Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Co stosujecie w Waszych domach przeciwko komarom?

> 
Megi29
wto, 21 lut 2006 - 22:15
Hej! Mam takie zapytanie. Jestem mamą obecnie 6-miesięcznego chłopczyka i tak się zastanawiam czy mogę stosować w pokoju w okresie letnim RAID przeciw komarom ten do prądu w płynie. Dopóki nie zaszłam w ciążę stosowaliśmy go i byliśmy bardzo zadowoleni. W ubiegłym roku byłam w ciąży i aż do przesady uważałam na siebie i "brzusio" więc lato "przemęczyłam". A cierpiałam okrutnie ponieważ mam lekki sen i każde bzyk bzyk stawiało mnie na nogi. Mamy tylko jeden pokój dla naszej trójki. Tam na ulotce pisze, że nie powinno się go stosowac w pomieszczeniach z małymi dziećmi. Nie chcę zaszkodzić synkowi. Czy może któraś z mam ma jakieś doświadczenie w tym zakresie?
Megi29


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: wto, 21 lut 06 - 21:29
SkÄ…d: Cieszyn
Nr użytkownika: 4,998

GG:


post wto, 21 lut 2006 - 22:15
Post #1

Hej! Mam takie zapytanie. Jestem mamą obecnie 6-miesięcznego chłopczyka i tak się zastanawiam czy mogę stosować w pokoju w okresie letnim RAID przeciw komarom ten do prądu w płynie. Dopóki nie zaszłam w ciążę stosowaliśmy go i byliśmy bardzo zadowoleni. W ubiegłym roku byłam w ciąży i aż do przesady uważałam na siebie i "brzusio" więc lato "przemęczyłam". A cierpiałam okrutnie ponieważ mam lekki sen i każde bzyk bzyk stawiało mnie na nogi. Mamy tylko jeden pokój dla naszej trójki. Tam na ulotce pisze, że nie powinno się go stosowac w pomieszczeniach z małymi dziećmi. Nie chcę zaszkodzić synkowi. Czy może któraś z mam ma jakieś doświadczenie w tym zakresie?
Dagmarcia
wto, 21 lut 2006 - 22:59
a może moskitierę sobie załóżcie
Dagmarcia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 870
Dołączył: pon, 24 sty 05 - 00:15
SkÄ…d: Warszawa
Nr użytkownika: 2,572

GG:


post wto, 21 lut 2006 - 22:59
Post #2

a może moskitierę sobie załóżcie

--------------------
user posted image
> Co stosujecie w Waszych domach przeciwko komarom?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 13:51
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama