Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2  

Angielski dla najmlodszych

-
KIKI20
post Wed, 28 Jan 2009 - 07:50
Post #21

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 2,479

ja uwazam ze dziecko od 4 lat moze sie uczyc angielskiego, ale kazdy ma swoje zdanie icon_smile.gif
Go to the top of the page PM

Quote Post
Beciak1
post Mon, 02 Mar 2009 - 19:28
Post #22

Nr użytkownika: 23,415

Kiedys dorabialam sobie korepetycjami z angielskiego. Miałam dwoje małych uczniów po Helen. Różnica w osłuchaniu, rozumieniu i akcencie w porównaniu z maluchami które miały kontakt z angielskim tylko w szkole była zauważalna. Na korzyść Helen Doron.

--------------------
Wojtas (14.03.2005), Martyna i Karina (11.09.2008)

Nie jutro. Dziś!!!

Quote Post
zoee8
post Fri, 09 Jun 2017 - 15:11
Post #23

Nr użytkownika: 48,842

Nauka angielskiego powinna być dopasowana do wieku, w przypadku starszych dzieci dobrym rozwiązaniem będzie jakiś kurs językowy, może być online jak http://edueduonline.pl/kursy-angielskiego-dla-dzieci, natomiast dla młodszych mogą być pomocne jakieś gry i zabawki.

Quote Post
GoSiaKowY
post Thu, 20 Jul 2017 - 12:55
Post #24

Nr użytkownika: 50,038

Mam w rodzinie dwulatka, którego mama - tłumacz "uczy" angielskiego. Raz jabłko to jabłko, a raz apple itp. Myślałam, że taki maluszek nic z tego nie rozumie, ale jak powiedziałam, żeby pokazał na obrazku "apple" to nie było problemu icon_smile.gif
Małe dzieci mają naturalną łatwość i lekkość w przyswajaniu tego co nowe. Wbrew pozorom to z wiekiem trudniej uczyć się czegokolwiek. Natomiast moja córka, lat 8, jeździ na kursy z native spikerami, które organizuje http://angloville.pl/. To co nauczyła się w szkole i korepetycjach, jest niczym w porównaniu do tego co wynosi z wyjazdu. Możliwość rozmowy po angielski daje ogromne obycie z językiem. Taka nauka ma sens.

Quote Post
Motyllek
post Mon, 06 Nov 2017 - 13:45
Post #25

Nr użytkownika: 50,835

Już od najmłodszych lat można uczyć dzieciaka języków obcych wtedy dużo łatwiej będzie im łapać słówka jak będą starsze. Krakowie jest fajna szkoła językowa dla przedszkolaków tu jest oferta http://royalschool.eu/przedszkole jak moja Anielka jeszcze troche podrośnie to planuję ją tam zapisać.

Quote Post
iwona.abramczuk
post Wed, 15 Nov 2017 - 09:57
Post #26

Nr użytkownika: 50,910

Można wprowadzać słówka od początku nauki mówienia. Najpierw jako zabawę, a później jako zadania. Dwujęzyczne wychowanie, to metoda sprawdzona.

Quote Post
> Angielski dla najmlodszych

Start new topic Reply to this topic
2 Stron V  poprzednia 1 2
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Tue, 16 Jan 2018 - 20:12
lista postów tego wątku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe