest piękna icon_smile.gif. I w ogóle, wspaniale, że jej poszukałaś. Naprawdę icon_smile.gif

--------------------
Franio 14.05.2007
Jasinek 04.01.2012

"The moment you settle for less, you get less than you settled for."
"Taught from infancy that beauty is woman's sceptre, the mind shapes itself to the body, and roaming round its gilt cage, only seeks to adorn its prison."

/Mary Wollstonecraft/
Użytkownik usunięty

Go??







post pon, 27 wrz 2010 - 08:17
Post #8

A_KA, sunia jest ŚLICZNA! Ma takie... jamnicze spojrzenie 06.gif Jesteście super, że dacie jej dom...
A_KA
pon, 27 wrz 2010 - 08:57
Dzięki dziewczyny za wszelkie pochwały w kierunku Gabiśki 06.gif

[użytkownik x]... ja tam nie wiem, może i spojrzenie jamnicze ona ma icon_wink.gif, ale jamnikowata nie jest postawą icon_wink.gif. Tzn. bardziej jest w kwadracie niż w prostokącie icon_wink.gif
A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post pon, 27 wrz 2010 - 08:57
Post #9

Dzięki dziewczyny za wszelkie pochwały w kierunku Gabiśki 06.gif

[użytkownik x]... ja tam nie wiem, może i spojrzenie jamnicze ona ma icon_wink.gif, ale jamnikowata nie jest postawą icon_wink.gif. Tzn. bardziej jest w kwadracie niż w prostokącie icon_wink.gif

--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Lutnia
pon, 27 wrz 2010 - 18:42
Cudna jest!

Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post pon, 27 wrz 2010 - 18:42
Post #10

Cudna jest!



--------------------
A_KA
wto, 28 wrz 2010 - 14:18
Gabiśka miała być u nas w piątek. Dziś się okazało, że całkiem prawdopodobne jest, że to wcześniej będzie - czwartek lub nawet środa (czyli jutro) 06.gif .

Ogólnie chodziło o to, że Gabi jest po sterylce, więc obolała trochę i żeby jej nie rzucać na głęboką wodę - do dzieci (w szczególności do Adama) icon_wink.gif.
Ale dziś rozmawiałam z jej obecną opiekunką i okazuje się, że Gabiśka świetnie się już czuje... Wieczorem będę wiedzieć kiedy do nas zawita...

Karola już wie. Od wczorajszego wieczora. Jest wniebowzięta 06.gif . Zaproponowała, ze sama ze swoich pieniążków kupi Gabiśce zabawkę i miskę... Nie wiem czy dziś do sklepu się jeszcze nie będziemy musiały wybrać icon_wink.gif.

A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post wto, 28 wrz 2010 - 14:18
Post #11

Gabiśka miała być u nas w piątek. Dziś się okazało, że całkiem prawdopodobne jest, że to wcześniej będzie - czwartek lub nawet środa (czyli jutro) 06.gif .

Ogólnie chodziło o to, że Gabi jest po sterylce, więc obolała trochę i żeby jej nie rzucać na głęboką wodę - do dzieci (w szczególności do Adama) icon_wink.gif.
Ale dziś rozmawiałam z jej obecną opiekunką i okazuje się, że Gabiśka świetnie się już czuje... Wieczorem będę wiedzieć kiedy do nas zawita...

Karola już wie. Od wczorajszego wieczora. Jest wniebowzięta 06.gif . Zaproponowała, ze sama ze swoich pieniążków kupi Gabiśce zabawkę i miskę... Nie wiem czy dziś do sklepu się jeszcze nie będziemy musiały wybrać icon_wink.gif.



--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
A_KA
czw, 30 wrz 2010 - 07:47
Gabi od wczorajszego wieczora jest już z nami 06.gif 06.gif 06.gif

Aż brak mi słów chcąc opisać tego psa. Naprawdę - to ideał! Nie spodziewałam się, że tak dobrze się będzie zachowywała! Tymbardziej, że gdy do nas dotarła, w pierwszej chwili baaaardzo interesowała się naszą świnką i próbowała się dostać do jej klatki za wszelką cenę icon_wink.gif. Wtedy pomyślałam sobie, że ciekawa noc się zapowiada... Ale po kilku razach zwrócenia jej uwagi - przestała to robić icon_smile.gif. Noc przespana cała! I nasza i jej. Tzn. owszem ja wstawałam w nocy, ale nie do Gabi, tylko do Adaśka icon_wink.gif.
Troszkę mnie martwi to, że Gabiśka ma biegunkę w tej chwili icon_sad.gif. Wczoraj bałam się podać jej karmę suchą... o godzinie 22,00 gotowałam jej ryż z piersią indyczą i marchewką . Gdy ostygło - Gabiśka dostała kolację, którą nie zjadła - ona ją pochłonęła 06.gif .
Wczoraj jeszcze pokazała, że potrafi aportować. Pięknie biega za piłeczką i ją przynosi. Kocha głaski. Wieczorem sama poszła na swoje nowe posłanie... Skąd wiedziała, że tam ma spać? icon_mrgreen.gif
Na spacerze dość dobrze chodzi na smyczy... Tzn. trochę się ociągała chwilami, ale to może przez niezbyt sprzyjającą wczorajszą pogodę. Padało.
No... po prostu - PIES IDEAŁ 06.gif
Zobaczymy jak będzie dalej icon_wink.gif.

Wszyscy jesteśmy nią zachwyceni i zakochani po uszy 06.gif.

A... jeszcze jedno. Gabi była psem ze schroniska kieleckiego, o którym był wczoraj reportaż w TV. W Celowniku. Tu można go obejrzeć: https://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-re...erskie/celownik. Mnie się jednak nie udało póki co, ślubny musi mi coś tam zainstalować do naszego komputera. Mnie się nie udaje. W każdym razie to schronisko to jakaś tragedia podobno 32.gif . Na szczęście Gabiśka nie była tam podobno długo. Została wyciągnięta przez Fundację Azylu Pod Psim Aniołem. I właśnie wczoraj od nich mieliśmy wizytację icon_wink.gif i z nimi mamy podpisaną umowę adopcyjną.

A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post czw, 30 wrz 2010 - 07:47
Post #12

Gabi od wczorajszego wieczora jest już z nami 06.gif 06.gif 06.gif

Aż brak mi słów chcąc opisać tego psa. Naprawdę - to ideał! Nie spodziewałam się, że tak dobrze się będzie zachowywała! Tymbardziej, że gdy do nas dotarła, w pierwszej chwili baaaardzo interesowała się naszą świnką i próbowała się dostać do jej klatki za wszelką cenę icon_wink.gif. Wtedy pomyślałam sobie, że ciekawa noc się zapowiada... Ale po kilku razach zwrócenia jej uwagi - przestała to robić icon_smile.gif. Noc przespana cała! I nasza i jej. Tzn. owszem ja wstawałam w nocy, ale nie do Gabi, tylko do Adaśka icon_wink.gif.
Troszkę mnie martwi to, że Gabiśka ma biegunkę w tej chwili icon_sad.gif. Wczoraj bałam się podać jej karmę suchą... o godzinie 22,00 gotowałam jej ryż z piersią indyczą i marchewką . Gdy ostygło - Gabiśka dostała kolację, którą nie zjadła - ona ją pochłonęła 06.gif .
Wczoraj jeszcze pokazała, że potrafi aportować. Pięknie biega za piłeczką i ją przynosi. Kocha głaski. Wieczorem sama poszła na swoje nowe posłanie... Skąd wiedziała, że tam ma spać? icon_mrgreen.gif
Na spacerze dość dobrze chodzi na smyczy... Tzn. trochę się ociągała chwilami, ale to może przez niezbyt sprzyjającą wczorajszą pogodę. Padało.
No... po prostu - PIES IDEAŁ 06.gif
Zobaczymy jak będzie dalej icon_wink.gif.

Wszyscy jesteśmy nią zachwyceni i zakochani po uszy 06.gif.

A... jeszcze jedno. Gabi była psem ze schroniska kieleckiego, o którym był wczoraj reportaż w TV. W Celowniku. Tu można go obejrzeć: https://www.tvp.pl/publicystyka/magazyny-re...erskie/celownik. Mnie się jednak nie udało póki co, ślubny musi mi coś tam zainstalować do naszego komputera. Mnie się nie udaje. W każdym razie to schronisko to jakaś tragedia podobno 32.gif . Na szczęście Gabiśka nie była tam podobno długo. Została wyciągnięta przez Fundację Azylu Pod Psim Aniołem. I właśnie wczoraj od nich mieliśmy wizytację icon_wink.gif i z nimi mamy podpisaną umowę adopcyjną.



--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
naples
czw, 30 wrz 2010 - 13:57
Gratuluję Wam pieska, słodka jest, tak jej miło z pyszczka patrzy icon_wink.gif
I co najważniejsze: Wy jesteście szczęśliwi, bo już jest z Wami i ona też jest szczęśliwa, bo w końcu ma swój własny domek icon_smile.gif
Niech się dobrze chowa ten Wasz ideał icon_biggrin.gif
naples


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,203
Dołączył: wto, 03 cze 08 - 14:53
Nr użytkownika: 20,141




post czw, 30 wrz 2010 - 13:57
Post #13

Gratuluję Wam pieska, słodka jest, tak jej miło z pyszczka patrzy icon_wink.gif
I co najważniejsze: Wy jesteście szczęśliwi, bo już jest z Wami i ona też jest szczęśliwa, bo w końcu ma swój własny domek icon_smile.gif
Niech się dobrze chowa ten Wasz ideał icon_biggrin.gif

--------------------
-Nie wystarczy pokochać, trzeba jeszcze umieć wziąć tę miłość w ręce i przenieść ją przez całe życie...
Auguste Bekannte

-Ludzie, którzy nie mają własnego życia, zawsze muszą wściubiać nos w cudze...
-Ludzie lubią komplikować sobie życie, jakby już samo w sobie nie było wystarczająco skomplikowane...

Carlos Ruíz Zafón
pcola
czw, 30 wrz 2010 - 14:31
A_KA,
biegunka w takiej sytuacji to rzecz normalna. Może minąć trochę czasu
zanim kupy jej się unormują.
Macie psiego anioła najnormalniej w świecie icon_smile.gif
Moje psie anioły strajkują, na dworze chlapa a one nie cierpią
wycierania łapek przed wejściem do domu ... rzucam niecenzuralnymi
słowami z uśmiechem na twarzy, coby się nie stresowały icon_wink.gif i ganiam
je ze szmatem po podwórku, ot, uroki zapsionej rodziny !
Witamy w klubie.
pcola


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,568
Dołączył: nie, 16 sty 05 - 11:09
Skąd: Wielkopolska
Nr użytkownika: 2,542




post czw, 30 wrz 2010 - 14:31
Post #14

A_KA,
biegunka w takiej sytuacji to rzecz normalna. Może minąć trochę czasu
zanim kupy jej się unormują.
Macie psiego anioła najnormalniej w świecie icon_smile.gif
Moje psie anioły strajkują, na dworze chlapa a one nie cierpią
wycierania łapek przed wejściem do domu ... rzucam niecenzuralnymi
słowami z uśmiechem na twarzy, coby się nie stresowały icon_wink.gif i ganiam
je ze szmatem po podwórku, ot, uroki zapsionej rodziny !
Witamy w klubie.

--------------------



--------------------------
eve69
czw, 30 wrz 2010 - 18:03
Schronisko w Kielcach jest rzeczywiście raczej więzienną przechowalnią niż spokojnym azylem icon_sad.gif


A_KA, gratuluję jeszcze raz. Myślę że dobrze byłoby jej przez tydzień dwa podać probiotyki, powinno to uregulować wypróżnienia.
eve69


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,742
Dołączył: śro, 28 lip 04 - 17:15
Skąd: Trajsiti
Nr użytkownika: 1,966




post czw, 30 wrz 2010 - 18:03
Post #15

Schronisko w Kielcach jest rzeczywiście raczej więzienną przechowalnią niż spokojnym azylem icon_sad.gif


A_KA, gratuluję jeszcze raz. Myślę że dobrze byłoby jej przez tydzień dwa podać probiotyki, powinno to uregulować wypróżnienia.

--------------------
Franio 14.05.2007
Jasinek 04.01.2012

"The moment you settle for less, you get less than you settled for."
"Taught from infancy that beauty is woman's sceptre, the mind shapes itself to the body, and roaming round its gilt cage, only seeks to adorn its prison."

/Mary Wollstonecraft/
Zelda
czw, 30 wrz 2010 - 19:16
AKA ,przecudna!!gratulacje!
Zelda


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,015
Dołączył: wto, 08 maj 07 - 23:08
Nr użytkownika: 13,884




post czw, 30 wrz 2010 - 19:16
Post #16

AKA ,przecudna!!gratulacje!
Lutnia
czw, 30 wrz 2010 - 19:55
A_KA - napiszę coś niepopularnego: nie rozczulaj się teraz nad małą, nie staraj się dać jej wszystkiego, czego nie miała, traktujcie ją tak, jak będzie traktowana już zawsze.
Psy po przejściach zawsze na początku są idealne, uległe, ludzie zazwyczaj je wtedy rozpieszczają, po miesiącu lub dwóch piszą zaś posty w rodzaju: ratunku, mam problem z psem!
Gdy wejdziesz na jakiekolwiek forum poświęcone psom adoptowanym zobaczysz ten mechanizm bardzo wyraźnie.

Psy są mądre, wykorzystują to, co dostają, przyzwyczajają się do tego błyskawicznie, a potem wymuszają coraz bardziej i coraz więcej.

Kochajcie ją mądrze.



Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post czw, 30 wrz 2010 - 19:55
Post #17

A_KA - napiszę coś niepopularnego: nie rozczulaj się teraz nad małą, nie staraj się dać jej wszystkiego, czego nie miała, traktujcie ją tak, jak będzie traktowana już zawsze.
Psy po przejściach zawsze na początku są idealne, uległe, ludzie zazwyczaj je wtedy rozpieszczają, po miesiącu lub dwóch piszą zaś posty w rodzaju: ratunku, mam problem z psem!
Gdy wejdziesz na jakiekolwiek forum poświęcone psom adoptowanym zobaczysz ten mechanizm bardzo wyraźnie.

Psy są mądre, wykorzystują to, co dostają, przyzwyczajają się do tego błyskawicznie, a potem wymuszają coraz bardziej i coraz więcej.

Kochajcie ją mądrze.





--------------------
A_KA
nie, 03 paź 2010 - 12:28
Lutnia... mądre słowa. Do serca sobie je wzięłam icon_wink.gif


---
A oto kilka zdjęć naszej suni 06.gif (i błąkającego się w pobliżu Adama icon_wink.gif )




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A wiecie co... zupełnie nieświadomie wzięliśmy do domu psa, który jest miniaturką naszej onki 37.gif . Umaszczenie mają identyczne! Tylko te uszy zupełnie inne i pysio troszkę... Później wstawię zdjęcia onki - dla porównania...



A_KA


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,985
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 13:16
Nr użytkownika: 166




post nie, 03 paź 2010 - 12:28
Post #18

Lutnia... mądre słowa. Do serca sobie je wzięłam icon_wink.gif


---
A oto kilka zdjęć naszej suni 06.gif (i błąkającego się w pobliżu Adama icon_wink.gif )




Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

A wiecie co... zupełnie nieświadomie wzięliśmy do domu psa, który jest miniaturką naszej onki 37.gif . Umaszczenie mają identyczne! Tylko te uszy zupełnie inne i pysio troszkę... Później wstawię zdjęcia onki - dla porównania...





--------------------
Zwróć swą twarz ku słońcu, a cień zostanie w tyle...
Tigerek
nie, 03 paź 2010 - 13:45
Faktycznie przesłodka icon_wink.gif
Tigerek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,506
Dołączył: nie, 12 paź 08 - 15:06
Nr użytkownika: 22,497




post nie, 03 paź 2010 - 13:45
Post #19

Faktycznie przesłodka icon_wink.gif

--------------------
Nie zapomnimy... [*] (17.12.2013r, 11t.c.; 13.04.2014r., 5t.c.)
Lutnia
nie, 03 paź 2010 - 16:38
Ma niesamowite oczy, takie mądre i dorosłe.
Lutnia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,819
Dołączył: pon, 21 mar 05 - 16:08
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 2,898




post nie, 03 paź 2010 - 16:38
Post #20

Ma niesamowite oczy, takie mądre i dorosłe.


--------------------
> chyba będziemy mieli... pieska :), czyli kilka nowych zdjęć mojego DŁUGOWŁOSEGO psa ;)
Start new topic
Reply to this topic
4 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: sob, 20 kwi 2024 - 05:42
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama