Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna  

musze schudnÄ…c ..poprosze o kopa :)

> 
ulcik
czw, 22 cze 2006 - 14:05
tak o kopa żebym się zmobilizowała nie wchodziła na mniam mniam, żeby nie jadła żebym miała siłe ..schudnąć ..jedyne 25 kg .. bo teraz waże już 90 kg .. moge na was liczyć ???

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 14:05
Post #1

tak o kopa żebym się zmobilizowała nie wchodziła na mniam mniam, żeby nie jadła żebym miała siłe ..schudnąć ..jedyne 25 kg .. bo teraz waże już 90 kg .. moge na was liczyć ???

u.

--------------------
pirania
czw, 22 cze 2006 - 14:13
ULCIK!!!!!!

JAK MOGLAS SIE TAK ZAPUSCIC!!!

TY... WIELORYBIE TY!!!!!


ODCHUDZAJ SIE ALE JUZ, BO CI SIE SKALA NA WADZE SKONCZY!!!!

Dobrze? icon_twisted.gif
pirania


Grupa: Zbanowani
Postów: 9,406
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 14:10
SkÄ…d: przy kompie
Nr użytkownika: 471




post czw, 22 cze 2006 - 14:13
Post #2

ULCIK!!!!!!

JAK MOGLAS SIE TAK ZAPUSCIC!!!

TY... WIELORYBIE TY!!!!!


ODCHUDZAJ SIE ALE JUZ, BO CI SIE SKALA NA WADZE SKONCZY!!!!

Dobrze? icon_twisted.gif

--------------------
kiedy?, w ogóle, mia?am przemy?lenia a teraz mam pranie, list? zakupów spo?ywczych
i ubezpieczenie emerytalne ustawione jako sta?y przelew. by <a href="https://"https://zimno.blog.pl/"" rel="nofollow" target="_blank">https://zimno.blog.pl/</a>


<a href="https://"https://opsesyjna.blox.pl/html"" rel="nofollow" target="_blank">https://opsesyjna.blox.pl/html</a>

Obudzi?am w sobie zwierz?, niestety to koala.

ulcik
czw, 22 cze 2006 - 14:14
tego mi było trzeba.. i jak siebie znam .. to będzie mi to jeszcze bardzoooo potrzebne ...


dziekuje icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 14:14
Post #3

tego mi było trzeba.. i jak siebie znam .. to będzie mi to jeszcze bardzoooo potrzebne ...


dziekuje icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

u.

--------------------
addera
czw, 22 cze 2006 - 14:59
Ulcik, wydrukuj sobie post piranii i na lodówkę go icon_twisted.gif i na piekarnik icon_twisted.gif i nad kuchenkę icon_twisted.gif i do portfela :wink
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post czw, 22 cze 2006 - 14:59
Post #4

Ulcik, wydrukuj sobie post piranii i na lodówkę go icon_twisted.gif i na piekarnik icon_twisted.gif i nad kuchenkę icon_twisted.gif i do portfela :wink

--------------------



ulcik
czw, 22 cze 2006 - 15:22
CYTAT(addera)
Ulcik, wydrukuj sobie post piranii i na lodówkÄ™ go  :twisted:  i na piekarnik  :twisted:  i nad kuchenkÄ™  :twisted: i do portfela  :wink


to jest myśl icon_smile.gif
dziękuję !!!
u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 15:22
Post #5

CYTAT(addera)
Ulcik, wydrukuj sobie post piranii i na lodówkÄ™ go  :twisted:  i na piekarnik  :twisted:  i nad kuchenkÄ™  :twisted: i do portfela  :wink


to jest myśl icon_smile.gif
dziękuję !!!
u.

--------------------
agabr
czw, 22 cze 2006 - 15:29
Ulcik sprobuj kupic kiecke w Simple , na mnie podzialalo icon_smile.gifi chodzenie za zilka po schodach dobrze robi.b
agabr


Grupa: Moderatorzy
Postów: 11,480
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 10:03
Skąd: z żoliborza
Nr użytkownika: 280

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 15:29
Post #6

Ulcik sprobuj kupic kiecke w Simple , na mnie podzialalo icon_smile.gifi chodzenie za zilka po schodach dobrze robi.b

--------------------
Mama Andrzeja 2002 i Zośki 2009

"Panuje na ogół opinia, że geniusze są niesympatyczni, lecz jeśli o mnie
chodzi, to jakoś nigdy tego nie zauważyłem."
TatuÅ› Muminka
Moniś76
czw, 22 cze 2006 - 15:37
a kiedy tak przytyłas, po ciąży? ile ważyłaś przed?
Moniś76


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 69
Dołączył: śro, 21 cze 06 - 18:36
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 6,355




post czw, 22 cze 2006 - 15:37
Post #7

a kiedy tak przytyłas, po ciąży? ile ważyłaś przed?

--------------------
Monika
user posted image
ulcik
czw, 22 cze 2006 - 15:54
ciąze były dawno... 4 lata ( prawie 5 temu ) ale gotowanie dzieciom i siedzenie w domu sprzyja jedzeniu ;( niestety .. i gotowaniu ( co kocham )

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 15:54
Post #8

ciąze były dawno... 4 lata ( prawie 5 temu ) ale gotowanie dzieciom i siedzenie w domu sprzyja jedzeniu ;( niestety .. i gotowaniu ( co kocham )

u.

--------------------
ulcik
czw, 22 cze 2006 - 15:55
CYTAT(agnieszkabryndza)
Ulcik sprobuj kupic kiecke w Simple , na mnie podzialalo icon_smile.gifi chodzenie za zilka po schodach dobrze robi.b


ha .. mam 2 sukienki które sa kupione w tym celu ..ale chyba je poprostu powiesze w zasięgu wzroku...

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 15:55
Post #9

CYTAT(agnieszkabryndza)
Ulcik sprobuj kupic kiecke w Simple , na mnie podzialalo icon_smile.gifi chodzenie za zilka po schodach dobrze robi.b


ha .. mam 2 sukienki które sa kupione w tym celu ..ale chyba je poprostu powiesze w zasięgu wzroku...

u.

--------------------
AnkaSkikanka
czw, 22 cze 2006 - 18:13
Należy zastosować odpowiedni trening. Kiedyś była fajna historyjka rysunkowa. Facet z brzuszkiem wchodzi do gabinetu, a tam kozetka, biurko, krzesełko. Klasyka. W pewnym momencie wchodzi jakaś młoda panna o niekiepskiej figurze i mówi: dzisiaj jestem Twoim trenerem. Jak mnie złapiesz, to możemy się pokochać. Masz godzinę. No i tak sobie biegali. Oczywiście facetowi się nie udało. Następnego dnia był sprytny - zanim przyszła trenerka poodsuwał wszystkie meble pod ściany i zostawił wolny środek. Był z siebie dumny. I nagle wchodzi owłosiony małpiszon samiec i mówi: dzisiaj jestem Twoim trenerem. Jak Cię złapię, to... icon_lol.gif

Przepraszam za OT - ale jakoś mi się skojarzyło icon_wink.gif
AnkaSkikanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,705
Dołączył: śro, 03 sie 05 - 07:56
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 3,456




post czw, 22 cze 2006 - 18:13
Post #10

Należy zastosować odpowiedni trening. Kiedyś była fajna historyjka rysunkowa. Facet z brzuszkiem wchodzi do gabinetu, a tam kozetka, biurko, krzesełko. Klasyka. W pewnym momencie wchodzi jakaś młoda panna o niekiepskiej figurze i mówi: dzisiaj jestem Twoim trenerem. Jak mnie złapiesz, to możemy się pokochać. Masz godzinę. No i tak sobie biegali. Oczywiście facetowi się nie udało. Następnego dnia był sprytny - zanim przyszła trenerka poodsuwał wszystkie meble pod ściany i zostawił wolny środek. Był z siebie dumny. I nagle wchodzi owłosiony małpiszon samiec i mówi: dzisiaj jestem Twoim trenerem. Jak Cię złapię, to... icon_lol.gif

Przepraszam za OT - ale jakoś mi się skojarzyło icon_wink.gif

--------------------
Wika (wrzesień1999), Antek (luty2001), Zuza (luty2004), Franek (luty2006) Michaś (*) (marzec2008) Misia i Maja (marzec2013)

Na granicy polsko-ukraińskiej w ciężarówce przewożącej 2 tony amfetaminy specjalnie szkolony młynarz wykrył kilo mąki
kasiarybka

Go??







post czw, 22 cze 2006 - 21:50
Post #11

Plombiusz hahahahahahaha....rewelacyjne icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Hahahahahahahahahahahaha daaaaawno sie tak nie usmialam icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif
bardzo dobre icon_smile.gif



Ps. przydałaby mi sie taka kuracja icon_wink.gif
okko
czw, 22 cze 2006 - 21:56
ula ja ci dam jak mogłas a już w ubiegłym roku tak ci pięknie ubywało.

ja ci radze powiększ sobie swoje zdjęcie wiesz takie sprzed 100 lat icon_wink.gif - to które gdzieś u was wisiało na ścianie zrób je sobie w formie plakatu na lodówkę- kurka wodna chciałabym sama kiedyś tak wyglądac jak ty na tym zdjęciu

a dzieci najlepiej wyślij z kimś na wakacje bo jak z nimi pojedziesz nad to morze to pewnie pokus bedzie za dużo

trzymam kicuki i kibicuje

(mojego sposobu nie polecam- w ciągu ostatnich 3 tygodni samo mi ubyło 3 kilo nadrobione zimą- stres stres stres- a u mnie taki stan powoduje odruch wymiotny na sama myśl o jedzeniu)
okko


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,760
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 21:30
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 197




post czw, 22 cze 2006 - 21:56
Post #12

ula ja ci dam jak mogłas a już w ubiegłym roku tak ci pięknie ubywało.

ja ci radze powiększ sobie swoje zdjęcie wiesz takie sprzed 100 lat icon_wink.gif - to które gdzieś u was wisiało na ścianie zrób je sobie w formie plakatu na lodówkę- kurka wodna chciałabym sama kiedyś tak wyglądac jak ty na tym zdjęciu

a dzieci najlepiej wyślij z kimś na wakacje bo jak z nimi pojedziesz nad to morze to pewnie pokus bedzie za dużo

trzymam kicuki i kibicuje

(mojego sposobu nie polecam- w ciągu ostatnich 3 tygodni samo mi ubyło 3 kilo nadrobione zimą- stres stres stres- a u mnie taki stan powoduje odruch wymiotny na sama myśl o jedzeniu)

--------------------


kasiask
czw, 22 cze 2006 - 22:19
Ja też potrzebuję kopa i to mocnego. icon_sad.gif
Czuję się fatalnie. Mam wielkie brzuszysko, które przeszkadza mnie samej, a u innych prowokuje pytanie "Jesteś w ciaży??". Nienawidzę tego tłumaczenia się, że nie jestem w ciąży, tylko jestem TAKA gruba!

Próbuję się ograniczać, ale bez efektów. Potrzebuję jakiegoś bardzo konkretnego impulsu. Pliiisss!
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post czw, 22 cze 2006 - 22:19
Post #13

Ja też potrzebuję kopa i to mocnego. icon_sad.gif
Czuję się fatalnie. Mam wielkie brzuszysko, które przeszkadza mnie samej, a u innych prowokuje pytanie "Jesteś w ciaży??". Nienawidzę tego tłumaczenia się, że nie jestem w ciąży, tylko jestem TAKA gruba!

Próbuję się ograniczać, ale bez efektów. Potrzebuję jakiegoś bardzo konkretnego impulsu. Pliiisss!

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

ulcik
piÄ…, 23 cze 2006 - 07:52
no to tak :
w piątek w zeszłym tygodniu ważyłam 90 kg .. od tamtego czasu staram się jeść mniej .. zdecydowanie .. nie próbuje obiadków robionych dla dzieci icon_smile.gif robie je na oko icon_wink.gif

rano pomidorek + sałata + sos balsamiczny
w ciÄ…gu dnia 1.5 litra wody gazowanej mineralnej + 1 l. z Fisio Diur oczyszczajÄ…cym

obiad sałata kawałek mięska delikatnego

kolacja sałata + sosik + 2 plasterki sera żółtego .. tak był wczoraj icon_biggrin.gif


i dzisiaj na wadze minus 4 kg - wiem większościowo to woda wypłukana ale mam nadzieje że z tłuszczykiem icon_wink.gif

dziękuję wszystkim za kopa i poprosze o jeszcze icon_smile.gificon_smile.gif

Kasiask dołącz do mnie icon_smile.gif i bierzm się razem za te oponki z tłuszczu i kg .

Okkko dzięki icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post piÄ…, 23 cze 2006 - 07:52
Post #14

no to tak :
w piątek w zeszłym tygodniu ważyłam 90 kg .. od tamtego czasu staram się jeść mniej .. zdecydowanie .. nie próbuje obiadków robionych dla dzieci icon_smile.gif robie je na oko icon_wink.gif

rano pomidorek + sałata + sos balsamiczny
w ciÄ…gu dnia 1.5 litra wody gazowanej mineralnej + 1 l. z Fisio Diur oczyszczajÄ…cym

obiad sałata kawałek mięska delikatnego

kolacja sałata + sosik + 2 plasterki sera żółtego .. tak był wczoraj icon_biggrin.gif


i dzisiaj na wadze minus 4 kg - wiem większościowo to woda wypłukana ale mam nadzieje że z tłuszczykiem icon_wink.gif

dziękuję wszystkim za kopa i poprosze o jeszcze icon_smile.gificon_smile.gif

Kasiask dołącz do mnie icon_smile.gif i bierzm się razem za te oponki z tłuszczu i kg .

Okkko dzięki icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

u.

--------------------
kasiask
piÄ…, 23 cze 2006 - 08:00
Chętnie dołączę, tyle że ja ciągle karmię, więc odpadają jakiekolwiek wspomagacze. Zostaje tylko silna wola,a z nią najgorzej. icon_sad.gif(
kasiask


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,353
Dołączył: pon, 24 lis 03 - 22:04
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 1,210

GG:


post piÄ…, 23 cze 2006 - 08:00
Post #15

Chętnie dołączę, tyle że ja ciągle karmię, więc odpadają jakiekolwiek wspomagacze. Zostaje tylko silna wola,a z nią najgorzej. icon_sad.gif(

--------------------
Kasia mama Mateusza(30.04.1996), Julka(24.06.1999), Antosia(28.04.2002) i Maksa (18.11.2005) www.maksio.blox.pl

ulcik
piÄ…, 23 cze 2006 - 08:04
no to od dzisiaj mniej jemy .. i zdrowiej icon_smile.gif

powiedziała u. jedząc marchewkę icon_smile.gif

u.
ulcik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,472
Dołączył: czw, 24 kwi 03 - 20:46
SkÄ…d: Krzeszowice
Nr użytkownika: 635

GG:


post piÄ…, 23 cze 2006 - 08:04
Post #16

no to od dzisiaj mniej jemy .. i zdrowiej icon_smile.gif

powiedziała u. jedząc marchewkę icon_smile.gif

u.

--------------------
addera
piÄ…, 23 cze 2006 - 09:13
Ulcik, brawo icon_biggrin.gif
Postęp i zacięcie najważniejsze. No i dobry początek masz już za sobą wink.gif
addera


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,191
Dołączył: pią, 28 mar 03 - 14:04
Nr użytkownika: 171




post piÄ…, 23 cze 2006 - 09:13
Post #17

Ulcik, brawo icon_biggrin.gif
Postęp i zacięcie najważniejsze. No i dobry początek masz już za sobą wink.gif

--------------------



mgiełka
piÄ…, 23 cze 2006 - 12:27
Ulcik, gratulacje z efektów, trzymaj tak dalej (nie ma niestety ikonki, że trzymam kciuki za Ciebie icon_smile.gif )

Ulcik, ja napiszę Ci tylko tyle, że lepiej walczyć z tłuszczykiem za młodu niż na starość, bo wtedy to i ciężej i może być już za późno.
Mam w rodzinie osobę, która za młodu była szczupła (na zdjęciach po prostu laska), po drugim dziecku przytyła i jakoś nie chciała schudną, podobno tłumaczyła, że to hormony itd, itp.

Teraz ma 60-tkę, poważne problemy ze zdrowiem, lekarze alarmują, że powinna schudnąć, a ona już nie potrafi. Stosowała dietę Atkinsa, bo lubi tłusto (dlatego na innych dietach poległa), no i po dwóch latach jest efekt, ma niesprawne żyły, ze względu na inne schorzenia na operacje się nie nadaje, bo lekarze boją się narkozy.

Może zbyt drastycznie, ale z nadawagą warto walczyć za młodu.

Trzymam kciuki (brak ikonki)
mgiełka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 631
Dołączył: śro, 02 kwi 03 - 09:20
Nr użytkownika: 277




post piÄ…, 23 cze 2006 - 12:27
Post #18

Ulcik, gratulacje z efektów, trzymaj tak dalej (nie ma niestety ikonki, że trzymam kciuki za Ciebie icon_smile.gif )

Ulcik, ja napiszę Ci tylko tyle, że lepiej walczyć z tłuszczykiem za młodu niż na starość, bo wtedy to i ciężej i może być już za późno.
Mam w rodzinie osobę, która za młodu była szczupła (na zdjęciach po prostu laska), po drugim dziecku przytyła i jakoś nie chciała schudną, podobno tłumaczyła, że to hormony itd, itp.

Teraz ma 60-tkę, poważne problemy ze zdrowiem, lekarze alarmują, że powinna schudnąć, a ona już nie potrafi. Stosowała dietę Atkinsa, bo lubi tłusto (dlatego na innych dietach poległa), no i po dwóch latach jest efekt, ma niesprawne żyły, ze względu na inne schorzenia na operacje się nie nadaje, bo lekarze boją się narkozy.

Może zbyt drastycznie, ale z nadawagą warto walczyć za młodu.

Trzymam kciuki (brak ikonki)
skanna
piÄ…, 23 cze 2006 - 12:35
Ulcik, ja tam siÄ™ upieram - nie tyle mniej, co inaczej icon_smile.gif
I trzymam kciuki icon_smile.gif
skanna


Grupa: Zbanowani
Postów: 12,705
Dołączył: wto, 05 sie 03 - 08:50
SkÄ…d: ...
Nr użytkownika: 970




post piÄ…, 23 cze 2006 - 12:35
Post #19

Ulcik, ja tam siÄ™ upieram - nie tyle mniej, co inaczej icon_smile.gif
I trzymam kciuki icon_smile.gif

--------------------
Czy ten ptak kala gniazdo, co je kala
Czy ten , co mówić o tym nie pozwala?
- C.K.Norwid

Brałam wszystko na poważnie, to, co dzisiaj jest nieważne
- Kora i Maanam
m4rusia
piÄ…, 23 cze 2006 - 12:38
CYTAT(u.)
muszę schudnąć.. proszę o kopa



oto kop wink.gif
m4rusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,160
Dołączył: śro, 26 paź 05 - 14:09
SkÄ…d: z zadooopia
Nr użytkownika: 3,925

GG:


post piÄ…, 23 cze 2006 - 12:38
Post #20

CYTAT(u.)
muszę schudnąć.. proszę o kopa



oto kop wink.gif

--------------------
> musze schudnÄ…c ..poprosze o kopa :)
Start new topic
Reply to this topic
3 Stron V   1 2 3 nastÄ™pna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: wto, 19 mar 2024 - 07:48
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama