Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

mamy tańczą

> 
Ciocia Magda
pon, 25 lut 2013 - 14:38
Nie wiem za bardzo gdzie to umieścić - czy na dowcipach? na zdrowej mamie? a może w kąciku coolturalnym?

Ale mniejsza z tym, tu też pasuje: klip o stylach tańca uprawianych przez mamy

I pytanie - jak się czujecie na parkiecie w porównaniu z czasami sprzed dzieci? czy czujecie, że jako mamom nie wypada Wam wykonywać zbyt wyzywających ruchów? a może wręcz przeciwnie, dopiero z wiekiem poczułyście się bardziej swobodnie we własnym ciele?

PS: mój ulubiony krok taneczny (z klipu) to "Oh My God, I Love This Song" 04.gif
Ciocia Magda


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,811
Dołączył: sob, 05 kwi 03 - 20:54
Skąd: Poznań
Nr użytkownika: 421

GG:


post pon, 25 lut 2013 - 14:38
Post #1

Nie wiem za bardzo gdzie to umieścić - czy na dowcipach? na zdrowej mamie? a może w kąciku coolturalnym?

Ale mniejsza z tym, tu też pasuje: klip o stylach tańca uprawianych przez mamy

I pytanie - jak się czujecie na parkiecie w porównaniu z czasami sprzed dzieci? czy czujecie, że jako mamom nie wypada Wam wykonywać zbyt wyzywających ruchów? a może wręcz przeciwnie, dopiero z wiekiem poczułyście się bardziej swobodnie we własnym ciele?

PS: mój ulubiony krok taneczny (z klipu) to "Oh My God, I Love This Song" 04.gif

--------------------
mama Eweliny i Zofii (2000)

The thing is to keep smiling and never look as if you disapprove. - Lady Violet
mamami
nie, 03 mar 2013 - 18:17
CYTAT(Magda EZ @ Mon, 25 Feb 2013 - 14:38) *
PS: mój ulubiony krok taneczny (z klipu) to "Oh My God, I Love This Song" 04.gif



hihi. PodpisujÄ™ siÄ™.

Tańczyć nauczyłam się dopiero niedawno, wcześniej bardzo sporadycznie bywałam na imprezach tanecznych, gdyż poruszałam się z gracją kłody drewna, i to dobrze namokniętego icon_smile.gif))) w związku z tym jako nastolatka nie bywałam na dyskotekach i innych tym podobnych.
Obecnie nadrabiam stracone lata. Bywam i tańczę regularnie. Jak pewnie niektórym wiadomo, jestem stuprocentowo zakręcona salsowo i zdecydowanie jest to moje ulubione hobby w chwili obecnej. dzieci zbulwersowane nie są więc wychodzę z założenia, ze jeszcze za stara nie jestem.
mamami


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,702
Dołączył: pon, 21 lip 03 - 11:34
Nr użytkownika: 912




post nie, 03 mar 2013 - 18:17
Post #2

CYTAT(Magda EZ @ Mon, 25 Feb 2013 - 14:38) *
PS: mój ulubiony krok taneczny (z klipu) to "Oh My God, I Love This Song" 04.gif



hihi. PodpisujÄ™ siÄ™.

Tańczyć nauczyłam się dopiero niedawno, wcześniej bardzo sporadycznie bywałam na imprezach tanecznych, gdyż poruszałam się z gracją kłody drewna, i to dobrze namokniętego icon_smile.gif))) w związku z tym jako nastolatka nie bywałam na dyskotekach i innych tym podobnych.
Obecnie nadrabiam stracone lata. Bywam i tańczę regularnie. Jak pewnie niektórym wiadomo, jestem stuprocentowo zakręcona salsowo i zdecydowanie jest to moje ulubione hobby w chwili obecnej. dzieci zbulwersowane nie są więc wychodzę z założenia, ze jeszcze za stara nie jestem.
Kaszanka
nie, 03 mar 2013 - 19:45
Åšwietny filmik icon_smile.gif
Ja w czasie lat nastoletnich chodziłam 2-3 razy w tygodniu na dyskoteki. Teraz już sił brak icon_wink.gif ale chodzę nadal ale z mniejszą intensywnością, że stałą grupką co parę miesięcy. Bardzo lubię tańczyć, po swojemu, może kiedyś zapiszę się na jakiś kurs.
Kaszanka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,745
Dołączył: wto, 24 cze 03 - 11:58
Nr użytkownika: 858




post nie, 03 mar 2013 - 19:45
Post #3

Åšwietny filmik icon_smile.gif
Ja w czasie lat nastoletnich chodziłam 2-3 razy w tygodniu na dyskoteki. Teraz już sił brak icon_wink.gif ale chodzę nadal ale z mniejszą intensywnością, że stałą grupką co parę miesięcy. Bardzo lubię tańczyć, po swojemu, może kiedyś zapiszę się na jakiś kurs.
mama_do_kwadratu
nie, 03 mar 2013 - 20:21
Uwielbiam tańczyć. Mam towarzystwo bardzo "baletowe"- częste imprezy taneczne od Rammstein'a po Fogg'a icon_smile.gif
Idzie mi znacznie lepiej, niż przed laty.

A z filmiku krok "OMG, I Love..."- super icon_smile.gif
mama_do_kwadratu


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 9,090
Dołączył: sob, 14 cze 03 - 17:06
Nr użytkownika: 826




post nie, 03 mar 2013 - 20:21
Post #4

Uwielbiam tańczyć. Mam towarzystwo bardzo "baletowe"- częste imprezy taneczne od Rammstein'a po Fogg'a icon_smile.gif
Idzie mi znacznie lepiej, niż przed laty.

A z filmiku krok "OMG, I Love..."- super icon_smile.gif

--------------------
Mama Dwóch Takich od Czerwca 2000
Fridge pickers wear bigger knickers
Adriannna
pon, 04 mar 2013 - 17:10
Ach - kocham tańczyć, dzieci o tym wiedzą, trudno tego nie zauważyć bo prawie codziennie do czegoś tam sobie podskakuję icon_biggrin.gif W czasach - sprzed dzieci i po urodzeniu Sophie często bywałam na tanecznych imprezach pod gołym niebem - takie preferuję najbardziej. Bardzo mi tego brakuje, bo od ponad 2 lat na takowej nie byłam.
Tańczyć uwielbia tez mój mąż, więc czasem, gdy oboje mamy wolne robimy sobie imprezy taneczne w domu - sami ze sobą icon_biggrin.gif

Edit: Dla mnie również "OMG, I love this song" jest nr 1 w tym filmiku icon_biggrin.gif


Ten post edytował Adriannna pon, 04 mar 2013 - 17:11
Adriannna


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,030
Dołączył: pią, 25 lis 05 - 00:24
SkÄ…d: RJ/BR
Nr użytkownika: 4,124




post pon, 04 mar 2013 - 17:10
Post #5

Ach - kocham tańczyć, dzieci o tym wiedzą, trudno tego nie zauważyć bo prawie codziennie do czegoś tam sobie podskakuję icon_biggrin.gif W czasach - sprzed dzieci i po urodzeniu Sophie często bywałam na tanecznych imprezach pod gołym niebem - takie preferuję najbardziej. Bardzo mi tego brakuje, bo od ponad 2 lat na takowej nie byłam.
Tańczyć uwielbia tez mój mąż, więc czasem, gdy oboje mamy wolne robimy sobie imprezy taneczne w domu - sami ze sobą icon_biggrin.gif

Edit: Dla mnie również "OMG, I love this song" jest nr 1 w tym filmiku icon_biggrin.gif


--------------------
Sophie 2006 i Noemie 2010 :)

Na brazylijskim luzie...
Kocurek
pon, 04 mar 2013 - 19:18
Mnie postępujący SKS* nie przeszkadza w robieniu na parkiecie WSZYSTKIEGO 06.gif jak idę na dicho, nie idę bawić sie w grę "czy mi wypada" czy w "nie jestem czasem za stara", to mnie nie obchodzi. Idę się po prostu bawić, pohulać. Mam kilka psiapsiół w podobnym wieku, i raz na 2 miechy (średnio) robimy babskie spędy w którymś klubie. Przeważnie jest bosko icon_smile.gif Troche potem mięśnie bolą, ale co tam icon_wink.gif

*Starość, Kurna, Starość
Kocurek


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 8,125
Dołączył: czw, 10 kwi 03 - 21:14
SkÄ…d: z kÄ…towni
Nr użytkownika: 548

GG:


post pon, 04 mar 2013 - 19:18
Post #6

Mnie postępujący SKS* nie przeszkadza w robieniu na parkiecie WSZYSTKIEGO 06.gif jak idę na dicho, nie idę bawić sie w grę "czy mi wypada" czy w "nie jestem czasem za stara", to mnie nie obchodzi. Idę się po prostu bawić, pohulać. Mam kilka psiapsiół w podobnym wieku, i raz na 2 miechy (średnio) robimy babskie spędy w którymś klubie. Przeważnie jest bosko icon_smile.gif Troche potem mięśnie bolą, ale co tam icon_wink.gif

*Starość, Kurna, Starość

--------------------
Zosienkaa
piÄ…, 13 wrz 2013 - 15:57
Super , jak dla mnie kobieta po ciąży nie powinna przechodzić na dietę, a dużo się ruszać
Zosienkaa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: pią, 13 wrz 13 - 15:55
Nr użytkownika: 42,875




post piÄ…, 13 wrz 2013 - 15:57
Post #7

Super , jak dla mnie kobieta po ciąży nie powinna przechodzić na dietę, a dużo się ruszać

--------------------
Pozycjonowanie www msweb.pl zaczyna być jednym z najważniejszych elementów współczesnego marketingu. Bez dobrego pozycjonowania strony internetowej, a tym bardziej sklepu, nasz biznes może po prostu nie funkcjonować. 
> mamy taÅ„czÄ…
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: piÄ…, 26 kwi 2024 - 01:05
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama