Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Planetarium

> 
Kitka*
wto, 23 paź 2012 - 12:25
Hej Torunianki icon_smile.gif
Chciałabym zabrać moją rodzinę do toruńskiego Planetarium. Na jego stronach piszą, że nie rezerwuje się indywidualnych biletów, więc chciałabym zapytać czy rzeczywiście tak jest, że wystarczy przyjść 15 minut przed pokazem i dostanie się bilety? Czy może być tak, że się nie dostaniemy? Do przejechania mamy jakieś 100 km., więc nie chciałabym jechać na darmo. Najbardziej zależy mi na jednym pokazie: "Makrokosmos".
Może jesteście na bieżąco icon_smile.gif

Aaa, zapomniałam dodać, że w grę wchodzi wyjazd weekendowy, sobota lub niedziela.

Ten post edytował Kitka* wto, 23 paź 2012 - 12:26
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post wto, 23 paź 2012 - 12:25
Post #1

Hej Torunianki icon_smile.gif
Chciałabym zabrać moją rodzinę do toruńskiego Planetarium. Na jego stronach piszą, że nie rezerwuje się indywidualnych biletów, więc chciałabym zapytać czy rzeczywiście tak jest, że wystarczy przyjść 15 minut przed pokazem i dostanie się bilety? Czy może być tak, że się nie dostaniemy? Do przejechania mamy jakieś 100 km., więc nie chciałabym jechać na darmo. Najbardziej zależy mi na jednym pokazie: "Makrokosmos".
Może jesteście na bieżąco icon_smile.gif

Aaa, zapomniałam dodać, że w grę wchodzi wyjazd weekendowy, sobota lub niedziela.

--------------------

grzałka
wto, 23 paź 2012 - 18:39
Ja nie z Torunia, ale bywam regularnie, nigdy nie było problemu z biletami ani do Orbitarium, ani na seans do Planetarium, a ostatnio otworzyli Geodium i też wchodziło się bez przeszkód. W razie czego możesz zamówić bilety np. na seans za godzinę a w tym czasie pozwiedzać starówkę- warto! My bylismy ostatnio w maju, a teraz wybieramy się w grudniu
grzałka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 11,392
Dołączył: wto, 08 kwi 03 - 20:42
SkÄ…d: Olsztyn
Nr użytkownika: 506




post wto, 23 paź 2012 - 18:39
Post #2

Ja nie z Torunia, ale bywam regularnie, nigdy nie było problemu z biletami ani do Orbitarium, ani na seans do Planetarium, a ostatnio otworzyli Geodium i też wchodziło się bez przeszkód. W razie czego możesz zamówić bilety np. na seans za godzinę a w tym czasie pozwiedzać starówkę- warto! My bylismy ostatnio w maju, a teraz wybieramy się w grudniu

--------------------
agnese
pią, 26 paź 2012 - 01:22
ja nigdy nie miałam problemu z biletami

grzałka a jak ci się Geodium, podobało, bo jeszcze nie byłam. czekam aż ktoś rodzinki wpadnie to będzie gdzie zabrać icon_razz.gif

Ten post edytował agnese pią, 26 paź 2012 - 01:23
agnese


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,091
Dołączył: pią, 10 kwi 09 - 20:19
Nr użytkownika: 26,621




post pią, 26 paź 2012 - 01:22
Post #3

ja nigdy nie miałam problemu z biletami

grzałka a jak ci się Geodium, podobało, bo jeszcze nie byłam. czekam aż ktoś rodzinki wpadnie to będzie gdzie zabrać icon_razz.gif

--------------------
F. 2008
A. 2011
Kitka*
pią, 26 paź 2012 - 13:10
Dzięki za odpowiedź icon_smile.gif Dominik już nie może się doczekać, więc w najbliższym czasi, może nawet jutro, pojedziemy. W ramach prezentu urodzinowego dla naszego Kosmity icon_biggrin.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post pią, 26 paź 2012 - 13:10
Post #4

Dzięki za odpowiedź icon_smile.gif Dominik już nie może się doczekać, więc w najbliższym czasi, może nawet jutro, pojedziemy. W ramach prezentu urodzinowego dla naszego Kosmity icon_biggrin.gif

--------------------

rysa154
sob, 05 sty 2013 - 16:21
kitka jak wrażenia?

co warto zobaczyć z 6 i 5 latkiem?

rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post sob, 05 sty 2013 - 16:21
Post #5

kitka jak wrażenia?

co warto zobaczyć z 6 i 5 latkiem?



--------------------


Kitka*
sob, 05 sty 2013 - 19:52
Rysa, bardzo nam się podobało! Byliśmy na "Makrokosmosie", to pokaz dla starszych raczej dzieci i młodzieży, ale Dominik ma na tyle zaawansowaną wiedzę o Kosmosie, że na tych dla młodszych dzieci by się nudził. I tak odczuwał lekki niedosyt nowych informacji, myślał, że dowie się czegoś nowego. Sam pokaz jest super, 4-letniej Majce też się podobało, choć mało co rozumiała.
A i stare miasto w Toruniu nam się bardzo podobało icon_smile.gif
Kitka*


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,478
Dołączył: wto, 29 sie 06 - 15:33
SkÄ…d: wiocha
Nr użytkownika: 7,255

GG:


post sob, 05 sty 2013 - 19:52
Post #6

Rysa, bardzo nam się podobało! Byliśmy na "Makrokosmosie", to pokaz dla starszych raczej dzieci i młodzieży, ale Dominik ma na tyle zaawansowaną wiedzę o Kosmosie, że na tych dla młodszych dzieci by się nudził. I tak odczuwał lekki niedosyt nowych informacji, myślał, że dowie się czegoś nowego. Sam pokaz jest super, 4-letniej Majce też się podobało, choć mało co rozumiała.
A i stare miasto w Toruniu nam się bardzo podobało icon_smile.gif

--------------------

> Planetarium
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 12:49
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama