Aktualnoci

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

12 tysicy dodatkowych miejsc w obkach!

Rzd postanowi kontynuowa program Maluch, zapocztkowany w 2011, zaproponowa jednak jego zmodyfikowan i rozszerzon wersj, nadajc mu nazw MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wicej >

Maluchy.pl logo
cia

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna  

Przedszkole - ranking krakowskich placówek

, piszcie opinie o znanych wam przedszkolach
> , piszcie opinie o znanych wam przedszkolach
ziowik
czw, 11 lut 2010 - 16:33
hej icon_smile.gif

pomyślałam, że może wśród małopolskich foremek znajdą się takie dobre duszyczki, które podzielą się swoimi spostrzeżeniami i informacjami odnośnie krakowskich przedszkoli.. zbliże się marzec a więc miesiąc rekrutacji..

tak więc proszę Was o wpisywanie opini o przedszkolach, zajęciach, opiekunkach - co tam chcecie... icon_smile.gif

mnie osobiście najbardziej interesuje przedszkole na Stradomiu, 114, tam chciałabym posłać Kamilkę icon_smile.gif

ps. użyłam wyszukiwarki, ale albo źle albo nic godnego uwagi nie znalazłam...

Ten post edytował ziowik pią, 19 lut 2010 - 13:59
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post czw, 11 lut 2010 - 16:33
Post #1

hej icon_smile.gif

pomyślałam, że może wśród małopolskich foremek znajdą się takie dobre duszyczki, które podzielą się swoimi spostrzeżeniami i informacjami odnośnie krakowskich przedszkoli.. zbliże się marzec a więc miesiąc rekrutacji..

tak więc proszę Was o wpisywanie opini o przedszkolach, zajęciach, opiekunkach - co tam chcecie... icon_smile.gif

mnie osobiście najbardziej interesuje przedszkole na Stradomiu, 114, tam chciałabym posłać Kamilkę icon_smile.gif

ps. użyłam wyszukiwarki, ale albo źle albo nic godnego uwagi nie znalazłam...

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
ziowik
pią, 19 lut 2010 - 13:58
ej dziewczyny, co jest, nikt nie ma maluchów w wieku przedszkolnym???
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post pią, 19 lut 2010 - 13:58
Post #2

ej dziewczyny, co jest, nikt nie ma maluchów w wieku przedszkolnym???

--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
Gruszka
pią, 19 lut 2010 - 14:37
Ja będę wiedzieć, jak Emil pójdzie icon_wink.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post pią, 19 lut 2010 - 14:37
Post #3

Ja będę wiedzieć, jak Emil pójdzie icon_wink.gif

--------------------
Fragosia
pią, 19 lut 2010 - 14:59
OK, to ja może parę słów napiszę. Moje maluchy chodziły do Przedszkola nr 121, na ul. Stachiewicza.
Nie mam zastrzeżeń co do tego przedszkola. Może jeżeli chodzi o kadrę to nie wszystkie osoby mi osobiście odpowiadały,
ale to taka moja subiektywna ocena. Plusem dla mnie była zawsze duża ilość osób opieki np. w grupie pierwszej przy 26 maluchach były zawsze: 2 panie + pomoc + wolontariusz z Uni + okresowo studentki.
Dzieci miały urozmaicone zajęcia. Nie było np. sytuacji aby popołudniu siedziały przed telewizorem co np. zdarza się w innych przedszkolach.
W I gr. maluchy mogły być z pampersami. Przedszkole posiada duży ogród, jest niestety niedaleko ulica, ale jest też pas zadrzewiony.
Pani Dyrektor bardzo miła i zaradna.
Minus ale to powiedzmy wszędzie się może zdażyć w przypadku Arka, zmieniały mu się co chwile Panie. Najdłuzej miał pierwszą przez 1 gr i pół drugiej potem odeszła na macierzyński, następna tez popracowała z rok i odeszła na macierzynski. I to moze nas denerwowało jako rodziców.
To tyle z moich doświadczeń.
Fragosia


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,876
Dołączył: pią, 23 cze 06 - 12:27
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 6,387

GG:


post pią, 19 lut 2010 - 14:59
Post #4

OK, to ja może parę słów napiszę. Moje maluchy chodziły do Przedszkola nr 121, na ul. Stachiewicza.
Nie mam zastrzeżeń co do tego przedszkola. Może jeżeli chodzi o kadrę to nie wszystkie osoby mi osobiście odpowiadały,
ale to taka moja subiektywna ocena. Plusem dla mnie była zawsze duża ilość osób opieki np. w grupie pierwszej przy 26 maluchach były zawsze: 2 panie + pomoc + wolontariusz z Uni + okresowo studentki.
Dzieci miały urozmaicone zajęcia. Nie było np. sytuacji aby popołudniu siedziały przed telewizorem co np. zdarza się w innych przedszkolach.
W I gr. maluchy mogły być z pampersami. Przedszkole posiada duży ogród, jest niestety niedaleko ulica, ale jest też pas zadrzewiony.
Pani Dyrektor bardzo miła i zaradna.
Minus ale to powiedzmy wszędzie się może zdażyć w przypadku Arka, zmieniały mu się co chwile Panie. Najdłuzej miał pierwszą przez 1 gr i pół drugiej potem odeszła na macierzyński, następna tez popracowała z rok i odeszła na macierzynski. I to moze nas denerwowało jako rodziców.
To tyle z moich doświadczeń.

--------------------
Mama Asi 20.11.2003 i Arusia 06.09.2001
Gruszka
śro, 14 kwi 2010 - 12:41
Podciągam wątek, bo Emi dostała się do kompletnie mi nieznanego przedszkola nr 82 na Głowackiego. W necie nie ma ani pół opinii...
dodatkowo jest zastanawiające to, że skoro ja dostałam się do przedszkola drugiego z kolei - to znaczy, że osoby, dla których przedszkole 82 było przedszkolem pierwszego wyboru - to dostali się wszysycy i JESZCZE zostały wolne miejsca...w związku z czym przyjęli dodatkowo dzieci, dla których to było dopiero drugie przedszkole. Kurde, sama nie wiem...
Zna ktoś?
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post śro, 14 kwi 2010 - 12:41
Post #5

Podciągam wątek, bo Emi dostała się do kompletnie mi nieznanego przedszkola nr 82 na Głowackiego. W necie nie ma ani pół opinii...
dodatkowo jest zastanawiające to, że skoro ja dostałam się do przedszkola drugiego z kolei - to znaczy, że osoby, dla których przedszkole 82 było przedszkolem pierwszego wyboru - to dostali się wszysycy i JESZCZE zostały wolne miejsca...w związku z czym przyjęli dodatkowo dzieci, dla których to było dopiero drugie przedszkole. Kurde, sama nie wiem...
Zna ktoś?

--------------------
aronka
śro, 14 kwi 2010 - 18:36
Gruszka, pewnie, że znamy. Fajne jest. icon_smile.gif
Najpierw chodziła tam Natalia i za skarby świata nie chciała iść do szkoły, bo tak jej było dobrze w przedszkolu. Potem Lidka, niestety tylko rok, bo przenieśliśmy się za miasto i Lidka wylądowała w przedszkolu koło domu. No dobra, chyba jest jeszcze fajniejsze niż poprzednie. icon_wink.gif
Pewnie, że można się do paru rzeczy przyczepić, ale pokaż mi przedszkole idealne... icon_wink.gif
Chodzili tam też Karolina i Michał Ulcika, może też coś podpowie.
aronka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 2,424
Dołączył: pon, 07 kwi 03 - 23:30
Nr użytkownika: 484




post śro, 14 kwi 2010 - 18:36
Post #6

Gruszka, pewnie, że znamy. Fajne jest. icon_smile.gif
Najpierw chodziła tam Natalia i za skarby świata nie chciała iść do szkoły, bo tak jej było dobrze w przedszkolu. Potem Lidka, niestety tylko rok, bo przenieśliśmy się za miasto i Lidka wylądowała w przedszkolu koło domu. No dobra, chyba jest jeszcze fajniejsze niż poprzednie. icon_wink.gif
Pewnie, że można się do paru rzeczy przyczepić, ale pokaż mi przedszkole idealne... icon_wink.gif
Chodzili tam też Karolina i Michał Ulcika, może też coś podpowie.
Gruszka
czw, 15 kwi 2010 - 10:19
o super icon_smile.gif dzięki Aronka icon_smile.gif
Gruszka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 7,041
Dołączył: wto, 17 paź 06 - 11:39
Skąd: z plemienia Czukczów
Nr użytkownika: 8,026




post czw, 15 kwi 2010 - 10:19
Post #7

o super icon_smile.gif dzięki Aronka icon_smile.gif

--------------------
ojejku
wto, 01 mar 2011 - 15:14
A jakieś przedszkole na Nowej Hucie? Może któraś z Was słyszała co-nieco o takowych?
ojejku


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 18 sie 07 - 13:48
Nr użytkownika: 15,831




post wto, 01 mar 2011 - 15:14
Post #8

A jakieś przedszkole na Nowej Hucie? Może któraś z Was słyszała co-nieco o takowych?

--------------------
Justyna - mama Mai (26.IV.2008) i Filipa (31.XII.2009)

inezz
śro, 02 mar 2011 - 21:46
moja chodzila do 115?os,albertynskie,142,108 i bylam zadowolona,dlaczego tak duzo,bo do mojego osiedlowego sie za pierwszym razem,a pozniej sie przeprowadzilam,slyszlam tez,ze na jagielonskim jest tez fajne przedszkole,to kolo alejek od os. kazimierzowskiego,kolezanka posyla na strusia i miala dobra opinie,jakby mieszkala na starym osiedlu poslalby corke do przedskzola na niepodleglosci(pierwszego od carrefour,jest chyba na niepodle,drugie na albertynskim od przychodni)
inezz


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 93
Dołączył: pon, 22 lis 10 - 22:11
Nr użytkownika: 34,997




post śro, 02 mar 2011 - 21:46
Post #9

moja chodzila do 115?os,albertynskie,142,108 i bylam zadowolona,dlaczego tak duzo,bo do mojego osiedlowego sie za pierwszym razem,a pozniej sie przeprowadzilam,slyszlam tez,ze na jagielonskim jest tez fajne przedszkole,to kolo alejek od os. kazimierzowskiego,kolezanka posyla na strusia i miala dobra opinie,jakby mieszkala na starym osiedlu poslalby corke do przedskzola na niepodleglosci(pierwszego od carrefour,jest chyba na niepodle,drugie na albertynskim od przychodni)
ojejku
śro, 02 mar 2011 - 22:26
Słyszałam dużo dobrych opinii o tym na Niepodległości, ale to niestety nie nasze rejony. My mieszkamy na Nowej Hucie tej z okolic Pl. Centralnego, os. Ogrodowe i w tych okolicach chcielibyśmy zapisać Maję. Ale dzięki za odpowiedź icon_smile.gif
ojejku


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 18 sie 07 - 13:48
Nr użytkownika: 15,831




post śro, 02 mar 2011 - 22:26
Post #10

Słyszałam dużo dobrych opinii o tym na Niepodległości, ale to niestety nie nasze rejony. My mieszkamy na Nowej Hucie tej z okolic Pl. Centralnego, os. Ogrodowe i w tych okolicach chcielibyśmy zapisać Maję. Ale dzięki za odpowiedź icon_smile.gif

--------------------
Justyna - mama Mai (26.IV.2008) i Filipa (31.XII.2009)

fregata
wto, 29 mar 2011 - 13:42
Polecam przedszkole nr 51 na ul. estońskiej, jest świetne, panie bardzo fajne, moja córka uwielbia to przedszkole , chodzi juz dwa lata.
Ogródek mają ogromny, fajne wycieczki, jedzenie bardzo dobre i smaczne, robione na miejscu. polecam
fregata


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 29 mar 11 - 13:29
Nr użytkownika: 36,276




post wto, 29 mar 2011 - 13:42
Post #11

Polecam przedszkole nr 51 na ul. estońskiej, jest świetne, panie bardzo fajne, moja córka uwielbia to przedszkole , chodzi juz dwa lata.
Ogródek mają ogromny, fajne wycieczki, jedzenie bardzo dobre i smaczne, robione na miejscu. polecam
ulla
czw, 28 kwi 2011 - 18:23
Ja mam dobre zdanie o przedszkolu nr 1, na Kopernika, bo Weronika tam uczęszczała kilka lat icon_smile.gif . Zastrzeżenie mam jedno - baza lokalowa (znaczy za małe trochę jest i druga grupa przedszkolna jest trochę "pokrzywdzona". Poza tym żadnych. Na potwierdzenie moich słów - ostatnia grupa Weroniki, tylko dwoje dzieci rodzice posłali do szkoły zamiast do przedszkolnej zerówki, bo dzieci nie chciały opuszczać przedszkola.
ulla


Grupa: Moderatorzy
Postów: 9,336
Dołączył: czw, 09 paź 03 - 20:27
Skąd: z Ziemi
Nr użytkownika: 1,106

GG:


post czw, 28 kwi 2011 - 18:23
Post #12

Ja mam dobre zdanie o przedszkolu nr 1, na Kopernika, bo Weronika tam uczęszczała kilka lat icon_smile.gif . Zastrzeżenie mam jedno - baza lokalowa (znaczy za małe trochę jest i druga grupa przedszkolna jest trochę "pokrzywdzona". Poza tym żadnych. Na potwierdzenie moich słów - ostatnia grupa Weroniki, tylko dwoje dzieci rodzice posłali do szkoły zamiast do przedszkolnej zerówki, bo dzieci nie chciały opuszczać przedszkola.

--------------------
Ula
mama Weroniki



Powiem to teraz bardzo powoli, bo widzę, że cierpisz na bardzo poważny przypadek półgłupstwa
Pingwiny z Madagaskaru
ojejku
pią, 29 kwi 2011 - 09:38
Nasza Majka dostała się do Janka Muzykanta na Ogrodowym - czyli najbliżej naszego miejsca zamieszkania. I jestem zadowolona, bo słyszałam dobre opinie o tej placówce, dokładnie obejrzałam, wypytałam - mam nadzieję, że intuicja mnie nie myli icon_wink.gif
ojejku


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 5
Dołączył: sob, 18 sie 07 - 13:48
Nr użytkownika: 15,831




post pią, 29 kwi 2011 - 09:38
Post #13

Nasza Majka dostała się do Janka Muzykanta na Ogrodowym - czyli najbliżej naszego miejsca zamieszkania. I jestem zadowolona, bo słyszałam dobre opinie o tej placówce, dokładnie obejrzałam, wypytałam - mam nadzieję, że intuicja mnie nie myli icon_wink.gif

--------------------
Justyna - mama Mai (26.IV.2008) i Filipa (31.XII.2009)

goralka
pią, 08 lip 2011 - 23:23
CYTAT(Gruszka @ Wed, 14 Apr 2010 - 13:41) *
Podciągam wątek, bo Emi dostała się do kompletnie mi nieznanego przedszkola nr 82 na Głowackiego. W necie nie ma ani pół opinii...
dodatkowo jest zastanawiające to, że skoro ja dostałam się do przedszkola drugiego z kolei - to znaczy, że osoby, dla których przedszkole 82 było przedszkolem pierwszego wyboru - to dostali się wszysycy i JESZCZE zostały wolne miejsca...w związku z czym przyjęli dodatkowo dzieci, dla których to było dopiero drugie przedszkole. Kurde, sama nie wiem...
Zna ktoś?

Gruszka, i jak to przedszkole? będzie rzut beretem od nas i zastawiam się nad nim albo nad niepubliczną iskierką...
goralka


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1,340
Dołączył: nie, 19 kwi 09 - 17:58
Skąd: krk
Nr użytkownika: 26,751

GG:


post pią, 08 lip 2011 - 23:23
Post #14

CYTAT(Gruszka @ Wed, 14 Apr 2010 - 13:41) *
Podciągam wątek, bo Emi dostała się do kompletnie mi nieznanego przedszkola nr 82 na Głowackiego. W necie nie ma ani pół opinii...
dodatkowo jest zastanawiające to, że skoro ja dostałam się do przedszkola drugiego z kolei - to znaczy, że osoby, dla których przedszkole 82 było przedszkolem pierwszego wyboru - to dostali się wszysycy i JESZCZE zostały wolne miejsca...w związku z czym przyjęli dodatkowo dzieci, dla których to było dopiero drugie przedszkole. Kurde, sama nie wiem...
Zna ktoś?

Gruszka, i jak to przedszkole? będzie rzut beretem od nas i zastawiam się nad nim albo nad niepubliczną iskierką...

--------------------
ziowik
pią, 24 lut 2012 - 10:09
podbijam, może komuś przydadzą sie informacje icon_smile.gif

niestety nasze przedszkole 114 na stradomiu jest likwidowane..
musze przenieść gdzieś Kamilkę i modlić sie żeby Kacperek sie dostał, co będzie trudne...

myślimy o trzech przedszkolach na razie, a czasu baaaaaaaaardzo mało
nr 4 - piekarska
nr 9 mlaskotów
nr 80 kotlarska..

jakieś opinie?? informacje???

Gruszka a Emilka w końcu gdzie chodzi?? bo mi sie szmarzył Salwator i myslałam że może na mlaskotów, a teraz widzę że głowackiego...
ziowik


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4,842
Dołączył: wto, 10 paź 06 - 21:14
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 7,927

GG:


post pią, 24 lut 2012 - 10:09
Post #15

podbijam, może komuś przydadzą sie informacje icon_smile.gif

niestety nasze przedszkole 114 na stradomiu jest likwidowane..
musze przenieść gdzieś Kamilkę i modlić sie żeby Kacperek sie dostał, co będzie trudne...

myślimy o trzech przedszkolach na razie, a czasu baaaaaaaaardzo mało
nr 4 - piekarska
nr 9 mlaskotów
nr 80 kotlarska..

jakieś opinie?? informacje???

Gruszka a Emilka w końcu gdzie chodzi?? bo mi sie szmarzył Salwator i myslałam że może na mlaskotów, a teraz widzę że głowackiego...


--------------------
Kamikula - 13.06.2007



i Kacpero - 21.10.2009



Fotogaleria rodzinna
betina_t
pon, 27 lut 2012 - 17:15
Bardzo proszę o opinie o przedszkolach z oddziałami integracyjnych w Nowej-Hucie:

oś. Urocze 9 - Przedszkole nr 109
oś.Hutnicze 14 - Przedszkole nr 104

Ze względów zdrowotnych musze przenieść syna do przedszkola integracyjnego.
betina_t


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 625
Dołączył: śro, 16 maj 07 - 19:03
Skąd: Kraków
Nr użytkownika: 14,312




post pon, 27 lut 2012 - 17:15
Post #16

Bardzo proszę o opinie o przedszkolach z oddziałami integracyjnych w Nowej-Hucie:

oś. Urocze 9 - Przedszkole nr 109
oś.Hutnicze 14 - Przedszkole nr 104

Ze względów zdrowotnych musze przenieść syna do przedszkola integracyjnego.

--------------------
sarek44
śro, 01 kwi 2015 - 15:59
Ja jak bym dziś miała posłać swoje dziecko do przedszkola to na pewno zdecydowałabym się na prywatne przedszkole. Wystarczy zajrzeć tu przedszkolezyrafa.pl/wola żeby porównać sobie ofertę prywatnej i państwowej placówki. W kwocie czesnego nauka języka angielskiego, dodatkowe zajęcia, wycieczki, opieka logopedy i psychologa to idealne rozwiązanie dla każdego dziecka
sarek44


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 10
Dołączył: wto, 31 mar 15 - 09:43
Nr użytkownika: 45,603




post śro, 01 kwi 2015 - 15:59
Post #17

Ja jak bym dziś miała posłać swoje dziecko do przedszkola to na pewno zdecydowałabym się na prywatne przedszkole. Wystarczy zajrzeć tu przedszkolezyrafa.pl/wola żeby porównać sobie ofertę prywatnej i państwowej placówki. W kwocie czesnego nauka języka angielskiego, dodatkowe zajęcia, wycieczki, opieka logopedy i psychologa to idealne rozwiązanie dla każdego dziecka
JaninaB
pią, 29 kwi 2016 - 13:49
Razem z moją córeczką polecamy prywatne przedszkole mieszczące się na Ruczaju: https://www.przedszkolembb.pl/ Naprawdę cieszę się ze własnie do tego przedszkola posłałam swoje dziecko i uważam że to była najlepsza decyzja icon_smile.gif
JaninaB


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: pią, 29 kwi 16 - 13:46
Nr użytkownika: 47,490




post pią, 29 kwi 2016 - 13:49
Post #18

Razem z moją córeczką polecamy prywatne przedszkole mieszczące się na Ruczaju: https://www.przedszkolembb.pl/ Naprawdę cieszę się ze własnie do tego przedszkola posłałam swoje dziecko i uważam że to była najlepsza decyzja icon_smile.gif
AnitaKrolikowska
śro, 11 sty 2017 - 10:46
Zapisałam moje dziecko do przedszkola prywatnego https://einsteinek.pl/ w Krakowie. Zdecydowałam się na to przedszkole, bo słyszałam o nim bardzo pochlebne opinię. Przede wszystkim dbają o to, by dziecko nie było przeciążone natłokiem zajęć. Dzieciństwo jest po to, by je wykorzystać na zabawę i na poznawanie świata, ale bez presji. Dlatego bardzo się cieszę, że moja pociecha tu trafiła.
AnitaKrolikowska


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 42
Dołączył: śro, 27 maj 15 - 11:19
Nr użytkownika: 45,918




post śro, 11 sty 2017 - 10:46
Post #19

Zapisałam moje dziecko do przedszkola prywatnego https://einsteinek.pl/ w Krakowie. Zdecydowałam się na to przedszkole, bo słyszałam o nim bardzo pochlebne opinię. Przede wszystkim dbają o to, by dziecko nie było przeciążone natłokiem zajęć. Dzieciństwo jest po to, by je wykorzystać na zabawę i na poznawanie świata, ale bez presji. Dlatego bardzo się cieszę, że moja pociecha tu trafiła.
askowron.78
wto, 28 lut 2017 - 09:17
Ja mogę wyrazić swoją opinie na temat Malutkowa na ul Łepkowskiego. Jak dla mnie i moich dwóch pociech przedszkole jest super. Dzieciaki chętnie tam chodzą, jest wiele ciekawych zajęć. Panie nauczycielki są bardzo miłe i serdeczne. Maja dobry kontakt z maluchami. Jedzenie tez moim dzieciakom smakuje.
askowron.78


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 1
Dołączył: wto, 28 lut 17 - 09:14
Nr użytkownika: 48,937




post wto, 28 lut 2017 - 09:17
Post #20

Ja mogę wyrazić swoją opinie na temat Malutkowa na ul Łepkowskiego. Jak dla mnie i moich dwóch pociech przedszkole jest super. Dzieciaki chętnie tam chodzą, jest wiele ciekawych zajęć. Panie nauczycielki są bardzo miłe i serdeczne. Maja dobry kontakt z maluchami. Jedzenie tez moim dzieciakom smakuje.
> Przedszkole - ranking krakowskich placówek, piszcie opinie o znanych wam przedszkolach
Start new topic
Reply to this topic
2 Stron V   1 2 następna
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 28 mar 2024 - 10:00
lista postw tego wtku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama