Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Jaka frytkownica??

, przydatny sprzęt czy nie??
> , przydatny sprzÄ™t czy nie??
karolaijula
wto, 17 mar 2009 - 21:03
Hej dziewczyny
Wymyśliłam że zakupie sobie frytkownicę ale oczywiście zostałam postawiona do pionu prze mamuśkę. Tzn ona uwarza że sprzęt drogi i nie przydatny, a ja wręcz odwrotnie bo przecież nie musi być od razu za cenę 200 zł i służyć tylko do smażenia frytek. Która z nas ma rację??
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post wto, 17 mar 2009 - 21:03
Post #1

Hej dziewczyny
Wymyśliłam że zakupie sobie frytkownicę ale oczywiście zostałam postawiona do pionu prze mamuśkę. Tzn ona uwarza że sprzęt drogi i nie przydatny, a ja wręcz odwrotnie bo przecież nie musi być od razu za cenę 200 zł i służyć tylko do smażenia frytek. Która z nas ma rację??

--------------------




Malgood
śro, 18 mar 2009 - 08:00
ja używamm i nie wyobrażam sobie zycia bez niej
smaze w niej i frytki, dufinki, piersi z kurczaka w rózej postaci, moja ulubione langosze i ostatnio także pączki. Super sprawa.
Firmy nie podam bo moja już kilka lat ma, a teraz są lepsze, nowoczesniejsze modele.
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post śro, 18 mar 2009 - 08:00
Post #2

ja używamm i nie wyobrażam sobie zycia bez niej
smaze w niej i frytki, dufinki, piersi z kurczaka w rózej postaci, moja ulubione langosze i ostatnio także pączki. Super sprawa.
Firmy nie podam bo moja już kilka lat ma, a teraz są lepsze, nowoczesniejsze modele.

--------------------


karolaijula
śro, 18 mar 2009 - 12:26
Malgod ja właśnie jeśli mogę chciałabym wiedzieć jaka to firma bo interesuje mnie czy to ta z tych droższych bo uwarzam (tzn. myślę bo jeszcze nie mam) że te do 100zł też doskonale się sprawdzają.
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post śro, 18 mar 2009 - 12:26
Post #3

Malgod ja właśnie jeśli mogę chciałabym wiedzieć jaka to firma bo interesuje mnie czy to ta z tych droższych bo uwarzam (tzn. myślę bo jeszcze nie mam) że te do 100zł też doskonale się sprawdzają.

--------------------




rysa154
śro, 18 mar 2009 - 22:57
moi rodzice kupili sobie teraz tefal 1kg z 1łyżką oleju...super jest....ale cena...robilismy w niej np.banany podsuszane...ekstra...
rysa154


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3,893
Dołączył: śro, 25 lut 09 - 23:43
SkÄ…d: b.
Nr użytkownika: 25,743




post śro, 18 mar 2009 - 22:57
Post #4

moi rodzice kupili sobie teraz tefal 1kg z 1łyżką oleju...super jest....ale cena...robilismy w niej np.banany podsuszane...ekstra...

--------------------


szantrapa
czw, 19 mar 2009 - 12:48
Ja mam zwykłą, clatronic, chyba ze 119 kosztowała 4 lata temu, teraz nawet są tańsze, i dobrze służy, jesli chodzi o firme i samo funkcjonowanie, ale nie używamy za wiele, szczerze mówiąc stoi używana bardzo od święta.
szantrapa


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10,493
Dołączył: wto, 15 sie 06 - 17:40
Nr użytkownika: 7,010

GG:


post czw, 19 mar 2009 - 12:48
Post #5

Ja mam zwykłą, clatronic, chyba ze 119 kosztowała 4 lata temu, teraz nawet są tańsze, i dobrze służy, jesli chodzi o firme i samo funkcjonowanie, ale nie używamy za wiele, szczerze mówiąc stoi używana bardzo od święta.

--------------------
Powyższy post wyraża jedynie opinię autorki w dniu dzisiejszym. Autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.

Oliwia Irena 13.04.06
Laura Kazimiera 23.10.07
Inkusia
czw, 19 mar 2009 - 17:41
ja mam frytkownice, super sprzęt nie tylko do frytek ale karpie sie super smaży i inne rybki, kurczaka, mniam.
Inkusia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,272
Dołączył: wto, 16 wrz 08 - 09:38
Nr użytkownika: 21,772




post czw, 19 mar 2009 - 17:41
Post #6

ja mam frytkownice, super sprzęt nie tylko do frytek ale karpie sie super smaży i inne rybki, kurczaka, mniam.

--------------------

Malgood
czw, 19 mar 2009 - 19:18
ja też mam clatronic, moja ma już kilka lat i sprawuje się bez zarzutu. Jest intensywnie uzywana icon_smile.gif
Malgood


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,666
Dołączył: pon, 23 paź 06 - 12:06
Skąd: śląsk
Nr użytkownika: 8,132

GG:


post czw, 19 mar 2009 - 19:18
Post #7

ja też mam clatronic, moja ma już kilka lat i sprawuje się bez zarzutu. Jest intensywnie uzywana icon_smile.gif

--------------------


karolaijula
czw, 19 mar 2009 - 19:24
Suuper dziewczyny icon_smile.gif Widzę że też macie frytkownice nie z najwyższej półki i fajnie że się u was sprawdzają. W poniedziałek wybieram się na zakupy więc sprawię sobię nowy sprzęcik do domu icon_smile.gif))
karolaijula


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 556
Dołączył: czw, 14 lut 08 - 21:57
Skąd: Międzyrzecz
Nr użytkownika: 18,214

GG:


post czw, 19 mar 2009 - 19:24
Post #8

Suuper dziewczyny icon_smile.gif Widzę że też macie frytkownice nie z najwyższej półki i fajnie że się u was sprawdzają. W poniedziałek wybieram się na zakupy więc sprawię sobię nowy sprzęcik do domu icon_smile.gif))

--------------------




lena.
pon, 06 kwi 2009 - 13:30
też się jakiś czas wahałam kupić czy nie kupić... i w końcu kupiłam: nową z Allegro ale jakiejś niemieckiej wcale nie drogiej firmy, zapłaciłam 89 zł. Moim zdaniem nie duzo, zwłaszcza, że jest 3-litrowa z filtrem, "okienkiem" do podglądania i w ogóle fajniutka. W sklepach są też tańsze, zalezy to chyba głównie od pojemności. ja zdecydowałam się na taką wilką, bo mój mąż uwielbia frytki i pożera je tonami 03.gif no i jak na jakąś imprezę to też szybciej się tych frytek nasmaży. Używam jej też do kurczaka, a de volaj'le są z niej przeapetyczne. Może nie jest to urządzenie bezustannie wykorzystywane, ale napewno godne polecenia.




lena.


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 446
Dołączył: nie, 01 lut 09 - 17:24
SkÄ…d: wlkp.
Nr użytkownika: 25,172




post pon, 06 kwi 2009 - 13:30
Post #9

też się jakiś czas wahałam kupić czy nie kupić... i w końcu kupiłam: nową z Allegro ale jakiejś niemieckiej wcale nie drogiej firmy, zapłaciłam 89 zł. Moim zdaniem nie duzo, zwłaszcza, że jest 3-litrowa z filtrem, "okienkiem" do podglądania i w ogóle fajniutka. W sklepach są też tańsze, zalezy to chyba głównie od pojemności. ja zdecydowałam się na taką wilką, bo mój mąż uwielbia frytki i pożera je tonami 03.gif no i jak na jakąś imprezę to też szybciej się tych frytek nasmaży. Używam jej też do kurczaka, a de volaj'le są z niej przeapetyczne. Może nie jest to urządzenie bezustannie wykorzystywane, ale napewno godne polecenia.






--------------------

> Jaka frytkownica??, przydatny sprzÄ™t czy nie??
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 18 kwi 2024 - 04:52
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama