Aktualno¶ci

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

12 tysiêcy dodatkowych miejsc w ¿³obkach!

Rz±d postanowi³ kontynuowaæ program Maluch, zapocz±tkowany w 2011, zaproponowa³ jednak jego zmodyfikowan± i rozszerzon± wersjê, nadaj±c mu nazwê MALUCH plus. Program MRPiPS "Maluch plus" na 2017 r...

Czytaj wiêcej >

Maluchy.pl logo

Witaj Gościu ( Zaloguj | Rejestruj )

Start new topic Reply to this topic
Start new topic Reply to this topic
 

Rachunek bankowy - gdzie korzystne warianty?

> 
paleo
wto, 22 wrz 2015 - 08:12
W jakich bankach mają korzystne warianty jeżeli chodzi o rachunki bankowe? Chciałabym zmienić konto z obecnego pekao sa na coś bardziej korzystniejszego. Aby nie było opłat za prowadzenie rachunku.
paleo


Grupa: Zbanowani
Postów: 44
Dołączył: pon, 10 lis 14 - 07:39
Nr użytkownika: 44,806




post wto, 22 wrz 2015 - 08:12
Post #1

W jakich bankach mają korzystne warianty jeżeli chodzi o rachunki bankowe? Chciałabym zmienić konto z obecnego pekao sa na coś bardziej korzystniejszego. Aby nie było opłat za prowadzenie rachunku.

--------------------
Najgorszy jest lęk przed czymś, czego nie można nazwać. Na lęk bez imienia nie pomagają nawet strzykawki.
tomunia
wto, 22 wrz 2015 - 10:52
CYTAT(paleo @ Tue, 22 Sep 2015 - 09:12) *
W jakich bankach mają korzystne warianty jeżeli chodzi o rachunki bankowe? Chciałabym zmienić konto z obecnego pekao sa na coś bardziej korzystniejszego. Aby nie było opłat za prowadzenie rachunku.


Masz obecnie konto w jednym z droższych banków.Kiedyś sama tam miałam ale zrezygnowałam bo dość już miałam tego,ze mi za wszystko liczą. Zarówno za prowadzenie konta jak i za kartę. Obecnie mam konto w mbanku i jestem zadowolona. Nic nie płacę za prowadzenie. Konto jest całkowicie darmowe. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić trochę do obsługi konta przez internet bo moim zdaniem powinna być bardziej intuicyjna ale ostatecznie dałam sobie radę.
Możesz sobie zajrzeć na stronę: https://www.portalplock.pl/pl/334_informacj...osobistych.html . Obecnie jest na niej artykuł, w którym znajdziesz ranking kont osobistych.
tomunia


Grupa: Zbanowani
Postów: 35
Dołączył: nie, 23 lut 14 - 20:18
Nr użytkownika: 43,630




post wto, 22 wrz 2015 - 10:52
Post #2

CYTAT(paleo @ Tue, 22 Sep 2015 - 09:12) *
W jakich bankach mają korzystne warianty jeżeli chodzi o rachunki bankowe? Chciałabym zmienić konto z obecnego pekao sa na coś bardziej korzystniejszego. Aby nie było opłat za prowadzenie rachunku.


Masz obecnie konto w jednym z droższych banków.Kiedyś sama tam miałam ale zrezygnowałam bo dość już miałam tego,ze mi za wszystko liczą. Zarówno za prowadzenie konta jak i za kartę. Obecnie mam konto w mbanku i jestem zadowolona. Nic nie płacę za prowadzenie. Konto jest całkowicie darmowe. Na początku nie mogłam sie przyzwyczaić trochę do obsługi konta przez internet bo moim zdaniem powinna być bardziej intuicyjna ale ostatecznie dałam sobie radę.
Możesz sobie zajrzeć na stronę: https://www.portalplock.pl/pl/334_informacj...osobistych.html . Obecnie jest na niej artykuł, w którym znajdziesz ranking kont osobistych.

--------------------
Nie jest ważne, kto kim się urodził, ale czym się stał!
Wielegonn
piÄ…, 04 gru 2015 - 10:04
JA bym proponował coś z rodzaju ING z kontem oszczędnościowym albo WBK icon_smile.gif Sam korzystam i jestem zadowolony. Konta bez opłat więc czego chcieć więcej icon_smile.gif
_______________________
[edit: moderacja]
Wielegonn


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pią, 04 gru 15 - 10:02
Nr użytkownika: 46,834




post piÄ…, 04 gru 2015 - 10:04
Post #3

JA bym proponował coś z rodzaju ING z kontem oszczędnościowym albo WBK icon_smile.gif Sam korzystam i jestem zadowolony. Konta bez opłat więc czego chcieć więcej icon_smile.gif
_______________________
[edit: moderacja]
dorian44
nie, 06 gru 2015 - 19:13
wszedzie pobieraja wysokie oplaty
dorian44


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 4
Dołączył: nie, 06 gru 15 - 19:00
Nr użytkownika: 46,841




post nie, 06 gru 2015 - 19:13
Post #4

wszedzie pobieraja wysokie oplaty
ojjciec
pon, 21 gru 2015 - 00:42
To prawda. Opłaty są wszędzie niestety...
ojjciec


Grupa: U?ytkownicy
Postów: 3
Dołączył: pon, 21 gru 15 - 00:39
Nr użytkownika: 46,916




post pon, 21 gru 2015 - 00:42
Post #5

To prawda. Opłaty są wszędzie niestety...


Grupa:
Postów: 0
Dołączył: --
Nr użytkownika: 0




post czw, 25 maj 2017 - 11:22
Post #6

Zastanawiam się na założeniem konta w Nest Banku, bardzo mi się podobają ich warunki itd. Zanim podejmę decyzję, chce jeszcze raz dokładnie zapoznać się z ich produktami i opinią na stronie opinie. Tutaj można otrzymać wiele pomocnych informacji.
> Rachunek bankowy - gdzie korzystne warianty?
Start new topic
Reply to this topic
1 Użytkowników czyta ten temat (1 Gości i 0 Anonimowych użytkowników)
0 Zarejestrowanych:



Wersja Lo-Fi Aktualny czas: czw, 25 kwi 2024 - 07:00
lista postów tego w±tku
© 2002 - 2018  ITS MEDIA, kontakt: redakcja@maluchy.pl   |  Reklama