Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Sylwester nad morzem

> 
mala_mi_86
pon, 05 gru 2016 - 17:37
Jak w temacie - czy sylwester z dziećmi nad morzem to dobry pomysł? Moja siostra z mężem i dziećmi (6 i 8 lat) chcą wyjechać na sylwestra nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze - znany ośrodek, impreza w pełni zorganizowana, z noclegami, wyżywieniem, balem dla dorosłych i dla dzieci, animatorki, zabawy dla dzieci, zabawy dla dorosłych itp itd.
Siostra na takim wyjeździe nigdy nie była i teraz się zastanawia jak to wyjdzie - może któraś z mam ma doświadczenia i mogłaby opowiedzieć jak się takie wyjazdy sprawdzają? Czy jest fajnie? I co zabrać na taki wyjazd? Czy jeśli organizator twierdzi, że zapewnia atrakcje dla dzieci to nie trzeba już nic planować czy jednak? No i może któraś z am była w tym ośrodku i mogła by coś więcej powiedzieć? To już w ogóle byłoby super:) Dla zainteresowanych: https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/...ter-nad-morzem/ icon_smile.gif
mala_mi_86


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7
Dołączył: śro, 19 lis 14 - 20:20
Nr użytkownika: 44,860




post pon, 05 gru 2016 - 17:37
Post #1

Jak w temacie - czy sylwester z dziećmi nad morzem to dobry pomysł? Moja siostra z mężem i dziećmi (6 i 8 lat) chcą wyjechać na sylwestra nad morzem w Primavera w Jastrzębiej Górze - znany ośrodek, impreza w pełni zorganizowana, z noclegami, wyżywieniem, balem dla dorosłych i dla dzieci, animatorki, zabawy dla dzieci, zabawy dla dorosłych itp itd.
Siostra na takim wyjeździe nigdy nie była i teraz się zastanawia jak to wyjdzie - może któraś z mam ma doświadczenia i mogłaby opowiedzieć jak się takie wyjazdy sprawdzają? Czy jest fajnie? I co zabrać na taki wyjazd? Czy jeśli organizator twierdzi, że zapewnia atrakcje dla dzieci to nie trzeba już nic planować czy jednak? No i może któraś z am była w tym ośrodku i mogła by coś więcej powiedzieć? To już w ogóle byłoby super:) Dla zainteresowanych: https://www.primaveraspa.pl/cennik-pakiety/...ter-nad-morzem/ icon_smile.gif
> Sylwester nad morzem
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 29 mar 2024 - 12:20
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama