Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia   

Książki naszego dzieciństwa

, a zwłaszcza takie''komunistyczne'':)
> , a zwłaszcza takie''komunistyczne'':)
aluc

Go??







post czw, 12 lis 2009 - 21:10
Post #41

O Swierczewskim, jak "walczył" z UPA?

O własnie, Verne i Lem mój ukochany, którego Astronauci zreszta jak najbardziej pod komunistyczna literaturę podchodzą, wziawszy prezentowany tam idealizm społeczny icon_wink.gif

to ja jeszcze dorzuce Arnolda Mostowicza i Znicza (nie pomne imienia, a nie mam teraz jak sprawdzić, bo przez telefon stukam) i ich książki o kosmitach
Agnieszka AZJ
czw, 12 lis 2009 - 21:11
CYTAT(anetadr @ Thu, 12 Nov 2009 - 20:14) *
A z pojedynczych i tych "komunistycznych", to opócz wymienionej przez Aluc "Opowieści o prawdziwym człowieku" byli jeszcze "Chłopcy z placu broni",


Stanowczo protestuję nienie.gif "Chłopcy z Placu Broni" to książka, której można postawić rózne zarzuty, ale nie to, ze była "komunistyczna" (jakkolwiek byśmy to określenie rozumieli).
Powstała w 1906 roku, a jej autor całe życie był jak najdalszy od komunizmu.

CYTAT
"O człowieku, co się kulom nie kłaniał" 37.gif (czy ktoś pamięta o kim to było?).
Mogłabym naprawdę długo wymieniać.


NIe o każdym śpiewaja pieśni, lecz to imię opiewać będą... 37.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 21:11
Post #42

CYTAT(anetadr @ Thu, 12 Nov 2009 - 20:14) *
A z pojedynczych i tych "komunistycznych", to opócz wymienionej przez Aluc "Opowieści o prawdziwym człowieku" byli jeszcze "Chłopcy z placu broni",


Stanowczo protestuję nienie.gif "Chłopcy z Placu Broni" to książka, której można postawić rózne zarzuty, ale nie to, ze była "komunistyczna" (jakkolwiek byśmy to określenie rozumieli).
Powstała w 1906 roku, a jej autor całe życie był jak najdalszy od komunizmu.

CYTAT
"O człowieku, co się kulom nie kłaniał" 37.gif (czy ktoś pamięta o kim to było?).
Mogłabym naprawdę długo wymieniać.


NIe o każdym śpiewaja pieśni, lecz to imię opiewać będą... 37.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
_rybka
czw, 12 lis 2009 - 21:17
Świerczewski niejaki się kulom nie kłaniał.
Pamietacie taka serię "Portrety"? Białe okładki to miało.
Jeszcze dorzucę "Szaleństwo Majki Skowron", "Związek sprawiedliwych", "Wielka, większa i największa" , "Dziewczyna i chłopak czyli heca...", ""Siódme wtajemniczenie". I "Plama na złotej puszczy " - tu nie pamiętam tytułu drugiej części.
Rozmarzyłam się...
Jeszcze "Lipniacy" _ to jednak komuną trąci.
Czy wiecie,że nawet "Kajtkowe przygody " były ocenzurowane? Wyrzucono rozdział związany z Bożym Narodzeniem.

Ten post edytował _rybka czw, 12 lis 2009 - 21:24
_rybka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,011
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 16:16
Skąd: Gdzieś koło tego...tam...
Nr użytkownika: 214

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 21:17
Post #43

Świerczewski niejaki się kulom nie kłaniał.
Pamietacie taka serię "Portrety"? Białe okładki to miało.
Jeszcze dorzucę "Szaleństwo Majki Skowron", "Związek sprawiedliwych", "Wielka, większa i największa" , "Dziewczyna i chłopak czyli heca...", ""Siódme wtajemniczenie". I "Plama na złotej puszczy " - tu nie pamiętam tytułu drugiej części.
Rozmarzyłam się...
Jeszcze "Lipniacy" _ to jednak komuną trąci.
Czy wiecie,że nawet "Kajtkowe przygody " były ocenzurowane? Wyrzucono rozdział związany z Bożym Narodzeniem.
Agnieszka AZJ
czw, 12 lis 2009 - 21:21
CYTAT(maminka42 @ Thu, 12 Nov 2009 - 19:09) *
O Jezusie,April-przypomniałas mi!Kjersti i Malutka Czarownica!Ekch...tam były takie cudne ilustracje,które kochałam....wiem,ze to pasjami czytałam ale tak mi się wydaje,ze to w Świerszczyku w odcinkach było....


Maminko,
jeśli masz na mysli "Malutką czarownicę z ilustacjami Danuty Konwickiej, to ja również wznowiły "Dwie siostry"

O taką chodzi ?
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 21:21
Post #44

CYTAT(maminka42 @ Thu, 12 Nov 2009 - 19:09) *
O Jezusie,April-przypomniałas mi!Kjersti i Malutka Czarownica!Ekch...tam były takie cudne ilustracje,które kochałam....wiem,ze to pasjami czytałam ale tak mi się wydaje,ze to w Świerszczyku w odcinkach było....


Maminko,
jeśli masz na mysli "Malutką czarownicę z ilustacjami Danuty Konwickiej, to ja również wznowiły "Dwie siostry"

O taką chodzi ?


--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
Agnieszka AZJ
czw, 12 lis 2009 - 21:23
CYTAT(_rybka @ Thu, 12 Nov 2009 - 21:17) *
Pamietacie taka serię "Portrety"? Białe okładki to miało.


Pamietam icon_smile.gif Najbardziej lubiłam Agnieszkę icon_wink.gif, Krzysztofa, Grażynę i Magdaleną.
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 21:23
Post #45

CYTAT(_rybka @ Thu, 12 Nov 2009 - 21:17) *
Pamietacie taka serię "Portrety"? Białe okładki to miało.


Pamietam icon_smile.gif Najbardziej lubiłam Agnieszkę icon_wink.gif, Krzysztofa, Grażynę i Magdaleną.

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
_rybka
czw, 12 lis 2009 - 21:24
Jeszcze Tapatiki i pan Tau.
Takie coś " Uczennica pierwszej klasy" To radzieckie było.
I "Czuk i Hek"

Ten post edytował _rybka czw, 12 lis 2009 - 21:26
_rybka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,011
Dołączył: sob, 29 mar 03 - 16:16
Skąd: Gdzieś koło tego...tam...
Nr użytkownika: 214

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 21:24
Post #46

Jeszcze Tapatiki i pan Tau.
Takie coś " Uczennica pierwszej klasy" To radzieckie było.
I "Czuk i Hek"
anetadr
czw, 12 lis 2009 - 21:26
Agnieszko! Masz rację co do "Chłopców", to było jakieś automatyczne skojarzenie z "tamtymi" czasami. Ach jak ja płakałam nad Nemeczkiem.

Przy okazji poprawiam podany wcześniej tytuł: "O człowieku, który się kulom nie kłaniał". Chodziło o Świerczewskiego.

Przypomniały mi się jeszcze 2 tytuły (tym razem prawdziwie komunistyczne) - Soso (biografia młodego Stalina) i "Jak hartowała się stal".

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post czw, 12 lis 2009 - 21:26
Post #47

Agnieszko! Masz rację co do "Chłopców", to było jakieś automatyczne skojarzenie z "tamtymi" czasami. Ach jak ja płakałam nad Nemeczkiem.

Przy okazji poprawiam podany wcześniej tytuł: "O człowieku, który się kulom nie kłaniał". Chodziło o Świerczewskiego.

Przypomniały mi się jeszcze 2 tytuły (tym razem prawdziwie komunistyczne) - Soso (biografia młodego Stalina) i "Jak hartowała się stal".

Aneta

--------------------
Agnieszka AZJ
czw, 12 lis 2009 - 21:30
A znacie "Opowiadania o Leninie" Zoszczenki ??? To dopiero dzieło było icon_smile.gif

Zoszczenko sobie... ehm... jaja z Lenina robił, a oni to wydali najzupełniej poważnie 37.gif
Agnieszka AZJ


Grupa: Administratorzy
Postów: 12,842
Dołączył: śro, 21 sty 04 - 17:47
Skąd: Warszawa
Nr użytkownika: 1,355

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 21:30
Post #48

A znacie "Opowiadania o Leninie" Zoszczenki ??? To dopiero dzieło było icon_smile.gif

Zoszczenko sobie... ehm... jaja z Lenina robił, a oni to wydali najzupełniej poważnie 37.gif

--------------------
Agnieszka, mama Ani (04.1993), Zosi (06.1996) i Julki (01.2000)
MAŁY POKÓJ Z KSIĄŻKAMI czyli o dobrych książkach dla dzieci nie tylko dla dzieci

A ty siej. A nuż coś wyrośnie.
A ty - to, co wyrośnie - zbieraj.
A ty czcij - co żyje radośnie,
A ty szanuj to, co umiera.

I pamiętaj - że dana ci pamięć:
Nie kłam sobie - a nikt ci nie skłamie.

(J. Kaczmarski)
emce
czw, 12 lis 2009 - 21:33
Wiecie, a mnie przeraził fakt, ze moja pamięć to jedna wielka dziura icon_sad.gif Kojarzy mi się wieklszość przytaczanych przez Was tytułów autorów, ale treści nic, kompletnie icon_sad.gif Ale znalazlam fajnego ""przypominacza" icon_wink.gif
emce


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,342
Dołączył: pon, 02 cze 03 - 13:06
Skąd: Lublin
Nr użytkownika: 793

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 21:33
Post #49

Wiecie, a mnie przeraził fakt, ze moja pamięć to jedna wielka dziura icon_sad.gif Kojarzy mi się wieklszość przytaczanych przez Was tytułów autorów, ale treści nic, kompletnie icon_sad.gif Ale znalazlam fajnego ""przypominacza" icon_wink.gif
aluc

Go??







post czw, 12 lis 2009 - 21:43
Post #50

CYTAT(Agnieszka AZJ @ Thu, 12 Nov 2009 - 21:23) *
Pamietam icon_smile.gif Najbardziej lubiłam Agnieszkę icon_wink.gif, Krzysztofa, Grażynę i Magdaleną.

nie pametam, co lubilam, ale pamietam, ze lubilam icon_smile.gif
pirania
czw, 12 lis 2009 - 21:55
a pamietacie jeszcze taka ksiazke co sie dziala na terenie Bieszczadow..... o banderowcach to bylo i UPA i w ogole..... kochalam ja moi rdzice byli przerazeni ze taka wroga propagande czytam icon_smile.gif

Ten post edytował pirania czw, 12 lis 2009 - 21:57
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post czw, 12 lis 2009 - 21:55
Post #51

a pamietacie jeszcze taka ksiazke co sie dziala na terenie Bieszczadow..... o banderowcach to bylo i UPA i w ogole..... kochalam ja moi rdzice byli przerazeni ze taka wroga propagande czytam icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

skanna
czw, 12 lis 2009 - 22:02
CYTAT(pirania @ Thu, 12 Nov 2009 - 21:55) *
a pamietacie jeszcze taka ksiazke co sie dziala na terenie Bieszczadow..... o banderowcach to bylo i UPA i w ogole..... kochalam ja moi rdzice byli przerazeni ze taka wroga propagande czytam icon_smile.gif



Ślady rysich pazurów?
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
Skąd: ...
Nr użytkownika: 970




post czw, 12 lis 2009 - 22:02
Post #52

CYTAT(pirania @ Thu, 12 Nov 2009 - 21:55) *
a pamietacie jeszcze taka ksiazke co sie dziala na terenie Bieszczadow..... o banderowcach to bylo i UPA i w ogole..... kochalam ja moi rdzice byli przerazeni ze taka wroga propagande czytam icon_smile.gif



Ślady rysich pazurów?

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
anetadr
czw, 12 lis 2009 - 22:04
CYTAT(pirania @ Thu, 12 Nov 2009 - 22:55) *
a pamietacie jeszcze taka ksiazke co sie dziala na terenie Bieszczadow..... o banderowcach to bylo i UPA i w ogole..... kochalam ja moi rdzice byli przerazeni ze taka wroga propagande czytam icon_smile.gif


Masz na myśli "Ślady rysich pazurów" Żółkiewskiej?

Aneta
anetadr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 5,092
Dołączył: śro, 17 wrz 03 - 14:42
Skąd: Już nie Zagłębie
Nr użytkownika: 1,055




post czw, 12 lis 2009 - 22:04
Post #53

CYTAT(pirania @ Thu, 12 Nov 2009 - 22:55) *
a pamietacie jeszcze taka ksiazke co sie dziala na terenie Bieszczadow..... o banderowcach to bylo i UPA i w ogole..... kochalam ja moi rdzice byli przerazeni ze taka wroga propagande czytam icon_smile.gif


Masz na myśli "Ślady rysich pazurów" Żółkiewskiej?

Aneta

--------------------
pirania
czw, 12 lis 2009 - 22:05
CYTAT(anetadr @ Fri, 13 Nov 2009 - 00:04) *
Masz na myśli "Ślady rysich pazurów" Żółkiewskiej?

Aneta

TTTTaaaaak dziewczeta o taaak icon_smile.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
Skąd: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post czw, 12 lis 2009 - 22:05
Post #54

CYTAT(anetadr @ Fri, 13 Nov 2009 - 00:04) *
Masz na myśli "Ślady rysich pazurów" Żółkiewskiej?

Aneta

TTTTaaaaak dziewczeta o taaak icon_smile.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

Danale
czw, 12 lis 2009 - 22:16
A westerny Wernica znacie??
Danale


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 407
Dołączył: śro, 06 paź 04 - 19:43
Skąd: Hamm/Niemcy
Nr użytkownika: 2,163




post czw, 12 lis 2009 - 22:16
Post #55

A westerny Wernica znacie??

--------------------
Agnieszka
mama Daniela (02.09.2000) i Ala (01.07.2002)
Danale
czw, 12 lis 2009 - 22:24
Dziewczynka z przyszlosci
Pamietam towarzysza jej podrozy, ktory podlaczyl sie do jakiegos aparatu i w kilka chwil nauczyl sie innego jezyka....

I pamietam jakas powiesc radziecka o dziewczynie, ktora zaczela prace w kolchozie i tam mieszkala. Co to za tytul??
Danale


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 407
Dołączył: śro, 06 paź 04 - 19:43
Skąd: Hamm/Niemcy
Nr użytkownika: 2,163




post czw, 12 lis 2009 - 22:24
Post #56

Dziewczynka z przyszlosci
Pamietam towarzysza jej podrozy, ktory podlaczyl sie do jakiegos aparatu i w kilka chwil nauczyl sie innego jezyka....

I pamietam jakas powiesc radziecka o dziewczynie, ktora zaczela prace w kolchozie i tam mieszkala. Co to za tytul??

--------------------
Agnieszka
mama Daniela (02.09.2000) i Ala (01.07.2002)
maminka43
czw, 12 lis 2009 - 22:45
I jeszcze''I ty zostaniesz indianinem''Wiktora Woroszylskiego,taka kryminalno-humorystyczna...O tam była zapoczątkowana moda na płatki z mlekiem,jak to przyjezdny z Anglii wujaszek na śniadanie konsumował porridż.... 06.gif

Znicz-ten od fantastycznych książek o kosmitach,atlantydzie itp miał chyba Lucjan na imię.
Nemeczek wzruszał mnie również.Te bitwy chłopaczków...niepomnę już w jakiej sprawie,ale mocne to było.
A książki Żółkowskiej?(albo podobnie jakoś)dużo tego było...kojarzę''Powróżyć,karty stawiać''o losach młodej cyganki,były tam świetne opisy życia w taborze,obyczajów Romów itp

A co to było o Wrocławiu...hmm..jakaś duża rodzinka,dużo było tam genaologii...a poza tym oni jeszcze psy hodowali....i szukali domów dla szczeniaków...?

A książeczka,której bohaterem był Alik,młodziutki pionier,który na koniec książki dostaje gwiazdę komsomolca i wyjeżdża szczęśliwy na obóz w Arteku na Krymie?(może coś pochrzaniłam,ale hooooooooo,to było czytadło!)?

Ten post edytował maminka42 czw, 12 lis 2009 - 22:45
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 22:45
Post #57

I jeszcze''I ty zostaniesz indianinem''Wiktora Woroszylskiego,taka kryminalno-humorystyczna...O tam była zapoczątkowana moda na płatki z mlekiem,jak to przyjezdny z Anglii wujaszek na śniadanie konsumował porridż.... 06.gif

Znicz-ten od fantastycznych książek o kosmitach,atlantydzie itp miał chyba Lucjan na imię.
Nemeczek wzruszał mnie również.Te bitwy chłopaczków...niepomnę już w jakiej sprawie,ale mocne to było.
A książki Żółkowskiej?(albo podobnie jakoś)dużo tego było...kojarzę''Powróżyć,karty stawiać''o losach młodej cyganki,były tam świetne opisy życia w taborze,obyczajów Romów itp

A co to było o Wrocławiu...hmm..jakaś duża rodzinka,dużo było tam genaologii...a poza tym oni jeszcze psy hodowali....i szukali domów dla szczeniaków...?

A książeczka,której bohaterem był Alik,młodziutki pionier,który na koniec książki dostaje gwiazdę komsomolca i wyjeżdża szczęśliwy na obóz w Arteku na Krymie?(może coś pochrzaniłam,ale hooooooooo,to było czytadło!)?

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



Doruśka
czw, 12 lis 2009 - 23:17
ja czuka i heka wielbiłam icon_smile.gif)
Doruśka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 6,275
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 20:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 477

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 23:17
Post #58

ja czuka i heka wielbiłam icon_smile.gif)
maminka43
czw, 12 lis 2009 - 23:42
Mcdo-jestem pewna,ze czytania i rozmyślania nad książkami z podanego przez Ciebie linka zaprzątną mnie do rana 29.gif
Niesamowite,ile z mej pamięci uciekło-ile po zerknięciu w link-wraca na mysl,i tak fajnie,bo okazuje sie,ze zapamiętałam np jeszcze inne szczegóły i takie tam...
Kucze,chaotycznie piszę,ale prawie północ,noc przed mną,a ja akurat zarykuję się śmiechem przypominając sobie liczącego psa Łobzika 04.gif 04.gif
5 minut temu zasmucona myslałam o ksiązce''Nie zabierajcie mi Misia'',o siostrzanej miłości do upośledzonego braciszka.... 41.gif 41.gif
maminka43


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,011
Dołączył: nie, 12 mar 06 - 08:54
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 5,215

GG:


post czw, 12 lis 2009 - 23:42
Post #59

Mcdo-jestem pewna,ze czytania i rozmyślania nad książkami z podanego przez Ciebie linka zaprzątną mnie do rana 29.gif
Niesamowite,ile z mej pamięci uciekło-ile po zerknięciu w link-wraca na mysl,i tak fajnie,bo okazuje sie,ze zapamiętałam np jeszcze inne szczegóły i takie tam...
Kucze,chaotycznie piszę,ale prawie północ,noc przed mną,a ja akurat zarykuję się śmiechem przypominając sobie liczącego psa Łobzika 04.gif 04.gif
5 minut temu zasmucona myslałam o ksiązce''Nie zabierajcie mi Misia'',o siostrzanej miłości do upośledzonego braciszka.... 41.gif 41.gif

--------------------
Agatka mama:
Joanny Dominiki(7.03.1987)
Ma?gorzaty Karoliny(9.10.1989)
Jakuba Krzysztofa(19.10.2006)

i babcia
Mai Adrianny(31.03.2006)
Patrycji Izabelli(08.09.2008)
Micha?a Marcina (24.07.2011)

Te?ciowa
Adrianka i Sebastianka ;)



Ciocia Magda
pią, 13 lis 2009 - 01:25
CYTAT(mcda @ Thu, 12 Nov 2009 - 21:33) *
Wiecie, a mnie przeraził fakt, ze moja pamięć to jedna wielka dziura icon_sad.gif Kojarzy mi się wieklszość przytaczanych przez Was tytułów autorów, ale treści nic, kompletnie icon_sad.gif Ale znalazlam fajnego ""przypominacza" icon_wink.gif

mam to samo 37.gif ale boję się zajrzeć do przypominacza, bo do rana nie pójdę spać
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pią, 13 lis 2009 - 01:25
Post #60

CYTAT(mcda @ Thu, 12 Nov 2009 - 21:33) *
Wiecie, a mnie przeraził fakt, ze moja pamięć to jedna wielka dziura icon_sad.gif Kojarzy mi się wieklszość przytaczanych przez Was tytułów autorów, ale treści nic, kompletnie icon_sad.gif Ale znalazlam fajnego ""przypominacza" icon_wink.gif

mam to samo 37.gif ale boję się zajrzeć do przypominacza, bo do rana nie pójdę spać

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
> Książki naszego dzieciństwa, a zwłaszcza takie''komunistyczne'':)
Start new topic
Reply to this topic
8 Stron V  poprzednia 1 2 3 4 5 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 17:33
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama