Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
13 Stron V   1 2 3 następna ostatnia   

Grzybowo

> 
agabr
pon, 17 maj 2004 - 15:33
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 17 maj 2004 - 15:33
Post #1

Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b
EwaSerdeczna
śro, 19 maj 2004 - 00:14
Cały sierpień jestem w Dźwirzynie to bardzo blisko Grzybowa.

Pozdrawiam ewa
EwaSerdeczna


Grupa: Zbanowani
Postów: 1,226
Dołączył: nie, 21 mar 04 - 00:47
Nr użytkownika: 1,558




post śro, 19 maj 2004 - 00:14
Post #2

Cały sierpień jestem w Dźwirzynie to bardzo blisko Grzybowa.

Pozdrawiam ewa
addera
czw, 20 maj 2004 - 11:12
CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 20 maj 2004 - 11:12
Post #3

CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif

--------------------



użytkownik usunięty

Go??







post czw, 20 maj 2004 - 12:14
Post #4

[post usunięty]
agabr
czw, 20 maj 2004 - 13:35
CYTAT(addera)
CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif
Adderko czy jestes przekonana, ze chcesz zobaczyc mojego meza balaganiarza i synka destrojerka?b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 20 maj 2004 - 13:35
Post #5

CYTAT(addera)
CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif
Adderko czy jestes przekonana, ze chcesz zobaczyc mojego meza balaganiarza i synka destrojerka?b
addera
czw, 20 maj 2004 - 13:54
CYTAT(agnieszkabryndza)
CYTAT(addera)
CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif
Adderko czy jestes przekonana, ze chcesz zobaczyc mojego meza balaganiarza i synka destrojerka?b

Jezdem, jezdem wink.gif

Możemy się umówić w miejscu neutralnym gdzie małżonek bałaganu nie zrobi a synek do spółki z innym synkiem będą mogli destroić co im się spodoba icon_lol.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 20 maj 2004 - 13:54
Post #6

CYTAT(agnieszkabryndza)
CYTAT(addera)
CYTAT(agnieszkabryndza)
Bede w grzybowie od 15 sierpnia , czy ktos sie wybiera?. swoja droga poznalam tam meza ale to bylo wiele wiele lat temu.b


Agnieszko ja będę w pobliżu czyli w domu.
Mam nadzieję na spotkanko icon_lol.gif
Adderko czy jestes przekonana, ze chcesz zobaczyc mojego meza balaganiarza i synka destrojerka?b

Jezdem, jezdem wink.gif

Możemy się umówić w miejscu neutralnym gdzie małżonek bałaganu nie zrobi a synek do spółki z innym synkiem będą mogli destroić co im się spodoba icon_lol.gif

--------------------



mamaMichałka
pon, 07 cze 2004 - 14:00
Czy możecie napisać kilka słów o Grzybowie.Wybieram się tam w pierwszej połowie lipca i szczerze mówiąc jedziemy trochę w ciemno,tzn.rezerwację mamy,tylko o miasteczku nic nie wiemy.Napiszcie proszę co nieco.
Pozdrawiam
Monika.
mamaMichałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 168
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 00:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 234




post pon, 07 cze 2004 - 14:00
Post #7

Czy możecie napisać kilka słów o Grzybowie.Wybieram się tam w pierwszej połowie lipca i szczerze mówiąc jedziemy trochę w ciemno,tzn.rezerwację mamy,tylko o miasteczku nic nie wiemy.Napiszcie proszę co nieco.
Pozdrawiam
Monika.

--------------------
mama Michała ur.25.11.2002
"Poranek zwiastuje jaki będzie dzień,a dzieciństwo-dorosłe życie"
John Milton
agabr
pon, 07 cze 2004 - 22:57
W grzybowie bylam siedem czy osiem razy, kiedy bylam tam pierwszy raz byla jedna knajpa z piwem i paskudnym sokiem.
Z kazdym kolejnym rokiem roslo w sile. To jest dosc mala osada , 4 km do kolobrzegu, plusy spokoj , minus kawalek do plazy, duzo lasow , ja sie tam czuje jak w domu. Plaza piekna. B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 07 cze 2004 - 22:57
Post #8

W grzybowie bylam siedem czy osiem razy, kiedy bylam tam pierwszy raz byla jedna knajpa z piwem i paskudnym sokiem.
Z kazdym kolejnym rokiem roslo w sile. To jest dosc mala osada , 4 km do kolobrzegu, plusy spokoj , minus kawalek do plazy, duzo lasow , ja sie tam czuje jak w domu. Plaza piekna. B
mamaMichałka
wto, 08 cze 2004 - 13:15
Dzięki,tego nam właśnie trzeba icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Monika.
mamaMichałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 168
Dołączył: pon, 31 mar 03 - 00:06
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 234




post wto, 08 cze 2004 - 13:15
Post #9

Dzięki,tego nam właśnie trzeba icon_biggrin.gif

Pozdrawiam
Monika.

--------------------
mama Michała ur.25.11.2002
"Poranek zwiastuje jaki będzie dzień,a dzieciństwo-dorosłe życie"
John Milton
Sun

Go??







post śro, 04 sie 2004 - 22:49
Post #10

A ja będę od 9 sierpnia, całe 2 tygodnie icon_wink.gif
użytkownik usunięty

Go??







post śro, 04 sie 2004 - 23:25
Post #11

[post usunięty]
agabr
czw, 05 sie 2004 - 10:34
CYTAT(Sunna)
A ja będę od 9 sierpnia, całe 2 tygodnie icon_wink.gif
Sunna ja bede od 14 cale dwa tygodnie, ach ulica szkolna cala moja mlodosc .B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 05 sie 2004 - 10:34
Post #12

CYTAT(Sunna)
A ja będę od 9 sierpnia, całe 2 tygodnie icon_wink.gif
Sunna ja bede od 14 cale dwa tygodnie, ach ulica szkolna cala moja mlodosc .B
Agnisma
czw, 05 sie 2004 - 11:43
W kwestii formalnej, czy w Grzybowie jest jeszcze plaża naturystów icon_cool.gif icon_question.gif Z 10lat temu(gdy byłam tam po raz ostatni) jeszcze była icon_wink.gif
Agnisma


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,980
Dołączył: nie, 04 maj 03 - 23:05
Nr użytkownika: 680




post czw, 05 sie 2004 - 11:43
Post #13

W kwestii formalnej, czy w Grzybowie jest jeszcze plaża naturystów icon_cool.gif icon_question.gif Z 10lat temu(gdy byłam tam po raz ostatni) jeszcze była icon_wink.gif

--------------------
Agnieszka -mama Natalki
[url=https://www.TickerFactory.com/]
user posted image
[/url]
użytkownik usunięty

Go??







post czw, 05 sie 2004 - 11:49
Post #14

[post usunięty]
agabr
czw, 05 sie 2004 - 12:02
CYTAT(Agnisma)
W kwestii formalnej, czy w Grzybowie jest jeszcze plaża naturystów   icon_cool.gif  :?:  Z 10lat temu(gdy byłam tam po raz ostatni) jeszcze była wink.gif
he he Agnisma wydalo sie , wlasnie z tego powodu spedzalam tam wiele razy wakacje icon_smile.gifB
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 05 sie 2004 - 12:02
Post #15

CYTAT(Agnisma)
W kwestii formalnej, czy w Grzybowie jest jeszcze plaża naturystów   icon_cool.gif  :?:  Z 10lat temu(gdy byłam tam po raz ostatni) jeszcze była wink.gif
he he Agnisma wydalo sie , wlasnie z tego powodu spedzalam tam wiele razy wakacje icon_smile.gifB
Sun

Go??







post sob, 07 sie 2004 - 12:07
Post #16

Agnieszko, a my mamy być gdzieś na Borkowskiej! Nie wiem czy to daleko od Ciebie, ale sprawdzę... icon_lol.gif Może Ci zrobimy niespodziankę... icon_wink.gif No, chyba że zwieję przed Twoim przyjazdem mając dosyć biegania za moim żłobkiem... icon_wink.gif
Iwa.mamaprzemka
pon, 16 sie 2004 - 14:32
W lipcu tez byliśmy w Grzybowie

Polecam gorąco.

Cisza spokój a do cywilizacji (czytaj Kołobrzeg) tylko 5 km.
Iwa.mamaprzemka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 456
Dołączył: pon, 21 kwi 03 - 20:42
Nr użytkownika: 608




post pon, 16 sie 2004 - 14:32
Post #17

W lipcu tez byliśmy w Grzybowie

Polecam gorąco.

Cisza spokój a do cywilizacji (czytaj Kołobrzeg) tylko 5 km.

--------------------
Iwona, Przemko(06.06.2002) i Miko?aj(28.09.2005)
user posted image

user posted image
Monic3
wto, 24 sie 2004 - 15:54
A gdzie wy jeżdzicie do Grzybowa? Kwatery czy jakieś ośrodki (których nie zauważyłam). Byłam w tamtym roku na kwaterach, które miały być blisko morza... komuś chyba wypaczyło sie pojęcie metra. Mieliśmy okropnie daleko, musiałam brać wózek, po plaży nie dawalam rady go ciągnąć - koszmar. Wróciłam do domu umordowana , zamiast wypoczęta.. O wieczornych spacerkach nie było mowy, bo zanim byśmy doszli to północ by nas zastała. Chciałam przenieść się gdzieś, nigdzie nie znalazłam miejsca. Chyba miałam cholernego pecha.
A do tego Łukaszek się rozchorował . I "dzięki" tej anginie mam chociaż jedno z milszych wspomnień z urlopu - wezwałam lekarza , który okazał się najprzystojniejszym jakiego kiedykolwiek widziałam.
Ale jak podsunęły byście fajnie miejsca noclegowe, to może kiedyś wybiorę sie do Grzybowa. Strasznie mi żal, że w tym roku nie mogłam być nad morzem. Mojemy synkowi tak bardzo się podobało zeszłym razem.
ale za rok....
Monic3


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 153
Dołączył: pią, 20 lut 04 - 16:56
Skąd: Wrocław
Nr użytkownika: 1,470

GG:


post wto, 24 sie 2004 - 15:54
Post #18

A gdzie wy jeżdzicie do Grzybowa? Kwatery czy jakieś ośrodki (których nie zauważyłam). Byłam w tamtym roku na kwaterach, które miały być blisko morza... komuś chyba wypaczyło sie pojęcie metra. Mieliśmy okropnie daleko, musiałam brać wózek, po plaży nie dawalam rady go ciągnąć - koszmar. Wróciłam do domu umordowana , zamiast wypoczęta.. O wieczornych spacerkach nie było mowy, bo zanim byśmy doszli to północ by nas zastała. Chciałam przenieść się gdzieś, nigdzie nie znalazłam miejsca. Chyba miałam cholernego pecha.
A do tego Łukaszek się rozchorował . I "dzięki" tej anginie mam chociaż jedno z milszych wspomnień z urlopu - wezwałam lekarza , który okazał się najprzystojniejszym jakiego kiedykolwiek widziałam.
Ale jak podsunęły byście fajnie miejsca noclegowe, to może kiedyś wybiorę sie do Grzybowa. Strasznie mi żal, że w tym roku nie mogłam być nad morzem. Mojemy synkowi tak bardzo się podobało zeszłym razem.
ale za rok....

--------------------
Monika (mama Łukaszka 28/12/2001)
Sun

Go??







post pon, 30 sie 2004 - 16:28
Post #19

O rany, Moniko, z ust mi to wyjęłaś - faktycznie, zdaje się, że tam często ludziom wypaczas się pojęcie -"niedaleko do morza"-... Miałam do rzeczonego morza 15 minut drogi, zanim tam dotarłam, jeszcze z podwójnym wózkiem, miałam dosyć. Zwłaszcza w upale. Stać mnie było jedynie na jeden wypad (tj. tam i z powrotem) dziennie.

Główną atrakcją były wypady do ukochanego przeze mnie Kołobrzegu i jazda gokartem!!! Ale dzieciom się podobało, a o to mi przecież chodziło. Hm, może i mnie by się bardziej podobało, gdyby mnie ktoś wózkiem woził...

Byliśmy w prywatnej kwaterze, ale w ogóle było nietypowo, bo to były Spotkania Małżeńskie, czyli swoiste rekolekcje dla małżeństw.

A, Bryndza, to było jednak daleko od Szkolnej icon_cry.gif Nie miałam pomysłu na to jak Cię tam szukać!!!
agabr
pon, 30 sie 2004 - 19:36
Sunna to bylo rownolegla ulica , przez pole soltysa to rzut beretem icon_smile.gif ale ja grzybowo znam jak wlasna kieszen i po tegorocznych wakacjach wiem , ze kocham to miejsce jeszcze bardziej. kojarzysz stadnine koni? tuz przy mieszkalismy. nie ma juz co prawda baru piekielko z barmanem bossmanem, zmienil sie soltys i Niemcow coraz wiecej ale chcialabym tam spedzic starosc mowie o czesci za kolobrzeska bo oklice nadmorskiej to mi tak srednio.B
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post pon, 30 sie 2004 - 19:36
Post #20

Sunna to bylo rownolegla ulica , przez pole soltysa to rzut beretem icon_smile.gif ale ja grzybowo znam jak wlasna kieszen i po tegorocznych wakacjach wiem , ze kocham to miejsce jeszcze bardziej. kojarzysz stadnine koni? tuz przy mieszkalismy. nie ma juz co prawda baru piekielko z barmanem bossmanem, zmienil sie soltys i Niemcow coraz wiecej ale chcialabym tam spedzic starosc mowie o czesci za kolobrzeska bo oklice nadmorskiej to mi tak srednio.B

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
Tatuś Muminka
> Grzybowo
Start new topic
Reply to this topic
13 Stron V   1 2 3 następna ostatnia 
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: pią, 29 mar 2024 - 02:17
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama