Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

problemy po konizacji szyjki macicy lub innych zabiegach na szyjce

> 
Cortinka230
sob, 04 paź 2008 - 21:48
Witajcie dziewczęta!!

Jeszcze niedawno byłam tu na tym forum ,a le w całkiem innym temacie, a mianowicie "Poronienia".
13 czerwca straciłam swoje maleństwo w 11 tyg ciąży. To nie ten wątek, więc nie będe wam opisywać co wtedy czułam, ale możecie sobie wyobrazić...

Teraz przeszłam mnóstwo badań i przy ostatnbim pojawił się problem: cytologia i wymaz wyszły tragicznie 41.gif . Grupa III z dużą dysplazją i wirusem HPV!!!
Dzięki mojej wspaniałej lekarce od razu dostałam się do szpitala na zabieg wzięcia wycinków. Teraz długie czekanie na wynik.....
Lekarka powiedziała , że w najgorszym wypadku czeka mnie konizacja szyjki macicy. CZY KTóRAś Z WAS TO PRZEżYłA????? Lekarka twierdzi że po takim zabiegu można mieć dzieci. Konizacja napewno nie pomoże w zajściu w ciąże i w niektórych przypadkach może powodować trudności w donoszeniu ciąży. Nie powinno być problemów ale ja bardzo się boje i chciałabym znbać Wasze zdanie jak to jest.

Może któraś z Was urodziła dzidziusia po takim zabiegu?????????
POMóżCIE!!!
Cortinka230


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5,199
Dołączył: pon, 16 cze 08 - 19:40
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 20,319




post sob, 04 paź 2008 - 21:48
Post #1

Witajcie dziewczęta!!

Jeszcze niedawno byłam tu na tym forum ,a le w całkiem innym temacie, a mianowicie "Poronienia".
13 czerwca straciłam swoje maleństwo w 11 tyg ciąży. To nie ten wątek, więc nie będe wam opisywać co wtedy czułam, ale możecie sobie wyobrazić...

Teraz przeszłam mnóstwo badań i przy ostatnbim pojawił się problem: cytologia i wymaz wyszły tragicznie 41.gif . Grupa III z dużą dysplazją i wirusem HPV!!!
Dzięki mojej wspaniałej lekarce od razu dostałam się do szpitala na zabieg wzięcia wycinków. Teraz długie czekanie na wynik.....
Lekarka powiedziała , że w najgorszym wypadku czeka mnie konizacja szyjki macicy. CZY KTóRAś Z WAS TO PRZEżYłA????? Lekarka twierdzi że po takim zabiegu można mieć dzieci. Konizacja napewno nie pomoże w zajściu w ciąże i w niektórych przypadkach może powodować trudności w donoszeniu ciąży. Nie powinno być problemów ale ja bardzo się boje i chciałabym znbać Wasze zdanie jak to jest.

Może któraś z Was urodziła dzidziusia po takim zabiegu?????????
POMóżCIE!!!

--------------------

Anio?ku pami?tamy o Tobie i kochamy bardzo mocno ( 13.06.2008 [*])


Posty w temacie
Cortinka230   problemy po konizacji szyjki macicy lub innych zabiegach na szyjce   sob, 04 paź 2008 - 21:48
Cortinka230   Czy naprawdÄ™ żadna z Was nie miaÅ‚a podobnego...   pon, 06 paź 2008 - 21:43
Pysiula   hm....mialam konizacje dwa tygodnie temu i wlasnie...   Å›ro, 05 lis 2008 - 12:51
Edytkax   ja jako 19 latka miaÅ‚am zabieg elektrokonizacji -...   czw, 11 gru 2008 - 21:49
haciasta   Witam Ja również mam wirus HPV i malÄ… dysplazje...   wto, 02 mar 2010 - 13:50
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   wto, 02 mar 2010 - 23:28
haciasta   masz racje ze lekarz powinna mi to wytlumaczyc al...   czw, 04 mar 2010 - 12:13
użytkownik usuniÄ™ty   [post usuniÄ™ty]   czw, 04 mar 2010 - 12:22
HETERA   witam... jestem po konizacji szyjki plus mam miesn...   pon, 07 cze 2010 - 21:19
szel   Witajcie dziewczÄ™ta!! Jeszcze niedawno b...   Å›ro, 02 mar 2011 - 12:00
> problemy po konizacji szyjki macicy lub innych zabiegach na szyjce
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 11:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama