Advertisement
Maluchy.pl logo    

Aktualności

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

12 tysięcy dodatkowych miejsc w żłobkach!

Rząd postanowił kontynuować program Maluch, zapoczątkowany w 2011, zaproponował jednak jego zmodyfikowaną i rozszerzoną wersję, nadając mu nazwę MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj więcej >

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic

Fotografia? Można na tym zarobić?

-
, fotografia, biznes
gosiaczek987
post Mon, 05 Sep 2016 - 11:00
Post #1

Grupa: Użytkownicy
Nr użytkownika: 47,908

Zastanawiam się nad moja pasją, którą jest fotografia. Obecnie pracuję za najniższą krajową na dwie zmiany. Wpadłam na pomysł, że mogłabym zająć się fotografią. Powiedzcie mi czy da się na tym zarobić? Chciałabym mieć więcej czasu dla mojego dziecka. Wiem, że jeśli się jest dobrym za kilka sesji mogłabym mieć więcej niż z tej mojej pracy. Na początek pomyślałam, że sprzęt i studio (na które mnie na razie nie stać) mogłabym wynająć. Taką możliwość znalazłam tutaj [link usunięty przez moderatora]. Napiszcie mi co myślicie o tym.
Go to the top of the page PM

Quote Post
kiwi89
post Tue, 18 Oct 2016 - 18:05
Post #2

Nr użytkownika: 48,227

Żeby zacząć zarabiać na fotografii trzeba się bardzo dużo nauczyć i mieć oko. Sprzęt to nie wszystko.

Quote Post
Artystka_31
post Wed, 11 Oct 2017 - 08:08
Post #3

Nr użytkownika: 50,392

Przede wszystkim musisz rozkręcić firmę, żeby zacząć pozyskiwać klientów. To jest kwestia nie tylko marketingu, ale też wyrobienia (w miarę) niezawodnego warsztatu icon_smile.gif

Quote Post
> Fotografia? Można na tym zarobić?, fotografia, biznes

Start new topic Reply to this topic
2 Użytkowników czyta ten temat (2 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:

Wersja Lo-Fi Aktualny czas: Thu, 23 Nov 2017 - 23:25
lista postów tego wątku
© 2002 - 2017  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl    |   Nasze banery i logo  |  Reklama u nas  |  Centrum prasowe